Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2012., 09:49   #1
Question Gdje u Rijeci naručiti tortu

Treba mi mala pomoc,narucila bi tortu za moju najbolju prijateljicu pa me interesira gdje je najbolje? Moja sestricna zna najbolje napravit,al zivi u zg mislim da mi se ne isplati u ljeto voziti zg-ri
sarah80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 10:58   #2
ima jedna slastičarna Beto u Matuljima, mojim starcima su neki prijatelji za 1.maj donijeli, torta je presavršena od čokolade i naranče, kremasta, velika, imaju stranicu i puno izbora, bas se dogovaram sa svojim curama dda za moj rođendann narucimo jednu tortu, ali svaku krisku drugacije, ako bude moguce, tj, odemo tamo pa biramo komade
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:40   #3
Quote:
didi07 kaže: Pogledaj post
ima jedna slastičarna Beto u Matuljima, mojim starcima su neki prijatelji za 1.maj donijeli, torta je presavršena od čokolade i naranče, kremasta, velika, imaju stranicu i puno izbora, bas se dogovaram sa svojim curama dda za moj rođendann narucimo jednu tortu, ali svaku krisku drugacije, ako bude moguce, tj, odemo tamo pa biramo komade
a jel ima tamo sto se pravi kao ovako na slici samo bi dodala njena slika jos razmisljam.. i koliko su cijene?

sarah80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:56   #4
http://www.beto.hr/
to ti je njihova stranica, pisu tu i cijene, a za ovo ostalo se mozes raspitat, jer ja stvarno ne znam
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 12:45   #5
Quote:
didi07 kaže: Pogledaj post
http://www.beto.hr/
to ti je njihova stranica, pisu tu i cijene, a za ovo ostalo se mozes raspitat, jer ja stvarno ne znam

super hvala,vidila sam slike a i cijene su ok...vidit cu tamo pa cu se raspitat...
sarah80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 12:52   #6
snjeguljica u kostreni ima odlične torte... što zamisliš oni naprave
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 14:00   #7
Quote:
riumanka kaže: Pogledaj post
snjeguljica u kostreni ima odlične torte... što zamisliš oni naprave
Cula sam da su tamo jako skupo ako se ne varam

vidjela sam par slike bas razmisljam da bi za njen rodjendan pravila chanel torta ali sigurno bi to kostalo 500kn ako i ne vise
sarah80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 18:06   #8
Ja bih ti preporučila "Kolačići Sušanj", Viškovo. Teta radi fenomenalne torte i kolače
zub_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 20:24   #9
Quote:
zub_vila kaže: Pogledaj post
Ja bih ti preporučila "Kolačići Sušanj", Viškovo. Teta radi fenomenalne torte i kolače
Potpis. Mi smo sad za vikend maloj za 1. rođendan uzeli torzu tamo i torta je bila prekrasna i prelijepa i prefina i teta koja radi torte je bila jako simpatična.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 22:35   #10
Dolce bolero
slastičarna je na korzu, u zgradi u kojoj je intimissimi i calzedonia, a pogon u ružičevoj kod plodina

snjeguljicu iz kostrene nisam probala, ali sušanj i beto su meni koma - sam šlag obojan umjetnim bojama i aromama - barem ono što sam jela kod drugih
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 11:17   #11
I ja glasam za Dolce bolero u Ružićevoj.
Posebno su lijepo ukrašene, ukoliko ti je to važno (puno bolje od Betota).
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 21:54   #12
Quote:
*zlata* kaže: Pogledaj post
Dolce bolero

snjeguljicu iz kostrene nisam probala, ali sušanj i beto su meni koma - sam šlag obojan umjetnim bojama i aromama - barem ono što sam jela kod drugih
Ova naša iz Sušnja nije bila šlagasta, tj. je onaj vanjski ukrani dio, ali unutra je baš bila fina, sočna.

Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post
I ja glasam za Dolce bolero u Ružićevoj.
Posebno su lijepo ukrašene, ukoliko ti je to važno (puno bolje od Betota).
S ovim se slažem. Dolce Bolero ima odlične kolače i torte. Nisam nikad kod njih naručivala baš cijelu tortu za van, samo sam jela onako na krišku u slastičarni. Ove iz Beta su meni isto jako fine, ali već sam bila na par (dječjih) rođendana i nisu baš ukrasili onako kao što je zamišljeno i dogovoreno.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 11:07   #13
Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post
I ja glasam za Dolce bolero u Ružićevoj.
Posebno su lijepo ukrašene, ukoliko ti je to važno (puno bolje od Betota).
al su preskupe s obzirom na druge

barem bile,ne znam jeli se situacija promijenila
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 17:01   #14
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
al su preskupe s obzirom na druge

barem bile,ne znam jeli se situacija promijenila
ali su i bolje nego ove druge

iako ja nemam pojma koliko koštaju torte po tim slastičarnama

meni je najbitnije da je torta, kolač - fin, da nema previše umjetnih boja i da krema nije margarinasta niti šlagasta - a to se onda i plati

ja bi umrla od srama da pred goste stavim nešto što mi je samoj bezveze
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 00:33   #15
gdje u RI naruciti djecju tortu da ju znaju ukrasiti kako zelis i naravno da je dobra?za beto,bolero,snjeguljicu,kolacici susanj,slatka tajna itd.znam isprobani ali da li postoji jos koja slasticarna?tocnije treba mi torta ot ticina na bumbu,teletubiese,traktor tom ,gdje god pitam se iscudjavaju i predlazu mi nesto sasvim deseto a treba mi hitno
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 22:07   #16
nitko ne zna?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 22:10   #17
Beto se pokvario ,na početku su bili ok,sad su digli cijene.Moj prijedlog Bolero.
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 13:15   #18
narucila danas u snjeguljici,najblize mi bilo,pa da vidimo.jos nisam narucivala nikad tamo,ali sam probala njihovu tortu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 11:31   #19
Bolero je skup,preskup , ima odličnih i pristojnih cijena i na dr.mjestu, npr, Kupido u Jušićima,odmah nakon Matulja starom cestom prema Trstu, tamo ih radi čini mi se gđa Silvana,prefineeee su
moka shake is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 13:40   #20
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
narucila danas u snjeguljici,najblize mi bilo,pa da vidimo.jos nisam narucivala nikad tamo,ali sam probala njihovu tortu
Jaako mi je zao da sam prekasno vidjela tvoje pitanje, ali CUKERIN ti radi prekrasne torte, kolace, cupcakese, sve predivno, prava umjetnicka djela..Koliko su fini, ne znam, ali za oko su krasni...Imaju na faceu profil pa pogledaj slike da znas za drugi puta..Inace, Cukerin ti je blizu medicinskog faxa, malo nize, prema gradevinskom faxu kada se spustas..
__________________
L.D.M.
Olivera25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.