Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2006., 16:07   #1
Plastična operacija - grudi

Ima li netko iskustva s plastičnom operacijom grudi? Možda preporuka doktora, koliko to boli, cijena, postoperativna njega, itd...

Zahvaljujem
Aussie-Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 22:59   #2
A sto bi ti ?
Imas 1 viska ?
Prevelike su ti?
Asimetricne ?
Premale ?
Podizanje ?
Spustanje ?
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 09:48   #3
Ja bi veće. Sve u gabaritima, samo srednja žalost....

Quote:
bodul kaže:
A sto bi ti ?
Imas 1 viska ?
Prevelike su ti?
Asimetricne ?
Premale ?
Podizanje ?
Spustanje ?
Aussie-Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 18:33   #4
Quote:
Aussie-Gold kaže:
Ima li netko iskustva s plastičnom operacijom grudi? Možda preporuka doktora, koliko to boli, cijena, postoperativna njega, itd...

Zahvaljujem
znam da je dr.ostojić odličan.
cijenu ne znam.
a kolko se sjećam iz iskustva svoje prijateljice-nije ju previše bolilo.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 19:46   #5
Sorry, ali meni je to toooootalno bolesno. Osim ako se ne radi o operaciji iz čisto zdravstvenih razloga.
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 23:01   #6
Pa onda govori za sebe agnessa, ocito cura zeli nesto sto tebi nije zelja, postuj razlike.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 23:34   #7
Quote:
Aussie-Gold kaže:
Ima li netko iskustva s plastičnom operacijom grudi? Možda preporuka doktora, koliko to boli, cijena, postoperativna njega, itd...

Zahvaljujem
Zar ne bi bilo bolje da staviš spužve u grudnjak i da prestaneš pričat nebuloze?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 23:42   #8
A da vi nju prestate zezat sa svojim moralnim sranjima, odkantate od ovog topica jer je opće poznata stvar da je ŽK mjesto isfrustriranih,moralnih babetina, a ovdje na Zdravlju dopustite kompetentnim osobama da joj odgovore na pitanje jer ovakvim temi nedoraslim odgovorima samo potičete raspravu kakva je nadebelo u više navrata raspravljena na Ženskom podforumu.
Molim moderatore da urgiraju i omoguće djevojci da dobije odgovor i potrebne informacije
Ponavljam, ovdje se ne traži vaše mišljenje, već informacije
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 08:03   #9
Ovdje nitko nikoga ne "zeza" (kako si se izrazio/-la) ali za takve stvari (tipa cijena i sl. usluga)treba ipak otići u jednu od ordinacija i posavjetovati se sa stručnom osobom. Forum je ujedno mjesto gdje osobe slobodno mogu izraziti svoj stav i mišljenje a samo se osoba s kompleksom može time naći uvrijeđena. Nezadovoljstvo sa samim sobom i dijelovima tijela proizlazi prvenstveno iz glave a to je prvo što će joj i estetski kirurg reći-ukoliko je zaista stručan i kompletan kao takva osoba.
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:08   #10
Quote:
agnessa kaže:
Ovdje nitko nikoga ne "zeza" (kako si se izrazio/-la) ali za takve stvari (tipa cijena i sl. usluga)treba ipak otići u jednu od ordinacija i posavjetovati se sa stručnom osobom. Forum je ujedno mjesto gdje osobe slobodno mogu izraziti svoj stav i mišljenje a samo se osoba s kompleksom može time naći uvrijeđena. Nezadovoljstvo sa samim sobom i dijelovima tijela proizlazi prvenstveno iz glave a to je prvo što će joj i estetski kirurg reći-ukoliko je zaista stručan i kompletan kao takva osoba.
Da, hoće, ali to uopće nije tvoj problem, možda joj je neugodno.
Ja sam recimo, strašno sramežljiva osoba i lakše mi je ako neke stvari se ne usudim pitati u RL, pitati ovdje na forumu.
Uostalom, podforum Zdravlje, je jedan podosta ozbiljan podforum, na kojem se često zna pronaći školovanih i kompetentnih osoba, te ne vidim razloga, da ako je ona postavila pitanje da se iz njega ide raditi cirkus.
Evo žao mi je ako sam malo preburno reagirala prema tebi jer vidim da si novija, ali malo me tvoja reakcija razljutila jer su takvi postovi svojstveni za Kokošinjac i sl. podforume gdje svaka malo ozbiljnija tema padne zbog kokošarenja određenih jediniki i na kraju se u moru stranica jedva razaznaju dva, tri mudra odgovora
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 21:38   #11
Quote:
Emo§ion:D kaže:
A da vi nju prestate zezat sa svojim moralnim sranjima, odkantate od ovog topica jer je opće poznata stvar da je ŽK mjesto isfrustriranih,moralnih babetina, a ovdje na Zdravlju dopustite kompetentnim osobama da joj odgovore na pitanje jer ovakvim temi nedoraslim odgovorima samo potičete raspravu kakva je nadebelo u više navrata raspravljena na Ženskom podforumu.
Molim moderatore da urgiraju i omoguće djevojci da dobije odgovor i potrebne informacije
Ponavljam, ovdje se ne traži vaše mišljenje, već informacije
A ti si mi kao ono kompetentna?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:22   #12
odi kod glumicica, jedna frendica je nos operirala i zadovoljna je.
pa valjda lik zna i cice dobro prisarafit
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:24   #13
Evo, ja sam recimo čula da je par ljudi stvarno nezadovoljno s Glumičićem.
Jedna od njih je i Severina, te ona što vodi Zagrljaj ljepote, no, one su operirale usne
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:42   #14
""Da, hoće, ali to uopće nije tvoj problem, možda joj je neugodno.
Ja sam recimo, strašno sramežljiva osoba i lakše mi je ako neke stvari se ne usudim pitati u RL, pitati ovdje na forumu.
Uostalom, podforum Zdravlje, je jedan podosta ozbiljan podforum, na kojem se često zna pronaći školovanih i kompetentnih osoba, te ne vidim razloga, da ako je ona postavila pitanje da se iz njega ide raditi cirkus.
Evo žao mi je ako sam malo preburno reagirala prema tebi jer vidim da si novija, ali malo me tvoja reakcija razljutila jer su takvi postovi svojstveni za Kokošinjac i sl. podforume gdje svaka malo ozbiljnija tema padne zbog kokošarenja određenih jediniki i na kraju se u moru stranica jedva razaznaju dva, tri mudra odgovora""


Nisam nigdje rekla da je to "moj" problem(?!) Odakle samo vadiš te zaključke "pune iskustva" utemeljene na kvantitetu postova ???
Ako je i sramežljiva osoba (kako pretpostavljaš), ne znam kako će onda uopće ući u ordinaciju, odluči li učiniti zahvat sa grudima? Nisam još čula da se može najprije primiti anestezija...pa onda uđeš u ordinaciju (?!).
Nadalje, nitko nije radio cirkus od njena pitanja....cirkus je počeo ovim prepucavanjem.
Ne znam samo odakle ti taj rječnik tipa "kokošarenje", ukoliko govoriš o ozbiljnim postovima....Malo kontradiktorno ipak, zar ne?
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:23   #15
Quote:
agnessa kaže:
""Da, hoće, ali to uopće nije tvoj problem, možda joj je neugodno.
Ja sam recimo, strašno sramežljiva osoba i lakše mi je ako neke stvari se ne usudim pitati u RL, pitati ovdje na forumu.
Uostalom, podforum Zdravlje, je jedan podosta ozbiljan podforum, na kojem se često zna pronaći školovanih i kompetentnih osoba, te ne vidim razloga, da ako je ona postavila pitanje da se iz njega ide raditi cirkus.
Evo žao mi je ako sam malo preburno reagirala prema tebi jer vidim da si novija, ali malo me tvoja reakcija razljutila jer su takvi postovi svojstveni za Kokošinjac i sl. podforume gdje svaka malo ozbiljnija tema padne zbog kokošarenja određenih jediniki i na kraju se u moru stranica jedva razaznaju dva, tri mudra odgovora""


Nisam nigdje rekla da je to "moj" problem(?!) Odakle samo vadiš te zaključke "pune iskustva" utemeljene na kvantitetu postova ???
Ako je i sramežljiva osoba (kako pretpostavljaš), ne znam kako će onda uopće ući u ordinaciju, odluči li učiniti zahvat sa grudima? Nisam još čula da se može najprije primiti anestezija...pa onda uđeš u ordinaciju (?!).
Nadalje, nitko nije radio cirkus od njena pitanja....cirkus je počeo ovim prepucavanjem.
Ne znam samo odakle ti taj rječnik tipa "kokošarenje", ukoliko govoriš o ozbiljnim postovima....Malo kontradiktorno ipak, zar ne?
Kao što ti imaš pravo iznositi svoje veleumne postove i razmišljanja, tako i ona ima pravo postavljati pitanja koja ju zanimaju.
Vidim imaš ogromnog potencijala za podforum koji se nalazi malo više gore, pa daj molim te poštedi me svojih vrlih upisa i ne obraćaj mi se više.
Ujedno bih zamolila modove da pobrišu ovo glupo offtopićarenje i korisnicu agness upute na za nju savršen podforum, a ovdje se omogući prilika da djevojka dobije odgovor na svoja pitanja, bez nekakvih glupih upadica,
hvala.
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 13:05   #16
Nadam se da će ti zamolba biti odobrena. Ne ide ti baš verbalna komunikacija bez vrijeđanja...šteta.
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 16:31   #17
joj agnessa de se malo skuliraj. Dobro ti kaze emosion. Djevojka uopce ne trazi tvoje misljeneje, ili neko moralno stajaliste nego joj trebaju korisne informacije. Joj kak mi ovaka prepucavanjea idu na zivce
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 17:32   #18
Quote:
Emo§ion:D kaže:
Evo, ja sam recimo čula da je par ljudi stvarno nezadovoljno s Glumičićem.
Jedna od njih je i Severina, te ona što vodi Zagrljaj ljepote, no, one su operirale usne
Koliko ja znam Severina nije operirala usne. Iste su kao kada je pocela pjevati. Operirala je samo nos i to jedno 3 puta.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 19:56   #19
Quote:
tamica kaže:
Koliko ja znam Severina nije operirala usne. Iste su kao kada je pocela pjevati. Operirala je samo nos i to jedno 3 puta.
Ako su tebi ono prirodne usne, JEBOTE kolika ti je dioptrija? Pa vidiš da ima usta kao pušačica k....!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 17:20   #20
Quote:
Aussie-Gold kaže:
Ima li netko iskustva s plastičnom operacijom grudi? Možda preporuka doktora, koliko to boli, cijena, postoperativna njega, itd...

Zahvaljujem
Nemam direktno iskustvo jer nisam mogla iskeširat 5000 eura. Znam da tolko love moraš dat za podizanje. A ak hoćeš silikone uz to, ne košta te ništ više.
Sad kolko kužim ti bi samo umetke, silikone , kak hoćeš, za to ne znam kolka je cjena. Ja sam napisala mail Glumičiću i dobila odgovor drugi dan sa svim detaljima i sve kaj me zanimalo, cijena, postoperativni tok, smještaj i sve. Od Zambellija recimo nisam dobila odgovor i to mi je baš bilo neprofesionalno. OK ak je gospon dr. zauzet al valjda ima tajnicu il koga da odgovara na poštu.

čak sam našla čitavu listu estetskih kirurga u HR, pa možeš pokupit informacije na više mjesta.
nyla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.