Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2004., 17:29   #1
Opera - novosti, Q&A, problemi, ostalo

OK, tu je finalna verzija za sve platforme, pa konačno mogu svi da bace "stare" i mrske 7.2x verzije
butters is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 19:34   #2
Butterse, crni Butterse, pa zar još jedan "opera" topic?
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 20:16   #3
dobro...ajde sada objasni kako da se prebace kolači i wandovi u novi ..i mailovi po kategorijama ..ima li to negdje od prije...inače neču kupiti novi 7,5...ustvari več sam ga kupio ali ne koristim ga ..imam para na bacanje
TIGMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 21:13   #4
Quote:
TIGMAN kaže:
dobro...ajde sada objasni kako da se prebace kolači i wandovi u novi ..i mailovi po kategorijama ..ima li to negdje od prije...inače neču kupiti novi 7,5...ustvari več sam ga kupio ali ne koristim ga ..imam para na bacanje
koji mailovi, ja to nikad nisam radio, stalno sam metao nove opere i stalno je imao sve od prije

A mailove možeš i manualno, File, Import, Mail....
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 21:14   #5
kako ?...kaj ga instaliraš u isti folder od onoga prije ..
TIGMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 21:17   #6
ono s importom ne funkcionira kako bi trebalo...mogu prebaciti , ali sve u jedan koš ne mogu podjeliti po rubrikama ..in, out, košara itd.. sve nagura u jedo ?
, a wandove ..probao sam i ručno , ali neče ni da ih omiriše ?..ignorira kada mu podvalim
TIGMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 22:06   #7
najrađe bi si odgrizao onu stvar....
treba samo u isti folder instalirati i sve je ko u staroj...i sve po redu...
zakaj ne rade smajlići !?..nije valjda do Opere?
TIGMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 22:15   #8
OPERA 7.5


brža je od prethodne i ljpša ...bravo za dečke ...
toliko sam zadovoljan da bum ju "platil" ...zaslužili su

IZVANREDNO
TIGMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 22:59   #9
Jos jedan koji ce platit?? Ti bogca pa ovo postaje zarazno (odlicno)

I ja sam ju nabacio (preko stare instalacije) i nema sta. Mnogo mi se svidja Odlican posao su obavili
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 23:00   #10
Quote:
Equilibrium kaže:
Butterse, crni Butterse, pa zar još jedan "opera" topic?
Nema druge nego da nabacimo jedan Top topic o Operi
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 23:15   #11
odlično. ma jednostavno fantastično

ctrl+h
i ono da ti se panel sa strane uvlači i izvlači sa kikom umjesto F4
:::bouz::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 23:40   #12
Quote:
AxMi-24 kaže:
Nema druge nego da nabacimo jedan Top topic o Operi
Okej, done.
Ajd nek ovo bude the topic o Operi. Gdje će ić vijesti, pitanja, rješenja, najave i ostalo. ha?
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 00:58   #13
pa tek sam instalirao ovu što si zadnju rekao
No dobro, final je final
Samo, na stranicama veli LINK DISABLE
Odakle skinuti?
free is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 01:05   #14
E jesam blesav, to je samo za taj američki link ....evo, već skidam sa britanskog

Još jedno pitanjce...u aplikacion data su podaci o sve tri Opere koje sam imao instalirane.Kad sam instalirao zadnju, obrisao sam stare, (prije toga kopirao podatke u novu), no nakon brisanja je sve nestalo (svi mailovi, akaunti...)Sad više neznam kaj da brišem jer su tri foldera, za svaku verziju jedan.Kaj da brišem?
free is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 02:47   #15
Cek malo. Sta je svaka verzija skidala po neke mailove ili sta??? Ako si koristio samo stabilnu verziju za to (sto se preporuca za glavni account koji zelis imat dugo) onda samo instaliras u taj dir ovu novu. Ako ne onda je malo veci problem. Ili import funkcija ili instal u dir u kojem je bila opera koja je imala vecinu mailova.

Import ti ih nece sortirati na zalost.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 06:01   #16
Pažnja: (pametni uče na tuđim greškama)

OPERA 7.5 instalirajte ju preko foldera sa starom i automatski će sve mailove i podatke sa stare u či u novu...


>Ne treba se ništa deinsatlirati pa stavljati novu...samo se instalira na staru OK !?https://www.forum.hr/newreply.php?s=&...hreadid=49543#
TIGMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 06:03   #17
Meni ne rade smajlići ?

da li i drugima to isto ne radi ?
TIGMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 08:06   #18
Quote:
AxMi-24 kaže:
Cek malo. Sta je svaka verzija skidala po neke mailove ili sta??? Ako si koristio samo stabilnu verziju za to (sto se preporuca za glavni account koji zelis imat dugo) onda samo instaliras u taj dir ovu novu. Ako ne onda je malo veci problem. Ili import funkcija ili instal u dir u kojem je bila opera koja je imala vecinu mailova.

Import ti ih nece sortirati na zalost.
Ma negdje tu na forumu sam pročitao da jedna ne ide preko druge, a da se podaci mogu prebaciti kopiranjem iz C>aplication data.Onda sam staru brisao, stavio novu, kopirao podatke, ali sam na kraju skužio da u tom folderu sad imam podatke za tri Opere...
Ma ništa, sve ću obrisati i staviti novu
free is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 08:08   #19
Neznam za druge ali ja vozim samo stabilne verzije za mail (tj na glavnoj kanti). Ako mi se isprobava beta ona ju instaliram sa strane i nabijem da ostavlja mailove na serveru.

Ako tako radis onda se uvijek zna di su ti svi mailovi

Smajlici i sve ostalo radi perfektno.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 08:08   #20
Pogledaj da nisi stavio da koristi samo cached images (dugme na toolbaru skroz desno (dugme G)
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.