Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2011., 21:38   #2221
15%
charlizeos is offline  
Old 10.10.2011., 21:56   #2222
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Ma ovo treš sam napisala bezveze, nemam ništa protiv te države, napisala sam zbog toga što sam više puta pročitala da su proizvodi iz francuske, njemačke bolji od ovih s istoka i da ima razlike.
Većina možda i jest bolja, ali recimo meni ne paše H & S šampon iz Mullera, a dobar mi je iz DM-a.

Poljska nije izašla iz krize jer u njoj niti nije bila - bila sam kod njih na obuci vezano za krizu, i radi se o tome da su oni već ionako bili siromašna zemlja. No, da idu naprijed, to je nesumnjivo, ogromna su zemlja = veliko tržište + jeftinija radna snaga za multinacionalke, i imaju veliku pomoć EU.
Suey is offline  
Old 11.10.2011., 13:50   #2223
došao mi je rođendanski popust, al rođendan mi je za 2 tjedna, jel ga mogu već sad iskoristiti ili tek nakon rođendana, čini mi se da sam to ovdje negdje pročitala?
casody is offline  
Old 11.10.2011., 13:54   #2224
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
15%
thnx!

@casody: pa ak ti je sad došao, možeš odmah, ne šalju oni to ZA rođendan, neg POVODOM (btw 2 tjedna ranije šalju? lol, ne sjećam se da je meni pr.godine tak rano)
Acid_2 is offline  
Old 11.10.2011., 17:03   #2225
Danas sam konačno iskoristila svoj rođendanski popust od 15%, budući da će mi uskoro biti opet...... Naime, rijetko idem u Bipu, ne toliko jer mi nije usput, nego zato što uglavnom ni ponudom ni cijenama ne konkuriraju Mülleru ni DM-u, čak ni Kozmu...
Njihove kreme za ruke su po 12,90 (ona marka My), losioni za tijelo preko 20kn za 400ml... nemaju više ni nakit (sjećam se da je nekad toga bilo), a baš sam htjela uzeti neku ogrlicu prijateljici za rođendan, ali ništa od toga.
Kupila sam boju za kosu Palette jer je bila na sniženju i još par stvarčica, s popustom sam platila nešto manje od 90kn, što svakako jest dobro za moj novčanik, ali za Bipu žalosno...
sagena is offline  
Old 12.10.2011., 00:48   #2226
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
thnx!

@casody: pa ak ti je sad došao, možeš odmah, ne šalju oni to ZA rođendan, neg POVODOM (btw 2 tjedna ranije šalju? lol, ne sjećam se da je meni pr.godine tak rano)
i meni su prošli tjedan poslali...a rođ. mi na kraju mjeseca ja onk gledam...wtf..
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Old 12.10.2011., 02:00   #2227
znači meni dolazi početkom studenog. biće preparativne na bacanje (odustajem od šminke tamo..)
Acid_2 is offline  
Old 12.10.2011., 09:22   #2228
I meni je stigao rođendanski bon prošli tjedan, isto 2tj prije rođendana
Sad cu ovaj tjedan iskoristiti stari bon, da mi barem prođe i na ovu happy vikend akciju
Good evil is offline  
Old 13.10.2011., 11:09   #2229
recite mi od got2B stvarčica, koje bipa drži, ima li neki dobar sprej za sjaj, recimo kad se isfeniraš i ispeglaš :P?


kad me rodica sredi u salonu i stavi malo laka za kosu, nekog profi, to izgleda divno, a vidila sam da taj brend ima više proizvoda s tom namjenom. probao netko??
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 13.10.2011., 12:31   #2230
kupila onaj MY njihov regenerator za 6 kn za probu, košta ka piroška u pekari

nego, kad sam već bila tu, malo gledala po dekorativi, SVE je razmrljano i nikakvo, doslovno mi se diga želudac kad sam gledala testere ruževa
Štefica is offline  
Old 13.10.2011., 12:46   #2231
Ma ima tih stvarcica za ''zavrsni sjaj'', ja sam upravo došla iz bipe pa sam ih gledala.. Sad konkretno za got2be nisam sigurna ostalo mi je u sjećanju TIGI ili Toni&guy / Nivea i još koješta, ali cisto moguće da ima i od got2be..
Ja sam od got2be mjerkala ovaj anti frizz losion za kosu

ali nisam ga uzela, mislim da 37kn dođe.

Uzela sam Keune de frizz serum za kosu, 75kn sad na akciji


i još neke stvari za sebe i dragog.
I onda skuzim da sam izgubila mamin rođendanski popust prošli tjedan u bipi sam ga pokušala iskoristiti na svoju karticu ali nije prošao, jer sam na svojoj već svoj iskoristila i kasa nije odobrila - znači bonovi su vezani baš uz karticu.. i danas uzela maminu karticu, kad tamo nema mi bona u novčaniku, uopće mi nije jasno što sam napravila s njim. Nit ga ima u torbama, nit u jakni i sl..
A još mi veli prodavačica da bi mi prošao taj bon na ove stvari koje sam uzela nije mi jasno jel nije skužila da ju pitam jel bi prošlo na stvari sa happy vikenda ili bi stvarno prošao ko što kaže

Saznat cu neki drugi happy vikend kad cu moc svoj poklon bon iskoristit i kad cu kupovati neš za veći iznos, sad jos ne mogu jer mi nije rođendan prošao


I da, u mojoj Bipi ima nakita i ukrasa za kosu i sl. Samo mi je skupo nekako.
Good evil is offline  
Old 13.10.2011., 14:20   #2232
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post


A još mi veli prodavačica da bi mi prošao taj bon na ove stvari koje sam uzela nije mi jasno jel nije skužila da ju pitam jel bi prošlo na stvari sa happy vikenda ili bi stvarno prošao ko što kaže

Saznat cu neki drugi happy vikend kad cu moc svoj poklon bon iskoristit i kad cu kupovati neš za veći iznos, sad jos ne mogu jer mi nije rođendan prošao


I da, u mojoj Bipi ima nakita i ukrasa za kosu i sl. Samo mi je skupo nekako.
pa dobro ti prodavacica kaze. Rodjendanski popust je jedino sta se moze kombinirat sa Happy Vikendom. inace im se popusti ne zbrajaju.

ma skup ti je njihov nakit. Zato je Bog izmislio Ebay.
ja sam bas gledala u mojoj BIPI: nakit je bio na 50%, ali je sve po 35-40 kuna bilo, a nista posebno.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 13.10.2011., 14:28   #2233
U mojoj Bipi isto ima nakita, ali se slažem da je sve to apsolutno preskupo s obzirom na kvalitetu, ili nedostatak iste. Često imaju ta 50% sniženja jer stvarno ne znam kako bi bez tog prodali išta. Kupila sam tamo jedan prsten, morala sam jer je bio prekrasan. Crven, u obliku ruže, s crvenim kamenčićima koji se sjaje. Probala sam ga tamo, skužila kako to predivno izgleda na blijedu kožu i s nekim crnim ili crvenim lakom za nokte, i ajde. Ali nakon par nošenja se crvena boja s prstena počela guliti.
Maiya is offline  
Old 13.10.2011., 14:57   #2234
meni je ova njihova rašpica san totalni (ne odgovaraju mi nikako metalne, ubi bože )




imam ovu zelenu, dođe sa futrolicom koliko sam skužila dobri su im svi ti proizvodi za nokte, moram u nabavku uskoro
Acid_2 is offline  
Old 13.10.2011., 17:24   #2235
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
U mojoj Bipi isto ima nakita, ali se slažem da je sve to apsolutno preskupo s obzirom na kvalitetu, ili nedostatak iste...
Ajde, bolje da ga onda ni nema, ionako sam planirala kupiti za poklon, pa bi bilo loše da je kvaliteta nikakva...
Ništa, meni ostale kune u novčaniku (dok ne odem do Müllera gdje je većina stvari puuuuno jeftinija), a i poklon sam na kraju kupila u Refanu...
sagena is offline  
Old 13.10.2011., 21:28   #2236
evo ja danas otisla do BIPE. uzela dva sampona za 12 kuna uzela sam onaj sa zutim i onaj sa crvenim cepom. jedan je za masnu kosu, drugi za obojenu. netko ih je hvalio ovdje nadam se da su dobri
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 13.10.2011., 23:31   #2237
Vidim da ste pisale da rođendanski popust i drugi kuponi koje bipa šalje,mogu se iskoristiti samo uz Bipa karticu osobe na čije ime je poslana.Ja sam prošli mjesec poslala jednoj curi kupon za popust na Beyonce parfem,i iskoristila ga je bez ikakvih problema
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Old 14.10.2011., 01:30   #2238
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Vidim da ste pisale da rođendanski popust i drugi kuponi koje bipa šalje,mogu se iskoristiti samo uz Bipa karticu osobe na čije ime je poslana.Ja sam prošli mjesec poslala jednoj curi kupon za popust na Beyonce parfem,i iskoristila ga je bez ikakvih problema
pa ja sam napisala da sam za prošli rođendan dala frendici taj popust i također ga je iskoristila bez frke. luda ti sam što sam dala
na popustu ne piše ime i prezime inače, pa je prenosiv.
Acid_2 is offline  
Old 14.10.2011., 01:34   #2239
Ne piše ime i prezime, ali piše broj moje kartice na bonu, tj. ''Broj kupca''. Barem na ovom kuponu što sam ga dobila za ovogodišnji rođendan pred tjedan dana, za proslogodisnji ne znam. Ako netko ima kupon od lani, ili početka ove godine neka provjeri
+ nije mi dalo iskoristiti mamin bon na moju karticu jer sam već prije iskoristila svoj bon (na kasu mislim, ne prodavačicu ) tako da očito se vodi evidencija.

Za ove random popuste što šalju mislim da ne piše broj kartice, pa se mogu dati kome želiš.. kao i oni DM popusti što ih znaju povremeno poslat na kucnu adresu.
Good evil is offline  
Old 14.10.2011., 01:53   #2240
piše na Bipinoj stranici "Nema sakupljanja bodova sa Bipa karticom.". zašt onda skenira svaki put kad kupim nešt? mogli bi uvesti to sakupljanje i iskorištavanje bodova kao dm i kozmo, ljudi bi bili jako zainteresiraniji briem.
Acid_2 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.