Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2007., 10:30   #201
Pozdrav sudionicima ove teme.
Mozda ce vas zanimati ovaj link:
http://www.medicalnewstoday.com/medi...0558&nfid=crss
__________________
Life consists not in holding good cards but in playing those you hold well.
Popis psihologijskih tema Pravila podforuma psihologija Psychokiller blog
Mad Scientist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 12:48   #202
svi oni savjeti u ovom linku-isprobani-0 bodova
ali hvala svejedno
yria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 14:54   #203
može li mi ko odgovoriti na pitanje koje su nuspojave praxitena?
yria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 22:40   #204
Quote:
yria kaže: Pogledaj post
može li mi ko odgovoriti na pitanje koje su nuspojave praxitena?
pliva zdravlje kaže:
"Mogu se pojaviti ataksija, vrtoglavica, pospanost koje su ovisne o dozi i obično se smanjuju ili nestaju tijekom liječenja. Moguće su i smetnje govora, a rijeđe konfuzija, depresija, alergijske reakcije (osip, svrbež), promjene u krvnoj slici (anemija, leukopenija, trombocitopenija), jetrena disfunkcija, hipotenzija, tahikardija, mišićna slabost, umor, poremećaji pamćenja, probavne smetnje, promjene libida, smetnje vida, glavobolja, problemi s mokrenjem, ali i paradoksne reakcije (ekscitacija).

Kao i u ostalih benzodiazepina, tijekom liječenja Praksitenom 15 moguć je razvoj ovisnosti, posebice nakon većih doza i duljeg liječenja. Stoga se tijekom 2 do 3 dana nakon naglog prekida liječenja Praksitenom 15 mogu pojaviti apstinencijeki simptomi, i to najčešće iritabilnost, živčanost i problemi sa spavanjem. Rijeđe mogu pojaviti grčevi u trbuhu, mučnina, povraćanje, konfuzija, pojačano znojenje, depresija, depersonalizacija, mišićni grčevi, promjene percepcije, parestezije, fotofobija, tahikardija, drhtanje, a još je rijeđa pojava konvulzija, delirija, halucinacija i paranoidnih simptoma."
peggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 11:59   #205
odgovor peggy

eto me napokon, iskreno peggy, cesto se sjetim linkat na forum, al nekako mi uvijek bude vayniji blog, portali pa cesto i zaboravim.

a k tome jos sam dobio ui jako guba posao koji sam shvatio oybiljno pa dakle od pocetka 12. mj. radim.

jedino sto me muci je sto radim u marketingu i to u sklapanju ugovora i pisanju istih pa iako za sad ide ko podmayano ne znam sto cu po ljeti kad krenu kapoljice kotrljat se s ruku. fakat ne znam.

moyda se i ja bacim na botox jer ipak imam i placu sad , al brijem da mi placa ne bi bila dosta za vise od 2, 3 injekcije, koje doduse navodno traju par mjeseci, al kako sam vec i pisao o botoxu, nije toliko do novaca koliko se bojim onih poopratnih kocenja i slicnih popratnih pojava.

a sto se tice psihoterapije na koju jos nisam krenuo, eto , sve stagnira, trebao sam na neke grupe koje se placaju pa nisam ni to jer stalno odgadam. pijem i dalje prozac, helex izbjegavam makar mi stoji na polici doma. i tak.. psihijatru vise ne idem jer sam se prebacio jednom tu blize koji me kao sto sam rekao salje na te grupe iako se on sam bavi psihoterapijom, ali istu mi jos nije ni spominjapo, tj ne prica o tome kako bi radio psihoterapiju sa mnom nego mi stalno trubi s tim grupama. meni je to super, dijelit iskustva s ljudima koji imaju neke drug probleme, pricat u grupi o svemu i tako to, al nikako da krenem.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:04   #206
a ne znam, mislim d aje ipak gore imati dijabetes od hiperhidroze il bii mental case, a ovo s cim ti usporedujes to i nie bas dobar primjer. raymisli malo.

Quote:
Abon kaže: Pogledaj post
Svaka čast potpuno se slažem sa tobom



To ti je kao da imaš dva invalida jednom je amputirana jedna noga a drugom obe dvi noge.Ovaj sa jednom nogom bi se trebao osijecati bolje jer zna da postoi neko ko nema obe noge ???? A naravno to nije baš tako.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:05   #207
Quote:
peggy kaže: Pogledaj post
ja se još uvijek pitam jel prvo bila kokoš ili jaje.. iako sam više sklona vjerovati da je za sve kriva hiperhidroza
nas kaj, ima nekaj u ovome sto abon kaze, a na tvoj koment peggz lolcina!
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:10   #208
ovo za neznojenje doma je jos 1 dokaz psihickog uzroka hh. a meni u dijagnozi termografske obrade(kamera na dusik kpoja otkriva tople i hladne dijelov tijela prisje i poslije uranjanja udova u hladnu tekucinu- kao vid zmije-infracrveno) kaze da je stanje difuzno. Difuzno znaci progresivno sirenje iz manje koncentracije u vecu. znaci, dijelovi koji nisu zahvaceni ce biti. ja se s tim uopc ne slazem. s obzirom da sam prihvatio psiholosku komponentu, rtadim na sebi i toj psih. komp. mislim da mi samo moze biti bolje, najgore mi je bilo 15-25 godine, sad, kada sam sazrio i shvatio da to i nije najhveci problem kojeg jedna ljudina poput mene moze imati, sada se smirujem i mirim s hh, a stime, da ne duljim, dolazi i unutarnji mir koji povlaci automatski i vanjske cimbenike u vidu smanjenja znojenja.



Quote:
yria kaže: Pogledaj post
hoće li nam se s godinama pogoršati? Ja sam čitala da ponekad hh može zahvatiti podrušje iznad dlanova(dakle šake),.....jel se znojite i doma? Ja sam doma skroz opuštena pa mi se inakon cijelog dana provedenog u kući ne pojavljuju mrlje na majici. Naravno,to bi se promijenilo da mi se slučajno iz nekog razloga počnu znojiti ruke i tako duže ostane. Onda bih se i svuda prethodno spomenuto znojila. Please answer the question!
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:12   #209
NEGO LJUDOVI, JESTE VI CULI DA CE OVO BIT NAJTOPLIJQA GODINA U POVIJESTI MJERENJA TEMPERATURE__ MENE TO JAKO BRINE, POGOTOVO JER CU MORAT RADIT PO LJETI-1. put u zivotu, inace sam uvijek radio glupe poslove samo kako bih u 5,6 mjesecu mogao dati otkaz i reci jebe mi se. sad to necu moc.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:25   #210
@lamador
welcome back, lamadore (htjela reci welcome home, ali kad bolje razmislim, to gadno zvuci ).
ova godina ce bit teska za sve koji se znoje po "termalnoj osnovi". cuj, nadam se da imas klimu na radnom mjestu...mislim da meni to nece nista predstavljati jer ja se znojim bilo kad, bilo di, pri bilo kojoj temperaturi. totalno sam fleksibilna kaj se toga tice u stvari, meni je ljeto cak bolje nego neka prijelazna razdoblja - obucem topic, stalno sirim ruke i molim boga za povjetarac
peggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:25   #211
ne znam jesam li vec na ovo odgovorio jer me nije dugo bilo.

iskreno, ja sam pokusao, ali ne u potpunosti. imam vec godinama doma knjigu koju mi je dala moja draga majka i uvjeravala me kako ce mi to pomoici.

problem je sto sam imao negativan stav prema tome u startu.

procitao sam knjuigu vise puta i vjerujte mi djeluje na najosnovnijoj razini.

recimo, proljece je i temp se penju na nekih 20(trenutno zima je i temp se penju na nekih 20... he he). osjecam trnke u stopalima dok hodam ulicom sto je definitivni znak da sliejdi oynojenje. kao sto sam vec pisao, kod mene se najvise radi o oynojenju, ne toliko o znojenju, necu sad to ponoco objasnjavati(ili sam skroz mokar cijelo vrijeme ili sam skroz suh dok se skroz ne oznojim). uglavnom, par puta mi je upalilo zatvoriti ico i zamisljati snjeznu mecavu, govoriti sam sebi puse hladan vjetar i dotice tvoje tijelo, hlaaaadno ti je i slicno. velika je moc covjekova uma , autosugestije i sl.

onda sam cak i krenuo u park stara tresnjevka na predavanje psihijatra vladimira grudena.

on je sef psihijatrije na rebru koje je poznato kao vrlo povrsna psihijatrija. imao samjako jako lose iskustvo s jednom babqom gore, grgioc se zvala, nek sviznaju, mrzim ju jer me odjebala kad mi je najvise trebala i to beuz objasnjenja, da nek vvise ne dolazim sto ej sokirqalo i mene i moju lijecnicu opce praxue jer na meni se fakat ima kaj radit.

tolko o rebru i dragom grudenu ciji su em stavovi o nekim stvarim, recimo homosexualizmu najblaze receno, na tom pšredavanju, sokirali do boli.

naime, on vodi tecajeve autogenog treninga, svake godine na proljece, koji kostaju oko 500 kn, mislim 2 tjedna i sve je to ok, al nakon sto je rekao da je homosexualizam bolest koja se lijeci(sto se u psihijatriji mislilo sedamdesetih i osamdesetih, a sad vec svi znamo da niej tako) to me sablaznilo. ok da to kaze neko ovak na cesti jer ljudi su tupi, al jedan psihijatar...

druga je stvar s rebrom(ad ce me netko s rebra tuzit) sto su vrlo zagrizeni frojdovci..
dakle, nemam ja nista protiv frojda i njegovih odluicnih saznanjaa kao i metoda koje se koriste, al jehbemu, malo je ipak medicina pa tako i psihijatrija napredovala od o0nda, nismo jebote u sredini proslog stoljeca.

al to je tako

i da skratim(ne, to nije kod mene moguce) tako sam ja nakon tog predavanja odustao od tecaja autofgenog treninga jer mi se taj lik gruden ogadio opako.

na kraju sam i bacio knjigu i kupio neku stranjsku iy koje je valjda gruden lik ucio ,a tu sam enkom eposudio i enmam ju.

uglavnom, ssaad kad radim i sazrio sam pša se mogu nositi sa svojom mrznjom prema jednom primitivnom liku i mogu ju ograditi od tsvega, msilimd a cu na pšroljece napiokon na taj tecaj..
pridruzite mi se svi!

e da i joga je odlicna stvar, al o tome nekom drugom prilikom.-




Quote:
peggy kaže: Pogledaj post
ej, ljudi! jel netko od vas prakticirao autogeni trening kroz duze vrijeme? iskustva? mislim, ak si mozes reci desna ruka je sasvim teska ifakat to osjetiti, zasto nebi palilo s suha sam ispod pazuha pa da stvarno tak i bude? eto, u teoriji ima logike, pa me zanima kaj veli praksa. ja sam po definiciji previse lijena i nepovjerljiva da sama isprobam
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 13:31   #212
dakle, ja bih te molio!!! [email protected] ili, mislim da je najbolje da se ne gnjavis svakom zasebno, stavi tu sliku ovdje !!! updejtas recimo na imageshack ili tinypic.com i tamo ce ti dat link koji utipkaj ovdje,. inace, tako smo svi slicni po tim simptomima , isto rzmisljamo, iste stvari nas muce. pozdrav


Quote:
cinderella 85 kaže: Pogledaj post
I ja sam se registrovala samo zbog ove teme. Iz Beograda sam. Imam 21 godinu, i jos od osnovne skolo se preterano znojim, ruke, noge, pazuh.Non stop. N.....
Ko hoce, mogu recept da posaljem.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 13:33   #213
ma yoga rules,ali....ja krenula i desilo se sljedeće: iako je moja hh lokalizirana uglavnom ispod pazuha, puuuno manje dlanovi, nešto više stopala, kod svih onih vježbi na strunjači di se rukama upireš o pod ja sam trebala odustati jer su mi se dlanovi toliko znojili da sam klizila naprijed!!! i sad se bojim da ću, nakon što botoxom (nadam se usješno) riješim pazuhe, početi primjećivati kolko su mi zapravo zahvaćena i ostala područja (dlanovi, stopala, trbuh) što do sada nisam toliko osvijestila jer sam bila fokusirana samo na pazuhe..e, sad kad fino počnem nositi majice u boji, a znoj probije na trbuhu
peggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 13:48   #214
ribice MUDRO ZBORISH!!!

definitivno se slayem s ovim sto si napisala i mislim da si puotpuno u pravu. joga i disanje mogu pomoci, jedini je problem to zadrzavanje vode u org jer meni je znojenje kao neki kanal kojim izbacujems tetno iz sebe, doslovce i indirekto, stres , kao neki kanal kojim komuniciram sa svojim crnim dijelom psihe. pusenje , akve , to sve samo odmaze..

jedino znas kaj, mislim da si malo fulala u ovoj prosudbi o forumu jer imam osjecaj da je mnogima, pogotovo mladima ova tema i forum prva psotaja u rjesavanju problema i identifikaciji sa samim sobom i ovim problemom jer je najvzanije shvatiti kako problem nije nerjesiv, prihvatiti da je psihicki, ili stresom uzrokovan i potom raditi na tome.

mislim isto tako da hiperhidrroticar nece toliko imati problema sa zadrzavanjem vode u org jer problem cemo smanjiti u nekoj mjeri, ne bih htio da se sad netko obeshrabri, ali moram reci da sam se ja pomirio s tom da cu hh imati cijeli ziovot. ono cemu tezim je da se problem smanji za jedno 90 %, znaci da to znojenje mogu imati pod kontrolom i ja upravljati njime , a ne ono sa mnom.

stoga, ako se ti vise uopce ne znojis, naravno da ti je organizam pod stanjem stresa, kontradiktorno zvuci, ali tako je, od stresa se znojio i tako naucio, a sad mu je ovo stanje takoder sok, stres jer se vise ne znoji pa se voda nakuplja.

sretnica si ustvari, ali kazem ja imam osjecaj da hh kanaliziram nesto, usudio bih se reci cak i neko psihicko oboljenje, a znalo se po ljeti dogoditi, e sad OVO JE VAZNO, ne znam jesam li to uopce ikad spomenuo ovdje, DA SAM AKO SU VANJSKE TEMP. JAKO VISOKE, A JA OSTANEM SUH JER NISAM JOS IZASAO IZ KUCE TAJ DA, POCNE MI BITI JAKO MUCNO, VRTOGLAVICA, OSJECAM NEIZMJERAN UMOR, KAO DA KIPIM INUTRA, VRLO CUDAN, BIZARAN I ODVRATAN OSJECA. I ONDA ME OKINE I SHVATIM DA TREBAM IZAZVATI ZNOJENJE STO MI U TOM TRENUITKU DODE KO NEKO OLAKSANJE JER SE CIJELI DAN TRUDIM OSTATI SUH I NE OZNOJITI SE PA SAM SAD MIRAN. I STVARNO, MUCNINA NESTANE, VRTOGLAVICE PRESTANU I POSJECAM SE OSDLICNO. ALI TO JE SAMO PO LJETI, KAO DA TA VODA MORA IZACI IZ MENE, NE MOGU SI ZAMISLITI DA RECIMO ODEM NA ETS operaciju i ne znojim se uopce vise, mislim da nije negativno razmislajnje ako kazem da bi se meni sigurno pojacalo znojenje na drugim dijelovima tijela, tocno znam da sam ejdan od tih...


Quote:
ribica2 kaže: Pogledaj post
Pažljivo sam pročitala sve postove u vezi ove teme i mogu reći slijedeće:
...I, tada je bilo vrijeme da se primim sveopće promjene načina života:
prestala sam pušiti (vrlo bitno!!!), počela piti bar 3 litre vode dnevno, počela vježbati jogu i razne tehnike opuštanja. Nije bitno što točno odaberete, bitna je samo tehnika duuuuubokog i spooooorog disanja.
Vrlo bitno je i uspravno držanje kralješnice (ne hodati pogrbljeno!).
Sada mogu reći da mi se u zadnjih 4-5 godina javlja vrlo rijetko to znojenje( možda jednom u pola godine) i traje maksimalno dan-dva. Naravno, javlja se isključivo u stresnim situacijama.
Međutim htjela bih vam naglasiti nešto iz svog iskustva, pa vi sebi odaberite što bi za vas bilo manje zlo od dva ponuđena:
znojila sam se opako, imala puls i u mirovanju preko 100 stalno, mokre majice, nikad nisam mogla nositi neke uske majčice iako nisam baš loše građena.
Kad sam se prestala znojiti, ta voda mi se počela zadržavati u organizmu, dakle, počela sam se debljati i zbog pretjerane vode dobila visok krvni tlak koji sad koliko-toliko držim pod kontrolom zbog tableta za izbacivanje vode (diuretici). Iako, doktori se nisu mogli odlučiti koji lijek mi propisati zbog tlaka: za srce (ekg mi pokazuje oštećenja zbog dugotrajnog visokog pulsa) ili taj za vodu.
Dakle, htjedoh samo reći da na vrijeme reagirate i da vam ovaj forum ne bude zadnja postaja pri rješavanju ovog ozbiljnog problema.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 14:45   #215
ja fakat ne kuzim zakaj ne stavite to tu da svi vide, ko da imate neki elixir mladosti na kojem cete zaradit pa ne zelite da vam ga netko otme.




Quote:
yria kaže: Pogledaj post
Evo imam jednu obavijest za vas: dobila sam onaj gore spomenuti recept, i proslijedila ga nekima koji su me pitali. Međutim, kako sam ga copy-paste-ala, morala sam skratiti tekst. Pošto baš i nisam dijete tehnologije, nadam se da sam to uspješno napravila, a ako nisam ispričavam se. Skratila sam samo dio teksta koji ne sadrži prijeko potrebne informacije za upotrebu recepta. Nadam se da će nam pomoći. I naravno, zahvala osobi koja je dala recept.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 17:25   #216
okeee, sad vidite ljudi da sam u pravu kad kazem da ima i gorih stvari d hh !!!


Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
Hi moj topic je shizofrenija i ja stvarno jesam u depri često ali nije to point.
Već sam se mogla ubit da sam htjela a i došlo mi je.
Znaš kolko tableta imam punu ladicu, za sigurnu smrt. Bila sam u ludari 11 puta.

Nego moja frendica je došla iz Sarajeva, ima cerebralnu paralizu, jedva je sama hodala. Da dobije američko državljanstvo morala je reći da je Muslimanka.
Sad živi u Texasu završila je biologiju, radi, i nosi minice.Toliko.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 17:28   #217
higijena je pola zdravlja, a cijelo kod hiperhidroticara(mentalno posebno)

Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
Još sitnica.
Ja dok sam bila na rubu živaca smrdila sam.
Sad kad sam se ustabilila i smirila znojim se reda radi.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 18:06   #218
Mora se razjasniti da postoji razlika između Raznaudove bolesti i Raznaudovog fenomena, u prvom slučaju radi se o autiimunoj bolesti, često vezana uz druge autoimune poreme'aje (štitnja;a npr.) najčešće u žena se javlja, dok u drugom slučaju se radi o stanju nepoznatog uzroka, koje je više neugodno, no u cjelini nije ozbiljno, i osim simptomatskih mjera važno treba uvjeriti bolesnice u dobru prognozu i to je to. dakle, kod hh se može javiti ako je hh autoimuna, iako ja imam osjećaj da imam to, pogotovo zimi ka mi vrhovi šaka postaju ljubičasti ako sau ruke mokre...






Quote:
peggy kaže: Pogledaj post
da stvari nazovemo pravim imenom:

"Genuina (emocionalna) hiperhidroza je konstitucionalna hiperaktivnost znojnih

žlijezda pojedinih dijelova tijela, posebno nakon emocionalne stimulacije.

Provocirajući čimbenici su oni koji dovode do pojačane emotivne napetosti kao

što su bol, strah, anksioznost ili trema. Nikotin i kofein dodatno pojačavaju

učinke zbog pojačane stimulacije simpatičkih ganglija. Može se pojaviti u

djetinjstvu, a posebno se javlja u pubertetu i obično nestaje u poodmakloj

odrasloj dobi
. Najčešće je izražena u predjelu pazuha, dlanova, stopala i

povremeno na licu (vrh nosa), vratu, predjelu prsne kosti, leđima i perianalnoj

regiji. Kao posljedica pojačanog znojenja javlja se pojačano vlaženje kože

(maceracija) što pogoduje razvoju sekundarnih dermatoza kao što su intertrigo

(zajedine) ili gljivična oboljenja. Bolesnici su obično asteničke konstitucije

i često imaju i druge znakove pojačane osjetljivosti autonomnog živčanog

sustava (onog koji nije pod utjecajem naše volje) kao npr. akrocijanozu,

odnosno hladne i plavičaste okrajine."

nestaje u poodmakloj odrasloj dobi? super, još kojih 30 godina i bez brige sam
akrocijanoza = Raynaudov sindrom ako je netko medicinski dobro potkovan, molim da odgovori na ovo.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 18:08   #219
da, ali obe stvari imaju znacajne popratne pojave, koje su naravno kod botoxa slabije, ali ipak moguce.


Quote:
yria kaže: Pogledaj post
krivo. Mogućnost da se znojenje pojavi na nekom drugom mjestu postoji samo kod rezanja živaca,ne kod botoxa.
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 18:18   #220
kao prvo, sjeca li se netko mog predlaganja o osnivanju udruge_????

MISLIM DA BI TO BIO PRVI KORAK, a peggy tebi fakat svaka cast sto si to saznala.

sto se tice udruge, iskreno nisam od toga odustao niti ikad budem. naravno trebali bise eventualni kandidati naci na enkoj kavi i upoznat prvo pa peggy ako smo to za pocetak ti i ja, ajmo probit led.. za osnivanje udruge je dovoljno tois+ci na gradsko poglavarstvo, ali u udruzi moraju biti najmanje 3 osobe tak da..

e da sam bar u njemackoj, iskreno ja sam mislio da je i skuplje. mene su pred par godina u vinogradskoj trazil.i 1600 kn po injekciji na dermatologiji, ali kad sam im opšisao probleme tj ovo o cemu sam poiosao, da imamosjecaj da je to nekič psiholoski kanal, rekli su da bolje da ne uzimam botocx jer mi mozda i nece pomoci ako sam u pravu s tim kanaliziranje.

oni su mi doduse isto tvrdili da nema nikakvih popratnih pojava, al ja sam se raspitao i saznao da se mogu javit jaki bolovi i do poar dana poslije, zakocenost i slicno, a s obzirom da bi si ja zašoro to u ruke, jebe mni se za pazuhe, dakle ruke i noge su mi po ljeti najvaznije, malo me strah i za botox. od operacije sam odavno odustao, prevelik rizik.


iodem sad brzo vidit jesi se javila s povratnom, informacijom jer sam tek na 7. str.

Quote:
peggy kaže: Pogledaj post
Hvala! ja imam raynaudov, ali nije posljedica kemoterapije

a glede botoxa kod aksilarne hh, imam super vijesti!!! upravo sam nazvala kliniku pantovčak (br.tel. je na njihovim web stranicama) i javio mi se jako ljubazan i upućen striček koji mi je objasnio sve detalje u vezi tretmana botoxom. cijena je 2200 kn za oba pazuha. učinak u prosjeku traje oko pola godine, s tim da znojenje NE prestaje nakon prvog tretmana, ali se smanjuje za nekih 50% (što znači da i nakon prvog tretmana ostajem na crnoj obleki ). ALI tretmani imaju kumulativni učinak, pa nakon drugog, trećeg ili već ovisno o tome koliko se tko znoji znojenje (!!pazi sad!!) NESTAJE i veli striček da nema kompenzacijskog znojenja!!
uzet ću termin definitivno još tokom siječnja, a o rezultatima vas izvijestiti! svima i gledajte snježnu princezu

p.s. još nešto jaako važno - u njemačkoj njihova krankenkasse (naš hzzo) plaća ubrizgavanje botoxa jer priznaje hh kao bolest. jel ima netko ideju koje korake je potrebno poduzeti da se takvo što pokrene i kod nas? otići na hhzo i pitati mi zvuči beskorisno kad živimo u zemlji di većina liječnika opće prakse (a bome i psihologa) nikad čula za hh mada znam da će proći vremena i vremena prije nego to kod nas postane praksa..a ja sam već žena u godinama i neda mi se tolko čekat
lamador is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.