Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2010., 17:05   #1001
Quote:
bollocks kaže: Pogledaj post
ja se iskreno nadam da ce todoric malo podici na noge vupik, da imamo barem jednu snaznu tvrtku u gradu
i ja se tome nadam
Mitnica,koliko sam ja čula picerija se otvara za Valentinovo,ako sve bude gotovo...Tako je rekao gazda ali još davno

Ma joj,pa već dugo ovdje nema incidenata,ljudi imaju večih problema,a vjerujem kad bi se rješili i oni egzistencijalni,da bi još manje se osjetilo ono : tko je tko,jer bi ljudi bili zadovoljniji....
Nego zna li itko što će biti s Kerumom,sad kad on prodaje svoje trgovine?
Hoće li taj Dm u naš grad ? Dosadilo mi ići u Vk. i Os.

I što se sad događa uVupiku glede otpuštanja /zapošljavanja? Čula sam jako puno verzija... A možda ovdje ima netko tko će sve rasvjetliti
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 17:30   #1002
Quote:
Hudini kaže: Pogledaj post
Ne vrijedi pričat o ratu, to je nešto što je gotovo 20 godina iza. Uostalom, ljudi s kojima se sada družimo nisu bili u ratu jer su bili pre mali ili prebalavi za oružje. I najgore mi je kad netko dođe izvan Vukovara i dijeli savjete i postavlja kojekakva pitanja. Ovaj grad je odličan, više volje građana i manje kukanja i biti će još bolji. Ovako svi očekujemo od nekog da nešto učini a godine nam prolaze.
A gle, ljudi di god da dodu postavljaju pitanja, valjda to i je smisao putovanja i upoznavanja kako domovine tako i svita.....Meni u sibeniku postave milijun svakojakih pitanja,a nema ni pribliznio tako "zanimljivu" blizu povijest ka vukovar....mozda bi se triba i naviknut na to.....a sta se tice odnosa,ne treba generalizirati......osobno srbe nisan moga viditi na oci( s tim da nikog nisam izgubia) dok mi prijatelj nije zavrsia s jedno srpkinjom iz srbije itako mali po malo, skoro pa prisilno probia neke predrasude,iako ni danas ne mogu ici nista blize od definicije " potpuni oprez"..............jeb...kada napunis 25+ onda ti se i ne da mlatiti svaki dan,al dok hormoni divljaju dica se tucu i skola protiv skole,kvrt protiv kvarta, pa i grad protiv grada,navijace u tom kontekstu necu ni spominjati,tako da ockivati neki apsolutni mir u doglednoj buducnosti je apsolutna utopija,zato jer su takvi okrsaju cisto normalni i u ostalim djelovima hrvatske(gdje srbi i ne zive) i sastavni su dio kako zivota , tako i odrastranja pa reka bi i frustracija......a di ne bi u mistu s takvom povijesti...pojedinci da, al kod ozbiljnih stvari ljudi uvik zauzmu misto kod svojih..........

moje misljenje, mozete me pljucat koliko zelite,al na njega iman pravo
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 17:54   #1003
Quote:
tanjacc kaže: Pogledaj post
I što se sad događa uVupiku glede otpuštanja /zapošljavanja? Čula sam jako puno verzija... A možda ovdje ima netko tko će sve rasvjetliti
koliko znam, todoric je obecao da otpustanja nece biti... a i raspisano je par natjecaja za posao:
http://www.moj-posao.net/posao/Diplo...aba122983c.htm
__________________
When did I realize I was God? Well, I was praying and I suddenly realized I was talking to myself.
bollocks is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 18:09   #1004
I ja se osobno nadam da ce Agrokor podici VUPIK. Prije rata sam radio u toj firmi. Bila je jedna od boljih firmi u poljoprivredi. Todoric ce najprije morati uvesti reda u firmu ako zeli naprijed.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 19:54   #1005
Quote:
tanjacc kaže: Pogledaj post
i ja se tome nadam
Mitnica,koliko sam ja čula picerija se otvara za Valentinovo,ako sve bude gotovo...Tako je rekao gazda ali još davno

Ma joj,pa već dugo ovdje nema incidenata,ljudi imaju večih problema,a vjerujem kad bi se rješili i oni egzistencijalni,da bi još manje se osjetilo ono : tko je tko,jer bi ljudi bili zadovoljniji....
Nego zna li itko što će biti s Kerumom,sad kad on prodaje svoje trgovine?
Hoće li taj Dm u naš grad ? Dosadilo mi ići u Vk. i Os.

I što se sad događa uVupiku glede otpuštanja /zapošljavanja? Čula sam jako puno verzija... A možda ovdje ima netko tko će sve rasvjetliti
Pa koliko sam ja cuo otpustanja nece biti, jer je tako određeno ugovorom o preuzimanju. Agrokor preuzima sve radnike i sve obveze sto je Vupik imao prije.
Cuo sam da ce novi direktor biti Krešimir Kuterovac(ne znam da li je istina) koji je iz Os mislim.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 19:59   #1006
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
I ja se osobno nadam da ce Agrokor podici VUPIK. Prije rata sam radio u toj firmi. Bila je jedna od boljih firmi u poljoprivredi. Todoric ce najprije morati uvesti reda u firmu ako zeli naprijed.
Pa Vukovar je zivio od Borova, Vupika i Vuteksa.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 22:20   #1007
Kako nemamo pizzeriju u gradu , a Boso? Tamo sam jednom jeo pizzu i nikad više!
Od njihove "pizze" od 14 kn ni jedna pizzerija ne može opstati! Svi idu tamo!
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 13:50   #1008
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
. Todoric ce najprije morati uvesti reda u firmu ako zeli naprijed.

>>Slažem se...
Don ,pa i logično je da će na mjesto direktora staviti nekog od svojih ljudi....
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 17:26   #1009
Tanja, ja sa slažem da stavi svog covjeka. To ce biti i najbolje da dođe "stranac" na mjesto direktora jer ce imat odrijesene ruke i moci ce napraviti dublje rezove nego da stavi starog vupikovca ili nekog drugog Vukovarca kojeg ljudi znaju.

A što se tice te nove pizzerie, tko to otvara ?
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 23:24   #1010
evo se otvara još jedan kafić u gradu. Nessi, ako se ne varam tamo kod penzionerskih zgrada na onoj dvostrukoj krivini....samo se pitam koliko će potrajati taj kafić s obzirom da je pozicija blago rečeno "nezahvalna". Bilo je već nešto otvoreno na tom mjestu (pizzeria mislim) ali brže je zatvorena nego otvorena.
što se tiče nove pizzerie čuo sam da je plan otvorenje u ožujku.
__________________
Ja sam blažen u neznanju.
brunox44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 19:09   #1011
da li ima šta večeras u gradu pametno?
 
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 19:10   #1012
Quote:
brunox44 kaže: Pogledaj post
evo se otvara još jedan kafić u gradu. Nessi, ako se ne varam tamo kod penzionerskih zgrada na onoj dvostrukoj krivini....samo se pitam koliko će potrajati taj kafić s obzirom da je pozicija blago rečeno "nezahvalna". Bilo je već nešto otvoreno na tom mjestu (pizzeria mislim) ali brže je zatvorena nego otvorena.
što se tiče nove pizzerie čuo sam da je plan otvorenje u ožujku.
gdje je to točnije?
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 12:44   #1013
tamo gdje je prije rata bio "Charlie"
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi
mitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 21:21   #1014
aha
jel nije to držo vlasnik od havane prošlo ili pretprošlo ljeto pa je zatvorio? ili mi se čini da je tamo bila slastičarnica poslje toga
 
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 00:42   #1015
Ne nije. bila je pizzeria Cassablanka
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi
mitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 08:37   #1016
Dobro jutro!zna li netko kada će se u gradu obnavljati ceste.one na sajmištu su očajne??!!
jelenkoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 11:13   #1017
Quote:
jelenkoj kaže: Pogledaj post
Dobro jutro!zna li netko kada će se u gradu obnavljati ceste.one na sajmištu su očajne??!!
Što tek reći za Mitnici,pogotovo "skelu" i dio prema Dunavu...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 19:49   #1018
kakav je život u Vukovaru ukoliko oboje imate dobar posao?? I kakve su mogućnosti za dobiti stan kao novoosnovana obitelj?
star 69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 19:56   #1019
jel otvara onaj pizzeriu za valentinovo kako je rečeno?
 
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 20:28   #1020
Zivot u Vukovaru, ako imas posao je isti kao u bilo kojem dijelu Hrvatske. Dobiti stan je vjerojatno malo teze. To odredjuju lokalni serifi. Moje je misljenje da bi trebalo pomoci mladjim obiteljima (koje zele raditi) da dodju do stana ili kuce. Znaci omoguciti im kupovinu po povlastenoj cijenu uz neki povoljniji kredit. Nisam za to da se nekome pokloni stan ili kuca kao sto je toga bilo do sada. Jedni su dobili stan ili kucu bez kune, a drugi nisu dobili nista. Valjda bi bilo bolje da su svi barem jedan dio vrijednosti platili. U tom slucaju bi vise ljudi moglo rijesiti problem, a placenu imovinu bi vise cijenili.
Ovo je samo moje misljenje, a ja ne odlucujem o nicemu.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.