Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 06:59   #61
Quote:
mojneinen kaže: Pogledaj post
Homoseksualnost nije ideologija. Ti jednostavno ne možeš prihvatiti tu jednostavnu činjenicu ma koliko tu glumatao da homoseksualnost i homoseksualce prihvaćaš kao normalnu pojavu u društvu.

U jednom od prethodnih postova kao glumataš da poznaješ homo osobe i da su to tebi sasvim normalni ljudi ali kad se tako nešto želi reći djeci e onda je mein kampf! jebeš budalu...

Ne znam što ti nije jasno - ima li ikakvih vrijednosti u tvom životu osim cilja da indoktriniraš djecu - s čime sve ??? Seksualnošću??? rodnom ideologijom??? tolerancijom i govorom mržnje???? je li možeš shvatit da postoje vrijednosti van ove indoktrinacije??? Možeš li zamisliti odgoj malog djeteta bez ikakvih tih sranja - homo, hetero, prava itd... je li shvaćaš da je za djecu to nebitno i da može samo opterećivat???

A mein kampf sam ti spomenuo baš iz tog razloga, jer su nacisti koristili indoktrinaciju od najranije dobi da bi dobili 16-godišnjaka koji je spreman pucat u svoje roditelje jer se ne slažu s trenutnom doktrinom... je li ti to cilj???

Ajde vozi, pretjerao si....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:02   #62
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Ne znam što ti nije jasno - ima li ikakvih vrijednosti u tvom životu osim cilja da indoktriniraš djecu - s čime sve ??? Seksualnošću??? rodnom ideologijom??? tolerancijom i govorom mržnje???? je li možeš shvatit da postoje vrijednosti van ove indoktrinacije??? Možeš li zamisliti odgoj malog djeteta bez ikakvih tih sranja - homo, hetero, prava itd... je li shvaćaš da je za djecu to nebitno i da može samo opterećivat???

A mein kampf sam ti spomenuo baš iz tog razloga, jer su nacisti koristili indoktrinaciju od najranije dobi da bi dobili 16-godišnjaka koji je spreman pucat u svoje roditelje jer se ne slažu s trenutnom doktrinom... je li ti to cilj???

Ajde vozi, pretjerao si....
E napokon si nešto i pogodio pored sve te tvoje nesuvisle tirade. Da, zamisli zla velikoga, ja želim djecu indoktrinirati tolerancijom! Ajme... meni kampf! Mein kampf! :klap:
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:08   #63
Quote:
mojneinen kaže: Pogledaj post
E napokon si nešto i pogodio pored sve te tvoje nesuvisle tirade. Da, zamisli zla velikoga, ja želim djecu indoktrinirati tolerancijom! Ajme... meni kampf! Mein kampf! :klap:
Da indoktrinacija je veliko zlo - ali za to treba imati bar malo otvoren um da bi to mogao shvatiti - iz ovog kako se postavljaš, ne nalazim ni milimetar prostora za takvo nešto.... ono što je sigurno, mojoj djeci prići nećeš, a čisto sumnjam da će ti i velika većina ljudi to dopustiti - u stvari ne bi ti se smjelo dopustiti da priđeš bilo kojoj jedinki mlađoj od 16 godina....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:08   #64
lijepo.
ne vidim zašto bi ikoga smetalo ako se djecu uči poštivanju i prihvaćanju drugih i drugačijih.

ps. papagajsko ponavljanje "soroš, soroš" pokazuje jedino to da neki papagaji sporije usvajaju nove riječi.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:13   #65
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
lijepo.
ne vidim zašto bi ikoga smetalo ako se djecu uči poštivanju i prihvaćanju drugih i drugačijih.

ps. papagajsko ponavljanje "soroš, soroš" pokazuje jedino to da neki papagaji sporije usvajaju nove riječi.
antilles, padaš s kruške - ne znam jesi li uopće pročitala cijelu korespondeciju, a ako jesi, tek ti tada nemam ništa za reći - inače nisam znao da si sorosev ljubitelj - interesatno je da ga ja uopće nisam spominjao, ali zato njegovi poklonici dolaze sa svetim imenom tim.... Kakav spektakl - tko vas ne zna skupo bi vas platio.... potpuno ste podivljali i izgubili kompas.....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:14   #66
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Da indoktrinacija je veliko zlo - ali za to treba imati bar malo otvoren um da bi to mogao shvatiti - iz ovog kako se postavljaš, ne nalazim ni milimetar prostora za takvo nešto.... ono što je sigurno, mojoj djeci prići nećeš, a čisto sumnjam da će ti i velika većina ljudi to dopustiti - u stvari ne bi ti se smjelo dopustiti da priđeš bilo kojoj jedinki mlađoj od 16 godina....
Samo problem nastaje kad ideološki zadrti ljudi sve što se ne uklapa u njihovu ideologiju proglašavaju ideologijom. Upravo je tvoj primjer drastičan jer obično učenje o toleranciji i prihvaćanju različitosti ti dovodiš u istu ravan sa mein kampfom.

Ono što je sigurno da će upravo tvoja djeca biti zadrta mržnjom a vidimo i tko će in prenijeti tu mržnju.
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:19   #67
Quote:
mojneinen kaže: Pogledaj post
Samo problem nastaje kad ideološki zadrti ljudi sve što se ne uklapa u njihovu ideologiju proglašavaju ideologijom. Upravo je tvoj primjer drastičan jer obično učenje o toleranciji i prihvaćanju različitosti ti dovodiš u istu ravan sa mein kampfom.

Ono što je sigurno da će upravo tvoja djeca biti zadrta mržnjom a vidimo i tko će in prenijeti tu mržnju.
Jedina mržnja koja ovdje izlazi i koja se jako osjeća je tvoja mržnja - spreman si ići tako daleko da se otresaš i po djeci, osuđuješ ih, selektiraš i prosljeđuješ... fascinatno je kako oni koji se kunu u toleranciju nemaju nikakvu toleranciju - definira ih ograničenost i ideološka zadojenost - to i jest svijet protiv kojeg se borim - nacistički svijet sa samo jednom prihvatljivom doktrinom i samo jednom istinom... Znaš flagelanti su u srednjem vijeku bili zanimljiviji - nego je li se i vi mlatite bičevima da ojačate vjeru u jednu i neupitnu istinu?????
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:20   #68
@hilderik
ne znam zašto si se osjetio prozvanim. jer. da sam se na tebe referirala onda bih spomenula mein kampf.

mein kampf u ovom kontextu.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:20   #69
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
antilles, padaš s kruške - ne znam jesi li uopće pročitala cijelu korespondeciju, a ako jesi, tek ti tada nemam ništa za reći - inače nisam znao da si sorosev ljubitelj - interesatno je da ga ja uopće nisam spominjao, ali zato njegovi poklonici dolaze sa svetim imenom tim.... Kakav spektakl - tko vas ne zna skupo bi vas platio.... potpuno ste podivljali i izgubili kompas.....


Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Opa, još jedan pedoliberal - sad mi je jasno - pa ti si klasični radikal s liberalne platforme.... a reci mi što bi htio, da djetetu od 4 godine objašnjavam kako ima jedan djedica soros koji je k tome filantrop - odbij sa svojom ideološkom zaslijepljenošću s područja na kojem mu nije mjesto....

A i lijepo sam ti naveo mein kampf - čiča adolf ili čiča soros su dvije grane istog stabla - a za obojicu neki misle da su filantropi.... ne želim imati posla s nijednom od te dvije struje....
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...5&postcount=60
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:23   #70
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
@hilderik
ne znam zašto si se osjetio prozvanim. jer. da sam se na tebe referirala onda bih spomenula mein kampf.

mein kampf u ovom kontextu.
Mislim da se upravo u tom detalju ocrtava kapacitet kolege hilderika za suvislu i argumentiranu raspravu. Mi koji smo za toleranciju zapravo širimo mržnju na razini mein kampfa
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:26   #71
oprosti ali to je bio odgovor na tvoje spominjanje sorosa.... tako da si potpuno promašio, ponovo...

Inače ne znam što misliš da ćeš postići s ovim upisima - ako ti je cilj raspiz... ljude na dobrom si putu - sad već sumnjam da si trol, jer niti jedan zastupnik liberalne ideologije ne bi bio tako nepametan i postavio se tako otvoreno agresivno s ciljem indoktrinacije male djece...

To se inače čini puno suptilnije....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:29   #72
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dakle kao što sam i govorio na par drugih tema, hrvatsko društvo je jako generacijski podijeljeno

Dakle imamo trenutno tri najveće generacije:

BABY BOOMERI - rođeni između 1950. i 1965.
GENERACIJA X - rođeni između 1965. i 1985.
MILENIJALCI - rođeni između 1985. i 2000.


Ovo je čisto moj neki pogled:

Baby boomeri su skloniji klasičnoj ljevici, istodobno su i konzervativniji u nekimpitanjima, ali i liberalniji u drugim pitanjima (česta pojava u istočnoj Europi) od današnjih mladih. Dakle najčešće SDP, ali tek nešto manje HDZ i ostale klasične stranke.

Generacija X ima svega, mislim da oni nemaju neke naprosječne potpore ljevici ili desnici, glasuju po regionalnom ili osobnom principu.
2003. takvi su glasovali za HDZ, 2011. za SDP, 2015. često su dali glas nekoj "trećoj opciji".

Milenijalci pak jako rijetko glasuju za HDZ ili SDP. Njima "treće opcije" nisu nešto novo, nego su jedino za takve i glasovali. Iznimka su stranačke mladeži velikih stranaka.
Michael colins? WTF? Ajde makar si donio svježeg zraka....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:33   #73
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
oprosti ali to je bio odgovor na tvoje spominjanje sorosa.... tako da si potpuno promašio, ponovo...

Inače ne znam što misliš da ćeš postići s ovim upisima - ako ti je cilj raspiz... ljude na dobrom si putu - sad već sumnjam da si trol, jer niti jedan zastupnik liberalne ideologije ne bi bio tako nepametan i postavio se tako otvoreno agresivno s ciljem indoktrinacije male djece...

To se inače čini puno suptilnije....
Ti doista očekuješ argumentiranu raspravu nakon što si ovu temu već nekoliko puta povezao sa nacizmom?!?

Oprosti ali jedino što ti zaslužuješ je zajebancija jer za mene je uber trolanje upravo to što ti radiš. Mein kampf, nacizam, indoktrinacija...i sve to samo zato što se djecu želi naučiti da prihvate različitosti u društvu! Budale...
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:39   #74
Quote:
mojneinen kaže: Pogledaj post
Ti doista očekuješ argumentiranu raspravu nakon što si ovu temu već nekoliko puta povezao sa nacizmom?!?

Oprosti ali jedino što ti zaslužuješ je zajebancija jer za mene je uber trolanje upravo to što ti radiš. Mein kampf, nacizam, indoktrinacija...i sve to samo zato što se djecu želi naučiti da prihvate različitosti u društvu! Budale...
kako divno te misli zvuče - ispadaju ti iz usta kao bonboni - takvog filantropa poput tebe još nisam sreo... S obzirom da si nesposoban shvatit da neke stvari nisu za ranu dob - očito ti nedostaje osnovna empatija - to nije dobro jer to često ocrtava polusociopatske karaktere....

Tako da ova naša rasprava tu završava.....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:43   #75
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
kako divno te misli zvuče - ispadaju ti iz usta kao bonboni - takvog filantropa poput tebe još nisam sreo... S obzirom da si nesposoban shvatit da neke stvari nisu za ranu dob - očito ti nedostaje osnovna empatija - to nije dobro jer to često ocrtava polusociopatske karaktere....

Tako da ova naša rasprava tu završava.....
Pa kako bih i imao empatiju kad sam nacist... :klap:

Naravno da toleranciju nije za ranu dob jer onda ne stignete usaditi mržnju u tu istu ranu dob...

A rapsrave zapravo nika dnije niti bilo jer što se može argumentirano raspravljati s osobom koja u ovu temu uvlači mein kampf!
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:51   #76
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Michael colins? WTF? Ajde makar si donio svježeg zraka....
Koristio sam quote s bilo koje teme, kako bi bolje pregledao post prije nego ga stavim, napisao svoj post i onda sam ga copy/paste na krivu temu

Jebiga, nov sam na forumu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 07:59   #77
Nametanje ovog spektra tema djeci je indoktrinacija na beskonačno.
Djecu u toj dobi treba pustiti da rastu i igraju se i oni jedni sa drugima na te teme neće doći.
Bit će ono što jesu: djeca. Jer ih boli kuki da li vršnjak u igri ima samo mamu, dva tate, psa i mačku ili je siroče. To će registrirati možda, možda i neće.
Sa samom djetetom to blage veze nema. Presudno će biti koliko im je zanimljiv dječji partner u igri

Gore je link da je drag-queen čitao/la pred oduševljenom djecom. Bili bi (ako ih se ne boje) vjerojatno jednako oduševljeni da im je čitao klaun. Trebali su pitati djecu što ih je to toliko oduševilo. Sigurno ne činjenica da je dotični/a pripadnik/Ca LGBTQ subgrupe
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 08:04   #78
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
Nametanje ovog spektra tema djeci je indoktrinacija na beskonačno.
Naravno da je indoktrinacija u očima svih vas koji ne možete homoseksualnost prihvatiti kako normalnu pojavu u društvu. Ili možda želiš reći da djeca sad nemaju neke slikovnice i ne uče o recimo hetero obiteljima?
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 08:09   #79
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Tko je drogirao Francuze, pa su pobrkali drzave?
nisu pobrkali.
zapravo je naše društvo daleko tolerantnije nego li se dobije dojam na osnovu njih nekoliko vrlo glasnih na ovakvim temama.


@mojneinen
take it easy.


@m. collins
svidja mi se ova tvoja o baby bumerima.
tipični bb . ne samo po godini rodjenja, nego i po stavovima. po nekim stavovima sam izrazito desno, po nekim izrazito lijevo.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 08:10   #80
Budimo realni, zovite vi to kako hoećte ali krajnji cilj svega toga je da se ta djeca ne pretvore u ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=f9QwYwS8gI4

Slobdno pogledajte video i pročitajte komentare. Ti ljudi nisu takvima rođeni. Netko im je usadio tu mržnju.
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.