Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2010., 18:39   #41
za prazni poziv na broj treba ti model 99
a s modelom 00 prolazi sve i sva
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 23:35   #42
Ja ne mogu nikako platiti netbankingom porez na cmv,
Model je 68 i napiše mi poruku "Račun u korist zatvoren je za uporabu!"
Ima li još netko taj problem?
V@is is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 18:12   #43
problem ti je u računu a ne u modelu ili pozivu na broj... o kojem se gradu radi? vjerojatno su prebacili račun u drugu banku pa je drugi VBDI a tebi je uplatnica malo stara
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 12:34   #44
Quote:
V@is kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu nikako platiti netbankingom porez na cmv,
Model je 68 i napiše mi poruku "Račun u korist zatvoren je za uporabu!"
Ima li još netko taj problem?
Ako se radi o Rijeci, PGŽ je mijenjala poslovnu banku, pa ne prolaze uplate netom.
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 11:25   #45
Server problem na Erste Net Banking-u?

sada sam otisla na erste net banking i kada stisnem na erste stranici ikonu da mi otvori net banking login stranicu u novom prozoru, ovo se pojavi.

Server Error

403 - Forbidden: Access is denied.

"You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied."


imate li vi u ovome trenutku tih problema i o cemu bi se radilo? juce je bilo sve normalno
fE rencic iNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 12:35   #46
i kod mene ista stvar
malo mi je lakse kad vidim da nisam jedina.
znam da sam procitala da se par sati nece moc na net banking ali nisam bas sigurna da sam to procitala za danas
__________________
The Wall is yours,Jon Snow!
You`re killing me...
Suzie Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 12:44   #47
Sada sam preko Erste chata dobila odgovor
od 07h-15h imaju odrzavanje servisa.
__________________
The Wall is yours,Jon Snow!
You`re killing me...
Suzie Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 14:16   #48
Danas sam primjetio da su digli naknadu za plaćanje putem netbankinga sa 1 kn na 2 kn. Još više nervira činjenica da sam nedavno čitao u novinama kako banke zarađuju enormnu dobit preko tih net transakcija.
Diegos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 22:25   #49
Možeš to gledati i tako da su je spustili s 20kn na 1 do 2kn. Sve ovisi o iznosima tvojih transakcija.
Ali da zarađuju vrlo dobro - to sigurno.
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 17:34   #50
kako spustili, maznuli su mi 20 kn za transfer (unutar Erste banke!) prije par dana

a dobio sam i novu karticu, ovoj ističe rok trajanja. aktivacija 20 kn. pa to nije više normalno...
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 17:40   #51
Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
kako spustili, maznuli su mi 20 kn za transfer (unutar Erste banke!) prije par dana
Ako je net banking nakon 1.12. u pitanju, odi u banku i žali se...

Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
a dobio sam i novu karticu, ovoj ističe rok trajanja. aktivacija 20 kn. pa to nije više normalno...
Moram priznati da je to nešto što me jako nervira - naplata prvog/redovnog reizdavanja kartice. Možda i promijenim banku uskoro radi toga...
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 09:53   #52
Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
kako spustili, maznuli su mi 20 kn za transfer (unutar Erste banke!) prije par dana

a dobio sam i novu karticu, ovoj ističe rok trajanja. aktivacija 20 kn. pa to nije više normalno...
Ja nisam ništa dobio, koliki joj je rok trajanja?
Pa oni su skroz poludili, izgleda da ću i ja mijenjati banku.
Diegos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 13:43   #53
što je najgore, ističe mi krajem mjeseca tako da im moram dati 20 kn, hoću-neću. nikad dosta kamata i naknada

@elles - da u pravu si, bilo je to krajem prošlog mjeseca. znači prošli mjesec su mi drmnuli veću naknadu za jedan veliki transfer, ovaj mjesec je veća naknada za manje račune a njih je ionako više... odlično. za njih, naravno.
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 11:42   #54
Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
što je najgore, ističe mi krajem mjeseca tako da im moram dati 20 kn, hoću-neću. nikad dosta kamata i naknada
Joj ja sam mislio da istječe rok trajanja onoj pin kartici potrebnoj za logiranje na netbanking, zato mi je bilo čudno

Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
...ovaj mjesec je veća naknada za manje račune a njih je ionako više... odlično. za njih, naravno.
zato se i bunim, uglavnom su mi svi računi do 500 kn, a sad za te račune plaćam duplo veću naknadu.

Pročitao sam u novinama da Erste otpušta zaposlenike u Mađarskoj i da im je plan povlačenje iz istočne europe.
Jesu li to i oni u krizi?
Diegos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:48   #55
pozdrav ! Imam malo pitanjce vezano za erste mbanking;
predao sam zahtjev teti u banci, s označenim kvadratićem da želim novo kor. ime i zaporku..međutim, teta kaže da sam to dobio ranije, kod otvaranja tekućeg računa.. NISAM!
Interesira me, kada ste vi dobili ime i pass, ?
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 10:57   #56
Quote:
Diegos kaže: Pogledaj post
Joj ja sam mislio da istječe rok trajanja onoj pin kartici potrebnoj za logiranje na netbanking, zato mi je bilo čudno



zato se i bunim, uglavnom su mi svi računi do 500 kn, a sad za te račune plaćam duplo veću naknadu.

Pročitao sam u novinama da Erste otpušta zaposlenike u Mađarskoj i da im je plan povlačenje iz istočne europe.
Jesu li to i oni u krizi?
Nema krize... Vlasnici ZABA-e i PBZ-a su u puno većim problemima... Stvar je u tome što su se kupovina banke u Mađarskoj i Rumunjskoj pokazale kao promašene investicije... U Mađarskoj ih je sj..... vlada novim zakonima, a prilikom kupovine BCR u Rumunjskoj je prošli vlasnik prikazao stanje banke puno boljim nego što je realno bilo i odtud je nastala ona priča o gubicima od 900 milijuna eura koji zapravo nisu gubici novca nego ugleda.
Erste u Hrvatskoj i Crnoj Gori psoluje odlično, u Srbiji se čak planiraju i širiti, tako da nema straha
malee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 12:39   #57
Quote:
TomyCroSound kaže: Pogledaj post
pozdrav ! Imam malo pitanjce vezano za erste mbanking;
predao sam zahtjev teti u banci, s označenim kvadratićem da želim novo kor. ime i zaporku..međutim, teta kaže da sam to dobio ranije, kod otvaranja tekućeg računa.. NISAM!
Interesira me, kada ste vi dobili ime i pass, ?
Moguce da ti nije stiglo, imao sam isti problem sa netbankingom, kontaktirao sam ih preko chata, cimnuo na telefon zbog sigurnosnih razloga, i sve je bilo gotovo za par minuta, tak da napravi i ti isto tako jer su i meni rekli da sam trebao dobiti mail sa podacima, a nisam.
niko1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 10:04   #58
ma sraaanje od aplikacije!
Kakve su ono gluposti "u najavi" pa ti prikaže dva stanja računa.. koji vrag to nekom služi?!!
imam maestro plus, vidim koliki je limit, ali ne i iskoristivi limit, niti koliko sam potrošio tog limita, također ne vidim kad uzimaju rate, niti koliko, sve do dana kad uzmu.
Totalna katastrofa od aplikacije.
Mail notifikacija ne radi, a onaj mail koji bezveze javlja svaki put da sam se logirao ne da se isključit.

A sad me zanima, maestro plus dobio sam odmah nakon prve plaće, na limit u visini jedne plaće. Prošlo je 3mj, ovaj mj čak dobio 1000kn više jer mi se dijete rodilo, kao nagrada od firme, al to ovi u banci ne znaju zašto je veća plaća :-)) pa me zanima da li sad mogu tražit povećanje tog limita?
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 12:30   #59
Quote:
TomyCroSound kaže: Pogledaj post
ma sraaanje od aplikacije!
Kakve su ono gluposti "u najavi" pa ti prikaže dva stanja računa.. koji vrag to nekom služi?!!
imam maestro plus, vidim koliki je limit, ali ne i iskoristivi limit, niti koliko sam potrošio tog limita, također ne vidim kad uzimaju rate, niti koliko, sve do dana kad uzmu.
Totalna katastrofa od aplikacije.
Mail notifikacija ne radi, a onaj mail koji bezveze javlja svaki put da sam se logirao ne da se isključit.

A sad me zanima, maestro plus dobio sam odmah nakon prve plaće, na limit u visini jedne plaće. Prošlo je 3mj, ovaj mj čak dobio 1000kn više jer mi se dijete rodilo, kao nagrada od firme, al to ovi u banci ne znaju zašto je veća plaća :-)) pa me zanima da li sad mogu tražit povećanje tog limita?
ne kužim kak ništa od toga ne vidiš? ja to sve mogu vidjeti...
__________________
Just because you are breathing doesn't mean you're alive...
Sunnce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 10:47   #60
Quote:
TomyCroSound kaže: Pogledaj post
ma sraaanje od aplikacije!
Kakve su ono gluposti "u najavi" pa ti prikaže dva stanja računa.. koji vrag to nekom služi?!!
imam maestro plus, vidim koliki je limit, ali ne i iskoristivi limit, niti koliko sam potrošio tog limita, također ne vidim kad uzimaju rate, niti koliko, sve do dana kad uzmu.
Totalna katastrofa od aplikacije.
Mail notifikacija ne radi, a onaj mail koji bezveze javlja svaki put da sam se logirao ne da se isključit.

A sad me zanima, maestro plus dobio sam odmah nakon prve plaće, na limit u visini jedne plaće. Prošlo je 3mj, ovaj mj čak dobio 1000kn više jer mi se dijete rodilo, kao nagrada od firme, al to ovi u banci ne znaju zašto je veća plaća :-)) pa me zanima da li sad mogu tražit povećanje tog limita?
kod mene se sve vidi i koliko je potrošeno na maestro plus i koliko još ima za podići i kojeg datuma na koliko rata je podignuto tako da se sve zna kada rata ide na naplatu.
mail o transakcijama redovito dobivam čim je transakcija provedena.
limit na maestro plusu ti se mijenja jednom godišnje. dobio si sada limit i tek toga datuma kojeg ti je odobreno mogu ti taj limit povećat ili smanjit. isto kao i dozvoljeni minus.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.