Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 10:28   #81
Lagano...

Imali su najpovoljniju ponudu...
McAucliffe is offline  
Old 10.02.2018., 10:33   #82
Kaže Kolinda da ne repertoaru nije ratna odšteta, ni isprika. A što je onda na repertoaru? Osim janjetine i leskovačkog? Ah, da, miting u Lisinskom. Vučić će održat govor na mitingu Srpskog narodnog vijeća u Lisinskom. Sad zamislimo što bi se dogodilo da se to zbilo u vrijeme Milanovićeve vlade, pa Đuro i prijatelji bi se samospalili ispred Markova trga. Sve to samo ukazuje da je HDZ uputio još jedan igrokaz u javnost da ublaži posljedice bijesa svojih glasača zbog poziva Vučiću u Zagrebu. Zbilja mislite da bi Plenković, a koji se u petak u Strasbourgu pohvalio da je suorganizirao prvi summit Zapadnog Balkana u Zagrebu 2000. , ucjenjivao Srbiju ili ljutio briselske prijatelje? Ovo vam je samo spinanje HDZ-a, a vi ste po ko zna koji put pali na istu foru. Recimo kao kad mediji jave da ima puno nezadovoljnika u HDZ-u zbog koalicije s HNS-om samo ništa ne čine po tom pitanju i nikad ne saznamo njihova imena. Ili kad Praljku na komemoraciju dođe Brkić s Krstičevićem, pa tako pokriju HDZ, a Plenki i KGK ostanu neokrznuti, no HDZ je svoje odradio. Za njih danas mogu glasat samo uhljebi ili jaaako spori.
Atomic Lily is offline  
Old 10.02.2018., 11:02   #83
Od mitinga u vukohebinama poput Gline mladi radikal dogurao do svesrpskog mitinga u centru Zagreba, baš lijepo.
agentRico is offline  
Old 10.02.2018., 11:29   #84
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Od mitinga u vukohebinama poput Gline mladi radikal dogurao do svesrpskog mitinga u centru Zagreba, baš lijepo.
Zahvaljujući kraljici Balkana, Kolindi Grabar Kitarović. Molim da to uđe u zapisnik.
Atomic Lily is offline  
Old 10.02.2018., 12:00   #85
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Lagano...

Imali su najpovoljniju ponudu...

I sto ce sada? Angazirat ZM ili Djuru? Ili nekog inostranca mozda? Cujem da su Kinezi dobri a jeftini?
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 10.02.2018., 14:03   #86
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Ovo je tek sramota do neba. Kako su informaticari i staklari dobili na natjecaju posao izrade celicnih spremnika za gorivo, a domace firme sa referencama u tom poslu ne:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...e/1024672.aspx
Ti spremnici će biti za zrak,bez opterećenja 0 atmosfera pritiska i bit će postavljeni kao kulisa.
Što ćeš više ?
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Old 10.02.2018., 18:38   #87
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Na koji trik će me komunalni redar prisilit da mu pokažem osobnu?? I šta ako mu je ne dam a neću??
a sta ako nemam osobnu....komunalni ce mi naplatiti i kaznu i radi ne imanja
osobne.....
ovo je zavrsetak jedne agonije....pocinju pucanja po savovima.....
ljudi moji mili dragi,sta nam rade....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 10.02.2018., 19:15   #88
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
I sto ce sada? Angazirat ZM ili Djuru? Ili nekog inostranca mozda? Cujem da su Kinezi dobri a jeftini?
Onda će pokupiti proviziju...
McAucliffe is offline  
Old 10.02.2018., 22:16   #89
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Onda će pokupiti proviziju...
U neka bolja vremena, na natjecaj su se mogle javiti samo firme sa dokazom o iskustvu na takvim poslovima, sa dokazom o kvalificiranoj radnoj snazi, detaljno po specijalnostima a takodjer i strojnom parku kojim raspolazu.
Ovako, svaka Mulj d.o.o.moze se javit za najslozenije poslove.
Poslovna katastrofa - dogorilo im do noktiju pa sad grizu na sve.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 11.02.2018., 02:05   #90
Mladi mrzim sebe šta ću ovo napisat ali bježite šta dalje.

Quote:
Ovo je najskuplji kokošinjac na svijetu, nalazi se u Lećevici i kvadrat košta 540 eura!
https://www.slobodnadalmacija.hr/dal...kosta-540-eura

To na slici poreznici su bez da guzicu pomaknu iz kancelarije procijenili na 514.710 kuna....slovima petstotinačetrnaesttisućasedamstodeset kuna.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 11.02.2018., 05:38   #91
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Mladi mrzim sebe šta ću ovo napisat ali bježite šta dalje.

https://www.slobodnadalmacija.hr/dal...kosta-540-eura

To na slici poreznici su bez da guzicu pomaknu iz kancelarije procijenili na 514.710 kuna....slovima petstotinačetrnaesttisućasedamstodeset kuna.
Ako ovo što porezna provodi nje teror(izam) onda ne znam što je. Imam osjećaj kao da se uhljebi natječu u sadizmu i iživljavanju nad običnim građanima.
Blinko Black is offline  
Old 11.02.2018., 10:38   #92
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Ako ovo što porezna provodi nje teror(izam) onda ne znam što je. Imam osjećaj kao da se uhljebi natječu u sadizmu i iživljavanju nad običnim građanima.
ne mozes im nista....
ustvari,mozes....
jednostavno promijenis ambijent....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 11.02.2018., 11:01   #93
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Mladi mrzim sebe šta ću ovo napisat ali bježite šta dalje.

https://www.slobodnadalmacija.hr/dal...kosta-540-eura

To na slici poreznici su bez da guzicu pomaknu iz kancelarije procijenili na 514.710 kuna....slovima petstotinačetrnaesttisućasedamstodeset kuna.
A meni se ekipa čudi zašto sam se sudio za 300kn s državom...

Ako je ovaj razgovor iz članka istinit (fora s fotografijom i neodlaskom na teren) to samo pokazuje koliko njima puca kurac za ljude i koliko znaju da su nedodirljivi...

U blizini vlastite kuće imao sam sličan slučaj,susjed je na svojoj zemlji imao građevinu koja je bila toliko razvaljena da se godinama više čak ni za kokošinjac nije koristila...fora je u tome da je kućica bila izgrađena 1800 i neke,u sklopu zadruge...i druga obitelj,koja je živjela na drugom kraju grada je imala pravo na jednu sobu u kući...

A kako se nisu mogli dogovoriti oko isplate išli su na sud...i dođe baja i procjeni srušenu kuću od cca. 70 kvadrata na 350€ po kvadratu...

Kuća nije imala krov po cijeloj dužini, i cca. 60% zidova se urušilo "u nju"...
McAucliffe is offline  
Old 11.02.2018., 11:07   #94
ova vlada ništa ne radi na putu je da bude jedna od najgorih uz sanaderovu.190,000 mladih je otišlo iz zemlje
johnny londo is offline  
Old 11.02.2018., 11:45   #95
Quote:
johnny londo kaže: Pogledaj post
ova vlada ništa ne radi na putu je da bude jedna od najgorih uz sanaderovu.190,000 mladih je otišlo iz zemlje
Sad će ti vojnici objasnit.
Ne, loše im je bilo u doba Milanovoća pa su odlazili. Sad više ne idu jer im je ovdje loše, nego zbog avanturizma.
el Torro is offline  
Old 11.02.2018., 12:00   #96
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Sad će ti vojnici objasnit.
Ne, loše im je bilo u doba Milanovoća pa su odlazili. Sad više ne idu jer im je ovdje loše, nego zbog avanturizma.
Ne, ti mladi ljudi ne želi radit pa sva sreća da se rješavamo takvih niškoristi, neka se druge države staraju s tim parazitima.
I vrlo vjerojatno su još k tome komunisti.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 11.02.2018., 15:38   #97
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Ako ovo što porezna provodi nje teror(izam) onda ne znam što je. Imam osjećaj kao da se uhljebi natječu u sadizmu i iživljavanju nad običnim građanima.
Cekaj samo kad procjene stanove u zagrebu
By the way, kako je u hr? Je li se zivot sto popravio u zadnje dvije godine?
newone is offline  
Old 11.02.2018., 17:14   #98
Quote:
newone kaže: Pogledaj post
Cekaj samo kad procjene stanove u zagrebu
By the way, kako je u hr? Je li se zivot sto popravio u zadnje dvije godine?
Kako kome. Ramljaku je upala sjekira u med, a za druge ne znam.
Blinko Black is offline  
Old 11.02.2018., 19:14   #99
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Za generalnog konzula u New Yorku je postavljen HNS-ovac, covjek koji ima zavrsenu samo srednju školu. Jos apsurdnije, zavrsio je najlosiju srednju školu u ZG. Nemam ništa protiv onih koji su završili tu skolu, cijenim sve koji rade u struci koja se uci u toj skoli (Skola za cestovni promet), ali takvo obrazovanje nije kompetentno za ovako odgovorno mjesto.
Zašto?
Koju diplomu treba imat za to mjesto? Valjda ima i neke godine i neko iskustvo?
Neznam što očekivat ako se od strane Pusić&co. ukine diplomatska škola i svi rastjeraju. Di školujemo diplomate i što želimo od njih?
noname23 is offline  
Old 11.02.2018., 19:19   #100
Treba bit u pravoj stranci i to je dovoljno.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.