Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Pogledaj rezultate ankete: Što vas tjera u paniku?
Mikroparaziti 22 7.86%
Pauci 83 29.64%
Gusjenice 33 11.79%
Leptiri 15 5.36%
Skakavci 41 14.64%
Ose, stršljeni, pčele 65 23.21%
Razne crvolike ličinke kukaca 54 19.29%
Svi kukci 38 13.57%
Škorpioni 53 18.93%
Krpelji 64 22.86%
Pijavice 62 22.14%
Puževi 11 3.93%
Morski psi 49 17.50%
Žabe 15 5.36%
Zmije 71 25.36%
Miševi i štakori 52 18.57%
Golubovi 16 5.71%
Ostale ptice 13 4.64%
Psi 20 7.14%
Mačke 5 1.79%
Strige (stonoge) 68 24.29%
Ja da se bojim? NIČEGA 33 11.79%
Žohari 53 18.93%
Morski žarnjaci (meduze, vlasulje i ostala bratija) 30 10.71%
Veprovi 25 8.93%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 280. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2010., 02:36   #41
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Bojim se miševa i štakora. Ali BOJIM. Kao da će me napast bejzbolskom palicom. Ne znam kako je to počelo. Ne sjećam se razdoblja kad ih se nisam bojala. Jednostavno, kad ih vidim ja sam apsolutno prestravljena i obuzima me neki osjećaj gadosti, dakle totalno mi se gade. Ne znam u čemu je stvar.
Sjećam se da sam kao klinka vidjela miša na stubištu, vrisnula i pobjegla u kuću i sva se stresla. Nešto u njima mi je gnjusno, štajaznam. Taj izgled, način na koji se brzo kreću, repovi. Nemam pojma. Dogodilo mi se par puta da sam naišla na mrtvog štakora na ulici. Dakle taj osjećaj dubokog gađenja ja ne mogu ni opisat. Jednom mi je pak miš prešao preko noge. Jedva sam se oporavila...ko da me medvjed napao.

I da se razumijemo, gade mi se i mali miševi i ogromni štakori. Pretpostavljam da bi panika bila nešto veća da se predamnom nađe ogromna štakorčina, ali ne bi bila zanemariva ni da je miš u pitanju. Bila bih jako sretna kad bih se tog uspjela riješiti, ali ne vidim kako bih mogla.
Mislim ono, jednom sam naišla na miša u podrumu. JEDNOM. Poslije više nije bilo nijednog. I zatim godinama kad god je trebalo ić u podrum po nešto pola vremena sam glatko odbila, a drugu polovicu je morao pas ić samnom da me može spasit u slučaju da me nepostojeći ljigavi miš pokuša osakatit.

Što se fotke iz prvog posta tiče, ne izaziva strah ni gađenje.
Životinje koje jako volim su psi i mačke. Većina ovog s popisa mi ne predstavlja niš posebno. Jedino mi padaju na pamet oni noćni leptirići. To mi totalno ide na jetra, i baš su ljigavi. Al ajd, preživim to nekak. Hoću da odjebu od mene ali nisam paralizirana od straha kad ih vidim. Eto, za zmije, guštere i paukove čak osjećam nešto više od indiferentnosti. Recimo, da netko kog znam ima takve životinje sigurno bi imala potrebu ispitivat oko njih, pitat jel ih smijem taknut, držat i blabla. Al ovi glodavci, forget about it.
Onda bi se ti jako prepala onih velikih, mokrih, kanalizacijskih štakora koji su jebeno gadni. Nemaju ništa onog "slatki mišić" u sebi, imaju odvratne njuške i oči i BRZI su. Jako su brzi i povlače za sobom onaj mesnati isprekidani rep.
Imao sam close encounter kao mali. Nije bilo ugodno.

Evo jedan poster za tebe, nemoj ga otvarati.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 02:37   #42
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Onda bi se ti jako prepala onih velikih, mokrih, kanalizacijskih štakora koji su jebeno gadni. Nemaju ništa onog "slatki mišić" u sebi, imaju odvratne njuške i oči i BRZI su.
Imao sam close encounter kao mali. Nije bilo ugodno.

Evo jedan poster za tebe, nemoj ga otvarati.
ja sam jednom imala bliski susret sa stakorom, velicine kao macka, srce mi stalo kad sam ga vidila, pogotovo sto je bila noc
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 02:59   #43
Quote:
zoser kaže: Pogledaj post
Onu facu koju je Endi postao imam kad vidim stonoge...bilo koje veličine...

http://www.youtube.com/watch?v=9BInGQJIcos

http://www.youtube.com/watch?v=8CL2hetqpfg


@Hipersenzibilna

Ni u kojem slučaju ne otvarati gore navedene linkove...
Meni je takva izašla iz zida.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 07:51   #44
Ajde kad su već pozvani molekularci da se oglasim. Jedina fobija koje sam žrtva su pauci. Ova tvoja slika mi je takva da bi te najradije tukla.
No eto, čak sam i skužila prije nekog vremena zašto ih se toliko panično bojim... sjetih se da me izgrizao pauk kad sam imala 2-3god. Jebga, nije se lako riješit strahova iz tako rane dobi

Enivej, zašto ova lista?

edit: sjetih se da se hm, recimo bojim pčela, osa i svega ostalog što bode jerbo sam alergična na sve ubode od komaraca nadalje. Doduše, nije to pravi strah, više uzmicanje pred prijetnjom anafilaktičkog šoka
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 08:01   #45
Naravno da sam morala otvoritisamo da malo 'virnem'.Ne znam kada se kod mene taj strah pojavio,kao mala sam imala pune džepove žaba,skakavaca i sl.Stara je dobijala frasove od mene...Mislim kada bih ja imala takvo dijete,dala bih ga na usvajanje
Jedino što znam da to nije strah kao strah od npr.pitt bula,znam da mi ta mala nakaza ne može ništa,i to nije strah koliko je gađenje.Jednostavno su mi odvratni.Prije neke 2 godine,imala sam miša u kući,bila sam van sebe,doslovce,živci napeti do maksimuma,šetala po kući unezvjereno gledajući oko sebe.I to malo đubre kao da je znalo kakav utjecaj ima na mene,uvijek mi je 'izletao' kada bih počela vježbati.Ono,raširim prostirku,legnem-evo njega.U jednom takvom nastupu histerije sam ga gađala čašom i naravno promašila.I onda popizdila,otišla u dućan i kupila 6 tuba ljepila i postavila ga na svim mogućim mjestima.Najgore što mi se moglo desiti,miš se zaljepio a ja sam pobjeglai čitav dan šetala gradom jer se nisam smjela vratiti kući...jer mi se miš zaljepio za kartonPričam sa zaručnikom koji je na poslu i ne kuži moje histeriziranje da smjesta dođe kući.Kaže:"pa jebote,uzmi taj karton i baci ga,u čemu ti je frka?" Ja mislim pa jebote,jesi li ti normalan???Da uzmem karton na kojem je zaljepljen miš???I uglavnom,bazala sam taj čitav dan po gradu dok dragi nije došao doma i maknuo ga.
To nije strah već nenormalno gađenje,odvratna mi je sam pomisao na njih.
Jednom smo imali patuljastog zeca za ljubimca,voljela sam ga jako.I jednom ga je cimerica okupala-kada sam ga vidjela takvog mokrog,neodoljivo me je podsjetio na štakora,njuška,šape...fuj,nikada ga više nisam htjela uzeti u ruke.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 08:14   #46
A što ako se u životu morate baviti (ili ćete se baviti) upravo gadostima koje vam nabijaju paniku? Recimo radite u nasadima nečega, i stalno se susrećete s gusjenicama.
Idete brati neko lišće i znate da je ispod par listova debela zelena gusjenica koja samo čeka da ju vi zgnječite i razmažete po prstima.
I berete to jebeno lišće znajući da su tu negdje i da vas možda sekunde dijele od sočnog dodira.

Što onda? Burza rada?
Rukavice? Meni zaštitna oprema ne bi pomogla za suočavanje sa stvarima kojih se najviše ježim, a ne.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 08:17   #47
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Što onda? Burza rada? Rukavice? Meni zaštitna oprema ne bi pomogla za suočavanje sa stvarima kojih se najviše ježim, a ne.
Mislim da se čovjek navikne (odgadi)...al treba vremena i bliskih kontakata sa svojom pošasti ...



Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Meni je takva izašla iz zida.
Ja se nadam da si imao palicu ili neku "crude" letvu
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 09:12   #48
Prvo, da pohvalim odziv na anketu :klap:, ugodno sam iznenađena.

Drugo, šta je to sa vama i stršljenima ? Očekivala sam da će u temi gadno gorjeti pauci i zmije, valjda najčešći generatori vriske i dreke.

Dobro, nije da sam imuna na ubod stršljena, no rijetko lete blizu mene, obično samo kad je berba grožđa. Ako mi i priđu, malo se maknem, ne mašem rukama, on odleti dalje. Ne sjećam se kad sam ubila zadnjega.

Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Osim toga, ne volim velike kukce, ali to je averzija, a ne fobija.
Quote:
Rinnma kaže: Pogledaj post
Nebi to nazvao strahom, već jako gađenje prema kukcima
Denial

Quote:
Rinnma kaže: Pogledaj post
pauke toleriram, drže se visina i kolju ove druge, dakle saveznici
Tako je , nastavi razmišljati tako.

Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Vidjela sam temu i pomislila kako se i ne bojim baš nekih životinja, ali kako sam dalje čitala predloške u anketi kosa mi se sve više dizala u zrak.
Tvoj post mi je zasad najdraži u temi, baš zbog ove rečenice.

Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Eh da, to sam kliknula, a onda se sjetila da se plašim veprova.
Uf, da, veprove treba dodati.

Nisam ih nikad vidjela, ali strah me susreta sa njima. Od svih životinja u šumi me strah daleko najviše njih i samo se nadam da neću nagaziti na njihovu trasu. No, šansa da se sretnemo je dosta malena, pa se ne treba opterećivati.

Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Gott, vidim da si se potrudila staviti i moje ljubimce.
Nije bio problem.

Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Par primjedbi i prijedloga - miševi i štakori nisu ista panična kategorija.
Tebi. Većina mišoštakofoba ne pravi značajnu razliku. Stane i zgroženo vrisne "ŠTAKOR!!!111one!". Pogledaj Maiyin reply. Znam žensku koja i zečeve mrzi iz dna duše jer su "glodavci", iako je to taksonomska glupost.

Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
jedna osa i meni obicno treba spicit kakav antihistaminik.
Pureblooded molekularac

Mene su dosad par puta spičile pčele. Uvijek oko očiju, mameimsenajebem. Iščeprkaju mi žalac, sve 5, a navečer nešto skoči temperatura. Ujutro se budim bez da mogu otvoriti oko. No, nikad nisam ciljano klepila pčelu. Genijalne su i ne pada mi na pamet ubiti nijednu.

Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Ova tvoja slika mi je takva da bi te najradije tukla.
Stavljena je samo radi tebe.

Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Enivej, zašto ova lista?
Erm, zato da imam evidenciju strahova forumaša ? Sve što kažeš can and will be upotrebljeno protiv tebe

Quote:
hipersenzibilna kaže: Pogledaj post
Pričam sa zaručnikom koji je na poslu i ne kuži moje histeriziranje da smjesta dođe kući.Kaže:"pa jebote,uzmi taj karton i baci ga,u čemu ti je frka?" Ja mislim pa jebote,jesi li ti normalan??? Da uzmem karton na kojem je zaljepljen miš??? I uglavnom,bazala sam taj čitav dan po gradu dok dragi nije došao doma i maknuo ga.
Umirem

Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
A što ako se u životu morate baviti (ili ćete se baviti) upravo gadostima koje vam nabijaju paniku? Recimo radite u nasadima nečega, i stalno se susrećete s gusjenicama.
To je najkorisnija desenzitizacija straha. Ako su pare pogon, brojni pregore fobije.

Quote:
zoser kaže: Pogledaj post
Mislim da se čovjek navikne (odgadi)...al treba vremena i bliskih kontakata sa svojom pošasti ...
Dok sam bila dijete, sve mi je bilo normalno uzeti u ruku. U pubertetu su se počeli javljati čudni strahovi koji dotad nisu postojali. Znate što je te strahove zatuklo? Upoznavanje izvora straha. U RH ima jedva par opasnih pauka, par otrovnica, najopasniji žarnjak rijeka je fckn hidra, nijedan kukac me ne može ubiti... itd.
Kasnije me ispit Entomologija oduševio korjenito, mislim da kad bih bila klinički insektofob da bih se izliječila.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 09:17   #49
Quote:
Götterdämmerung kaže: Pogledaj post
Stavljena je samo radi tebe.

Erm, zato da imam evidenciju strahova forumaša ? Sve što kažeš can and will be upotrebljeno protiv tebe
No da, hvala
A jebga, znala si da se bojim paukova stoga, nije baš nešto novo...

@Ethane- pobogu pa zar si i ti alergičan, mora da je to zato jer smo molekularci
Doduše da vidim da se nađe netko kao ja, alergičan i na komarce
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 09:30   #50
Gnrrrgaaaaaaaaaaaaaaaa fuj fuj fuj!!!!!!!!!!!



Što je neobično, jer ove cure volim nositi i maziti i dragati i bubene malene prrrrrr - iako grizu ko vrag.

TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 09:33   #51
Quote:
hipersenzibilna kaže: Pogledaj post
Oh da,kako sam smetnula s uma bogomoljke?!Mislim da u životu nikada ništa strašnije nisam vidjela.
Meni su bogomoljke najdraži kukci.

A moja bi sestra kao klinka paničarila kad bih uzeo bogomoljku na prst... oh, the happy days...
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 09:36   #52
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Onda bi se ti jako prepala onih velikih, mokrih, kanalizacijskih štakora koji su jebeno gadni. Nemaju ništa onog "slatki mišić" u sebi, imaju odvratne njuške i oči i BRZI su. Jako su brzi i povlače za sobom onaj mesnati isprekidani rep.
Ja još nisam vidio štakora kojeg moje mačketine ne bi s guštom sredile.
Štoviše, kad dođu deratizatori, potjeram ih. Samo mi fali da mi mačke pojedu otrovanog štakora.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 10:06   #53
Quote:
JPK kaže:
Osim toga, sad se sjetih da mi trakavice uzrokuju nelagodu, otkad sam čuo bolničku priču o čovjeku kojem se začahurila u mozgu.
E, bravo. Parazita se nisam ni sjetio. Srečom oni mi nisu baš nešto strašni
Neću nikad zaboraviti lica ekipe kad su vidjeli kako izgleda mijaza
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 12:28   #54
Quote:
hipersenzibilna kaže: Pogledaj post
Prije neke 2 godine,imala sam miša u kući,bila sam van sebe,doslovce,živci napeti do maksimuma,šetala po kući unezvjereno gledajući oko sebe.
I ja sam imala miša.
Zvali smo ga Bobi i zapravo je bio vrlo poslušan. Čim bi počeo grebati po namještaju, viknem i on prestane.
Samo mi je pregrizao kabel od tv-a, gad mali.

Isto sam kupila ljepilo, ali meni ga je bilo žao ubiti pa sam samo malo ljepila po rubovima. Kada se ulovio, odnijela sam ga u šumu i odljepila. To je bilo prilično gadno ali bilo je ili to ili ga pustiti da umre....
A mislila sam kako je bolje da se ja malo žrtvujem i postim par dana nego da on propusti sve radosti života.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 12:31   #55
Quote:
Götterdämmerung kaže: Pogledaj post
Koje životinje vas plaše? Kako vam se čini ova fotografija ?
Sladak




Od ovih nabrojenih zivotinja - strsljenovi, ose i pcele, veprovi i... macke

Strsljena i osa i pcela se bojim jer sam alergicna na ubod - realan strah, a tamo gdje ljetujem ima ih na tone, izades na balkon eto ih, vrlo cesto uletavaju u stan... prekoma buba.
I uvijek su nadrkani maksimalno.
Ose nisu tak brutalne, pa ni pcele, al volim kad su dalje od mene.

Veprova zato sto jel... kak da ti velim... ne bi se voljela srest fejs tu fejs s jednim ni pod razno - isto jel smatram realnim strahom



Jedini iracionalni strah koji imam je od - macaka.
Ne da ne mogu dotaknut macku, mogu, al ne osjecam se bas haj flaj kad mi macka skoci u krilo jer... a imam filing (uvijek!!!) da ce mi iskopat oci
Glupo znam, al zato se i zove iracionalni strah
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 13:33   #56
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Nemam nikakvu fobiju Ali ne bih dozvolio da mi po licu hoda nekakva desetcentimetarska stonoga, pauk ili rak. Kad naletim na zmiju pola koraka od noge instinktivno odskočim na drugu stranu, a onda je pokušavam uhvatiti. Smrtonosne otrovnice poput čegrtuši i sličnih ne bi nikad navlačio po rukama ili ih lovio, a to ne bi nazvao strahom nego razumom
Isto kao što ne bi imao lava za kućnog ljubimca, zmiju koja me može zadaviti ili bilo koju drugu životinju koja mi može nanijeti ozbiljne ozljede. Pasa se ne bojim, ali mi nije bilo svejedno kad mi je prilazila njemačka doga (pas veličine prosječnog teleta) i samo sam gledao hoću li stići ući u kombi ako krene na mene (a onda bi ga ganjao tako dugo dok ga ne bi pregazio )

Da vidim trokutastu peraju kako ide po površini mora vjerujem da bi srušio svoj osobni rekord u pokušaju da što prije dođem do obale. Kao i svi drugi.
Potpisujem u potpunosti.

A jedine životinje, kojih se ne bojim, ali ih istinski mrzim su komarci, bio sam za vikend na selu, ubolo me jedno pedesetak, glava mi je cijela kvrgava.

Pobio bi ih sve.

Quote:
hipersenzibilna kaže: Pogledaj post
Najgore što mi se moglo desiti,miš se zaljepio a ja sam pobjeglai čitav dan šetala gradom jer se nisam smjela vratiti kući...jer mi se miš zaljepio za kartonPričam sa zaručnikom koji je na poslu i ne kuži moje histeriziranje da smjesta dođe kući.Kaže:"pa jebote,uzmi taj karton i baci ga,u čemu ti je frka?" Ja mislim pa jebote,jesi li ti normalan???Da uzmem karton na kojem je zaljepljen miš???I uglavnom,bazala sam taj čitav dan po gradu dok dragi nije došao doma i maknuo ga.
Umirem. Jeste još zaručeni?
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 14:31   #57
strah bi bio najveci kad bih susreo morskog psa, iako mislim da ga necu imati prilike sresti, pa taj strah je nekako zaboravljen i potisnut.
ne bojim se inace zivotinja, ali vecina navedenih mi je neugodna, tj nisu mi bas omiljene zivotnije, tu spadaju, stakori, zohari, licinke jer ih vezem
uz prljave i odvratne ambijente, ocajni su, ruzne zivotinje su odbojne , nisam ja kriv. jos od toga ne volim ni zmije.
__________________
life is contextual. gel in my hair. turn the other cheek. wild at heart.
aqualung is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 15:10   #58
Quote:
Götterdämmerung kaže: Pogledaj post
Pureblooded molekularac

Mene su dosad par puta spičile pčele. Uvijek oko očiju, mameimsenajebem. Iščeprkaju mi žalac, sve 5, a navečer nešto skoči temperatura. Ujutro se budim bez da mogu otvoriti oko. No, nikad nisam ciljano klepila pčelu. Genijalne su i ne pada mi na pamet ubiti nijednu.
bas sam se pito u koju kategoriju idu molekularci

pcele su zakon, sve ti ih je milo gledat kak zuje s cvijeta na cvijet. i to kak su dlakave i oble izgledaju simpa i izazivaju znatizelju. a bumbari pogotovo
dok strsljeni izgledaju apsolutno viscous. moje percepcija je da uvijek idu okolo nadrkani i samo cekaju na kog ce se okomit fasciniraju me do bola i ujedno izazivaju jezu. nikad necu zaboravit dokumentarac o japanskom giant hornetu! predivan killing machine
mislim da mi to pustis u sobu, i zatvoris vrata i prozore, da bi proplako ko two year old kojem otmes mikic

Quote:
awia kaže: Pogledaj post
@Ethane- pobogu pa zar si i ti alergičan, mora da je to zato jer smo molekularci
Doduše da vidim da se nađe netko kao ja, alergičan i na komarce
to je zato jer smo posebni
a ovo s komarcima je jebena tlaka. znam sestra dok je bila klinka, covjece di ju upikne tu danima ostaje ogroman crveni plik. synopen se trosio na kile obozavam taj miris, uvjek me podsjeti na more
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 15:11   #59
Obzirom da sam odrasla na kamenjaru, gdje su zmije normalna pojava (poskok i riđovka), to mi je jedini strah od životinja.
Suprug me je godinama zafrkavao zbog toga, pa sam odlučila to riješiti.

Često puta je na HRT bila dokumentarna emisija o zmijama cijelog svijeta, te sam samo gledanjem umanjila strah. Danas imamo i one pametne kanale, NG, NG Wild, History...skoro sam diplomirala na zmijama i ostalim plazećim stvorenjima.

Trenutno sam u ovakvoj fazi: mogla bih čak i dodirnuti zmiju, ali samo u rukavicama.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 15:28   #60
o da sada ce se neki smijati,ali najveci strah su macke.. ne da ih mrzim kako mi neki mackoljupci znaju reci,ja se toga jednostavno bojim!!!!!!! uzas desilo se da sam izljetavala na cestu kada je vidim na putu,da nepricam o tome da me i auto skoro lupio...jednostavno nesmijem i nemogu proci pored nje,a ako i iskoci ispred mene,to je onda sou,vristanje i skakanje,plakanje i nekontrolirano se tresem... neznam ni kada ni zasto je sve pocelo...mama kaze da je sve kada sam bila mala beba,neki su rekli da lazem,a ja jos uvjek neprolazim ulicama u kvartu di imaju macke...okolo idem ako treba kilometre... uglavnom eto... sramotim sve koji su samnom,cak mi se i klinci moji smiju,vicu "mama ja te cuvam neboj se" ali ne strah je veci od toga svega...
mad-web is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.