Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2011., 15:34   #21
Meni se nista nije svidjelo nakon SPOILER scene kad je u stanu, ubi rusa i sise mu krv. poslije toga mi je jednostavno bezveze, do tad jako zabavan, malo zajebaniji kraj je trebalo stavit, a ne da je nakon svega sta je napravio - sve ruzicasto.
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 15:44   #22
Da ne quotam jer će se spojler vidit, te scene u stanu su mi daleko najzabavnije u cijelom filmu Spoiler Kad onog pomočnika ubije s klavirom to je gospodski način ubijanja, i kako su mu uspjeli probit ona vrata, nikome nije čudno da nekome pile po metalnim vratima to je najnormalnija pojava.
Alex De Large is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 15:44   #23
ma da...a to ti je praktički poslije te scene zadnjih 20 min filma...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 13:19   #24
zabavan je jako. nije mi u niti jednom trenu bilo dosadno, što je rijetko. gluma je dobra. sve u svemu vrijedi pogledati, jedan od boljih novijih filmova
__________________
''Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria"
NoLeafClover is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 16:27   #25
Interesting. Zabavan, dinamican film. Ali, malo su pokvarili kraj. Kada mu De Niro dodje u ured i ucjenjuje ga, Cooper ima onaj prepadnuti izraz lica, kao zabrinut je, sta ce sad napravit, sve je bilo super a sad je sve propalo. I onda-SPOILER- ode dole do auta i kaze De Niru da on ima vise tvornica, da je sve skuzija, popravija pilulu da nema nuspojave i da ama bas sve ima pod kontrolom. Mislim, cemu onda onakav izraz lica gore u uredu? To im nije trebalo. I film kakav je, mogao je po meni imati i drugaciji kraj..malo je pre happy-end za ovakvu vrstu filma. Bar ja tako mislim. I jos jedna stvar, tko mu je ubio zastitare i poslao mu njihove ruke? Onaj lihvar sta mu je pare posudija ili onaj sta je radija za Atwooda? I kako je on zna sta ce se dogodit da bi stavio te ruke u sef sa srednjakom? Mislim, kad vec snimas nerealan film, nemoj otic bas toliko u nerealnost da se nista ne moze objasniti. In the end, dobije slavu, novce i curu koju je volio. E, to je happy end.

Ocjena: 3,5 od 5
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 01:09   #26
Odlican film, evo danas ga pogleda u kinu, stvarno je odlican...

Zabavan, malo manje od 2 sata su mi prosla jako brzo...

Mogu rec da je jedan od boljih novijih filmova...

9/10 mi je zasigurno...

Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 18:44   #27
jako dobar film.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 18:46   #28
Meni strasno los. Nekava losa verzija vanilla skya

Pisac mi je totalno neuvjerljiv. De Nirova uloga prekratka.
Ona veza koju ima s onom zenom nedorecena.
Srecom sam ga gledala online.

Toliko od mene
sin.palabras is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 20:56   #29
Onaj De Nirov govor kada veli da je on svoj položaj zaslužio trudom i iskustvom, pa da je on zato bolji od pisca koji je taj dar samo tako dobio... To mi je odlično.
Baš šteta što su odlučili da De Niro na kraju, bez borbe izgubi.
Uostalom, ako je De Niro postao vlasnik tvornice koja proizvodi tablete, zašto ih on nije počeo piti? Sigurno bi bio duplo pametniji od glavnog junaka. To bi tek bio dobar obrat...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 10:29   #30
odličan film...de niru opće ne paše uloga...
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 23:38   #31
eto, pogledah. film me podsjetio koliko je abbie cornish podcijenjena.
osim toga, ono, okej film - strašno me zasmetalo krajnje debilno rišavanje određenih situacija tipa pila protiv stana s 3 neovisna sigurnosna sustava pobjeđuje i slične gluposti koje zeznu dojam. ono što je fora je sama ideja i, kao što je već ranije naveo jedan forumaš, bilo bi možda puno zanimljivije "širenje" dotične ideje na možda globalnu razinu, poigravanje s možebitnim totalitarizmima i općenito -izmima, ali okej. inače takve stvari (odlaženje u širinu priče) zamiram filmovima, ali ode bi mi to vjerojatno pasalo, a nije se izvelo. cooper okej i De Niru na potvrđivanju teorije "i ćorava kokoš pogodi zrno" (svakih X godina). dovoljno zabavno za odgledat.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 21:05   #32
fora film, odličan izbor glumaca, zanimljiva ideja i priča, samo što ima nekih rupa i malo glup kraj, kao da je nabrzinu završen, kao da se redatelju žurilo na wc...
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 13:12   #33
Quote:
lorena_5 kaže: Pogledaj post
Ali, malo su pokvarili kraj. Kada mu De Niro dodje u ured i ucjenjuje ga, Cooper ima onaj prepadnuti izraz lica, kao zabrinut je, sta ce sad napravit, sve je bilo super a sad je sve propalo. I onda-SPOILER- ode dole do auta i kaze De Niru da on ima vise tvornica, da je sve skuzija, popravija pilulu da nema nuspojave i da ama bas sve ima pod kontrolom. Mislim, cemu onda onakav izraz lica gore u uredu? To im nije trebalo.
Ovo je i meni zasmetalo. Kraj zbrzan, nekako bez utiska sam. Inace je ok i Bradly C. i film je zanimljiv sve u svemu.
__________________
Do it because you want to. Because it's fun. Because it makes you happy.
MindBlowing is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 13:20   #34
Onako, za izgubit vrime kad ti je dosadno, nije sad nešto posebno. Fascinira me De Niro i što je stariji u sve blesavijim je filmovima .
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 15:44   #35
Bas sam sinoc pogledala film i ostala razocarana.

Film je totalno drugaciji od onog sta sam ja ocekivala, zavrsava isprazno i ne doreceno.

Scena u njegovom stanu sa pijenjem krvi i zabadanjem iglice u oko onog tipa me sokirala.

Stvarno mi nije jasno kako nitko u cijeloj zgradi ne cuje pilanje vrata

De Niro mi je bio kao i inace dobar, njegovo govor o uspjehu i konkurenciji mi je mozda najbolji detalj u filmu.

svakako ga nemam zelje gledati ponovo
sara77777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 00:23   #36
Quote:
sara77777 kaže: Pogledaj post
Bas sam sinoc pogledala film i ostala razocarana.

Film je totalno drugaciji od onog sta sam ja ocekivala, zavrsava isprazno i ne doreceno.

Scena u njegovom stanu sa pijenjem krvi i zabadanjem iglice u oko onog tipa me sokirala.

Stvarno mi nije jasno kako nitko u cijeloj zgradi ne cuje pilanje vrata

De Niro mi je bio kao i inace dobar, njegovo govor o uspjehu i konkurenciji mi je mozda najbolji detalj u filmu.

svakako ga nemam zelje gledati ponovo
pa čuli su susidi... a, bolje im je bilo da nisu čuli...
__________________
"Get a bicycle. You will certainly not regret it, if you live..."
Schultz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 17:48   #37
Ja sam cijelo vrijeme bio živčan jer mi je već nakon desete minute postalo glupo. Primjer "suptilnosti" ovog fila je scena u kojoj glavnom junaku pisanje ide toliko dobro, da je redatelj odlučio to naglasiti zlatnim slovima koja padaju oko njega po stanu. WTF? Efekti koji su sami sebi svrha. Ne znam, stvarno sam bio razočaran kad sam ovo pogledao.
cloudconnected6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:34   #38
Meni je film prilično zabavan, ali pomalo nedorečen. Nije mi baš sjeo happy end možda više zbog roditeljske zabrinutosti. Naime, na prvu čini se da je poruka filma: drogirajte se djeco!
Da li se igdje isčitati što je bilo s manekenkom ili nas to, baš kao i glavnog junaka treba kopkat?
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 12:05   #39
Kako se ovom ikome može svidjeti ((((
cloudconnected6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 18:25   #40
Dosadno. Abnormalno glup kraj koji da je bil bar malo zanimljiviji možda ne bi baš tak dosadan meni taj film bil. No ajde bar se moglo nakon njega riječ dvije prokomentirat. Nije baš jako loš. Može se odgledat ipak i lagano uronit u san.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.