Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2015., 14:15   #41
Hvala za Pelegrini, ali su stalno puni .

Od ostatka, Rivica je nama bila super.
Ljubazni konobar, fina hrana, ne prevelike cifre.
Ono što je meni bilo bezveze je što je naplaćen kruh, a nigdje se ne spominje/nije rečeno da se plaća.

Maksimalno IZBJEGAVATI Restoran Gradska straža.
Konobar je jedan, nesposoban. Ako si iz Hrvatske jelovnik čekaš predugo, a onda zaključiš da tko ih šljivi pa se digneš i odeš.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 01:18   #42
Preporucam tomasseo na pocetku sibenske rive fino uređeno,klopa fantasticna usluga vrhunska!
delboy22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:10   #43
Bistro Fontana (Kralja Zvonimira 17a) uz cestu na ulazu u grad. Trazila sam nesta povoljno,tjesteninu,pizzu, siri izbor piva. Probali smo pizze i palacinke i sve je bilo preukusno! Cappricioza 35 kn,Picante 40kn,2x palacinke 15kn. Cijene su odlicne a hrana jaaaako dobra, porcije su ogromne! Cak smo dobili i ohladene case za pivo ������ gospoda konobarica je bila jako ljubazna i usluzna! Atmosfera je super,nije uz more ali okolo je kamen, stupovi i zute lampe... Slike su super ispale xD
Ponuda jela je standardna, nije bas siroka ali ako niste zahtjevni a zelite klasicno obicno jelo po ok cijeni a da je ukusno, navalite! Ok izbor piva i vina!
Preporuka: Prosetajte rivom pa se popnite u Fontanu preko starog grada (ulicicama,stepenicama...). Dobar tek!
__________________
neki bruse meandre neki bruse sebeandre
truebiet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:42   #44
Quote:
truebiet kaže: Pogledaj post
Bistro Fontana (Kralja Zvonimira 17a) uz cestu na ulazu u grad.
Samo mala ispravka - ako je ta adresa ulaz u nesto, onda bi rekla ulaz u sami centar grada Cisto da ljudi unaprijed ne otpisu radi daljine.

To vam je 5 min pjeske od Poljane
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:57   #45
Fontana nije na ulazu u grad, nego u centru grada. ;-)
frenki12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:04   #46
Quote:
frenki12321 kaže: Pogledaj post
Fontana nije na ulazu u grad, nego u centru grada. ;-)
Hvala na ispravci! Tako je, htjela sam reci na ulazu u stari dio grada/centar ��
__________________
neki bruse meandre neki bruse sebeandre
truebiet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2018., 21:11   #47
imate li kakvu preporuku za dobru slastičarnicu u šibeniku (sladoled)? po mogućnosti u starom dijelu grada.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2018., 10:06   #48
Slasticarnica Ka grom, sladoled je odlican
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2018., 19:25   #49
budemo čekirali. hvala.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2018., 21:39   #50
da javim dojmove. pistacija bezokusna, ferero osrednji, tamna čoksa dobra, šumsko voće dobro, jaffa čisti okus naranče, vjerojatno uz dodatak aroma. probala sam još neke okuse, nekakav jogurt sa voćem i cheesecake. nije me se dojmilo. bezlično. plus je što nisu preslatki. imaju veliki izbor okusa i valjda ovisi kak ti se potrefi. ja baš i nisam imala neku sreću (ili sam previše očekivala zahvaljujući zagrebačkom orijentu). u svakom slučaju bolje od kričavih sladoleda po ostalim slastičarnicama. cijena je pristupačna, 9kn mislim. dio ponude im je premium ili tako nešto što je kunu-dvije skuplje. također se mogu uzeti male kuglice za 5-6kn koje i nisu baš tak male kak se može očekivati i isplate se uzeti ak se želi isprobati više okusa. veliki minus im je kaj nemaju vidljive deklaracije.
u jednom restoranu blizu katedrale sam vidjela da nude carte d'or na kuglice. ni to nije loša opcija s obzirom na ponudu većine slastičarnica.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2018., 23:31   #51
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
u jednom restoranu blizu katedrale sam vidjela da nude carte d'or na kuglice. ni to nije loša opcija s obzirom na ponudu većine slastičarnica.
Posto ti je i neslasticarna opcija ok, mozda bi ti se svidio tajlandski sladoled koji se radi na standu kraj stepenica koje vode ka katedrali (na dnu stepenica).
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 00:27   #52
Prije koji mjesec sam bila u konobi Nostalgija, bilo je jako fino, ugodno i ukusno.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 08:36   #53
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Posto ti je i neslasticarna opcija ok, mozda bi ti se svidio tajlandski sladoled koji se radi na standu kraj stepenica koje vode ka katedrali (na dnu stepenica).
šteta što nisam primijetila, ali sad je gotovo. bio je to jednodnevni posjet.
u tvrđavi barone imaju medenko sladolede u čašicama.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 18:29   #54
ovo mi u sibeniku izgleda jako zanimljivo. nisam bila, koliko vidim, tek je otvoreno, al kad krenem na tu stranu, noemi ce mi biti jedan od ciljeva.

https://www.facebook.com/pages/biz/c...1479263102608/
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 18:38   #55
Ima jos jedna novootvorena slasticarna koja izgleda dobro na slikama:
Instagram: https://www.instagram.com/yumpastryshop/
Fb: https://www.facebook.com/yumpastryshop/
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 18:55   #56
čula sam za ovaj yum, al nemaju sladoled (barem ga nisam vidjela na fejsu), pa nam nisu bili opcija. sve u svemu dobro je znati gdje se može fino zasladiti.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 10:12   #57
Yum lipo izgleda, ali okusom nije nesto ekstra.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 16:53   #58
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Yum lipo izgleda, ali okusom nije nesto ekstra.
Nisam bila pa ne mogu komentirati, al nije mi jasno zasto njihovi kolaci moraju imati super egzoticne sastojke, od licija, marakuje... gjde se ti sastojci u sibeniku / dalmaciji mogu kupiti?
Adunjanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 10:32   #59
Tesko da se mogu nabaviti, mozda po nekim super-marketima.


E, sitija san se di ima dobrih kolaca, heritage hotel na medulicu. Ima i onaj novo otvoreni Kresimir, al tamo jos nisan bija.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 10:45   #60
Ulazem 10 cuna da im ni brasno nije od lokalnih zitarica. I jos 20 da mi objasnite u cemu je problem s tim.
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.