Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2012., 20:45   #41
Ja sam gledala film sa plahtom preko glaveDobar je ,onokoliko koliko sam vidjela kroz plahtu.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 18:51   #42
jedva ga čekam pogledati,imam ga na kompu.Tila san sinoć i zakomila posli 20 min,ne zato šta je bio dosadan nego je umor učinio svoje.
Volim filmove takve atmosfere i ono šta san pogledala mi se svidilo.
Ostali dojmovi stižu kad ga cilog pogledam.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 00:11   #43
nije proslo puno kako sam (po drugi put) gledala original, i danas sam pogledala remake. kako sam i mislila da ce bit, remake je govno naspram originala.

original je za mene bio 3 stvari: muzika, zena, magla.

a remake je: kuca, mocvara, zena. sam lik zene, po kojoj se i film zove, se ovdje doima nacrtan, sto je ultimativno razocaranje, jer je lik u originalu bio jebeno jeziv.

sto se tice radklifa....dobro je decko odglumio, al i dalje je decko. premlad je u faci za ovu ulogu. di caprio sindrom.

osim par kvalitetnih scareova, film je dosadan.

vec u osmoj minuti sam slutila da ovo nece bit dobro, jer tad imamo krajnje nemastovitu scenu sna. sna, koji je toliko plodno podrucje za ludosti i bolestine, al ne, ovi naprave scenu sna na razini osnovnoskolske verzije betmena

VI
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 01:17   #44
Očekivao sam da će ovaj remake biti slabiji od originalne verzije, ali baš da će ispasti ovakvo mega-sranje to me je iznenadilo. Nema tu one atmosfere iz starog filma, sve se svodi na nekakve debilne boo scene. Jedan pogled žene u crnom iz 1989 bio je strašniji od svog ovog vrištanja i jeftinih maski. Jedno od najvećih razočarenja u posljednje vrijeme (a bilo ih je poprilično).
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 11:28   #45
kad ga svi tolko hvalite moram pogledati original onda...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 12:35   #46
Pogleda sinoć. Onako, ništa posebno. Dva puta me prestrašilo al samo zato jer pojačaju zvuk i zajebu te -_-
Ništa strašno

Ne znan kad san zadnji put pogleda horor a da san se sasra
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 15:02   #47
Ok, znači treba gledat original.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 15:47   #48
Pa i original je prilično nedogađajan i bezvezan film s dve-tri "strašne" scene kad se pojavi žena u crnom i samo stoji pokušavajući imati zlokoban izraz lica.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 16:57   #49
Pogledala sam mnogo horora, sto dobrih, sto losih i do sada nije bilo tog horora kojeg bi se stvarno uplasila i skakala po stolici. Mogu rec da je ovo najbolji horor koji sam ja ikad gledala, radi se o mom osobnom misljenju. Skoro cijeli film sam gledala s rukom preko ociju i provirivala kroz prste. U dosta scena zapravo izleti nesto i dogada se nesto strasno. Mozda sam ja olabavila malo, a mozda je film zbilja dobar. Ima radnju neku, ima pricu neku, ima sve elemente horora i jako mi se svidio. Nisam ocekivala od Pottera previse jer sam navikla ga gledat bas kao Pottera, klinca malog sa naocalama i stapicem u ruci, ali odlicno je odglumio ovo. Sve pohvale. Sinoc sam ga gledala i bila sam traumatizirana neko vrijeme i psovala sve osobi koja mi je dala ovaj film. Ali zapravo, hvala toj osobi.

EDIT: Nisam pogledala original verziju, ali mislim da hocu.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 17:40   #50
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Pa i original je prilično nedogađajan i bezvezan film s dve-tri "strašne" scene kad se pojavi žena u crnom i samo stoji pokušavajući imati zlokoban izraz lica.
nema ona sta pokusavat, to je upravo to, kolega!

zato i jest film toliko mocan. par puta ju vidis, a bude dosta. savrsen primjer 'manje je vise' filozofije.

ja u tom pogledu vidim nesto jezovito i u isto vrijeme tuzno...i kadsam drugi put gledala film pokusavam si govorit 'to je samo sminka', ali ne pomaze.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 20:48   #51
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
nema ona sta pokusavat, to je upravo to, kolega!

zato i jest film toliko mocan. par puta ju vidis, a bude dosta. savrsen primjer 'manje je vise' filozofije.

ja u tom pogledu vidim nesto jezovito i u isto vrijeme tuzno...i kadsam drugi put gledala film pokusavam si govorit 'to je samo sminka', ali ne pomaze.


Yep, to je to

Za par dana planiram pogledati remake...Nadam se da se neću razočarati.
__________________
I never said that you are not good at what you do, it's just, what you do, is not worth doing.
mariangella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 21:02   #52
Quote:
mariangella kaže: Pogledaj post

Yep, to je to

Za par dana planiram pogledati remake...Nadam se da se neću razočarati.
To je to. Evo, sad kad sam je opet vidjela, prošla me jeza. I ne mogu vjerovati da je to Miss Lemon.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 21:53   #53
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Pa i original je prilično nedogađajan i bezvezan film s dve-tri "strašne" scene kad se pojavi žena u crnom i samo stoji pokušavajući imati zlokoban izraz lica.
Izvini,ali ona nije pokušavala[B] imat zlokoban izraz lica,ona je imala zlokoban izraz lica![/BOna magla ona scenoigrafija ,strava.Prvih pola sata bvilo je napeto i pomalo dosadno ali ovo ostalo.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 23:16   #54
s obzirom na sve horore u zadnje vrime, ovo je sasvim solidan film..dosta jeziva atmosfera kroz cili film, jezivi krajobraz..kad san vidija da glumi heri poter pa mi je mrak na oči, al dobar je to dečko, vrlo dobra gluma..

iman i par zamjerki, al nema veze..da ne spojlam bezveze..

šta se tiče originala, nebih znao šta je s njim..znam samo da mi stoji na kompu već ohoho vrimena..u planu mi ga je gledat, al mi je odbojan zbog kvalitete slike..morat ću se prisilit..

sve u svemu, ja zadovoljan..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 12:36   #55
pogledala film jučer u kinu. meni je super, atmosfera baš jeziva, cijelo vrijeme sam psovala (zbog cimanja kojeg ima poprilično), a bome mi je i ruka bila pri očima (za svaki slučaj). sada skidam original za usporedbu.
crystalmaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 14:18   #56
odlican je film, ima par scena kada se pokrijes sa dekom ali je ok
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 15:37   #57
Pogledao sam ga u kinu preko vikenda i mogu reći da sam zadovoljan. Atmosfera je ok, priča mi je bila zanimljiva, glumci su ok, kao i Radcliffe;samo me smetalo što je neuvjerljiv kao odrasla osoba sa djetetom, ne zato što je loše odglumio, nego jednostavno izgleda kao Teenager, a ne kao odrasli pravnik.
Film je poprilično jeziv, ali ne bi rekao da je strašan, ubiti sve se svodi na jeftine prepade, iako znaš da dolaze, jednostavno se moraš scimati, ako netko u kojem slučaju film gleda sa stišanim zvukom, mala je vjerovatnost da će se prepasti.
Par puta sam se dobro naježio.
Kraj je ok i paše filmu, drugačiji završetak bi mi bio razočaravajuć.
Nisam gledao orginal, ali sad namjeravam, čisto radi usporedbe.
Meni ovaj film spada u top 10 horora koje sam pogledao i ovo je prvi puta nakon dugo vremena da sam iz kina otišao zadovoljan odgledanim.
8/10
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 10:29   #58
mene je film razočarao, očekivala sam valjda puno više, nije mi bio nešto jeziv, a trn u oku mi je daniel radcliffe, onako sitan s dječjim licem se nije nikako uklopio u ulogu odraslog čovjeka - udovca s djetetom... da je neki drugi glumac možda bi film dobio ocjenu više, ovako od mene 6/10
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 19:49   #59
Je isti ko i onaj stari ili ima drugačiji kraj?Jer onaj kraj u starome filmu mi jue bio koma.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 20:04   #60
Vidi čuda dano je zeleno svjetlo za snimanje nastavka .....radnja će po svemu sudeći biti smještena 40 godina kasnije.

http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=33561
ShrinkMan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.