Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2012., 10:53   #961
toma nije loše samo je pitanje količine, pretjeruju s količinom u kupnji
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 20:36   #962
Ima li još optimista u vezi dionice HT-a?
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 20:45   #963
naravno
tajkun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 21:14   #964
Thumbs up

..imaa
strijelac30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:24   #965
Što mislite, hoće malo porast poslije 21.5. kad se isplati dividenda, ili barem u dogledno vrijeme? Barem do 215 npr?
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:32   #966
U dogledno vrijeme vjerovatno hoće

Iako to dogledno nije u bliskoj budućnosti
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:57   #967
Tako mali porast i to za xy vremena
Ti ne spadaš u optimiste, nadam se
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 07:29   #968
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Ti ne spadaš u optimiste, nadam se
O, kako ne. Ona misli da će porasti kad tad.

Ja recimo mislim da je nikad više nećemo vidjeti na razinama gdje je bila prije koji mjesec, na 250+ kn.

p.s. Od prije koji dan, od kad je ROMF instalirao u Nadzorni odbor HT-a svog zastupnika, dužni su objavljivati svaku transakciju koju naprave. Sad svi mogu vrlo jednostavno vidjeti koliko jako zapravo ROMF stječe dionice HT-a. I zapitat se što to znači za samu dionicu. (Tu, pod Novosti.)
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 11:01   #969
Znači, zadnji voz je uhvatio onaj koji je kupio po cca 205 sada nedavno i prodao po 217, 219?
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 11:14   #970
HT je jedina dionica na tržištu vrijedna pažnje, neka se nitko ne ljuti, ali sve drugo su živi mrtvaci ili samo mrtvaci. Hoće li cijena rasti u dogledno vrijeme? Vjerujem da hoće i tu se slažem s analizom RBA kao i ciljanom cijenom. Teško se može zanemariti jedini nefinacijski privredni subjekt u zemlji koji je u krizu ušao spreman i vukao prave poteze na optimalizaciji troškova.
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 14:52   #971
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Ja recimo mislim da je nikad više nećemo vidjeti na razinama gdje je bila prije koji mjesec, na 250+ kn.
Ovaj post ću memorirat
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 16:48   #972
To je u stilu ovoga:
http://www.youtube.com/watch?v=CP9_kkzfN-w

__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 07:43   #973
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Ovaj post ću memorirat
Slobodno.

Samo bih stavio napomenu da mislim da bi HT mogao opet ići preko 250 kn ako na tržištu nastupi sveopći bull, ono da dionice mahom odlete preko 50% pa da onda i HT odradi barem 20-ak posto. Ali kako mislim da su šanse za takvo što u narednih godinu-dvije dana uistinu zanemarive, mogao sam i bez ove "ograde".

Nego, kad već mene držimo za riječ, možemo li dobiti i neku izjavu od tebe u kojoj kažeš da ti smatraš da će dionice HT-a u narednih 6-12-18 mjeseci opet biti na 250+ kn? Jer ako već držiš dionice HT-a onda smatraš i da će rasti, zar ne? Zašto bi ih inače držao.
Stoga, daj složi jednu izjavu.
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf

Zadnje uređivanje G. House : 10.05.2012. at 08:20.
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 08:20   #974
Ohoho, ovo je zanimljvo. http://trzistakapitala.wordpress.com...05/09/lock-up/
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 10:34   #975
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Slobodno.

Samo bih stavio napomenu da mislim da bi HT mogao opet ići preko 250 kn ako na tržištu nastupi sveopći bull, ono da dionice mahom odlete preko 50% pa da onda i HT odradi barem 20-ak posto. Ali kako mislim da su šanse za takvo što u narednih godinu-dvije dana uistinu zanemarive, mogao sam i bez ove "ograde".

Nego, kad već mene držimo za riječ, možemo li dobiti i neku izjavu od tebe u kojoj kažeš da ti smatraš da će dionice HT-a u narednih 6-12-18 mjeseci opet biti na 250+ kn? Jer ako već držiš dionice HT-a onda smatraš i da će rasti, zar ne? Zašto bi ih inače držao.
Stoga, daj složi jednu izjavu.
Ja ih držim zbog dividendnog prinosa, cijena je relevantna samo za eventualno dodatno ulaganje. A dugoročno, što očekujem? očekujem preuzimanje od strane Tcoma za 330 kuna po dionici u roku od 2-5 godina. Do tada "samo" dividenda.
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 16:25   #976
Quote:
G. House kaže: Pogledaj post
Slobodno.

Samo bih stavio napomenu da mislim da bi HT mogao opet ići preko 250 kn ako na tržištu nastupi sveopći bull, ono da dionice mahom odlete preko 50% pa da onda i HT odradi barem 20-ak posto. Ali kako mislim da su šanse za takvo što u narednih godinu-dvije dana uistinu zanemarive, mogao sam i bez ove "ograde".

Nego, kad već mene držimo za riječ, možemo li dobiti i neku izjavu od tebe u kojoj kažeš da ti smatraš da će dionice HT-a u narednih 6-12-18 mjeseci opet biti na 250+ kn? Jer ako već držiš dionice HT-a onda smatraš i da će rasti, zar ne? Zašto bi ih inače držao.
Stoga, daj složi jednu izjavu.
Na kojoj će cijeni biti neka dionica u roku od 6-12-18 mjeseci teško da će itko prognozirati tko je dulje u dionicama. Koliko se sjećam, ja sam ti već dao izjavu da mislim da će se profit HTa kretati oko 2 mlrd kn i ubuduće, s kojom se ti nisi složio. Govoriti kolika će biti cijena dionice je neozbiljno.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 18:14   #977
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Na kojoj će cijeni biti neka dionica u roku od 6-12-18 mjeseci teško da će itko prognozirati tko je dulje u dionicama. Koliko se sjećam, ja sam ti već dao izjavu da mislim da će se profit HTa kretati oko 2 mlrd kn i ubuduće, s kojom se ti nisi složio. Govoriti kolika će biti cijena dionice je neozbiljno.
Može i tako.

Jer ako će se dobit i u budućnosti kretati oko 2 mlrd. kn onda dionica apsolutno vrijedi ovih para. I više.

Ja mislim da nema šanse da HT dugoročno zarađuje toliko.
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 16:13   #978
Povećat će se prihodi od Max Tv-a jer od slijedeće sezone imaju potpuni monopol nad nogometom - liga prvaka, evropska liga, HNL...
I mnogi postojeće korisnici osnovnog paketa će doplatiti za sportski paket.

E sad, ta prava, naravno, skupo koštaju pa će se povećati i rashodi
luckyhappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 11:16   #979
Kakve su to igrice. Danima se guraju na prodaji i ruše cijenu, a danas se svi povukli. Na ovoj dionici se totalno okrenula priča
tajkun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 09:15   #980
Ja skupljam novac, oročio sam na tri mjeseca, digao nenamjenski kredit, prodao auto i čekam mjesec kolovoz, a onda još da se poklopi cijena i kupujem od 170 do 175. Očekujem dicidendu od najmanje 17 kuna, a onda rasprodaja. Dugoročno ne očekujem ništa revolucionarno, ovo je moje zadnje igranje na HT-R-A
ruda5040 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.