Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2007., 23:18   #1
Mustela

Drage mamice, isplati li se uložiti novac u njihovu kozmetiku? Kakva iskustva imate s njom?
babe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 23:22   #2
Preskupo, bcanje novca,jedino ako ti pedijatar kaže da je beba extra osjetljiva i da baš mora Mustelu koristit...inače...jok...
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 23:26   #3
potpisujem MV i što se nas tiče - nula bodova
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 23:28   #4
Ma da..jeb... 200 kn za ulje za kupanje..alo!? Mislim ne serem novce..da baš mora šta ču...ovako mu je i Johnsons super..i Nivea.
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 23:32   #5
mi koristimo od prvog kupanja Mustelinu kupku (80 kn) i milijeko za tijelo (120 kn).U 4 mjeseca koliko smo stari trošimo drugu flašicu kupke, a mlijeka za tijelo ima još ohoho.
Zadovoljni u potpunosti.
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 23:34   #6
nisu pare presudne, sampon imam tri-cetiri mjeseca, od ostalog treba samo ulje (koje isto imas par mjeseci), tak da to i nije neki trosak.
ne koristim mustelu zato sto mislim da je puna kemikalija i da "njezno poput vode" odgovara vodi otprilike koliko je ruza od papira savrsena kao prava

s druge strane, frendicina mala je imala osip na sve guzokreme osim na mustelu. pa ti sad znaj.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 01:00   #7
mi imamo sapun, šampon, kupku i mlijeko - i prezadovoljni smo. nikakvih reakcija a koža kao baršunić. i što kaya kaže..koristimo otkad se rodio - a još ni na pol puta potrošnje nismo
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 09:27   #8
nama mustelina 2u1 kupka traje 6 mjeseci a košta oko 60kn. prezadovoljni smo. (prije smo imali neku koju je patronažna preporučila koja je isušivala kožu)
također mustelina krema nam dugo traje i super miriši (istina mi stavljamo kremu 1-2 puta dnevno jer ima mali osjetljivu guzu)
prvo smo mu mazali s pavlovićevom, koja osim što je bila masna i smrdila, u sebi ima i kancerogenu bornu kiselinu (navodno se na zapadu više ne stavlja borna kic. u kreme, ali eto kod nas da - čak i u onim kremama iz apoteke )
Jonhsons ulje nam je katastrofa, odmah je dobio osip. Piša mu se zacrvenila, a tek pregibi,

i to je sve što koristimo od kozmetike.
mici123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 11:25   #9
kada je nas bebac bio jako bolestan i imao po 20 proljeva na dan i guza mu bila od toga skoro do krvi ostecena pomogla nam je jedino mustelina krema za guzu sa vitaminima,ona u tubici kosta oko 60 kn i smatram da je kozmetika nesto skuplja od ostalih ali se isplati u svakom slucaju.od njihovih proizvoda jos bi jako pohvalila kremu za lice onu klasicnu hidratantnu i cold kremu.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 12:25   #10
A jebga....moj nema osjetljivu kožu i Johnson mu supika odgovara i ulje i kupke...i predobro mi miri pogotovo ona od lavande.
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 14:02   #11
u istom rangu po cijeni,a puno bolja za osjetljivu kožu je A-derma,pogotovo za bebe sa a. dermatitisom.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 14:57   #12
hvalim šampon tj pjenu protiv tjemenice...ostalo ne kupujem
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 15:14   #13
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
hvalim šampon tj pjenu protiv tjemenice...ostalo ne kupujem
Sa ovim se slažem u potpunosti.
Ne siječam se koliko je koštala, ali jednu bočicu koristila za dvoje svoje dijece i kasnije prosljedila priji. Tako da i nije ispalo pre skupo.
A šta se tiče ostalih proizvoda mislim da je sve to: PAPILOVA. Pogotovo za djecu čija koža nije osjetljiva nema potrebe toliko trošiti.
tabita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 18:36   #14
Ja sam bila prezadovoljna sa kremom sa cinkom, jedina ona bi joj pomogla. Cijena tu u apoteci i Italiji je različita. Veliku kremu sam bila platila 3,60 eura, a kod nas je puno skuplja, koristila sam i kremu za sunčanje faktor 60 nekih 150kn, ali je i ona bila dobra. Ostalo nisam koristila jer nije bilo potrebe i bilo mi je puno davati toliko novaca za šampone i kupke, a ja te stvari volim mjenjati često i imam ih više pa mi je beba svaki put drugačije mirisala.
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 12:24   #15
ja sam samo kupila sapun i skroz je dobar--40 -tak kuna ,a bome ga i ima

ovo ostalo je sve DM
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 12:26   #16
Cvjetich...koliko dodje ta pjenica za tjemenicu? Mi nikako da se rjeshimo toga
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 15:36   #17
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Cvjetich...koliko dodje ta pjenica za tjemenicu? Mi nikako da se rjeshimo toga
Znam da nisi mene pitala, ali čini mi se da je negdi oko 60 - 70 kn. Ali stvarno traje
tabita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 16:02   #18
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Cvjetich...koliko dodje ta pjenica za tjemenicu? Mi nikako da se rjeshimo toga
ja ju platila 79 kn u ljekarni u kvartu,ali ne bih se začudila da ima jeftinije jer ovi na svemu deru....
zaista je ima puuno i može trajati...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 18:46   #19
e...a da li se sa tom pjenicom moze prat i nakon shto nestane tjemenice?
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 11:43   #20
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
e...a da li se sa tom pjenicom moze prat i nakon shto nestane tjemenice?
mislim da da jer djeluje jako blag i fino miriši. djeluje puno bolje od top to toe pa ga ja koristim i dalje ali ne prečesto...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.