Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 11:45   #2141
Kad bolje razmislim, u pravu si ti... sjećam se da sam u Adleru naišla na neke Tom Taylor i Esprit stvari kojih u njihovim dućanima nije bilo.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:28   #2142
Zenske,zna mozda koja gdje ima za kupit dobrih,cvrstih sportskih grudnjaka za grudi E/F? Onih za high impact vjezbe? Moze i web shop,samo da dostavlja u hr

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 18:05   #2143
Provjeri H&M plus size
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 18:09   #2144
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Zenske,zna mozda koja gdje ima za kupit dobrih,cvrstih sportskih grudnjaka za grudi E/F? Onih za high impact vjezbe? Moze i web shop,samo da dostavlja u hr

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
Provjeri i u Kiku.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 18:36   #2145
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Provjeri H&M plus size
Jesam,nemaju tako cvrste
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Provjeri i u Kiku.
Nisam gledala sportske kod njih al onih klasicnih obicno nemaju iznad D kosarice. Znaci sportske imaju vece?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:33   #2146
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Jesam,nemaju tako cvrste Nisam gledala sportske kod njih al onih klasicnih obicno nemaju iznad D kosarice. Znaci sportske imaju vece?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
U zadnjih 2 godine uzela sam jedno 4 ili 5, ne mogu se sad sjetit.
Ugl, ima baš za ful držanje za sportove tipa borilackih vještina (to mi je bilo taman za trening koji je ukljucivao full body contact i puno akcije) i oni malcice labaviji, ali isto čvrsti.
Za te novce (do 50ak kuna) su top peri-deri.
Zadnjih mjesec-dva nisam bila uopće u Kiku, ali ovo je bilo uvijek u redovnoj ponudi.

Also, Lidl zna imati kad je tjedan sportske opreme. Isto su dobri, različitih stupnjeva "držanja pod kontrolom".
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:44   #2147
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
U zadnjih 2 godine uzela sam jedno 4 ili 5, ne mogu se sad sjetit.
Ugl, ima baš za ful držanje za sportove tipa borilackih vještina (to mi je bilo taman za trening koji je ukljucivao full body contact i puno akcije) i oni malcice labaviji, ali isto čvrsti.
Za te novce (do 50ak kuna) su top peri-deri.
Zadnjih mjesec-dva nisam bila uopće u Kiku, ali ovo je bilo uvijek u redovnoj ponudi.

Also, Lidl zna imati kad je tjedan sportske opreme. Isto su dobri, različitih stupnjeva "držanja pod kontrolom".
Lidlove imam,2 komada. Ispadaju mi cice dok trcim il skacem

Budem pogledala u kiku prvom prilikom,hvala

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:46   #2148
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Lidlove imam,2 komada. Ispadaju mi cice dok trcim il skacem

Budem pogledala u kiku prvom prilikom,hvala

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Možda si uzela one labavije. Meni je ovaj jedan posebno čvrst, ne mrdam nikud. Size D/E.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:55   #2149
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Možda si uzela one labavije. Meni je ovaj jedan posebno čvrst, ne mrdam nikud. Size D/E.
Oba su bila deklarirana kao high impact.
I solidno drze dok ne trebam cupkat

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 10:18   #2150
Ja sam imala jedan iz lidla koji mi je bio prihvatljiv, ali takvi se nikad više nisu pojavili.
Cula sam jako dobre preporuke za Shock Absorber, ali nikad ih nisam vidjela negdje uzivo da probam, jer mi se ne da eksperimentirati s velicinama po tolikoj cijeni. ali rekla sam sama sebi da ću si ga jednom priuštiti. Inače sam 85E ili F.
Ima nekoliko modela na Asosu.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 09:07   #2151
Ako smijem tu napisati, ja imam jedne hlače za prodaju iz Mango Violeta kolekcije, sa etiketom, mami prevelike pa ih prodajem ako koga interesira (broj 50, traperice visokog struka).
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 09:09   #2152
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Jesam,nemaju tako cvrste

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Šteta :/

Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Ako smijem tu napisati, ja imam jedne hlače za prodaju iz Mango Violeta kolekcije, sa etiketom, mami prevelike pa ih prodajem ako koga interesira (broj 50, traperice visokog struka).
Mislim da prodaja nije dozvoljena. Možeš ih oglasiti na Krpicama, npr.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 12:12   #2153
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Mislim da prodaja nije dozvoljena. Možeš ih oglasiti na Krpicama, npr.
Hvala ti na odgovoru, nadam se da će onda admin obrisati post jer ja više ne mogu.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 12:17   #2154
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Oba su bila deklarirana kao high impact.
I solidno drze dok ne trebam cupkat

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
mali update za kik. bila sam jučer, nema ih uopće više tih sportskih.
(što ne znači da ih u nekom drugu kiku nemaju, ali obično je njihova ponuda ujednačena po dućanima, neovisno o lokaciji).


Quote:
digiridan kaže: Pogledaj post
Ja sam imala jedan iz lidla koji mi je bio prihvatljiv, ali takvi se nikad više nisu pojavili.
Cula sam jako dobre preporuke za Shock Absorber, ali nikad ih nisam vidjela negdje uzivo da probam, jer mi se ne da eksperimentirati s velicinama po tolikoj cijeni. ali rekla sam sama sebi da ću si ga jednom priuštiti. Inače sam 85E ili F.
Ima nekoliko modela na Asosu.
vidjela sam ih u dva različita navrata. ove zime je bilo također.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 15:24   #2155
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
mali update za kik. bila sam jučer, nema ih uopće više tih sportskih.
(što ne znači da ih u nekom drugu kiku nemaju, ali obično je njihova ponuda ujednačena po dućanima, neovisno o lokaciji).
Tnx
Ma znam da mi nisu upali u oko a bila sam nedavno vise puta. Budem svejedno otisla ciljano pogledat u najblizi

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 07:52   #2156
Ne znam gdje da napišem ali ako je koja zainteresirana za tamno plavi baloner i kariranu bijelo/plavu košulju u veličini 20/22 (novo i nenošeno), marke Ulla Popken, javite se u Inbox. Prijateljica prodaje
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:23   #2157
Quote:
digiridan kaže: Pogledaj post
Ja sam imala jedan iz lidla koji mi je bio prihvatljiv, ali takvi se nikad više nisu pojavili.
Cula sam jako dobre preporuke za Shock Absorber, ali nikad ih nisam vidjela negdje uzivo da probam, jer mi se ne da eksperimentirati s velicinama po tolikoj cijeni. ali rekla sam sama sebi da ću si ga jednom priuštiti. Inače sam 85E ili F.
Ima nekoliko modela na Asosu.

Možeš probati Anitine grudnjake (dućan "Anita" u centru Zagreba)
Imaju nešto što mi je jako slicno Shock-u .. Baš sam nedavno razgledavala
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:49   #2158
Meni su se bonprix grudnjaci pokazali kao odlični. Kad sam skužila da ekupi više neće držat bonprix, naručila sa zalihe.
Sad sam baš opet naručila sa austrijskog bonprix-a 2 komada.
Naručujem preko forumašice kokoshka za koju sad nakon već nekoliko narudžbi imam samo pohvale i preporučam svima.
Tu je fakat tlaka nać neki dobar grudnjak a da ne košta kao suho zlato.
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:53   #2159
Quote:
šarkopirkasta kaže: Pogledaj post
Meni su se bonprix grudnjaci pokazali kao odlični. Kad sam skužila da ekupi više neće držat bonprix, naručila sa zalihe.
Sad sam baš opet naručila sa austrijskog bonprix-a 2 komada.
Naručujem preko forumašice kokoshka za koju sad nakon već nekoliko narudžbi imam samo pohvale i preporučam svima.
Tu je fakat tlaka nać neki dobar grudnjak a da ne košta kao suho zlato.
Šarkopirkasta,koji grudnjak kod njih kupujes,mozda link?�� hvala
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:31   #2160
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Šarkopirkasta,koji grudnjak kod njih kupujes,mozda link?�� hvala
Imam ih više vrsta, ali ako najbolji su mi se pokazali ovi https://www.bonprix.at/produkt/t-shi...94045816#image
Imaju veliki postotak pamuka, super drže usudila bih se reći da drže kao sportski, barem ovi moje veličine. Ja sam između b i c košarice, vel 110 ovisno o modelu, a ovaj model sam uzela u b košaricama, jer bi mi c bio fakat prevelik. Širina pasice odgovara veličini, pa čak je možda malo uža nego kod nekih drugih modela te veličine.Za veće košarice nezz kak bi išle veličine, ali za skoro svaki artikl imate recenzije, možete odabrat i veličinu pa čitat kak je drugima pasalo, samo treba znat njemački. Sad sam naručila neke nove, pa kad stignu mogu ih usporedit ako nekog zanima.
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:47.