Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2014., 16:01   #41
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
merlinka bi na temi dobila same pogrde i savjete kako smršaviti.
Merlinka nije bila debela, a nebi bila ni danas. Sumnjam da bi ovakva pojava dobila kritike na račun debljine.

Nikad mi nije bilo jasno, na stranu što ne padam u trans od nje, zašto je se uzima kao ultimativni primjer ugodne popunjenosti.
FridaDali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:01   #42
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nemam potrebe za tim.
Ali imaš neodoljivu potrebu da se boriš za svoje pravo da tamo uvjeravaš druge žene da su ružne bez da pokažeš sebe. Zanimljivo.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:01   #43
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
to je onda tema samo za hranjenje ega
može doć i frustrirana baba od 100 kg , pa će na račun divnih komentara imati pogrešan dojam o sebi.
Da se dopuste "iskreni" komentari, bilo bi odmah sto isfrustriranih koji bi se nasli pljuvat cisto jer su anonimni sto bi odvratilo i druge od postanja slika.
Ne znam je li propisano obavezno davanje komplimenata
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:03   #44
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
jedno je kritika, protiv koje nemam ništa, a drugo je nametanje vlastite percepcije kao nešto ispravno, s čime si ti krenula u prvom postu
reći, "meni se ovo ne sviđa, draže su mi vitkije cure", je kritika
dok
"ti si debela i ne mogu vjerovati kako ovo može biti nekome lijepo"
je čisto pljuvanje

ako znaš razliku između tog dvoje mislim da ne bi imala problema sa kritiziranjem na temi
nisam navela način na koji bi kritizirala, ne stavljaj mi riječi u usta
a tamo se ni benigne kritike ne prihvaćaju baš najbolje.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:05   #45
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Ali imaš neodoljivu potrebu da se boriš za svoje pravo da tamo uvjeravaš druge žene da su ružne bez da pokažeš sebe. Zanimljivo.
ja na temi ne komentiram. samo ni je glupo da je lišena kritika.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:06   #46
Quote:
FridaDali kaže: Pogledaj post
Merlinka nije bila debela, a nebi bila ni danas. Sumnjam da bi ovakva pojava dobila kritike na račun debljine.

Nikad mi nije bilo jasno, na stranu što ne padam u trans od nje, zašto je se uzima kao ultimativni primjer ugodne popunjenosti.
merlinka je bila prejeben komad žene..takvu nisam vidjela na temi
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:06   #47
Quote:
FridaDali kaže: Pogledaj post
Merlinka nije bila debela, a nebi bila ni danas. Sumnjam da bi ovakva pojava dobila kritike na račun debljine.

Nikad mi nije bilo jasno, na stranu što ne padam u trans od nje, zašto je se uzima kao ultimativni primjer ugodne popunjenosti.
Bi, nema šanse da bi danas uspjela bez da ode na dijetu
a zašto se nju uzima za primjer? zato što je ikona seksipila iako ne odgovara današnjim standardima ljepote.

http://i.imgur.com/dBClCHH.jpg
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:08   #48
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nisam navela način na koji bi kritizirala, ne stavljaj mi riječi u usta
a tamo se ni benigne kritike ne prihvaćaju baš najbolje.
jesi, evo opet te kvotam

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
to je onda tema samo za hranjenje ega
može doć i frustrirana baba od 100 kg , pa će na račun divnih komentara imati pogrešan dojam o sebi.
Jedno je ispravljati nečiji dojam o sebi, a drugo je dati kritiku.
odi pa je daj, ak su meni mogli pisati da sam ispodprosječna, dosadna, nemaštovita, fosna, vješalica itd itd
vjerujem da ćeš moći napisati benignu kritiku bez da ti mod odsiječe glavu
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:08   #49
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Bi, nema šanse da bi danas uspjela bez da ode na dijetu
a zašto se nju uzima za primjer? zato što je ikona seksipila iako ne odgovara današnjim standardima ljepote.

http://i.imgur.com/dBClCHH.jpg
merlinka je veći dio života imala 52 kg..neznam o čem ti pričaš? si gledala koji film s njom?
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:09   #50
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Bi, nema šanse da bi danas uspjela bez da ode na dijetu
a zašto se nju uzima za primjer? zato što je ikona seksipila iako ne odgovara današnjim standardima ljepote.

http://i.imgur.com/dBClCHH.jpg
Baš me zanima što bi čistunci rekli na Helen Mirren koja ima 70 i još se skida za potrebe filma. Skoro ko ti.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:09   #51
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
a tamo se ni benigne kritike ne prihvaćaju baš najbolje.
Zato što većina ne želi čuti ni najbenigniju kritiku na račun svog izgleda ako već stavlja slike tamo. To mi je potpuno normalno.

Nekako bih se osjećala posrano da mi prvi komentar nakon postanja slike bude nešto tipa: Ha čuj, za moj ukus ti je guzica prevelika i visi ti, ja volim male i prčaste. Ali ok, svatko ima svoj ukus.
FridaDali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:10   #52
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
jesi, evo opet te kvotam



Jedno je ispravljati nečiji dojam o sebi, a drugo je dati kritiku.
odi pa je daj, ak su meni mogli pisati da sam ispodprosječna, dosadna, nemaštovita, fosna, vješalica itd itd
vjerujem da ćeš moći napisati benignu kritiku bez da ti mod odsiječe glavu
nemam te potrebu komentirati niti bilo koga drugog. ali je sam koncept teme blago rečeno, smiješan. a i što anida kaže, ispala bi ljubomorna, ogorčena, ili kaj već, iako nemam zašto biti.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:12   #53
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
merlinka je veći dio života imala 52 kg..neznam o čem ti pričaš? si gledala koji film s njom?
Merlinka je varirala između 50 i 60 kg, na visinu od 154cm. dakle veličina 40
ne da sam gledala filmove, nego sam pisala disertaciju o njoj

Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Baš me zanima što bi čistunci rekli na Helen Mirren koja ima 70 i još se skida za potrebe filma. Skoro ko ti.
Ja nemam 70



Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nemam te potrebu komentirati niti bilo koga drugog. ali je sam koncept teme blago rečeno, smiješan. a i što anida kaže, ispala bi ljubomorna, ogorčena, ili kaj već, iako nemam zašto biti.
Pa nisam rekla da mene ideš komentirati
dakle ne komentiraš, nemaš potrebu komentirati,ali ti je glupo što da hoćeš ne bi mogla.
iako ne želiš.

__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:14   #54
Quote:
FridaDali kaže: Pogledaj post
Zato što većina ne želi čuti ni najbenigniju kritiku na račun svog izgleda ako već stavlja slike tamo. To mi je potpuno normalno.

Nekako bih se osjećala posrano da mi prvi komentar nakon postanja slike bude nešto tipa: Ha čuj, za moj ukus ti je guzica prevelika i visi ti, ja volim male i prčaste. Ali ok, svatko ima svoj ukus.
Ma svaki čovjek, uključujući one ljude koji uopće nemaju klasičan tjelesni sram, se osjeća posrano kad se skine gol, i netko ga ispljuje bez razloga i podloge. Potpuno neovisno o samoj građi tijela. Golotinja je ranjivost, i baš zato bi kritika iste imala smisla samo pod uvjetom da kritiziraju neki ljudi koji stvarno nešto znaju o umjetničkim aktovima.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:14   #55
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Merlinka je varirala između 50 i 60 kg, na visinu od 154cm. dakle veličina 40
ne da sam gledala filmove, nego sam pisala disertaciju o njoj



Ja nemam 70
163
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:17   #56
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
163
ništa ti to ne vrijedi, bez linka na tvoju disertaciju o merlinki
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:17   #57
Quote:
FridaDali kaže: Pogledaj post
Zato što većina ne želi čuti ni najbenigniju kritiku na račun svog izgleda ako već stavlja slike tamo. To mi je potpuno normalno.

Nekako bih se osjećala posrano da mi prvi komentar nakon postanja slike bude nešto tipa: Ha čuj, za moj ukus ti je guzica prevelika i visi ti, ja volim male i prčaste. Ali ok, svatko ima svoj ukus.
onda mi objasni svrhu stavljanja slike?
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:19   #58
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
onda mi objasni svrhu stavljanja slike?
Evo ti odgovor koji želiš:
svrha je da hrpa ocvalih žena koje više niti pas neće pogledati napumpaju svoj krhki ego komentarima nekih luzera koji bi drkali i na papigu samo da ima sise.












jer svijet je crno bijeli.
nijanse su samo kod gospodina greja
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:21   #59
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
onda mi objasni svrhu stavljanja slike?
Neki ljudi se tako oslobode srama. Neki testiraju svoju sposobnost da snime dobru fotku. Nekim ljudima se sviđa i ono što se tebi ne sviđa, pa si međusobno daju priliku za erotski i estetski užitak. I ne vidim zašto bi išta od toga bio problem. Ako se tebi tamo ne sviđa 90% fotki, ne otvaraš temu i gotovo.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 16:25   #60
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Evo ti odgovor koji želiš:
svrha je da hrpa ocvalih žena koje više niti pas neće pogledati napumpaju svoj krhki ego komentarima nekih luzera koji bi drkali i na papigu samo da ima sise.
Da, a ovo je ujedno i genijalan primjer vrhunaca kritičke misli koji su dopušteni na temi. Pogledajte samo dubinu ovih opažanja, baš je šteta što toga nema više.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.