Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2012., 20:29   #21
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post

Protraćena dobra ideja, dobar casting, i mnogo miliona dolara koji su se mogli upotrijebiti pametnije. Ovo lebdi između 6 i 7.
3 milijuna. to je malo danas...
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 00:37   #22
mrzim kripi djecu
teppei is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 07:46   #23
3 milijuna je stvarno malo.

Netko je pisao nešto o psihodeličnim sranjima u filmu, ne razumijem na što se točno misli, neki od najboljih horrora su imali psihodelična sranja u sebi ako uopće mislimo na isto.

Kraj mi se doima ishitreno i nedovršeno, što upučuje na serijal, a s obzirom da pretpostavljam da nije loše prošao, može se očekivati barem jedan nastavak.

Sve u svemu 6.5, a s obzirom da je horror žanr u kojem se rijetko naiđe na iole dobar film, možda i 7.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 07:49   #24
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
čudim se amerima, ajde kad idu gledat Fast&Furious i Transformerse, to su onako relativno zabavni filmovi za njih i bar ima eksplozija i akcije
al ovo govno da već 4 puta idu gledat i da zarađuje bezobrazno velike novce na iste jeftine fore, i da će ići i peti put...
jebote, počet ću Saw nastavke cijeniti onak...

ako mi je Sinister u nekom prosjeku, onda bi Paranormal Activity trebo bit na nekom dnu...eh

Insidious mi je mnogo bolji

Insidious je meni fantastičan, nek kaže ko kaj hoće i stvarno željno očekujem nastavak. Jedan od rijetkih dokaza da se kvalitetan horror može napraviti i sa PG-13 predikatom. S druge strane, meni je James Wan odličan redatelj, jedan od onih koji u opusu nemaju lošeg filma.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 10:38   #25
Svarno dobar film. Najbolji horor koji sam gledao ima već dugo.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 13:03   #26
Film je dosta toga preuzeo od Insidiousa i Kruga, dok je s druge strane Insidious plagirao Poltergeista.
Ona scena u slowmotionu je donekle vrijedna pamćenja.
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 16:09   #27
Film je ok, ajmo reci zanimljiva prica, dobra gluma.
A sad da li je to horror? nisam bas siguran...postoje samo 3 scene koje mogu nekoga cimnuti..
gaucho2401 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 16:26   #28
Quote:
gaucho2401 kaže: Pogledaj post
Film je ok, ajmo reci zanimljiva prica, dobra gluma.
A sad da li je to horror? nisam bas siguran...postoje samo 3 scene koje mogu nekoga cimnuti..
I zato ti nije horor?

lol, meni Crazy, Stupid, Love uopće nije smiješan film i sad bih ja trebao reći da to nije komedija jer se nisam nasmijao. Naravno da ne. Film je komedija. Zna se što su horori, a Sinister to je iako se i ja nisam prepao. Al sigurno taj film neće biti prikazan usred bijelog dana
Kolim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 17:01   #29
Quote:
gaucho2401 kaže: Pogledaj post
Film je ok, ajmo reci zanimljiva prica, dobra gluma.
A sad da li je to horror? nisam bas siguran...postoje samo 3 scene koje mogu nekoga cimnuti..
Jeste horor i cimnuo me dobro.
Dugo očekivan film s dobrim glumcem i dobrom pričom, koji nije dovršen. Debilno je radi eventualnog nastavka ostaviti nedovršen film, ali dobar je (do pred kraj) i ne žalim što sam ga pogledao.
Nastavak, ako ga bude, bit će sigurno slabiji.
__________________
ajgor
Abe Normal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 17:13   #30
Evo jedna poveznica

http://www.youtube.com/watch?v=Sr730...feature=g-hist

Ne zvuci lose. Bolje je od vecine ovdasnjih bendova
OGM SA86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 17:31   #31
Veci horor mi je bila ta pjesma nego Sinister.
PiratePimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 17:34   #32
A sta si ocekivao od djece, Novi Dire Straits

Uopce nije lose kad se sve zbroji i oduzme
OGM SA86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 18:43   #33
Pa cak i nisu. Kad malo sazrije pjevacev glas, bit ce puno bolji. Keep on rockin' ( iako malo vise vuce na punk).
PiratePimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 00:30   #34
Dobar horor. Cimnuo me dobro par puta.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 08:11   #35
Soundtrack je bolji od cijelog filma.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 13:53   #36
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Soundtrack je bolji od cijelog filma.
soundtrack je vrh
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 14:55   #37
Nije loš horor.Nadam se da neće izaći još 5-10 nastavaka.
__________________
Doviđenja,i hvala za sve one ribe
Drveni Mario is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 11:09   #38
Zanimljiva priča. Očekivao sam malo više intrige, trilera.

Ovako pogledam trailer i zadnjih 20min i eto filma.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 12:23   #39
film je bio jako jako dobar,do samog kraja...jednostavno mi kraj baš i nije legao...(i čak sam ga i predvidio pola sata prije kraja)
Mortiis is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 11:52   #40
Sa teme Horror filmovi,da ne bih morao ponovo pisati

Quote:
Sinister (2012)



Može se naći pokoji spojler...

Pogledao sam i taj navikani horor,koji je ovde na forumu,većinom popljuvan,pa reko da bacim i ja koju reč. Film je loš,film je stvarno loš,u svim segmentima. Trailer,Teaser ni ne sećam se više koji je prvi izašao je izgledao jebački,al' baš ništa od toga. Više ne gledam po trailerima,neću više ni pretpostavljat kakav će koji film bit,jednostavno nasednemo na trailere i neke glasine,s tim je gotovo.

Film je spor,užasno spor što je jako zamorno,al' nije meni problem čekati ako ću dobiti nešto prejebeno,neke odlične scary scene,bilo šta što bi moglo biti genijalno vezano za ovaj film. Ne,ništa nisam dobio,čekao sam ko budala čitavo vreme gledao u stvari koje su viđene jedno 300 puta u hororima,tako da ništa novo nam ne donosi Sinister,po pitanju toga. Moram priznati da je bilo par scena koje su me cimnule,al' što je to tako jadno,na glupostima znači,režiser nije imao niti jedne ideje da nas uplaši,cimne,ništa. One sve takve scene su bile u filmu tako low,isfurane do bola,i nikad ništa konkretno nisam dobio. Znači režiser je mislio da će nas dobiti zbog tih jadnih jump scena koje su prejadne ovde,e pa mene nije dobio. Jedinu pohvalu bi mogao dati onim snuff filmićima,ok su odrađeni i znaju bit creepy na nekim mestima. Imam neki osećaj da režiser nije znao šta hoće od filma,nije znao kakvu priču da nam ispriča,sve nešto isto,jednolično,mlako. Nije znao šta će od sebe,mislio je imam dobru glumačku ekipu,mogu sve,na kraju ništa od svega toga. Ethan Hawke mi je ok glumio,nije čoek kriv ništa,odradio je svoj deo pristojno,kako mu je rečeno. Žena me iritirala kroz čitav film,te njihove svađe i to sve.


Nisam uopšte fast forwardovo ili slično,strpvljivo sam gledao film,ali taman negde kad su se preselili u staru kuću,pogledam kolko ima do kraja,kad ono još 10 min. I mislim se ja,koji sam ja kurac gledao sat i po vremena,da se ništa konkretno ne dogodi,ne razradi i ništa nastavim gledati. Tolko sam se razočarao u tih poslednjih 20 min da je to strašno. Glupo da gluplje ne može biti. Ja sam očekivao da će se taj lik sa "creepy facom" pojaviti bar jedno 15 puta,da se film vrti oko njega,i na kraju film se i vrti oko njega ali u sasvim drugom smeru,on tu ko da ima neku cameo ulogu.
I u šta je otišao sav onaj budžet,u CGI?? CGI im je jadan,one scene kad Ethan ide po hodnicima,pa se dečica prikazuju iz njegovih leđa i tako to mi je bilo onako low,low,low...Jeste to 3 millje danas nekom malo,al' jbg mogli su napravit filmčinu s tim parama,uz Ethana i par poštenih scena,pa kolko malo likova imaju u filmu,nije im ni trebalo toliko budžeta.

Stvarno ne razumem šta neko vidi dobro u ovome filmu,pa dobro spominjalo se već.Ko nije navikao na horore,ko ih ne gleda često,kome nije bitno dosta stvari i toleriše sve,i pohvaljuje za svaku jump scenu,onda mu je dobar,da. Da film nije bio toliko navikan,znači samo da nije toliko navikan i da trailer nije tako kul,ovo bi bio sasvim ok film,al' ne ovo je američki horor blockbuster i zato je kurac! Ne znam ni koju ocenu da mu dam,dao bih mu neku 5-icu,al' ništa zasad,ako se nađam u nekoj situaciji da ga opet pogledam,javiću ocenu,al' čisto sumnjam u to.

Zbogo Sinister i nabijem te na kurac!
__________________
Daily Comic Mind

Zadnje uređivanje yoda33 : 05.12.2012. at 12:01.
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.