Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2014., 22:21   #21
100% sam siguran da Joker neće biti član Suicide Squada, pogledajte "Assualt on Arkham", takvu ulogu mu spremaju i u filmskoj verziji garant.

Napravit ce nesto sto ce sj*ebati SS-ovu misiju, tak da bu ispao glavni negativac.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 22:45   #22
Izbor glumaca u meni izaziva smijeh.
Osim Margot Robbie, već je zamišljam u ulozi perverzne Harley
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 01:00   #23
Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
Btw. upravo sam sad razmišljao i sinulo mi je - kakav je ovo masivan bitchslap za Sonyjev wannabe Spidey univerzum. TASM2 im je podbacio na skoro svim nivoima, a najbitnije za njih na onom financijskom, te će 2016. izaći Sinister Six (barem kako je za sada po planu), i već im je bilo zajebano pored Marvelovih filmova, ali ljude teško da će to zanimati pored Batman vs Superman, ovog filma, Civil Wara i Dr. Strangea. RIP Sony.
Ne zaboravi i Infinity War.

Al kaj se tice ovog filma, svidja mi se casting.
Bit ce dobro vidjet Smitha ponovo u kostimu nekog heroja.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 01:08   #24
A kad malo razmislim, nakon početnog šoka, sada mi se casting čini i više nego OK.
David Ayer je opako zasrao reputaciju sa Sabotage, valjda će se oporaviti.
Will Smith je znao zasjati 2-3 puta na filmskom platnu. Ona jedna u ulozi superheroja nije spadala u to.
Tom Hardy opet u DC svemiru, opet negativac Meni se kao Bane nije ni najmanje svidio, ali je barem posvećen ulozi.
Margot Robbie - sjajna glumica, opako atraktivna. Fizički je jako slična Harley tako da to ,a priori, igra
Jai Courtney- zasad nije imao neke sjajne uloge, valjda neće zauzeti previše vremena u filmu
Jared Leto-briljantan kao narkoman, tranzić i ne znam što sve ne, mogao bi i nadmašiti Ledgerova Jokera. Zapravo još neće, jer nije u direktnom konfliktu s Batmanom u ovom filmu, ali kad bude, gotovo sam siguran u to.

EDIT: čitam da je nespojivo vidjeti Jokera u Suicide Squad. Možda je Suicide Squad angažiran da ubije Jokera, a Harley će glumiti dvostrukog agenta.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 01:29   #25
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Tom Hardy opet u DC svemiru, opet negativac Meni se kao Bane nije ni najmanje svidio, ali je barem posvećen ulozi.

Jared Leto-briljantan kao narkoman, tranzić i ne znam što sve ne, mogao bi i nadmašiti Ledgerova Jokera. Zapravo još neće, jer nije u direktnom konfliktu s Batmanom u ovom filmu, ali kad bude, gotovo sam siguran u to.
Hardy pa ti si prvi kojem se nije dopao kao Bane...
Leto svaka njemu čast ali teško će on biti i upola Joker kao Ledger
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 02:11   #26
Ne znam otkud počet s tim što mi se nije svidjelo kod Hardyja...
Fizički -veze s Baneom nema. 30 cm niži i 70 kg lakši od stripovskog Banea. Ajde još bi prihvatio da netko od 190cm i nešto mišića bude Bane, jer teško je naći kvalitetnog glumca od preko 2m. Pa čak bi prihvatio i tipa od 185 cm sa jačom građom i elevator heels.
Ali nemoš mi dat Banea koji je niži od Alfreda (!), Luciusa (!) i Batmana (!!!), a jedva je Batmanove visine i kilaže uz pun krc odjeće i platformkama. Zar ne postoji u Hollywodu bar donekle visok i nabildan kvalitetan glumac?
Karakterno-glup plan koji ne bi popušio nijedan upola inteligentan građanin. "Čekaj malo, Gotham je naš, ali ipak ćemo eksplodirat". Ni dragi bog ne razumije što priča kroz onu tubicu. A njegov glas, naveliko hvaljen, meni je strašno pičkast (https://www.youtube.com/watch?v=hvwTx1UWswQ na 0:35 kad kaže "your soul", valjam se od smijeha ). Jedin briljantno odrađen dio je iskazivanje emocija kroz ono malo golog lica.

A što se Jokera tiče, Ledger nije nikakva svetinja. Osim Brokeback Mountaina, nije bilo ni naznake da će biti tako sjajan, bio je proglašen razočaranjem prije izlaska filma.
Leto je jedan od najboljih glumaca današnjice koji se već bezbroj puta dokazao u raznim ulogama. OK, nije baš uhodan u blockbustere, ali mislim da će, u najgorem slučaju, biti solidan.

Zadnje uređivanje Walkman : 04.12.2014. at 02:32.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 11:48   #27
ma leto ce biti odlican joker. samo se mora unest u ulogu ko ledger
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 14:27   #28
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Hardy pa ti si prvi kojem se nije dopao kao Bane...
Leto svaka njemu čast ali teško će on biti i upola Joker kao Ledger
Tak se nekak pricalo i za Ledgera.

Meni je cast obecavajuc, osim Will Smitha.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 17:47   #29
Ovo se čeka sa nestrpljenjem kako god
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 18:00   #30
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Hardy pa ti si prvi kojem se nije dopao kao Bane...
Nije se ni meni, mada ja nisam adekvatan za dojmove jer ne volim Nolana kolko ni crno pod noktima.

Hardy u ovoj ulozi Banea s onom brnjicom zvuci kao penzioner na kreku. Uzas...
A i kako je spomenuto vec, utjelovljenje lika je takodjer fail.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 20:54   #31
Meni je Hardy u toj ulozi bio genijalan. Koliko je samo s očima i govorom tijela napravio to je već izvanredno, stvarno je djelovao kao prijeteća pojava. A sad je li lik bio vjerodostojan stripovskoj verziji ili ne, to se njega ništa ne tiče kao glumca.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 13:43   #32
a sumnjam da će film bit bez unutarnjih spletki. ipak su to najžešći kriminalci,
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 01:06   #33
malo o stripu

https://www.youtube.com/watch?v=b5QyAhr3b5E
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 22:35   #34
a king shark? na svakoj slici a nema ga
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 10:08   #35
Ne znam zašto ljudi imaju problem s Letom i odabirom njega za Jokera. Vjerujem kako je više nego sposoban odraditi posao kako treba. Više me brine kako će cijeli film izgledati, nego odabir pojedinih glumaca.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 08:22   #36
http://comicbook.com/2014/12/17/viol...suicide-squad/
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 11:52   #37
Jared Leto se ošišao

https://twitter.com/superherofeed/st...96462857351168
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 18:32   #38
Mislim da je on kao stvoren za TAS verziju Jokera, tj. Hamillovu.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 19:03   #39
https://www.youtube.com/watch?v=NUHk2RSMCS8


suicide squad
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.

Zadnje uređivanje sleng : 27.12.2014. at 19:19. Reason: nadopuna
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 18:49   #40
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Dosta podsjeća na friz iz Arkham Originsa.
1.
2.
Nebi imao nista protiv ovakvog izgleda, niti je Jackova prosteticna maska, niti je Ledgerov izrezani osmijeh.

Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
Mislim da je on kao stvoren za TAS verziju Jokera, tj. Hamillovu.
Mislim da je ko stvoren za nadograđenu Hamillovu TAS verziju tj. Arkham verziju.

Jedva cekam prve slika sa seta ili official stilove Leta i Robbie u paru.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.