Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2006., 20:53   #1
Najbolji restoran u Visu?

Spremam se četvrti put na Vis na odmor i zanima me koji je najbolji restoran na Visu jer ću se počastit malo???
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 10:21   #2
bila sam prije 3 godine pa informacije nisu bas najsvjezije
pojoda
neko seosko gospodarstvo u zeni glavi (nemrem se sjetit kak se zove, ali mislim da ne mozes fulati u selu od 5 kuca )
restoran na plazi u stoncici
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 10:26   #3
ja isto ne znam koji je od pojode, kaliope ili vala najbolji? to bi trebali bit neki koji su u vrhu... ono u ženi glavi ne vrijedi ništa, bio sam.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 10:30   #4
vidi tu

https://www.forum.hr/showthread.php?t=150010
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 10:34   #5
Quote:
m_m kaže:
ono u ženi glavi ne vrijedi ništa, bio sam.
onda ih mozda ipak ima vise (ili su se pokvarili) jer je ovo gdje sam klopala bilo odlicno
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 11:24   #6
Ja sam bila prošle godine i dvije godine i četiri prije toga a bome ću i ove. Meni je najbolja konoba Roki's u unutrašnjosti. Imaju svoju vinariju u Komiži pa možeš doznati broj. Domaći štih, vino im je domaće a klopa prefina. Za hobotnicu se treba najaviti dan ranije a i bolje je dan ranije rezervirati stol da si ziher za mjesto. Imaju odličnu peku i gazda je cijelo vrijeme tamo što je dodatni plus.
Isto tako ako nemaš auto ili želiš popiti i ne voziti, s njima se dogovoriš gdje da te pokupe pa po vas dođe gazdin zet sa kombijem i nakon večere vas vrati natrag.
Inače smo mi jeli i u tom seoskom imanju u Ženi Glavi i bila nam je klopa dobra al ovo je svakako bolji izbor.
bondbabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 13:14   #7
Quote:
zlocestoca kaže:
bila sam prije 3 godine pa informacije nisu bas najsvjezije
pojoda
neko seosko gospodarstvo u zeni glavi (nemrem se sjetit kak se zove, ali mislim da ne mozes fulati u selu od 5 kuca )
restoran na plazi u stoncici
Mogu vam reći da sam dvaput imala izuzetno loše iskustvo s "Pojodom" (premda je mnogi hvale na sva zvona). I to ne zbog hrane - koja je vjerojatno vrhunska, nego zbog odnosa prema meni kao gostu.
Uđete unutra - prekrasno je uređeno, divite se ambijentu - a konobar se kao kobac stušti na vas, jer valjda u prethodnom djeliću sekunde procjenjuje dubinu vašeg džepa, pretpostavljam. I ako zaključi da im niste dovoljno poželjan klijent, valjda - otfikarit će vas tako da više nikad ne poželite doći onamo!
Doživjela sam, npr., da me ondje nisu htjeli poslužiti kavom! (Lik je rekao da nema kave. Što je bila očita laž jer su ostali gosti pili kavu. Ali nakon obilnog ručka, valjda. Osjećaj je bio - krajnje poniženje.)
Sljedeći put, nakon što je prošlo nekoliko godina, a ja sebe uvjerila da je ono prvi put ipak bila greška (loš dan konobarov, ustao čovjek na lijevu nogu, bla-bla...) - ponovno konobar-kobac (zacijelo ne isti, ali definitivno ista škola), koji vam još nije ni prišao - a vi još niste uspjeli niti sjesti, a kamoli odahnuti ili uzeti u ruke menu - ali već iz daljine izvikuje Izvolitee!? (premda vam nije uzvratio na vaš Dobar dan!) i tim neljubaznim tonom i strogim pogledom (iz kojeg iščitavate: "Odbij!") praktički vam zalupljuje vrata pred nosom.
Može li vam tek biti dobar u takvom restoranu? Meni je odmah prisjelo. I mislim da više nikad tamo neću zakoračiti.
I strašno mi je krivo što "Pojodu" časopis "More" uvijek iznova stavlja na listu najboljih restorana na Jadranu...

Ali ako želite doživjeti nešto zaista drukčije, posebno, a imate vremena, pođite na slow food u uvalu Molo Trovno (Mala Travna). Ondje Senko Karuza sprema u svojoj kuhinji ono što taj dan ulovi u moru, a usput više sati razgovara i filozofira s vama o životu, književnosti, svemu... Ali morate mu se unaprijed najaviti.

A vjerujem da je dobro i u restoranu na Stončici. A tamo ste onda i oko pola sata od svjetionika, pa možete prošetati i pogledati i tu fascinaciju... Možda zateknete ondje Iću (svjetioničara; on izrađuje prekrasne skulpture od naplavina)...

Lijep je Vis. Zbilja poseban. Ali ipak previše gužvovit ljeti.
tramuntana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 15:15   #8
Luce, Kut, Roki, Stončica, Kantun, Senko, Glava, ... Pojoda, i nekoliko mjesta u Komiži, jastožera npr.

U biti Senko je poseban, ali nikako ići u sezoni, ne možeš s čovjekom sjesti 24 sata u komadu, jednostavno je prezaposlen.

U turističkoj sezoni nigdje nije vrhunsko, jer su svi umorni, previše gostiju, itd ... pogotovo Pojoda se mijenja od dana do dana, ovisno o raspoloženju. Jednom sam tamo čak izvan sezone jeo loše, a nekoliko puta fantastično.

Vis je otok za posjetiti u proljeće, jesen ili za Novu godinu. Preko ljeta je sve to postalo isto prenatrpano. U biti, Komiška i Viška regata obavezno i doček nove u Visu ... onda ćete doživjet otok kako spada. Mada je za vrijeme regata isto gužva u restoranima, ali se onda i svi potrude napraviti vrhunsku spizu

U biti na Visu je jako bitno upoznati vlasnike onda je klopa vrhunska, ne zajebavaš se sa konobarima ...
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 16:10   #9
baš takav odnos konobara ne želim. bio sam tri puta na visu i najbolje smo jeli u baku u komiži a odlična hrana za smiješnu cijenu je bufet vis. na pizzu uvijek idem u karijolu. i sad me baš zanima neki vrhunski restoran na visu. za oko mi je zapela bila kaliopa ali sam čuo od lokalnih nešto negativno u vezi s njom al se ne mogu sjetiti šta. čini mi se da je hrana odlična, kao i posluga da je na nivou i ambijent, u restoranu val. za pojodu mislim isto da je tako-tako. ne znam ,pomozite
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 17:44   #10
iskustva su nam svima ocito razlicita
bako prije 4-5 godina je bio neusporedivo bolji nego prije godinu-dvije - bolja i jeftinija klopa,ljubazniji konobari i sl
zadnji put kad smo bili tamo, jelo je bilo bezveze, konobari neljubazni i kad smo izasli definitvno smo imali osjecaj da su nas ukrali - nismo dobili nista za lovu koju smo platili

iz pojode imamo dobra iskustva - nismo sreli konobara, nego simpa konobaricu

definitivno najljubazniji su bili u stoncici (a i klopa je bila odlicno - pogotovo zato sto nismo ocekivali nista posebno, sjeli smo samo nesto popiti u povratku s plaze; na kraju smo se dosta dugo zadrzali, pojeli, popili dobrog vina...)
gazde su super ljubazni, njihov pas se mota ispod stola, prava kucna atmosfera

mislim da se za kaliopu pisalo nesto poprilicno negativno cak i na ovom forumu

ako hoces fancy mjesto, meni super izgleda jastozera u komizi http://www.jastozera.com/ , ali tamo nisam bila
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 16:28   #11
Quote:
zlocestoca kaže:
iskustva su nam svima ocito razlicita
bako prije 4-5 godina je bio neusporedivo bolji nego prije godinu-dvije - bolja i jeftinija klopa,ljubazniji konobari i sl
zadnji put kad smo bili tamo, jelo je bilo bezveze, konobari neljubazni i kad smo izasli definitvno smo imali osjecaj da su nas ukrali - nismo dobili nista za lovu koju smo platili

iz pojode imamo dobra iskustva - nismo sreli konobara, nego simpa konobaricu

definitivno najljubazniji su bili u stoncici (a i klopa je bila odlicno - pogotovo zato sto nismo ocekivali nista posebno, sjeli smo samo nesto popiti u povratku s plaze; na kraju smo se dosta dugo zadrzali, pojeli, popili dobrog vina...)
gazde su super ljubazni, njihov pas se mota ispod stola, prava kucna atmosfera

mislim da se za kaliopu pisalo nesto poprilicno negativno cak i na ovom forumu

ako hoces fancy mjesto, meni super izgleda jastozera u komizi http://www.jastozera.com/ , ali tamo nisam bila

je, Bako je totalno propao i pokvario se otkako se promijenio i gazda prije par godina, šteta
bondbabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 10:09   #12
Ja sam odradila vec prvi mini odmor na visu prije 2 tjedna i tada je tamo bio pravi raj na zemlji.Morali su me gurat u trajekt
Enivej, posljednjih nekoliko godina odradila sam turu po gotovo svim restoranima na visu i ovo je moja mala lista.
Roki's,Stončica,Pojoda i ono u Žena glovi.
Vrhunska spiza s tim da je Pojoda pre fensi postala pa pretpostavljam da se moze dogodit da ne bude savrseno iako smo mi lani uletili bez da smo ikog poznavali i jeli super zubatca i neka pervezna predjela i svasta nesto, pili puno vina za samo 750 kn nas četvero i ubili smo se od hrane.
Sta se juhe tice mogu preporucit Vatricu na Kutu.Stvarno je zakon, u ribljoj juhi ima toliko ribe da to jos nigdi nisam srela.
Jedino katastrofalno iskustvo je bilo u ex Peronospori (u novoj nisam stigla jest,ali rakija je zakon) mislim da se sada zove Kantun. Hrana je bila bezveze, čak loša, cijena je bila paprena, a na kraju su nas jos htjeli prevarit za 250 kn.Kad je dosao racun skoro smo popadali sa stola.Otada su mi se zgadili iako sam obozavala galerijicu Peronospora...
Sta se Komize tice tamo sam jela u Jastozeri i bilo je fino, pinkicu skuplje nego na drugim mjestima...
Btw, meni je frend rekao za Kaliopu da je vise ambijent nego sta je dobra spiza i da ne idem tamo...
karota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 20:40   #13
oznake na visu?

evo smo vec par dana na visu i polako istrazujemo. nego, jel se to samo meni cini ili su mjesta na visu zapravo sakrivena, snalazimo se po cesti iskljucivo uz pomoc mape i prepoznavanja skretanja, jer gotovo nigdje nema putokaza ni za mjesta, a ni za neke od ovih hvaljenih restorana i konoba.

primjerice, skuzili smo da je umjetnost doci u malu travnu a nigdje ni ne stoji oznaka za senka.

zar je to mjesto rezervirano samo za dugogodisnje posjetitelje visa?

i drugo, nije mi bas jasno ovo za zenu glavu - da li su olio i pol murve isto mjesto? jer nadjosmo samo pol murve, a di je olio

toliko sam se gustala a na kraju nis nemrem nac
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:12   #14
Kod Pjesnika je za nekoliko klasa bolje. Samo mu nemojte doci nenajavljeni.
FidelioSpalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 10:56   #15
Quote:
FidelioSpalato kaže:
Kod Pjesnika je za nekoliko klasa bolje. Samo mu nemojte doci nenajavljeni.
Pjesnik? Olio?

kao prvo, treba naci nacin da se najavis, a kao drugo, naci njih (i Senka, i Olija smo trazili ali ne nadjosmo ). a nisam nasla ni brojeve telefona. mozda sam trazila na krivom mjestu?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 13:08   #16
evo, bio sam i išao sam u val. hrana je jedna od boljih u mom životu. uzeli smo paštu fažol na brudet (odlično), tjesteninu val (odlično), zubatca (isto odlično), rožatu (odlična) i neki profiterol (desert, odlično). vrhunska je hrana, šta ću više govoriti. velika mana zbog koje sam morao trčati par km do bankomata na drugi kraj visa, ne primaju nikakve kartice, samo cash!!! konobar je bio izvrstan prema nama, kao i vlasnica, no mislim, iako nisam siguran, da sam ih par puta ulovio kako gledaju prema nama i nešto došaptavaju. oko vas šeće skupina uplašenih studentica. no, unatoč svemu, preporučujem! buffet vis je tako jeftin, a tako dobar. bezbroj puta sam bio tamo. znate tonija koji tamo radi? zakon je. od pizza definitivno karijola, nenadmašivo. bako u komiži se dosta pokvario, sad sam se tek uvjerio, u odnosu na prošle godine-nula. pašta sa škampima od 65kn ima par minijaturnih ostataka škampa. konoba dalmatino u rukavcu nije loša, pod time mislim na hranu. od tri-četiri puta koliko sam dosad tamo bio, svaki put su me prevarili. prvi put mi gofa računa kao tunu, onda sam im to rekao pa su se nešto ispričavali, drugi i treći put je isto nešto slično bilo. ove godine su mi tri loša škampa na žaru naplatili 96kn! vis je prekrasan, i sljedeće godine idem tamo, jedva čekam.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 09:37   #17
Quote:
m_m kaže:
uzeli smo paštu fažol na brudet (odlično)
želim znati više o ovome
može neki opis?
__________________
there is no band...
masni_covjeculjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 14:45   #18
je li tko čuo za nemki restoran "paparello 54" što drži neki talijan, kakav je taj restoran. navodno talijanska hrana, negdje na visu
__________________
marietta
marietta2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 19:48   #19
najjednostavnije: dobiješ paštu i fažol, unutra škampe, školjke. odličan okus i nije ovako prosječno kao što se čini sad iz ovog mog opisa. vrhunski je.
ono je paralello 43, i ne znam puno o njemu, ali nije bio baš prepun. to je skroz na kraju kuta
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:40   #20
Quote:
m_m kaže:
najjednostavnije: dobiješ paštu i fažol, unutra škampe, školjke. odličan okus i nije ovako prosječno kao što se čini sad iz ovog mog opisa. vrhunski je.
ono je paralello 43, i ne znam puno o njemu, ali nije bio baš prepun. to je skroz na kraju kuta
ja sam u pojodi probala pasta fazol na brujet i nisam bas osjetila morske plodove ali bilo je presavrseno! donijeli mi cijelu rajnglicu

vec sam mislila zicat recept na forumu, jako mi se svidjelo!

marietta, odi na temu gdje ste zadnji put vani jeli, tamo sam pisala o paralellu i svojim iskustvima na visu.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.