Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2012., 21:57   #3321
Quote:
Luna135 kaže: Pogledaj post
Zanima me za ova emocionalna odvajanja da nema mozda veze s kakvim smrtnim slucajevima?? to me jako plasi inace .... o boze,nikako na dobro izac...ovo vise ubija..=( je da...od 3 do 6 mj mi je bas bilo tesko ali boremi od 11mj 2011 je to pravo zapocelo =( iako vec kulminira neke 2 god ..
bojim se ovog emocionalnog odvajanja i sto ono zapravo znaci =/?
I jako puno zahvaljujem na odgovoru Sasa =) Jako cijenim tvoj trud !
Kao što već rekoh period od 3 do 6 mj je pokazao smjer... znači neće puno odstupati od tog perioda , a ti bolje od mene znaš što se zbivalo, znači očekuj u tom smislu i dalje
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 04.06.2012., 22:07   #3322
Quote:
Pandorina kutij kaže: Pogledaj post
Da, neverovatno da me istovremeno sada spopada 4(orica) ili 5 različite vrste tipa muškaraca, godišta. I niko "te" u stvari ne oseća, to je tako tužno. Međutim, mene ne zanimaju.

Ovaj odnos koji sam prekinula bio je čist, bez pretvaranja, iskren, najbolje moguće što možeš da osetiš, da ti neko bezuslovno čini da ti se telo i duša dobro osećaju - ali on je oženjen. Niko ne kaže da je to greh. Ali sam ja "trenuto" zahladila odnos, da bi on dao šansu svome braku, da se promeni na bolje. Nadam se da ako to ne ode u pravcu poboljšanja odnosa, ima nade za nas. Eto.

kad kažeš trenutno, misliš na NE tranzitni na MO i SO(natalni) - pa ne znam šta reći, "trenutno" će potrajati, zar ne?? A ja sam već u fazi "raspadanja".
Da, tako je to ... i da potrajati će ovaj period nažalost...

Dakle kako si i sama zaključila/rekla ti koji se pojavljuju variraju kao vrlo različiti tipovi a isto tako na neki od njih mogu ti biti totalno antipatični do gađenja...

Nemogu potpuno isključiti mogućnost nekakvog pokušaja učvršćenja ili ponovnog uspostavljanja odnosa među vama, ali sve je to u sjeni pomenutog Ne tranzita pa nisam siguran može li taj period zaista rasčistiti odnos... ali svejedno prati 10 mj i mjesece iza njega ( 12 mj. , 3/4 mj 2013 i zaključno 7 mj 2013 )
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 05.06.2012., 14:12   #3323
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Rekao bih da se više radi o problemu autoriteta i odnosa prema autoritetima odnosno odnosa prema drugim ljudima, uz naravno ovo što si i sama primjetila, da trebaš više, ne vremena, već truda da bi postigla nekakve rezultate...

Tako da vjerujem da ćeš uspjeti , samo naravno moraš se i potruditi... i jedino što trebaš paziti je da te eventualni pritisci na emocionalnom planu ne izbace iz takta i bace u depresiju... to je jedino trenutno recimo nepovojno dok su ostali aspekti ili neutralni ili povoljni... zato i smatram da to možeš učiniti pod navedenim uvjetima...
Ovo nema veze s vezom, nemam problema s drugim ljudima, nije istina da trebam samo više truda, trebam i troduplo više vremena da nešto napravim za razliku od drugih, a to sam i sama znala tako da to uopće nije ni bilo pitano. Nije bilo nikakvih emocionalnih pritisaka ili depresije koja bi me kočila. Trudila sam se i previše pa opet ništa...
Victory =) is offline  
Old 05.06.2012., 14:29   #3324
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Ovo nema veze s vezom, nemam problema s drugim ljudima, nije istina da trebam samo više truda, trebam i troduplo više vremena da nešto napravim za razliku od drugih, a to sam i sama znala tako da to uopće nije ni bilo pitano. Nije bilo nikakvih emocionalnih pritisaka ili depresije koja bi me kočila. Trudila sam se i previše pa opet ništa...
Ili ja nemam pojma ili ti horoskop nije točan... izaberi što god želiš, sasvim svejedno...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 05.06.2012., 22:10   #3325
Zbog preglednosti ovu temu zatvaramo, a otvaramo novu u nizu. Nastavak možete pronaći ovdje.
Fish 1968 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.