Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2009., 22:24   #1
Odbacujem teflon zauvijek - kako ispeći jaje u rostfraju?

Dakle, dragi ljudi, ja sam odlucila sutra ujutro za dorucak ispeci kajganu na mojoj novoj rostfraj tavi. Bojim se da ce se sve zalijepiti?

Kako to ide - hladno ulje na vrucu tavu, hladno ulje na hladnu tavu, jaje staviti u hladno, vruce?

Jednom davno sam radila pomfrit u slicnoj tavi pa mi se sve zalijepilo. Tad mi je netko rekao da to ide nekim postupkom vruce - hladno, ali se vise ne sjecam, i da se nista ne zalijepi.

Pomagajte da ne ostanem gladna sutra. Imam samo jedno jaje u frizideru
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 22:36   #2
uh gadno brate

čuj kao pobornik iterativne metode uzaludnih pokušaja isprobao na sebi i prijateljima dobro ugrij ulje u tavi i frkini to siroto jaje, pa kud puklo!
nemoj se ništa bojati!

a sad reklame
moja nova inox 10/18 tava sa debelim dnom toliko drži tenpelatulu da uopće ne moram palit plin! nevjerojatno gledajte evo ovaj veliki komad mesa cvrči od prekjučer! Ova tava se koristi u mnogim poznatim hotelima koje nećemo imenovati ne bi li proniknuli u tajne njihovih ukusnih recepata. Ne zaboravite da imate i kazaljku na poklopcu koja vam kaže kad je hrana kuhana, ne morate uopće gledat u lonac već u kazaljku
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 22:41   #3
Mogu nešto skrušeno priznat?
Ja za pečenje jaja imam jednu staru limenu tavu - milina.A jako dobro ispadne kad zasiješ masnoću,frkneš jaje ,posoliš i - poklopiš!
Probaj.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 23:04   #4
ja jako ne volim teflonke. al za jaja ipak volim teflonke jer mi nemaju alternative. mislim, imaju, al onda kupit žicu pa namakat, strugat, ribat bla bla...
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 23:08   #5
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
ja jako ne volim teflonke. al za jaja ipak volim teflonke jer mi nemaju alternative. mislim, imaju, al onda kupit žicu pa namakat, strugat, ribat bla bla...
E to jedino ako se bojiš masti.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 23:12   #6
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
E to jedino ako se bojiš masti.
ma to nikako, samo mi nije pri ruci. mast stoji u špajzi, a ulje u kredencu uz štednjak. jaja pečem uvijek na brzinu. konkluzija: ulje.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 23:13   #7
ili kupi amc tavu koja kuha bez ulja ajme ne mogu izdržat'

ot:
imam teflonku iz ikeje i jednu rosfrajnu od franje josipa, bitno je dobrano vatru nabudžit u ovoj rosfrajnoj i to je to. više volem teflonku naravno
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 23:34   #8
'ste probali kajganu na maslacu?
nježan, blagi okus, preporučam probati ako niste.
(pričali smo već o tome na "Mast, ulje, maslac topicu")

Da, teflon je lakši za takve pržolice, ali i inox nije loš... zagrijati ulje (ili mast ili maslac) i udri. A sad, ako i ostane malo zaljepljeno, poslije malo deterdženta, izribati što prije i ćaos.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 23:54   #9
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
ili kupi amc tavu koja kuha bez ulja ajme ne mogu izdržat'

Jao.

Quote:
ot:
imam teflonku iz ikeje i jednu rosfrajnu od franje josipa, bitno je dobrano vatru nabudžit u ovoj rosfrajnoj i to je to. više volem teflonku naravno
Nema boljeg od jaja na masti, pečenih na prastaroj tavi.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 01:09   #10
mi pečena jaja tak rijetko jedemo da za te slučajeve i za palačinke imam ipak teflonku
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 04:36   #11
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
'ste probali kajganu na maslacu?
nježan, blagi okus, preporučam probati ako niste.
(pričali smo već o tome na "Mast, ulje, maslac topicu")
Imam traume iz djetinjstva, nona je SVE radila na putru, jaja i palenta na putru za doručak, zato sam tako velika i jaka

Imam rostfraj tavu,staru, dobru, nezamjenjivu za rižote, pirjano meso i sl. ali jaja, pomfri i palačinke ipak radim u teflonskoj, kad mi se zguli frknem je u smeće i kupim novu.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 13:18   #12
[QUOTE=grogo bolger;22977705]
moja nova inox 10/18 tava sa debelim dnom toliko drži tenpelatulu da uopće ne moram palit plin! nevjerojatno gledajte evo ovaj veliki komad mesa cvrči od prekjučer! Ova tava se koristi u mnogim poznatim hotelima koje nećemo imenovati ne bi li proniknuli u tajne njihovih ukusnih recepata. Ne zaboravite da imate i kazaljku na poklopcu koja vam kaže kad je hrana kuhana, ne morate uopće gledat u lonac već u kazaljku/QUOTE]




Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Imam rostfraj tavu,staru, dobru, nezamjenjivu za rižote, pirjano meso i sl. ali jaja, pomfri i palačinke ipak radim u teflonskoj, kad mi se zguli frknem je u smeće i kupim novu.
Također
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 12:46   #13
Podizem post iz mrtvih...

http://www.net.hr/zdravlje/page/2011...06.html?pos=n1

I dalje ne znam koja je alternativa teflonskoj tavi (od koje u međuvremenu nisam odustala jer ne znam niti jednoj drugoj frigati)...
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 12:48   #14
Quote:
m_milica kaže: Pogledaj post
Podizem post iz mrtvih...

http://www.net.hr/zdravlje/page/2011...06.html?pos=n1

I dalje ne znam koja je alternativa teflonskoj tavi (od koje u međuvremenu nisam odustala jer ne znam niti jednoj drugoj frigati)...
Keramičko posuđe...sad je fora jer ga reklamira nekuharica Ana, a bilo ga je i prije za kupiti samo što je fest skupo . Ja ga imam već 5 let. Isto se ne smije po njemu metalom drapati.
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 15:35   #15
Quote:
m_milica kaže: Pogledaj post

I dalje ne znam koja je alternativa teflonskoj tavi (od koje u međuvremenu nisam odustala jer ne znam niti jednoj drugoj frigati)...
Ne alternativa nego puno bolja opcija - keramička tava
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 15:37   #16
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Ne alternativa nego puno bolja opcija - keramička tava
Zašto?
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 15:44   #17
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Zašto?
Ja ti inače nisam mjerodavna po tom pitanju, jer jedem fritaju samo kad su šparoge ili gljive u pitanju, ali ovaj moj voli ofrigati i jaje na oko. A otkad imamo keramičku tavu to radi puuuuuuuuuno češće i uživa u friganim jajima i panceti kao prasac u blatu Sve savršeno ofrigano i ništa se ne lijepi.

Čak je i mene navukao na perverziju od savršeno ofrigane pancete i rastopljenog sira pa u sendvič
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:01   #18
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Ne alternativa nego puno bolja opcija - keramička tava
Keramička tava mi je na wish listi, jerbo sam se namjerila riješiti teflona. Palačinke još uvijek radim isključivo na teflonu. Kažu da su one starinske tave najbolje za palačinke, ali meni se zalijepe...

Što se tiče inox tava, zakon za jaja i pomfri! Vruće ulje, hladno jaje, nema problema.


Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Čak je i mene navukao na perverziju od savršeno ofrigane pancete i rastopljenog sira pa u sendvič
Je li tvoj dragi u rodu s mojim? Ja se navukla na kajganu s pancetom i rastopljenim sirom...
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:28   #19
Quote:
m_milica kaže: Pogledaj post
Podizem post iz mrtvih...

http://www.net.hr/zdravlje/page/2011...06.html?pos=n1

I dalje ne znam koja je alternativa teflonskoj tavi (od koje u međuvremenu nisam odustala jer ne znam niti jednoj drugoj frigati)...
potaknul me je ovaj post da pogledam o cemu se zapravo radi... dakle opet jedna povrsno procitana ili razumljena informacija od strane novinara i evo "zanimljivog clanka".

prvo PFC kratica znaci "perfluorochemicals" a ne "perfluorocarbon".

drugo, substance (PFOS i PFOA) za koje se pretpostvlja da su stetne, se koriste samo u proizvodnji tava, ali ne ostaju u konacnim proizvodima koje koristimo za kuhanje.
teflon je stetan ak se tava zagrije preko 350C i onda pocne ispustati toksicne pare....

trece, iste substance se koriste i u druge svrhe, npr. spricanje namjestaja i odjece u svrhu smanjivanja zadrzavanja mrlja.

cetvrto, PFOS i PFOA su vec svuda u okolini, zbog dugogodisnjeg koristenja u proizvodnji i da se prestanu ovog trenutka upootrebljavati, toksicnost u okolini se ne bi smanjila.

znaci, baci novu, nezgrebanu teflonsku tavu i nece se primijeniti se puno toga. zakaj novinar nije i to napisal, ostaje zagonetka.
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:28   #20
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
Palačinke još uvijek radim isključivo na teflonu. Kažu da su one starinske tave najbolje za palačinke, ali meni se zalijepe...
Mi smo kupili veliku gusenu tavu za palačinke i nema bolje




Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
Je li tvoj dragi u rodu s mojim? Ja se navukla na kajganu s pancetom i rastopljenim sirom...
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.