Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2010., 11:34   #1
Alarm za noćno mokrenje

Zna li netko gdje se može nabaviti alarm za noćno mokrenje? Naša curica još uvijek piški u krevet po noći i nakon pregleda kod urologice moramo krenuti s alarmom. Koliko vidim cijene su po ljekarnama zastrašujuće, pa sam htio provjeriti da li netko slučajno ima (slabo) korišteni alarm kojega bi ustupio po prihvatljivijoj cijeni?
erazmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 11:46   #2
ja prvi put čujem za ovo...

kako alarm pomaže?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 12:25   #3
Ak smijem samo dati savjet, pije spavanja nemojte joj davat puno tekućine i nebu imala kaj piškit, neznam koliko je mlada ali redovito buđenje recimo 2 sata nakon kaj zaspi i odvedite je na vc, budite je navinite si sat i sve bu u redu, govorim iz iskustva, sve bu sjelo na svoje mijesto...
samo pitam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 13:29   #4
nažalost...

... u našem slučaju to nije dovoljno. Osim toga, ona će skoro 7 godina, tako da je sad vrijeme da posve samostalno regulira noćno mokrenje.
Unos tekućine je strogo kontroliran u večernjim satima, ali to još uvijek ne rješava problem. Isto tako, nije niti rješenje da se netko diže jednom il idvaput svake noći.... Vjerujte mi, radim to već par mjeseci!
erazmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 14:34   #5
a kako funkcionira taj alarm??
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 14:36   #6
možda ti ovo štogod pomogne..
http://www.elektronicar.hr/medur/dri...drisleeper.htm

kontaktiraj ih i pitaj za prodajna mjesta..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 14:41   #7
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
možda ti ovo štogod pomogne..
http://www.elektronicar.hr/medur/dri...drisleeper.htm

kontaktiraj ih i pitaj za prodajna mjesta..
hvala na linku, procitala sam tu kako funkcionira!
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 14:46   #8
Nije neki problem pronaći gdje ih se može kupiti. Možda nisam bio skroz precizan u prvom postu. Zanima me da li netko ovdje ima alarm a da ga nije koristio ili ga je upotrebljavao vrlo malo. Nadam se da bismo se mogli dogovoriti za neku pristojnu cijenu jer mi se baš ne daje cca. 600 Kn za to.
A alarm funkcionira tako da se djetetu prikvači senzor na gaćice, pa kad prva kapljica po noći takne senzor on aktivira zvučni alarm koji probudi dijete. Onda dijete mora isključiti alarm i otići na wc.... Na početku se dijete budi mokro, ali s vremenom se nauči prepoznavati signale koje mu tijelo šalje i prije nego ga alarm zbudi.... Tako bi to trebalo funkcionirati....

Eto, a ako netko zna nekoga tko ima alarm koji mu ne treba, bio bih zahvalan!
erazmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 23:29   #9
Alarmi protiv nocnog mokrenja...

Žene,majke,kraljice trebam malu pomoc u potrazi smo za alarmom protiv nocnog mokrenja.... vjerojatno je vecina cula za isto ili barem vecina ,postoje razni modeli,vrste oblici istoga....sa zicom,bez zice -bezicni,sa satom,uz podlogu i da nenabrajam ... vecine ih kod nas nema ono sto meni treba je bezicni bez zice...dali itko zna gdje bi se mogao nabavit novi,polovni bilo kakav za prvu ruku...ili ako znate da je netko imao istih problema i koristio da nam pomognete u potrazi ili nas usmjerite gdje traziti,zvali smo ortopedske radnje jer to spada navodno pod medicinska pomagala nemaju i raspitat ce nam se,ljekarne nemogu nabavit i nemaju u prodaji jer im navodno dobavljac to nema ...trazi nam rodbina koja je van hrvatske takoder barem oni s kojima smo povezani...evo ako nam itko moze pomoci po tom pitanju da cim prije nademo po pristupacnoj cijeni bili bi zahvalni do neba ako sam na krivom mjestu u potrazi za ovim molim da se ne zamjeri nesnalazim se kamo/gdje treba pitati nisam tu cesto,a sad sila nuzdu mijenja pa evo i tu sam u potrazi za istim
korny-noa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 13:50   #10
Pretpostavljam da ste vec nasli no jedino vani da vam neko kupi i posalje ili ebay - nije neka komplikacija ima raznih vrsta i raznih cjenovnih rangova
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2022., 19:43   #11
Poudrav. Da li je betko koristio te alarme za budenje i kako vam se pokazalo?
Hvala
blue_individual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.