Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2011., 18:16   #81
Quote:
Ognjena kaže: Pogledaj post
aj super... ja ne tetoviram prije 18-te nikog, bez iznimke
Zasto?
 
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 20:14   #82
Quote:
Ifka :) kaže: Pogledaj post
Zasto?
zato sto tetovaza ostaje zauvijek i smatram da nista sto bi osoba stavila na tijelo nije toliko neodgodivo i neophodno da ta osoba n moze pricekati godinu- dvije.

na koncu svega, ako ces imati cijeli zivot onda ti ne bi trebao biti problem malo pricekati, a i znam mnoge koji zale zbog svojih tetovaza koje su napravili u toj dobi jer je to vrijeme kad osoba tek odrasta, sazrijeva i vecini ono sto im je bilo super sa 17 je koma sa 20
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 22:18   #83
Quote:
Ognjena kaže: Pogledaj post
zato sto tetovaza ostaje zauvijek i smatram da nista sto bi osoba stavila na tijelo nije toliko neodgodivo i neophodno da ta osoba n moze pricekati godinu- dvije.

na koncu svega, ako ces imati cijeli zivot onda ti ne bi trebao biti problem malo pricekati, a i znam mnoge koji zale zbog svojih tetovaza koje su napravili u toj dobi jer je to vrijeme kad osoba tek odrasta, sazrijeva i vecini ono sto im je bilo super sa 17 je koma sa 20
Slažem se , ali ipak, njihova odluka ako tad se žele tetovirat..
 
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 23:26   #84
Quote:
Ifka :) kaže: Pogledaj post
Slažem se , ali ipak, njihova odluka ako tad se žele tetovirat..
pa naravno... ima majstora koji ce ih tetovirati..kao sto ima majstora koji razrijeduju boju i rade po supama.. kao sto ima i onih koji ne koriste sterilne instrumente..

svega ima, pametan bira, budala se zbog nestrpljivosti i sto kuna dozivotno sjebe..
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 00:35   #85
Ja imam 3 tetovaze...Kinesko slovo za snagu na zapescu,bodljikavu zicu kao Pamela Anderson i kriz na lopatici
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 00:35   #86
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
Ja imam 3 tetovaze...Kinesko slovo za snagu na zapescu,bodljikavu zicu kao Pamela Anderson i kriz na lopatici
hocemo slike
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 18:22   #87
Ja sam svoj prvi tattoo napravio prije par dana,i siguran sam da necu stati samo na ovome posto sam jednostavn odusevljen time. Stavio sam svoj dizajn koji sam napravio prije 2 godine koji predstavlja moju fascinaciju koja se vidjela jos od onda kad sam bio klinac.Sad ju fino mazem i pazim i moram priznati da sam jako zadovoljan svojim tattoo majstorom
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
sidonis242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 18:31   #88
Quote:
sidonis242 kaže: Pogledaj post
Ja sam svoj prvi tattoo napravio prije par dana,i siguran sam da necu stati samo na ovome posto sam jednostavn odusevljen time. Stavio sam svoj dizajn koji sam napravio prije 2 godine koji predstavlja moju fascinaciju koja se vidjela jos od onda kad sam bio klinac.Sad ju fino mazem i pazim i moram priznati da sam jako zadovoljan svojim tattoo majstorom
Može fotka?
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 19:04   #89
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
Može fotka?
Naravno


Ovo je prvi dan kada je tetovirano. Meni ima jako bitno znacenje posto je prikaz mog odnosa prema strojevima i znanosti
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
sidonis242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 20:32   #90
inače ne volim tetovaže,na nikome,nikakve pa vam neću kvariti temu...al sam nedavno čula ideju koja mi se svidjela:muž od cure koja mi radi nokte istetovirao je nalaz ekg-a od bebača dok je ona bila trudna i to mi je awwwww...jednog dana ako rodim istetovirat ću si imena djece,možda i taj ekg pa poslije dodati ime...tetovaža mi je više od značaja nego estetike,čisto estetski me ne zanima...eto ideje...ajd bok
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 23:36   #91
^^Pa ljudi prvenstveno i biraju tetovaže zbog značenja a manje jer im je nešto lijepo. Naravno da ima i onih koji si tetoviraju nešto jer im je to trenutno kul, jer netko poznati to ima i sl., ali ne mislim da su takvi u većini.

Iako sam generalno protiv tetoviranja imena, nekako mi je tetoviranje imena dijece najbolja opcija od svih ostalih (prijatelja, muža, žene...). Iako bi mi prva opcija možda bila EKG + datumi rođenja dijece.

U svakom slučaju, ako se odlučiš na to, sretno.
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 11:23   #92
Imam vec tetovazu, znam sve o posljedicama, mogucnostima, itd, itb.. al trenutno planiram stavit tetovazu na trbuh, na ovo mjesto: [LINK NA SLIKU OBRISAN]
i malo me strah, jer ipak, planiram imat djecu i mozda se ne namjerno zdebljam ili nesto slicno.. i sad, jedan majstor (kod kojeg se nisam tetovirala samo smo pricali) mi je rekao, da to nebi trebo bit problem da samo moram kozu na tom mjestu kroz zivot cesce mazat sa niveom npr i kad recimo kad rodim vratit trbuh u prijasnje stanje znaci vjezbom da se koza zategne, i da bi se i tetovaza trebala vratit u prvobitni polozaj.. i sve to divno zvuci, al ja bi jos cula price i od drugih samo da budem sigurnija.. a bitno je da bude na trbuhu iz posebnog znacenja :/ hvala
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 12:12   #93
Jako dobar izbor tetovaze,ali ipak mislim da je trbuh jako promijenjivo mjesto na tijelu,preporucio bih ti gornji dio ledja zato sto je on puno manje podlozan promjenama,ali ako je tebi zelja trbuh onda ju napravi,radi to sebi za dusu
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
sidonis242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 12:25   #94
Quote:
sidonis242 kaže: Pogledaj post
Ja sam svoj prvi tattoo napravio prije par dana,i siguran sam da necu stati samo na ovome posto sam jednostavn odusevljen time. Stavio sam svoj dizajn koji sam napravio prije 2 godine koji predstavlja moju fascinaciju koja se vidjela jos od onda kad sam bio klinac.Sad ju fino mazem i pazim i moram priznati da sam jako zadovoljan svojim tattoo majstorom

Jel znaš za njih?
http://3.bp.blogspot.com/_zkEJk5H7Xk...gies-88297.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_vy4z0ulpRK...1145286956.jpg

Odličan je logo, a i tvoja tetovaža
brolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 12:51   #95
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
Imam vec tetovazu, znam sve o posljedicama, mogucnostima, itd, itb.. al trenutno planiram stavit tetovazu na trbuh, na ovo mjesto: [LINK NA SLIKU OBRISAN]
i malo me strah, jer ipak, planiram imat djecu i mozda se ne namjerno zdebljam ili nesto slicno.. i sad, jedan majstor (kod kojeg se nisam tetovirala samo smo pricali) mi je rekao, da to nebi trebo bit problem da samo moram kozu na tom mjestu kroz zivot cesce mazat sa niveom npr i kad recimo kad rodim vratit trbuh u prijasnje stanje znaci vjezbom da se koza zategne, i da bi se i tetovaza trebala vratit u prvobitni polozaj.. i sve to divno zvuci, al ja bi jos cula price i od drugih samo da budem sigurnija.. a bitno je da bude na trbuhu iz posebnog znacenja :/ hvala
Ovako.

Ja sam tetovirala neke zene (koje planiraju roditi) takoder na trbuhu.
Obzirom na tu cinjenicu birali smo mjesto i motiv.

E sad, posto sam osobno rodila i primalja sam i jako dobro znam sto to sve nosi mogu ti reci ovo- ako ti je koza neelasticna i suha, ako se jako udebljas- tesko da ti ijedna krema moze potpuno sprijeciti strije.

To muskarci mogu prodavati ko spiku, ali u praksi to ne ide tako. Ima zena koje imaju lijepu elasticnu kozu i nakon poroda izgledaju kao da nisu ni rodile- bez da ista rade, a ima zena kojima se opcenito masno tkivo skuplja na trbuhu i bokovima, a to moze sredit samo dijeta ili estetska operacija.

E sad, postoji jos nesto- kao primalja moram upozoriti na carski rez. Nikada ne znas moze li doci do komplikacija i hoce li biti potreban rez. Ako ce trebati tako poradati (zbog visine, kraljeznice, uske zdjelice, polozaja ploda itd.itd...)

Ako je carski neophodan sigurno se nece predomisliti zbog tvoje tetovaze
A kako ce ona nakon carskog izgledati.. ne moram ti reci.

Postoje neke cake, neka mjesta i motivi koji se mogu raditi (ne oko pupka), ali na trbuhu no ne bi o tome javno, ako te zanima lako dogovorimo termin da porazgovaramo o tome pa ti objasnim.
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 12:52   #96
Ima li ko muda tetovirat se cijeli
__________________
Usluga crtanja po Vašoj želji, svi dogovori preko PM i Mail.
v.w is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:41   #97
Quote:
brolly kaže: Pogledaj post
Hvala na komentaru za tetovazu
Naravno da znam za Neubauten,4 godine su mi najdrazi bend i da njihov logo (koji je ujedno i toltecki znak za covjeka) mi je malo posluzio kao inspiracija
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
sidonis242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 00:42   #98
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
Imam vec tetovazu, znam sve o posljedicama, mogucnostima, itd, itb.. al trenutno planiram stavit tetovazu na trbuh, na ovo mjesto: [LINK NA SLIKU OBRISAN]
i malo me strah, jer ipak, planiram imat djecu i mozda se ne namjerno zdebljam ili nesto slicno.. i sad, jedan majstor (kod kojeg se nisam tetovirala samo smo pricali) mi je rekao, da to nebi trebo bit problem da samo moram kozu na tom mjestu kroz zivot cesce mazat sa niveom npr i kad recimo kad rodim vratit trbuh u prijasnje stanje znaci vjezbom da se koza zategne, i da bi se i tetovaza trebala vratit u prvobitni polozaj.. i sve to divno zvuci, al ja bi jos cula price i od drugih samo da budem sigurnija.. a bitno je da bude na trbuhu iz posebnog znacenja :/ hvala
ja na sličnom mjestu imam tetovažu,zapravo na abdomenu,vrlo nisko,već skoro 3 godine i nisam zažalila a i to mjesto ti je bolje ako želiš tattoo na području trbuha a ne želiš komplikacije zbog poroda.isto sam htjela malo ispod pupka se tetovirati ali me odgovorila ženska koja me tetovirala upravo s tim argumentom,pa čak i da nije trudnoća nego naglo smršaviš npr...tako da ako nemaš želju naveliko pokazivati tattoo,plejs mi se čini ok
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 11:11   #99
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
ja na sličnom mjestu imam tetovažu,zapravo na abdomenu,vrlo nisko,već skoro 3 godine i nisam zažalila a i to mjesto ti je bolje ako želiš tattoo na području trbuha a ne želiš komplikacije zbog poroda.isto sam htjela malo ispod pupka se tetovirati ali me odgovorila ženska koja me tetovirala upravo s tim argumentom,pa čak i da nije trudnoća nego naglo smršaviš npr...tako da ako nemaš želju naveliko pokazivati tattoo,plejs mi se čini ok
neke zene nisko nose trudnocu i upravo ispod pupka i iznad stidne kosti dobe najvise strija (zene nizeg rasta, zene koje su cijelu trudnocu aktivne, idu na posao ili obavljaju poslove itd..)
znam da imas dobru namjeru, ali nemoj pisati nesto u sto nisi sto posto sigurna.
nije mali broj zena oje nemaju nigdje oziljke / strije po trbuhu nego upravo na tom djelu koji je ona pokazala na slici. (moj osobni primjer)

Dark Girl, tetovaza je ozbiljna stvar koja ce zauvijek biti na tebi, konzultiraj se sa tattoo majstorom.
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 11:34   #100
carski rez se radi jako, jako nisko, odmah iznad stidne kosti...
ja imam tetovažu odmah iznad carskog reza, ali sam je stavila NAKON poroda i NAKON što nisam popucala...
Da mi je koža popucala, sigurno bih odustala od tog mjesta jer mi tetovaža i strije ne idu zajedno. Struktura kože je ipak drugačija, možda i prima boju drugačije... Ognjena to bolje zna od mene.

Zadnje uređivanje Utpala : 09.01.2011. at 11:40.
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.