Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2016., 14:36   #6181
Meni osobno je tu mač, a nije da se inače ne šminkam, ali više volim da se ne kuži toliko kad je ovo profi šminkanje u pitanju.
Na fotki se ne kuži ta jačina toliko, mislim na live dojam.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 17:18   #6182
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
Uffff a pretpostavljam što je u pitanju; mi smo tražili ponudu još ljetos i onda je rekao da smo prvi koji traže za iduću godinu, da će iduće godine cijene ići gore i da će nam (jer smo prvi) dati po ovogodišnjoj cijeni.
A baš mi žao.

Jooooj tako ste me sad ohrabrile za naručivanje vjenčanice preko neta! Bilo mi je u glavi cca do 3000 kn dati za najam i naravno da se meni svidi vjenčanica kojoj je najam 4500!

Hvala Vendella na iscrpnom opisu Reci mi koliko Katja traži za šminkanje i hoćeš li ići na probno? Ja sam svakako mislila probno, čitajući forum, zbilja preporučuju. Mislila sam se šminkati kod Paole (salon Eden); njoj je cijena 300 kn. Malo mi je puno jer ću i probnu ali u životu sam se tri puta profi šminkala i svaki put bila nezadovoljna, znaš kad se pogledaš u ogledalo i ne prepoznaš, meni je to užas. Imam nade za Paolu jer ju hvale po forumu pa...
Ja ne mislim ić na probno šminkanje. Jednostavno ne želim dodatne troškove jer stvarno nisam tip osobe kojoj je to baš toliko važno da mora bit savršeno nešto. Isto sam u životu bila par puta na šminkanju i uglavnom mi se uvijek činilo prejako, pa ću ovaj put još više naglasit da hoću da to izgleda prirodno.

Ne znam jel uvijek traži isto, meni je ponudila po 100kn šminkanje (150 ako se radi umjetne trepavice - što ja nikako neću). Ne znam jel na cijenu utječe i to što živimo blizu i što ne tražim da dolazi samo radi mene nego će šminkat nas nekoliko. Uglavnom cijena mi se čini pristojna i našla sam na njenoj fejs stranici nekoliko slika gdje mi se cure čine lijepo i umjereno našminkane što i mislim tražit.

Što se tiče fotografa, ja sam slala upite na dosta strana i na kraju se odlučila za Viktora Pravdicu. Inače nije baš jeftin, ali mi se jako sviđaju fotke, a ponudio nam je ipak osjetno bolju cijenu od standardnog cjenika jer je vjenčanje skroz van sezone i jer tražimo nekog da bude s nama samo par sati (samo kratko slikanje doma, vjenčanje i malo po vani ako bude prilike s obzirom da je 1. mjesec u pitanju). Po tom pitanju je bio puno korektniji nego neki koji su nam bubnuli valjda istu cijenu ko da će bit s nama do 5 ujutro, a ne do 5 popodne.
Inače ok mi se činio i Damir Zamaklar - Damirov foto kutak. Cijena kod njega je bila i jeftinija i nudi još neke dodatne usluge (npr. da navečer budu gotovi magnetići sa slikama za poklon za goste), ali puno više su mi se svidjele fotke od Viktora pa smo se odlučili za njega.
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 20:03   #6183
Quote:
vendella kaže: Pogledaj post
Ne znam jel uvijek traži isto, meni je ponudila po 100kn šminkanje (150 ako se radi umjetne trepavice - što ja nikako neću). Ne znam jel na cijenu utječe i to što živimo blizu i što ne tražim da dolazi samo radi mene nego će šminkat nas nekoliko. Uglavnom cijena mi se čini pristojna i našla sam na njenoj fejs stranici nekoliko slika gdje mi se cure čine lijepo i umjereno našminkane što i mislim tražit.
Uvijek je takva cijena, tako da je cura stvarno ''na zemlji''. Javi i ti dojmove kad sve prođe.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 11:31   #6184
Ja sam dugo mislila da ću se sama našminkati za vjenčanje, ali sam na kraju odlučila ipak da se dam u stručne ruke, prvenstveno zbog podloge
Šminkat će me moja kozmetičarka. Ne znam još da li ću ići na probno ili ne...vidjet ću još

Ako tražite fotografa, moje preporuke su Srđan Hulak, koji stvarno radi prekrasne fotografije. Ako koga zanima bacite oko na njegov profil na Facebooku, a ima i internet stranicu. Tamo pišu i cijene za njegove pakete koje nudi.
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 18:28   #6185
Gdje ćete tražiti prstenje?

Po forumu što sam kopala, izgleda da je najbolja (znači cijena, usluga, bla bla...) zlatarna Silvana.
Neki čak govore da je Bosna jeftinija opcija za to.
Danas sam ušla u Villy kod Mekića, to su cijene oko 5000 za oba prstena koji se meni sviđaju (on nije bio sa mnom).
Ne znam kakve su cijene u Italiji?
Imate li kakvih saznanja, informacija...?
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 18:33   #6186
Mi smo naše prstenje našli u zlatarni Koci, u Zagrebu. Nismo još kupili ali smo našli te koji nam se sviđaju i kupit ćemo uskoro.. Mislim da će nas koštati oko 5000 kn.

Jako mi se svidio njihov pristup i ljubaznost,a dragi je tamo bio kupio i zaručnički, pa smo nekako tako i odlučili tamo ići.
Gledali smo i u zlatarni Dodić, ali nije nam se previše svidjelo, mislim na ponudu modela.

__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 19:11   #6187
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Mi smo naše prstenje našli u zlatarni Koci, u Zagrebu. Nismo još kupili ali smo našli te koji nam se sviđaju i kupit ćemo uskoro.. Mislim da će nas koštati oko 5000 kn.

Jako mi se svidio njihov pristup i ljubaznost,a dragi je tamo bio kupio i zaručnički, pa smo nekako tako i odlučili tamo ići.
Gledali smo i u zlatarni Dodić, ali nije nam se previše svidjelo, mislim na ponudu modela.

Ninuška je pročešljala Zagreb

I moj je zaručnički kod Kocija kupljen.
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 19:34   #6188
Da li je netko od vas bio u matičnom uredu u Opatiji?
Nećkamo se da li tamo ili u Guvernerovu... Guvernerova je lijepa, a ne znam kakav je taj matični u Opatiji...? Izvana lijepo izgleda, ne znam kako je iznutra, da li kao najobičniji ured ili?
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 22:37   #6189
Mi smo prstenje uzeli kod Roginića, nije bilo baš takvog para kakav smo htjeli u Ri, a on je imao više varijanti toga, bio je jako susretljiv i odluka je pala jako brzo. Zaručnički je iz Celja, sama odabrala
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 23:17   #6190
Mi smo prstenje naručili isto kod Kocija - sad na sajmu u Opatiji. Gotovo je, ali sljedeći vikend idemo u Zg pa ćemo onda pokupit. Inače mislim da se može dogovorit da pošalju u Noi due u Rijeku.

Silvana je ona zlatarna na Fiumari? Bila sam tamo pogledat. Izbor je velik, cijene su ok, ali pristup mi je bezveze - nekako napadno. A što se cijene tiče zapravo mi se čini svuda manje više isti. Nama se sviđa jednostavniji stil prstenja i manje više smo slično gledali u svim zlatarnama i svuda je cijena bila podjednaka. Kod te Silvane bi možda došlo jeftinije, ali samo zato jer je to kod njih muljaža bez računa.
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 00:11   #6191
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
Ninuška je pročešljala Zagreb

I moj je zaručnički kod Kocija kupljen.
A svaki drugi vikend sam tamo jer budući mladoženja tamo živi

Kocijevo prstenje je stvarno kvalitetno, to nam je bitno
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 07:40   #6192
Ninuška, jesi spremna za isprobavanje vjencanica? Nasla sam svoju <3

Poslano sa mog meanIT Q3 koristeći Tapatalk
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 17:52   #6193
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
Ninuška, jesi spremna za isprobavanje vjencanica? Nasla sam svoju <3

Poslano sa mog meanIT Q3 koristeći Tapatalk
Jeiii, bravo! Ja nisam još spremna, to čuvam za veljaču... Momentalno tražimo rasvjetu...

Imate li kakvih preporuka za koga iz Ri ili okolice?
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 17:55   #6194
Ali popusti su do kraja 12-og mjeseca! Zasto to ne iskoristiti!

Rasvjeta hm jedino dBoki (Čavle)

Poslano sa mog meanIT Q3 koristeći Tapatalk
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 20:58   #6195
Cure, danas sam spremala doma neke papire, pa sam našla letke od prošle godine, između ostalog dboki rasvjetu, pa ako pomaže štogod, da se nađe... Na sajmu nije bilo drugih ponuđača rasvjete, ne znam kako je ove godine :/

http://imageshack.com/a/img924/4097/BWEu9e.jpg
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 10:56   #6196
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
Ali popusti su do kraja 12-og mjeseca! Zasto to ne iskoristiti!

Rasvjeta hm jedino dBoki (Čavle)
Zato jer još nisam na željenoj težini! Moram čekati Pustit ću najslađe za kraj

Ovom dBokiju smo se javili, ali ne javlja nam se već 2 tjedna, pa tražim dalje..

Imamo sajamski popust za jednu firmu iz Zg, pa ćemo moguće i njih angažirati.

Hvala vam na savjetima
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 08:38   #6197
cure, da li imate što u planu za djevojačku? znam da možda nije tema, ali vezano je za vjenčanje
dragana2502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 11:00   #6198
Imam, imam...ali još ne... tek u 4. mjesecu Vjerojatno za vrijeme proljetnih praznika

Najbližih 5-6 frendica, vjerojatno kod mene doma, opuštanje uz muziku, pričanje, pjesmu, možda karaoke..nikakav striper (nije moj đir, ne volim to)..
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 12:57   #6199
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Imam, imam...ali još ne... tek u 4. mjesecu Vjerojatno za vrijeme proljetnih praznika

Najbližih 5-6 frendica, vjerojatno kod mene doma, opuštanje uz muziku, pričanje, pjesmu, možda karaoke..nikakav striper (nije moj đir, ne volim to)..
i ja bi tako nešto, karaoke pod ovbezno, također bez stripera ili bilo što takvog
ja bi rado neku kuću, još po mogućnosti s bazenom, ali s obzirom da to planiram početkom 7. mjeseca teško da ću dobiti nešto, još na jednu noć.. ako znate za takvo nešto, javite
dragana2502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 17:37   #6200
Quote:
dragana2502 kaže: Pogledaj post
i ja bi tako nešto, karaoke pod ovbezno, također bez stripera ili bilo što takvog
ja bi rado neku kuću, još po mogućnosti s bazenom, ali s obzirom da to planiram početkom 7. mjeseca teško da ću dobiti nešto, još na jednu noć.. ako znate za takvo nešto, javite
Ako tražiš u okolici Rijeke, preporučam ti Vilu Vicenzu u Strilčićima na Krku. Tamo je već bilo organizirano nekoliko djevojačkih, vila je jako lijepo uređena, ima bazen, veliki travnjak i dvorište... Ima stranica na Facebooku, pa ako ti nije daleko ići do Krka, baci oko. Za rezervaciju u 7. mj ne znam..znam da su puni konstantno, tako da jedino ako puno unaprijed rezerviraš..
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.