Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2014., 16:37   #21
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Garak je valjda jedini jer znam da pri izlasku tog stripa su svi vidjeli Iron Mana kao negativca, a i da budem iskren, meni se zgadio. Nikad mi on nije bio ništa psoebno pa ni ta odlična izvedba Downeya Jr. nije uspjela isprati ono što osjećam prema tom superheroju. Baš odvratno nešto

Cap je u pravu. Nemaju što davati svoja imena. Glavni je razlog da tako im voljeni mogu najebati, a druga je stvar što tim ljudima u stripovima nikad nije smetalo što se ne zna njihova imena. Spašavaju i to je to. To me podsjeća na svjetskog policajca i špijunažu. Privatnost treba neka postojat.

Iron Man je tamo bio negativac, odvratan lik u stripu, baš mi se do kraja zgadio, kao i Shield koji su pak napravili prejake u tom serijalu.

Sad da zbilja postoji neki superheroj s maskom koji ima super moći tak me zaboli kako mu je ime sve dok nas spašava

I onda se tu našao Spiderman koji je izmanipuliran od strane Iron Mana i prvo je prešao na njegovu stranu. Iron Man je namjerno njega uzeo zato što je on najvoljeniji superjunak kod građana u stripu, a i općenito kod stvarnih ljudi. I onda je rekao da se zove Peter Parker, ali je kasnije vidio kakva je to bila pogreška i okrenuo se protiv Iron Mana koji ga je lovio sa svojim vojnicima.

Tak da ne znam kako će oni to napraviti bez Spidermana.

Hulka nema inače tamo. Izbačen je u svemir da im ne stvara problem.
Filmski Iron Man je daleko simpatičniji od stripovskog (premda nije loš u Ultimate verziji), treba sačekati da prođu Avengersi, jer sudeći po sceni koja je procurila, razilaženje u stavovima počinju već za vrijeme sukoba sa Ultronom, tako da u sadašnjoj postavci stvari na filmu, ja sam na strani Tony-a. Ne možeš imati gomilu superheroja koja uokolo jurca i razara zgrade, koliko god dobrih djela da su učinili. Tko ti garantuje da se Black Widow neće ponovo odmetnuti i postati zla, ili da Hulk neće razoriti Manhattan? Ionako su ga izbacili u svemir, što ti je još jedan dokaz da kontrola postoji.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 16:53   #22
Govorim o Civil Waru. Tamo nema Hulka osim što su izbacili u svemir što je prouzrokovalo nešto drugo u par strip serijala.

Na strani Iron Mana koji btw. prije prvog filma nikad nije bio toliko popularan. Bio je samo jedan od porsječnih superheroja. S filmom mu raste popularnost za koju je najzaslužniji taj bivši narkić. Iron Man za mene ostaje prosjek prosjeka i u stripovima uz Shield najveće đubre koje se pojavilo.

Na strani Iron Mana si imao Shield koji je bio premoćan (znači, špijunirali sve) i ti bi sad i u stvarnosit da sve špijunira što se naravno radi na mnoge načine. Imao si onog Thorovog klona, Ragnarok, Nighthawka i još neke wannabe heroje koji nikad nisu toliko spašavali kao oni protiv kojih se bore.

Na strani protiv Iron Mana je bio Cap, Cyclops, Storm/Black Panther, Falcon, Wolverine, Daredevil, kasnije i Spiderman kad je vidio kakvo je đubre bio Tony Stark. Dakle, svi bitniji koji su puno više puta spašavali ljude nego ovi kod Iron Mana. S razlogom su tako napravili.

Cap je za razliku od Capa iz filmova koji nema karizme, u stripovima uvijek bio jedan od najboljih. Ovdje je bio za pravdu, za sve ljude i strip kao takav se može promatrat kao kritika današnjih vlada (pogotovo američke) koja glumi svjetskog policajca, a da ne govorim koliko svako malo procuri neki dokumenti o njihovoj špijunaži običnih građana.

I imaju svoje pravo da ne kažu svoje ime i prezime ljudima. Opet hipotetski da postoje pravi superheroji, imaju svoje pravo ne otkrivati svoje ime i prezime. Spašavaju sve i svašta, i zato imaju to pravo. Kao i da spase svoje voljene.

Druga je stvar Hulk koji kad poludi, razroi pola grada. Kod takvih blackout heroja/antiheroja slobodno mogu.

Ali onako kako je Iron Man predstavljen u tom stripu je najveće đubre i dno dna od čovjeka. Kao i Shield. Premoćne su ih napravili, premoćne.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:48   #23
Nema veće ljudine od Tonyja Starka.

__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 21:13   #24
https://www.youtube.com/watch?v=QCxtl4V8Qx8 na 0:53 vide se budući Marvelovi filmovi.
Je li Serpent Society četvrti film o Captainu? Tko su ti Serpenti? Je li to sa Chris Evansom ili Winter Soldierom?
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 21:19   #25
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=QCxtl4V8Qx8 na 0:53 vide se budući Marvelovi filmovi.
Je li Serpent Society četvrti film o Captainu? Tko su ti Serpenti? Je li to sa Chris Evansom ili Winter Soldierom?
To je bila samo spacka.....najavili su serpents society kao treci dio da se zafrkavaju sa publikom,jer je bilo ocekivano civil war kao treci dio....pri kraju priredbe su najavili civil war kao treci(prekrizili serpents society),doveli downeya i evansa na pozornicu da odrze mali govor i najave black panther

Evo link
https://www.youtube.com/watch?v=F4OuOlEIu28

Obrati paznju pri kraju videa opet kad pokazu popis filmova,nema serpents society,zamijenjen sa civil warom
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 21:21   #26
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
To je bila samo spacka.....najavili su serpents society kao treci dio da se zafrkavaju sa publikom,jer je bilo ocekivano civil war kao treci dio....pri kraju priredbe su najavili civil war kao treci(prekrizili serpents society),doveli downeya i evansa na pozornicu da odrze mali govor i najave black panther

Evo link
https://www.youtube.com/watch?v=F4OuOlEIu28
Hvala na objašnjenju.
Makar ne vidim razloga zašto to ne bi bio četvrti film. Koliko sam škicnuo, to je jedna od najbolje organiziranih grupa u Marvelovom svemiru, tako da može biti zanimljivo.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 21:22   #27
Kada planiraju Inhumane ubaciti?! Ocemo Black Bolta
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:53   #28
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Kada planiraju Inhumane ubaciti?! Ocemo Black Bolta
2018.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 10:20   #29
Već je rečeno je da Avengers: Age of Ultron sa strip serijalom Age of Ultron dijeli samo naziv i glavnog negativca, tako da ne očekujem da će Captain America: Civil War imati previše sličnosti sa stripovskim predloškom. Uvođenje Spider-Mana u Marvel Cinematic Universe franšizu samo radi njegovog pojavljivanja u Captain America: Civil War bi iziskivalo pravljenje novog Spider-Man origin filma tj. novi Spider-Man reboot a s obzirom da je Marvel već ionako prezaposlen postojećim planovima za buduće filmove ne vjerujem da će se time dodatno opterećivati.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 11:12   #30
Zašto bi trebali kreirati novi Spidey origin film? Praktički svaki Amer zna tko je Spiderman, a i ostatak svijeta.
Je li Hawkeye imao origin? Nije, samo je uskočio u Avengerse , i nikom ništa (zanemariv je cameo u Thoru).
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 11:18   #31
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Zašto bi trebali kreirati novi Spidey origin film? Praktički svaki Amer zna tko je Spiderman, a i ostatak svijeta.
Je li Hawkeye imao origin? Nije, samo je uskočio u Avengerse , i nikom ništa (zanemariv je cameo u Thoru).
Ali svi postojeći Spider-Man filmovi nemaju nikakvu poveznicu na Marvel Cinematic Universe te niti jedan film u toj franšizi nema nikakvo spominjanje Spider-Mana.

Zadnje uređivanje TomislavM : 04.01.2015. at 11:46.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 19:19   #32
Ovo postaje kompliciranije od najkompliciranije meksičke sapunice
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 10:34   #33
Spidey se priključuje MCU! Vrlo moguće pojavljivanje u civil war-u

http://screenrant.com/spider-man-joins-marvel/
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 14:18   #34
Valjda će ovo biti treća sreća sa Spider-Manom nakon pet osrednjih filmova.

EDIT: treća sreća s franšizama, da ne bi ispalo da ne znam brojati!
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 17:44   #35
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
Spidey se priključuje MCU! Vrlo moguće pojavljivanje u civil war-u

http://screenrant.com/spider-man-joins-marvel/


https://www.facebook.com/robdenbleyk...52841565404998

Zadnje uređivanje Walkman : 10.02.2015. at 18:06.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 21:48   #36
Captain America: Civil War stvarno se polako pretvara u Avengers 2.5. Naime, svoj nastup u filmu potvrdila je i Elizabeth Olsen, koju ćemo uskoro gledati kao Scarlett Witch u Age of Ultron.

Dakle, uz Capa, u trećem Captain America filmu ćemo vidjeti Iron Mana, Falcona, Black Panthera, Hawkeyea i Black Widow. A da ne spominjemo i vjerojatno prvo pojavljivanje Spider-Mana.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 00:32   #37
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Captain America: Civil War stvarno se polako pretvara u Avengers 2.5. Naime, svoj nastup u filmu potvrdila je i Elizabeth Olsen, koju ćemo uskoro gledati kao Scarlett Witch u Age of Ultron.

Dakle, uz Capa, u trećem Captain America filmu ćemo vidjeti Iron Mana, Falcona, Black Panthera, Hawkeyea i Black Widow. A da ne spominjemo i vjerojatno prvo pojavljivanje Spider-Mana.
Kaj neće Black Panther dobiti svoj film?

Vjerojatno će i Vision se ponovo pojaviti, a možda i War Machine.

Mislim Civil War priča je veča nego Ultron.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 20:42   #38
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Kaj neće Black Panther dobiti svoj film?

Vjerojatno će i Vision se ponovo pojaviti, a možda i War Machine.

Mislim Civil War priča je veča nego Ultron.
Hoće, Black Panther film stiže 6. srpnja 2018. i glumit će ga Chadwick Boseman, no u MCU će biti uveden prvo kroz Capa 3. Osim toga, neprijatelj Black Panthera - Ulysses Klaw, kojeg glumi Andy Serkis će u MCU biti uveden već u Age of Ultron.

Što se tiče War Machinea i Visiona u Civil Waru, lako moguće.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 21:05   #39
Ovo je Marvelov odgovor na Batman v Superman, više me zanima taj civil war nego age of ultron.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 22:08   #40
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Captain America: Civil War stvarno se polako pretvara u Avengers 2.5. Naime, svoj nastup u filmu potvrdila je i Elizabeth Olsen, koju ćemo uskoro gledati kao Scarlett Witch u Age of Ultron.

Dakle, uz Capa, u trećem Captain America filmu ćemo vidjeti Iron Mana, Falcona, Black Panthera, Hawkeyea i Black Widow. A da ne spominjemo i vjerojatno prvo pojavljivanje Spider-Mana.
Zbilja je, Avengers 2.5, sa skoro svim likovima.
Nadam se da redatelj nece razocarat.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.