Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2012., 03:32   #381
mislim da se zene vracaju redovito. muskarac koji se vraca meni ide malo na zivce ali sto se tu moze...

primjetio sam kad je zenska vec imala nekog da je jako tesko doc na njegovu poziciju. osim ako ti to uspije od prve. najgore je razvlacanje, cekanje... onda je ona malo na tebi i malo na njemu

moguce je imat i takvu ali bi ja najrade palicom po glavi
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 10:23   #382
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
primjetio sam kad je zenska vec imala nekog da je jako tesko doc na njegovu poziciju
Paaaa teško je nekome bit prvi kad je netko već imao prvog, da

Al nije mi jasno zašto bi itko želio doći u poziciju nekog bivšeg. Da je valjalo ne bi bio bivši. Zašto težiti nečem što ne valja?

Quote:
moguce je imat i takvu ali bi ja najrade palicom po glavi
Dva ili tri sata?
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 19:40   #383
Quote:
Emotivna Luda kaže: Pogledaj post
Nakon prekida često slušamo : Pa pusti ga/je, okreni glavu, ignoriraj, pa će ti doći nazad...
No jeli to tako? Ima li to smisla? Jeli istina da kad nešto izgubiš shvatiš koliko je značilo...??
Evo već duže vrijeme pokušavam saznati, i nekako jedva čekam taj dan da shvati što je sve propustio...



Želim čuti vaša iskustva, koliko je trebalo da shvati, i na koji način ste ga/ju natjerali da dopuže natrag..?

Eto, ko bi reko da ću ja pisati na ovo, ali 5 godina nakon prekida, obliječe me ko muva govno. Samo ja sam sad pametnija, pa ono ako jednom si me ostavio, zakaj nebi opet. Pa lagano odstupam od toga.
__________________
Ima tišina kojih se sjećam više nego najljepših riječi....
Đorđe Balašević
Pepelguza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 23:03   #384
Quote:
Pepelguza kaže: Pogledaj post
Eto, ko bi reko da ću ja pisati na ovo, ali 5 godina nakon prekida, obliječe me ko muva govno. Samo ja sam sad pametnija, pa ono ako jednom si me ostavio, zakaj nebi opet. Pa lagano odstupam od toga.
Zakaj ti nebi njega ostavila pa da vidiš na čemu si?? Tek toliko da mu vratiš
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 01:31   #385
I sto radite kad se jave nakon prekida?
Javio se, prvi put nakon sto smo se sreli nakon prekida, i predlozio neki izlazak. Sto uopce to znaci? I kako biti pametan u ovakvoj situaciji, ne zelim reci da, ali ne zelim reci ni ne, previse je konacno. Na koji nacin nekome pokazati da se nece igrati s tobom, ali opet izbjeci da zauvijek zavrsite s njim, jel postoji neki drugi nacin?
Neerp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 09:23   #386
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
mislim da se zene vracaju redovito. muskarac koji se vraca meni ide malo na zivce ali sto se tu moze...
Vidiš, ja baš mislim da se muškarci vraćaju redovito iz razloga što vole sigurnost doma, okrilje "mamine suknje" i ustaljene sheme ma koliko loše bile. Čini mi se kako se godinama ta sklonost vraćanja na staro i bivanja u lošim brakovima intenzivira iz razloga što muškarac što je zreliji je nesposobniji za samački život
__________________
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti!
Freyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 11:36   #387
vracao se on.. vracala se ja.. nekoliko puta.. svaki puta rekla nikad vise.. i vracali bi se vjerojatno i dalje da nismo si pronasli nekog drugog
__________________
I taste so good.. you'll want the recipe..
seven-pounds is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 14:44   #388
Ljudi, vi prvo morate shvatiti da je veza između 2 ljudi dinamičan proces...i izjave tipa- ''ako ode,nije te bio vrijedan'' ili ''jednom prekid-nikad više s tom osobom'' je toliko radikalno i neupućeno (iako poštujem i to), da se zaista morate zapitati zašto svojim vezama i odnosima dajete strogu definiciju..
ako ste s nekim-to ne znači da će veza trajati dovijeka i to ne znači da ako se kosi sa vašim očekivanjima da ste gubili vrijeme ili da je bila nepotrebna..
kroz svaku učite razumijevati phihu i emocije druge osobe (partnera), te učite granice kako svoje tako i partnerove...
u momentu kada je neka stvar bila izrečena, ona je tada imala i težinu i vrijednost i ne treba ju umanjivati zato što se situacija nakon nekog vremena promijenila...
ljudi odlaze, iše ih nikada ne vidite,postanu osobe ''that you used to know'' ili se vraćaju se kada uvide da ste možda najbolji partner za njih ili vas se drže kao priljepci radi vlastitih nesigurnosti...sve je to normalno i ljudski i kroz to se uči kakvog potencijalnog partnera odabrati i sa kakvim osobinama...
ionako kada nešto prođete-iskusniji ste i pametniji i ako uvidite neku svoju pogrešku ili neki pattern u vezama, lakše ćete birati novog partnera i reagirati na vrijeme na stvari koje vam se neće sviđati...uostalom-veze ispod nekih malo zrelijih godina su jednostavno-veze koje mogu i ne moraju opstati..
kada dođete u godine gdje ste nešto naučili gdje ste dobili neko iskustvo, onda se može govoriti o ''pravim ''vezama...time ni u kom slučaju ne umanjujem bilo koji vid veze, osoba bilo koje dobi...
ljudi su nestalni, uvijek u nekakvim potragama, ukus i svjetonazor im se mijenja i kao takvi mogu i pogriješiti...zašto im ne biste dozvolili da vam pokažu da su shvatili moguću pogrešku...?
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 02:16   #389
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
Ljudi, vi prvo morate shvatiti da je veza između 2 ljudi dinamičan proces...i izjave tipa- ''ako ode,nije te bio vrijedan'' ili ''jednom prekid-nikad više s tom osobom'' je toliko radikalno i neupućeno (iako poštujem i to), da se zaista morate zapitati zašto svojim vezama i odnosima dajete strogu definiciju..
ako ste s nekim-to ne znači da će veza trajati dovijeka i to ne znači da ako se kosi sa vašim očekivanjima da ste gubili vrijeme ili da je bila nepotrebna..
kroz svaku učite razumijevati phihu i emocije druge osobe (partnera), te učite granice kako svoje tako i partnerove...
u momentu kada je neka stvar bila izrečena, ona je tada imala i težinu i vrijednost i ne treba ju umanjivati zato što se situacija nakon nekog vremena promijenila...
ljudi odlaze, iše ih nikada ne vidite,postanu osobe ''that you used to know'' ili se vraćaju se kada uvide da ste možda najbolji partner za njih ili vas se drže kao priljepci radi vlastitih nesigurnosti...sve je to normalno i ljudski i kroz to se uči kakvog potencijalnog partnera odabrati i sa kakvim osobinama...
ionako kada nešto prođete-iskusniji ste i pametniji i ako uvidite neku svoju pogrešku ili neki pattern u vezama, lakše ćete birati novog partnera i reagirati na vrijeme na stvari koje vam se neće sviđati...uostalom-veze ispod nekih malo zrelijih godina su jednostavno-veze koje mogu i ne moraju opstati..
kada dođete u godine gdje ste nešto naučili gdje ste dobili neko iskustvo, onda se može govoriti o ''pravim ''vezama...time ni u kom slučaju ne umanjujem bilo koji vid veze, osoba bilo koje dobi...
ljudi su nestalni, uvijek u nekakvim potragama, ukus i svjetonazor im se mijenja i kao takvi mogu i pogriješiti...zašto im ne biste dozvolili da vam pokažu da su shvatili moguću pogrešku...?
jedan od kvalitetnijih upisa koje sam procitao u zadnje vrijeme..potpisao bih gotovo sve..vec mi je postalo smijesno stavljanje veze i nekakvog odnosa u stroge obrascu prema kojima se satro svi ravnaju..kao da se radi o namjestanju stana i pravilnim izracunima unutar istoga,da slucajno nebi nesto krivo izracunali..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 21:54   #390
Iz nekog teško objašnjivog razloga otišla sam na forum.hr, nakon mnogo godina kada sam otvorila ovu temu.. 2009, a sada je 2014.

Sve što ću reći je - vraćao se i to neviđen broj puta, sve je to potrajalo do prvog mjeseca 2013. godine, kada sam ja odlučno krenula naprijed. Plakao je da, TEK TADA kad sam zauvijek odlučila otići, kao malo jebeno dijete.

Sada je deveti mjesec 2014. godine, ja imam dečka već godinu i 3 mjeseca, drugog, boljeg predivnog,

Možda se prebacim na šupendare nakon svega sad...
Emotivna Luda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 13:31   #391
Exclamation

Podizem.

Na ovoj temi svi pisu, odnosno, vecina zena pise da im se muskarac vracao, kada bi isti prekinuo s njima.

Mene zanima, je li se koja zena(koja je ujedno prekinula odnos) vratila svom bivsem, a sada ili nekada, sadasnjem decku?

Postoji li slucaj da se zena, koja je prekinula vezu, vratila nakon nekoliko mjeseci, mozda nekoliko godina?

Znate li za takav slucaj? Pitam i muske i zenske.

Autorice moze li apdejt? Jesi li jos uvijek s ovim s kojim si bila kada si napisala zadnji post? Jesi li se pozeljela vratiti ovom za kojim si patila, posto si ti prekinula. Kako ti izgleda usporedba tih dviju veza? Svodi li se sve uvijek na isti kurac?

Zadnje uređivanje tabanšaban : 09.07.2016. at 13:44. Reason: Autorici
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 14:19   #392
Quote:
Emotivna Luda kaže: Pogledaj post
Želim čuti vaša iskustva, koliko je trebalo da shvati, i na koji način ste ga/ju natjerali da dopuže natrag..?
To ne ide tako. Tu (takva) promišljenost ne pali.
Anemona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 17:55   #393
Vrate se...uvijek se vrate....klececi...moleci...i onda shvatis da to vise nije to...i da proslost s razlogom treba ostati proslost...:klap:
__________________
Vidiš...Godine nas obrade različito..Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi....
miss-magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 14:11   #394
Vratio se točnu godinu nakon prekida s namjerom da se opet vidi sa mnom. Vjerojatno je u tih godinu dana shvatio što znači uzimati zdravo za gotovo :klap:
Odbila sam ga, elegantno i suptilno.

U sretnoj vezi sam, a i da nisam opet imam previše samopoštovanja za tvoj ukus
Lady Morgana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:24   #395
Quote:
miss-magic kaže: Pogledaj post
Vrate se...uvijek se vrate....klececi...moleci...i onda shvatis da to vise nije to...i da proslost s razlogom treba ostati proslost...:klap:
Potpisujem u potpunosti... Prošlost uvijek s razlogom treba ostati prošlost...
__________________
Živi život punim plućima. Samo na taj način možeš reći da si živio život, a ne samo prolazio kroz njegovo vrijeme...
MartinaaTinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:24   #396
Quote:
Lady Morgana kaže: Pogledaj post
Vratio se točnu godinu nakon prekida s namjerom da se opet vidi sa mnom. Vjerojatno je u tih godinu dana shvatio što znači uzimati zdravo za gotovo :klap:
Odbila sam ga, elegantno i suptilno.

U sretnoj vezi sam, a i da nisam opet imam previše samopoštovanja za tvoj ukus
Kraljica!
__________________
Živi život punim plućima. Samo na taj način možeš reći da si živio život, a ne samo prolazio kroz njegovo vrijeme...
MartinaaTinaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.