Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2015., 13:23   #41
SPOILER

imam jos jedno pitanje, u vezi prve eksplozije.

znaci, njih 5 je okruzilo 1 terorista koji je vezan za stolicu. i sad, skuze da ce lik eksplodirat, i 1 agent se baci na njega. zrtvuje svoj zivot da bi spasio zivote ostalih.

ali ja se pitam. kakva je to bomba kad nije rasturila ni terorista ni agenta ...ta eksplozija je izgledala tak jadno da izgleda da niko osim terorista ne bi umro da se agent nije bacio na terorista.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 14:37   #42
Mene inače takve sitnice stvarno ne smetaju, tj. ne obraćam preveliku pažnju na to. Pogotovo ovaj film gledam kao zajebanciju i iz te prespektive mi je odličan. Naravno da tu ima pretjerivanja i gluposti.

Onaj masovni pokolj u crkvi je odlično snimljen.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 11:34   #43
Koga boli kuki za politiku. Ovo je jedan od boljih i zabavnijih filmova koje sam ikad gleda. Scene tučnjave su nenadmašne a pogotovo ona u crkvi
Vatromet glava danska princeza na kraju
Uvodna scena vrhunska. Malo me podsjetila na početak apokalipse danas
9/10 zbog par sitnica inače vrhunska zabava


Jel mi se čini ili je neko napisa da je ovo snimano prema nekom predlošku ako je bi li moga napisat po čijem
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 09:50   #44
Ovo je toliko razvikano već sada, mislim na fanove i klince na netu, ne kod raje, jel doista vrijedi toga ili?

Mislim, gledat ću svakako, ali me očekivanja zanimaju, kolika da imam?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 10:36   #45
Možeš imati solidna očekivanja. Film je svakako zabavan, uz par zbilja odličnih scena, te nekoliko dobrih komičnih fora. Gluma je dobra. Meni je jako falio dobar negativac. Ovaj je bio tak/tak. Rekao bih čvrstih 7/10.
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 10:38   #46
Ja sam mu dao veću ocjenu jer me u više navrata nasmija do suza
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 11:08   #47
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Koga boli kuki za politiku. Ovo je jedan od boljih i zabavnijih filmova koje sam ikad gleda. Scene tučnjave su nenadmašne a pogotovo ona u crkvi
Vatromet glava danska princeza na kraju
Uvodna scena vrhunska. Malo me podsjetila na početak apokalipse danas
9/10 zbog par sitnica inače vrhunska zabava


Jel mi se čini ili je neko napisa da je ovo snimano prema nekom predlošku ako je bi li moga napisat po čijem
Inspiriran je stripom The Secret Service Marka Millara i Davea Gibbonsa, iako radnja filma ne prati strip.

Inače, pročitao sam da je najavljeno snimanje nastavka :klap:.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 12:15   #48
I ja sam ga gledao kao zajebanciju...nisam ni ocekivao ozbiljne scene

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 12:26   #49
Tko god je gledao Kickass trebao bi gledati i ovaj film na takav nacin. Gledao i odusevilo me iako imam par zamjerki. Sve u svemu, preporucam za pogledat.
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 13:10   #50
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ovo je toliko razvikano već sada, mislim na fanove i klince na netu, ne kod raje, jel doista vrijedi toga ili?

Mislim, gledat ću svakako, ali me očekivanja zanimaju, kolika da imam?
Pa ja baš mislim suprotno, nisam primjetio neki veliki hype oko filma. Kao što je netko napisao, očekuj nešto kao Kickass(makar je meni Kingsman bolji) i nećeš ostati razočaran. Zanimljiv je i zabavan film, meni je soundtrack odličan pogotovo u zadnjoj borbi.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 13:38   #51
Hvala dečki
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 14:43   #52
Meni je jedina prava zamjerka ono samožrtvovanje na početku. S obzirom na efektnost mnogih drugih scena ta je ostala malo tanka. Mogla je bit puno efektnija eksplozija. Ali mislim da je to namjerno napravljeno kako bi nas donekle zavaralo jer kako je radnja otmicala tako je postajala sve luđa i luđa
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 11:28   #53
I meni su tako neke stvari bile čudne i besmislene, u onoj sceni kad Eggsy prvi put vidi stožer kroz onaj prozor, izgledaju kao da imaju desetke tisuća regruta, no sve je sitno pa se ne zna točno što je.
A malo je bilo vitezova okruglog stola, pa sam zamislila da svaka država ima svoje Lancelote i Galahade.
Strong kaže pred kraj da ne mogu vjerovat nikome, ali valjda ima još kojeg prijatelja za vjerovat osim dječurlije koje je tek upozno.
I onda Strong se ne ide infiltrirat nego glumi pilota, a onaj mali najednom ima divlje skillove...pomaže i to što nitko ne zna pucati, očito su iz storm trooperove škole ciljanja.

A Colin Firthov lik je najnesposobniji, u svaku zamku uleti, nije ni čudo da je umro prije zadnjeg čina
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 13:07   #54
Da se ovaj film krene secirat na zasebne djelove jedva bi dvojku zaslužio ali ovdje se radi prvenstveno o filmu kojem je cilj zabaviti publiku a ne glumiti nekakav top akcijski triler poput Bourna ili Nemoguće misije
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 13:12   #55
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Koga boli kuki za politiku. Ovo je jedan od boljih i zabavnijih filmova koje sam ikad gleda. Scene tučnjave su nenadmašne a pogotovo ona u crkvi
Vatromet glava danska princeza na kraju
danska ili svedska?

inace, preglupa scena koje bi se i braca farrelly postidila.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 13:15   #56
Mislim da je bila danska ali mere bit i švedska. Isti kljuki
I što fali sceni. Odlična sprdačina na Bonda
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 23:22   #57
Zabavno i simpatično ! preporučam !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 01:07   #58
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Mislim da je bila danska ali mere bit i švedska. Isti kljuki
da, ko da kazes da je sjeverna koreja i juzna koreja isto, ili kao da su hrvatska i srbija isto. fail.

btw, svedska 100%.

Quote:
I što fali sceni. Odlična sprdačina na Bonda
nisam ovaj film dozivjela kao parodiju, pa mi je ta scena bila bezvezno 'ubacena'. ne slaze mi se s ostatkom filma.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 02:22   #59
Scena u crkvi jebeno je bolesna. WTF

Jako zabavan film, preporuka svima

Još malo o sceni u crkvi.. horor i treš filmovi se mogu posramit WTF
Požuri Polako is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 08:21   #60
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
da, ko da kazes da je sjeverna koreja i juzna koreja isto, ili kao da su hrvatska i srbija isto. fail.

btw, svedska 100%.



nisam ovaj film dozivjela kao parodiju, pa mi je ta scena bila bezvezno 'ubacena'. ne slaze mi se s ostatkom filma.
ti to ozbiljno
Ko da je bitno za radnju i da je makedonska. A ona simfonija uz vatromet glava kao i skoro svaka druga scena te nije navela da pomisliš da je riječ o parodiji
Volio bi vidit filmove koje smatraš parodijama

@požurj
Meni je ta scena u crki možda i najbolja akcijska scena koju sam ikad pogleda
Iako je riječ o težoj sprdačini treba skinit šešir onomu ko ju je osmislio
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.