Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2015., 23:03   #1
Dvije snježne pahuljice traže dom

Dva malena dečkića, stari oko 4 tjedna traže svoj zauvjek dom. Izbačeni su na cestu prošlu noć, neka se sami snađu na hladnoći frown emotikon Trenutno su na sigurnom, imaju privremeni smještaj, ali ne mogu tamo ostati. Potpuno su pitomi, papaju hranu za mačiće, koriste wc. Jedan braco je potpuno bijel, a drugi ima par sivih mrlja. Zdravi su, zaigrani i velike maze. Bilo bi idealno da se udome zajedno jer su nerazdvojni, te takvi udomitelji imaju prednost. Traže dom u Zagrebu ili okolici, u stanu bez izlazaka van. U obzir dolaze samo ozbiljni udomitelji koji će se brinuti za njih cijeli njihov život (kad više ne budu male slatke loptice) i koji će im pružiti veterinarsku skrb po potrebi. Kastracija po spolnoj zrelosti je obavezna, kao i provjera uvjeta prije udomljenja, te potpisivanje ugovora o udomljenju.
kontakt inbox ili 092 223 9990
















__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 23:06   #2




__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 00:10   #3
predivni su. ova predzadnja slika u prvom postu je tak slatka. šećeri mali
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 09:32   #4
joj jesu, ja sam se zaljubila na prvi pogled i bila bi najsretnija da ih mogu zadržat, ali nažalost ne mogu.

najgore od svega je što znam tko ih je izbacio (99%), a nemam kako to dokazat i sad moram rješavat tuđe kućno leglo... ili to ili ih ostavit da se smrznu vani
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 22:44   #5
možda malo blesavo pitanje, ali jesu li gluhi?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 08:01   #6
ma nije glupo pitanje, to je i mene mučilo... mislim da obojica čuju, ali nisam 100% sigurna...probala sam lupkat oko njih i čini se da reagiraju normalno.. nisu smješteni kod mene, pa im idem danas u posjet (jedva čekam )
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 13:53   #7
Lupkanjem nećeš otkriti jesu li gluhi jer lupanje proizvodi vibracije na podlozi koje mogu osjetiti kroz tijelo.
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 11:04   #8








dečki su super, tretirani su protiv nametnika, jedu, igraju se i spavaju, prave bebe
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 11:06   #9
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Lupkanjem nećeš otkriti jesu li gluhi jer lupanje proizvodi vibracije na podlozi koje mogu osjetiti kroz tijelo.
probala sam pljeskat oko njih i čini se da reagiraju, pomiču uši
al svakako ću naglasit tu mogućnost potencijalnim udomiteljima
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 12:57   #10
Ja imam dvije mice jako slične ovima, jedna je bijela, ali ima crnu mrlju na glavi, a druga je skroz bijela i obje savršeno čuju. Tako da evo možda i ova dva slatkiša neće imati nikakvih problema.
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 13:17   #11
nadam se, imam i ja jednu bijelu i normalno čuje, ali i da je gluha ne bi mi smetalo... samo da nađem ljude koji jednako razmišljaju...
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 19:00   #12
vjerujem da pravi ljudi neće imat problema s tim ako bijeli dečko i je gluh, ali vjerujem da bi čisto voljeli znat to kod udomljavanja. mislim gledam iz svoje perspektive
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 20:16   #13
budem to svakako napomenula, mada sam prilično sigurna da čuje, dns sam mu iza leđa pustila muziku s moba i bježao je pod ormar jadniček... a i miče uheka uokolo, pa vjerujem da je sve ok

inače slatki su do bola...pravi je gušt gledat ih dok se igraju
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 21:05   #14
View My Video
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 22:00   #15
moji dečki su uspješno savladali borbu sa suhom hranom, krckaju ko veliki
a palo je i predenje u duetu

__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 05:22   #16
Quote:
lanaxx kaže: Pogledaj post
Prelijepi, premedeni video je super, pahuljice
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 11:33   #17
joj a da ih tek vidite uzivo...ja sam zaljubljena preko usiju
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 21:12   #18










__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 22:59   #19
Boze dragi, preslatki su
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 20:13   #20
Dečki super napreduju, papaju jako puno, a ostatak vremena se igraju i spavaju.. nerazdvojni su upita ima, ali ništa odgovarajuće
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.