Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2012., 13:22   #5481
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
drage kolege i kolegice, želim vam sve najljepše u novoj! želim vam regres, božićnice, pune satnice, zaposlenje na željenom mjestu, mnogo tolerancije u kolektivu, dobru suradnju s roditeljima i djecom
Pridružujem se željama i čestitkama!
perinjo is offline  
Old 02.01.2012., 22:40   #5482
Sve najnaj "školarci" u Novoj
__________________
!amiravts milam es ileseV http://www.youtube.com/watch?v=JGWQJ...eature=related
Emerencijana is offline  
Old 02.01.2012., 22:44   #5483
Budući da je ovaj topic star 5 godina, zanima me kakvo je sada stanje? Koliku bi plaću mogao očekivati kao voditelj računovodstva u osnovnoj školi? Imam završen diplomski studij ekonomije..

Tnx na odgovorima!
Melior is offline  
Old 03.01.2012., 11:18   #5484
Quote:
wifi kaže: Pogledaj post
onda u tom slucaju se vjerojatno ne isplati... stanarina i tekuci troskovi bi ti sve poili i jos bi ti falilo... druga je stvar da ti je u mistu di zivis, onda je ok lova za ne previse posla...
Jel mi se uopće vrijedi na to prijavljivat jer je to SSS, a ja sam VSS.
Anita2507 is offline  
Old 03.01.2012., 11:38   #5485
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Jel mi se uopće vrijedi na to prijavljivat jer je to SSS, a ja sam VSS.
da si u zg (ili di je vec posa) uzmes taj na po radnog vrimena i jos jedan na po i uzivas... nema ti veze sto je posa za sss, dapace, posto je rad u skoli, moraju ti dat vecu placu jer imas vss (imas veci koeficijent)... najbolje bi bilo kad bi imala negdi smjestaj a da je malo van zg (jastrebarsko ili karlovac) pa da jos i putne troskove dobijes...
sve skupa (posto si u rijeci kako sam shvatia), mislim da se ne isplati jer ce ti troskovi zivota bit veci nego sto bi zaradila... jedino da u isto vrime uspijes nac isti takvi posa, onda ok...
wifi is offline  
Old 03.01.2012., 12:28   #5486
Lijep pozdrav ekipa. ) Sve najbolje u Novoj nam 2012. Imam pitanjce..trebala bi naci posao, nedavno diplomirala i sada se moram javljati na oglase a uz svaku prijavu treba priloziti i molbu za posao? Nisam nikada pisala molbu za posao u školi, pojma nemam što staviti u nju a da ne spominjem da sam friško diplomirala i da ne mogu navesti iskustvo u radu u školi kao svoju prednost pri zaposšljavanju..savjeti? primjeri? Ako imate molbe koje ste vec pisali da mi ih u inbox posaljet? Svaka pomoć dobrodošla. Thanks
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 03.01.2012., 13:17   #5487
Nitko ne zna?
Melior is offline  
Old 03.01.2012., 13:18   #5488
Ima li ovdje koji nezaposleni profesor matematike i/ili informatike iz Zagreba ili okolice?
allegra04 is offline  
Old 03.01.2012., 20:38   #5489
Imali li ovdje netko od malkice prekaljenijih učitelja/profesora koji se stručno usavršavao na Comenius seminarima u inozemstvu?

Prijavljujem se na jedan takav na nagovor ravnateljice, trenutno ispunjavam prijavni obrazac za Agenciju za mobilnost (iz trećeg pokušaja, laktovi me već peku) pa bih trebala par informacija i savjeta iz prve ruke...

Get Thee To A Nunnery is offline  
Old 03.01.2012., 20:57   #5490
Bila sam ja prije dvije godine, sjećam se tih obrazaca. Puno muke, ali bila sam tjedan dana u Berlinu, super je bilo. Najgori dio je pisanje izvješća kad se vratiš, tri puta sam ga morala nadopunjavati. Slobodno se javi na pm, pitaj što te zanima.
džuvanasamting is offline  
Old 04.01.2012., 00:00   #5491
Mene isto zanima taj Comenius... Al ja sam pripravnica, jel to moguce dobit u tom razdoblju? I inicijativa bi bila moja, ne znam bas kako ravnatelji reagiraju na takve prijedloge...
keaton is offline  
Old 04.01.2012., 11:12   #5492
Quote:
wifi kaže: Pogledaj post
administrator cega? resursa? racunala? opcenito?
sto god bilo od toga, glavno da nije u nastavi, a racunaj s 3000kn give or take...
nema šanse da je 3000 kn, to bi značilo za puni radno vriejeme oko 6000 kn, a to nemaju ni nastavnici ni profači

*ja sam se malo raspitala( imam frendicu koja radi u jednoj os pa mi je rekla kaj ona zna) i plaća je oko 1800-2000 kn
i još sam doznala da bi admin., radio ono kaj rade profači upis u maticu i još neke stvari u školi - čista administracija papirologija oko učenika i djelatnika škole
Leptiricazg is offline  
Old 04.01.2012., 11:22   #5493
Question Prihvatiti posao u školi i možda ne?

Moja situacija je ovakva:

Diplomirao sam na FER-u smjer računarstvo, dvije godine sam radio na poslu koji nije bio direktno vezan uz moju struku (područje tehničke zaštite) ali trebali su mi novci i uvjeti u početku nisu bili loši. U međuvremenu sam se obrazovao za Cisco te sam položio Cisco CCNA i CCNP certifikate ali još nisam uspio naći posao u tom području. Zadnja dva mjeseca sam doma jer sam u bivšoj firmi dao otkaz zbog neredoviti plaće, smanjenja radnih prava i užasno puno terenskog posla koji je bio na razini nekog sa SSS. Bavim se honorarno izradom web stranica i od toga mjesečno zarađujem dovoljno za normalan život.
Problem je što mi je doma dosta dosadno i imam osječaj da mi vrijeme prolazi uzalud i želio bi ići raditi.

Sada imam priliku ići raditi u srednju školu kao profesor informatike. Prednost je da do posla imam 10 minuta, ali opet to nije ono što bi želio raditi dugoročno, te mi je bezveze sad to prihvatiti pa otiči za 2mj kad možda dobijem priliku za neki posao koji mi se stvarno sviđa. Opet kad pogledam situaciju u državi, ko zna da li ću uopće naći nešto drugo u tako skoro vrijeme.

Skoz sam u dilemi da li da još pričekam i probam naći posao koji će mi se sviđati ili da prihvatim ovo i uz to i dalje tražim posao?
hunterx is offline  
Old 04.01.2012., 11:58   #5494
Tako je, oko 2000kn, maximum 2500.
Anita2507 is offline  
Old 04.01.2012., 12:24   #5495
zaposli se, radi i traži dalje. nema puno pameti. hladnokrvno samo. nitko tebe neće štediti, ne boj se. nemoj ni ti nikoga.
GoGs is offline  
Old 04.01.2012., 12:24   #5496
Quote:
Leptiricazg kaže: Pogledaj post
nema šanse da je 3000 kn, to bi značilo za puni radno vriejeme oko 6000 kn, a to nemaju ni nastavnici ni profači

*ja sam se malo raspitala( imam frendicu koja radi u jednoj os pa mi je rekla kaj ona zna) i plaća je oko 1800-2000 kn
i još sam doznala da bi admin., radio ono kaj rade profači upis u maticu i još neke stvari u školi - čista administracija papirologija oko učenika i djelatnika škole
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Tako je, oko 2000kn, maximum 2500.
ma vidi, i to je dobro ako si u gradu... ja bi npr. to radia u bilo kojoj okolnoj skoli za tu lovu, ali honorarno... uostalom, sve razrednike to dopadne, a prakticki mukte! i jos me danas zovu da fali ovo, fali ono, da moram dopunit, ma pun mi k...c razrednistva i matice i svega... bolje radit i 3 ovakva poslica nego i nastava i razrednistvo di te se izrabljuje samo tako...
wifi is offline  
Old 04.01.2012., 12:36   #5497
Prihvatiti i tražiti dalje. Nitko te neće spriječiti da tražiš posao dalje ili izrađuješ web stranice. Još ako je gimnazija u pitanju, tim bolje.
vitamin D is offline  
Old 04.01.2012., 15:12   #5498
Nemoj prihvatiti posao u školi
Loreanna is offline  
Old 04.01.2012., 19:19   #5499
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
Nemoj prihvatiti posao u školi
kreativno obrazloženje ovog stava?
GoGs is offline  
Old 04.01.2012., 19:53   #5500
Na koliko dugo? Jel imaš položenu pedagošku grupu ispita?
alerim2 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.