Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 20:50   #401
Pozdrav,
zna li netko di bi u Zagrebu mogla kupiti materijal za baloner? Izgubila sam pojas od balonera boje pijeska pa bi trebala to sasit, ali studiram u Zagrebu pa ne znam gdje bi uopce isla trazit :/
AnamarijaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 18:58   #402
Gdje kupiti neki grublji materijal na metre?

Želim sašiti neku torbu poput ove:

http://www.ebay.co.uk/itm/LONG-STORA...sAAOSwPhdU7I10
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 22:02   #403
Kupila sam preduge zavjese, a neda mi se bogami vracat u ikeu...
Ima negdje u zg centru onih traka za skracivanje odnosno porubljivanje?
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 10:51   #404
materijal za stoljnjake

znate li gdje se može kupiti materijal za stolnjak na metraži - po mogućnosti damast ali može i neki drugi dobar, u tamno sivoj boji?
u obzir dolaze i gotovi stolnjaci promjera 220 cm.
hvala
tihaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 09:57   #405
bok, gdje ima za kupiti traper, jeans tkanina, malo bolji izbor, dakle neke svijetlije nijanse? Zagreb i ostatak hr me isto zanima...

Hvala!
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 23:19   #406
Quote:
Tigrica kaže: Pogledaj post
bok, gdje ima za kupiti traper, jeans tkanina, malo bolji izbor, dakle neke svijetlije nijanse? Zagreb i ostatak hr me isto zanima...

Hvala!
Svijet tkanine (Jurišićeva/Kvatrić) ima po 70kn/m traper za košulje, ne znam za što ti treba..
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 17:31   #407
Bok ljudi, zna netko gdje mogu kupiti transparentni pvc na kojem mogu šivati? Na ovo mislim: http://ukfabricsonline.com/image/cac...c-1024x768.jpg

Hvala!
__________________
Patience is bitter, but it's fruit is sweet.
nia-pia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 14:47   #408
Zna netko možda da li Emporio na Trešnjevci radi? Čula sam nešto da je zatvoren...
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 20:58   #409
Quote:
tintintina kaže: Pogledaj post
Zna netko možda da li Emporio na Trešnjevci radi? Čula sam nešto da je zatvoren...
Emporio na Trešnjevci radi, makar im je izbor nikakav...doduše ja sam tražila baš specifičnu čipku.
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 17:01   #410
Pozz,
da li je netko možda naručivao materijal s ebaya?
Konkretno gledam sad popularne 3D čipke (koje kod nas po dućanima s materijalima nisu ispod 300-400 kn/m'). Na ebayu ima za 20-ak $.
-Thinkerbell- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:46   #411
Pozdrav, zna li netko ili je vidio negdje u posljednje vrijeme crveni ili zuti materijal na tockice? tipa ovo na slici. u splitu nema
amem12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 08:45   #412
Bok, zna li itko gdje mogu kupiti polar flis za sasiti spavacicu za bozicni poklon?

Thx
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:04   #413
Pozdrav, tražim gdje kupiti tkaninu za tapeciranje od baršuna. Imamo jednu fotelju koju bi trebalo pretapecirati. E sad, našao sam ovdje što želim ali mi izgleda jako skupo, tako da tražim neki dućan gdje ću proći jeftinije.
__________________
najam apartmana
Lazarov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:50   #414
Quote:
Lazarov kaže: Pogledaj post
Pozdrav, tražim gdje kupiti tkaninu za tapeciranje od baršuna. Imamo jednu fotelju koju bi trebalo pretapecirati. E sad, našao sam ovdje što želim ali mi izgleda jako skupo, tako da tražim neki dućan gdje ću proći jeftinije.
Ako si u Zagrebu, onda otidi u Aktiv i Pan prom u Martićevu
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 11:08   #415
Quote:
Maria Antonette kaže: Pogledaj post
Ako si u Zagrebu, onda otidi u Aktiv i Pan prom u Martićevu
Hvala
__________________
najam apartmana
Lazarov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:10   #416
Presvlacenje gumba u tkaninu

Pozz, jel zna itko gdje u Splitu mogu ili kupiti ili dati da mi naprave, trebam presvuci gumbe u odgovarajucu tkaninu, radim uzglavlje kreveta...
Hvala!
Juditza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 01:42   #417
Quote:
Juditza kaže: Pogledaj post
Pozz, jel zna itko gdje u Splitu mogu ili kupiti ili dati da mi naprave, trebam presvuci gumbe u odgovarajucu tkaninu, radim uzglavlje kreveta...
Hvala!
Pozdrav, znam da dućan pozamanterije u gradu ima natpis da presvlače dugmad. U blizini caffe "Modestya", nasuprot dućana "Amadeus". Ukoliko bude potrebno javim vam adresu!?
Niki_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.