Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2007., 13:47   #1
ruski okoliječnici operateri

ima li netko nesto novo ili svjeze o onim rusima (ili majstorima s one strane svijeta) koji dolaze u ZG pregled napravit pa predlozit operacije tamo negdje daleko ?
neznam ustvari nista bas o tome, nesto procitao prije godinu dana ovdje, ali..
nailme - kcer bih dao na pregled njima (nasi Gabrici, Stambuci i ini joj ne mogu pomoci da bolje vidi - kao zivac ostecen i sl..)... ¤
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 15:39   #2
Baš sam jučer nazvala i predbilježila se za pregled kad dođu u zg ,ne znam kad će to biti rekli su nazvati.To organizira agencija ERES ,znači preko njih dogovaraš pregled i sam put u russian ,možeš pogledati njihovu stranicu na netu ili (ako nije reklama) nazovi 098 230 562.
lunitic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 15:51   #3
hm, ništ na netu o cijenama...
budem ih mailiral pa će valjda reć nekaj...
znam da ovisi o operaciji, ali ništ neznam ni o prvom pregledu u ZG (dal se plaća i sl), kak se ide u Rusiju, kolko puta godišnje imaju taj "turizam", koliko košta put, kolko se i gdje boravi tamo, što je sa postoperativom, može li se ovdje na postpreglede ići.. isl..
ako znaš kaj od tog - info su dobrodošle.. tnx..
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 15:56   #4
Zaks
Ja sam cula za lijecnicu u Novom Sadu, koja vjezbama pomaze djeci nisam sigurna da li do 8 ili 12 godina. Napredak u vidu se provjerava na VMA u Beogradu, tj u Novom Sadu si sa djetetom 3 mjeseca dana, svaki dan su te vjezbe a subotom ides na VMA da se provjeri napredak.
Nazalost ne znam ime...
__________________
wrong side of investment banking
Journal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:53   #5
ajooooj znas kolko je moje dijete vjezbi proslo...
gledanje u dalekozore specijalne, pa naocale ovakve i onakve, pa zatvoreno zdravo oko, pa usmjereno bolesno, pa - nist..
tak da u neke softwareske metode bas ne vjerujem vise..
namucila se mala ohoho...
a testirali ju dobrano i kod Gabrica sa raznim okogledima..
no- hvala tebi- nije za bacit informacija, i ak nadjem na netu nest o novosadjanki - nemre skodit.. tnx..
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 00:43   #6
ajmo nitić, pliz, povjeri neke "tajne".. moze i na pm..
cijenu pregleda u ZGu barem..
btw- ne svidja mi se ono: "rekli su nazvati"..
sto - da ih zvrckas svaki dan ? tesko im okrenut tvoj broj ?
zovu te picerije kad picu za 25kn narucis mobom, a oni... :-(
¤
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 09:48   #7
Mogu ti reći ono što su oni meni ,pregled u zg je 400 kn ,operacija i boravak 5 dana u rusiji 2500 eura ,a za kontrole nisam pitala.Prvo bih "odradila" pregled kod tog doktora da vidim što uopće mogu očekivati,ja sam 162. na listi prijavljenih,doktor bi trebao dolaziti u zg i Split jednom mjesečno a najranije krajem 9.mj. nisu mi znali reći kad ću doči na red ali me uvjeravaju da "neće dugo".Meni se i ne žuri nisam ni sigurna da ću ići na tu operaciju ,treba to dobro odvagnuti ali u svakom slučaju su ozbiljniji od ovih naših u hr.Skleroplastika tj. zaustavljanje diptrije kod djece da rade samo oni i ameri..
lunitic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 09:53   #8
to me i interesiralo, hvala ti..
ja bih isto isao sa kcerkom najprvo samo na pregled (valjda ce ga strucno obavit)..
ona ima problem sa slabovidnoscu, sto se navodno neda popraviti jer je zivac ostecen, ali sam nesto kao citao da oni tamo na istoku (uz uvjet da barem 5% zivca radi) sa nekim stimulacijama (da ne gnjavim kakvim) popravljaju stvar u dosta slucajeva..
nasi DRi su rekli (bili smo kod 4 najjaca (ili najrazvikanija) nasa specijalista ) da nema pomoci jer je zivac u pitanju.. ¤
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.