Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2008., 16:45   #21
Quote:
astrid kaže: Pogledaj post
to ti više i nije kvadrat, tako da ne beri brigu...neki astrolozi skoro pa na silu "šire orbise" tako da bi imali šta pričati i komentirati, ali 6 razlike u odnosu VE i PL više nije kvadrat... tako da nema ni razloga da ga računaš - nema ga.
ma je, u astrodeinstu su ga naveli kao kvadrat, jer za te spore planete tolerira se i veći orbis
ali ja ga ne doživljavam
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 16:50   #22
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
tako da to bi bilo to, ljubomora da kao feeling da nas netko ugrozava, s razlogom u pozadini...ali onda vjerojatno jos neke stvari uz to ne stimaju u odnosu, da li nedostatak ljubavi jedne osobe, nezadoljstvo zbog necega...treba malo dublje zagrebat
Quote:
Drakulj kaže: Pogledaj post
Ne znam, prečesta prisutnost neke treće osobe odjednom, neki novi obrazac ponašanja, neko intuitivno predosjećanje nečega što je u zraku. Teško je to izraziti. Ali zna se dogoditi da uzroke na prvi pogled ne uočavamo pa ljubomora djeluje neosnovana.
Htjela bih da uopće nisam ljubomorna, ali valjda je taj osjećaj normalan kad želiš očuvati odnos s nekim od očite prijetnje. Tješim se...


to je to
i ustaljeni obrasci ponašanja, kao recimo namjerno izazivanje ljubomore kod partnera; očito flertanje s drugim osobama; dvostruki standardi kod npr. izlazaka
kada smo skupa to je neka mirna večer, a kad sam solo vani onda je to ludi provod do zore s nepredvidljivim promjenama planova
i ništa od toga opet, barem meni, nije dovoljno jak alarm za uzbunu kao kada se neke stvari iznova i iznova ponavljaju i iznova i iznova proizvode nesigurnost i nezadovoljstvo
onda više ne znaš jesi li ljubomoran, nevoljen, jadan ili samo iskompleksiran
uglavnom što god da je, nije dobro
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 18:35   #23
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post
ma je, u astrodeinstu su ga naveli kao kvadrat, jer za te spore planete tolerira se i veći orbis
ali ja ga ne doživljavam
znam tj. pretpostavljam da su ga na astrodienstu naveli kao kvadrat, jer tamo računaju ogromne obrise...no, slučajno sam baš o tome nedavno razgovarala s jednim malo ozbiljnijim astrologom (ne-komercijaliziranim ), pa mi je malo pojasnio te neke brojkice... tako da, bez obzira na astrodienst, to više nije kvadrat...

uostalom, sama kažeš da ga ne doživljavaš.

što se ljubomore tiče, jel se još netko susreo s VE-SA opozicijom i je li možda imao dojam sličan mome, goreopisanome?
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 01:37   #24
Quote:
astrid kaže: Pogledaj post
što se ljubomore tiče, jel se još netko susreo s VE-SA opozicijom i je li možda imao dojam sličan mome, goreopisanome?
Dok će muškarac sa Mjesec 90 Mars u naletu ljubomore taj bijes otvoreno pokazati, pa čak i pljusnuti šamar ženi , muškarac sa Venerom 90 Saturn će je psihički mučiti svojom hladnoćom, distanciranošću, nesigurnošću zbog najmanjih sitnica. Muškarac sa ovim aspektom nikako ne vjeruje ženama, i radije će oženiti neku "za po kući" prema kojoj ne osjeća ništa , samo da zna da će ona biti poslušna, vijerna i čestita ( Pa čak će i nju mučiti) nego neku koja je u njemu probudila strast. On nikako ne želi da izgubi glavu zbog neke žene, da ga osvoji, jer tada mu se po glavi motaju najstrašniji scenariji.. Suština ovog aspekta je u nesigurnosti i strahu. Otud ljubomora, mada se to na prvi pogled ne bi reklo, jer ove osobe najčešće djeluju jako (sve zavisi od asc, i od ostatka horoskopa).
I u sinastriji ovaj aspekt djeluje slično. Vlasnik Saturna muči Veneru tjerajući je da se uozbilji iz straha od njenog šarma, ljepote, seksipila.
__________________
Niko nije obavezan da drugog voli više od sebe samoga
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 12:52   #25
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
“Ljubomora je bol koji svim silama nastoji da otkrije ono sto bi ga ucinilo jos vecim.”
nemacka izreka
Uh, koja izreka. Vrlo skorpionski.

Stoga se i ja kao Skorpija prijavljujem. Skorpija sa Suncem u konjunkciji sa Saturnom i Mjesecom u Jarcu. Zivot je bol.

Osim toga...

Quote:
Mjesec 0, 90, 180 Mars

Daju svađalačku, veoma strasnu prirodu, osobu koja ne može kontrolisati emocije. Ovo su osobe koje u naletu ljubomore mogu i fizički povrijediti partnera.
Ovo stoji. Osobito Mjesec 90 Mars, cime se osobno mogu "pohvaliti".
Kazu mi da u naletu bijesa to vise nisam ja. Iako ja osobno u tom trenutku smatram da mogu biti i gora.

U svakom slucaju, ovo je aspekt nepromisljenosti, naglosti i grubosti. Iako ne nuzno fizicke. Ali po pitanju emocija.

&
Quote:
Venera 0, 90, 180 Pluton

Ove osobe same traže fatalne ljubavi o kojima se može napisati knjiga. Kada im se dogodi, veoma su posvećene partneru, a za uzvrat očekuju isto. Seksualna privlačnost im mnogo znači i same su jako seksipilne. Veoma su zahtijevne u ljubavi, posesivne i ljubomorne.
A da dojam bude potpun, tu je i Venera 0 Pluton.
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 16:20   #26
Ajd da ja probam. Nije razrađeno, ovako je "s neba pa u rebra"
Ne bih rekla da je ljubomora odlika određenih planeta, već da svaki planet ima svoj "razlog" za ljubomoru.
Plutonovska je motivirana destrukcijom, znači njemu je ljubomora sredstvo kako bi ispoljavao destruktivnost
Sunce je vođeno taštinom
Venera zavidi na lijepom, i materijalnom
Saturn paradoksalno, je zavidan na širenje (vlastitu suprotnost) pa reagira ograničavanjem. Jupiter obrnuto.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 16:53   #27
Ljubomorom se najčešće naziva negativna emocija koja u sebi sadrži egzistencijalni strah od gubitka voljene osobe. Ljubomorna osoba se plaši da se ne ostane sama i napuštena, pa iz straha da se to ne dogodi ima potrebu za kontrolom svakog poteza voljene osobe.

Ljubomora može biti manjeg i većeg intenziteta, a u nekim slučajevima može poprimiti razmjere patologije, kada je osoba doslovno zaslijepljena svojom ljubomorom (Pluton). Ljubomorne osobe su nesretne osobe (Saturn). Ponajprije zbog toga jer nemaju povjerenja u sebe (Saturn) niti osjećaje vlastite vrijednosti (Saturn). Ljubomorna osoba želi zadržati objekt svoje ljubavi. U ljubomori ima nešto uništavačko (Pluton) prema ljubavi (Venera).

Ljubomora je oblik nemoći i nekontrole nad sobom.

Zbog svega toga srž ljubomore u natalnoj karti opisuje neskladna veza između energija:

- Venera (ljubav)
- Saturn (kontrola, strah)
- Pluton/scorpio (strast, krajnost, pakao )

ako se misli na "klasičnu" ljubomoru u ljudskim odnosima.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 22:15   #28
"Ljubomora je bol koja svim silama nastoji otkriti ono sto bi ga ucinilo jos vecim."

Ljubomora jest bol, jer osoba pati u svojim mislima, pretpostavljajuci nesto u sto nije sigurna. Ipak, bori se s demonima i sa tom drugom osobom, provjeravajuci i do najmanje sitnice ili u nadi da ce se naposlijetku razuvjeriti u to sto ju tisti ili suprotno tome - dobiti potvrdu svojih strahova.

Osoba zapravo stoji negdje izmedju, u svojoj nesigurnosti, ne bih rekla toliko u sebe, koliko u drugu osobu i medjusobni odnos. Mora biti prisutna velika kolicina posesivnosti i sebicnosti ali i sposobnost vlastitog ponasanja koje pretpostavlja kod druge osobe.

Ne mora nuzno ljubomora biti patoloska ili sinonim za osjecaj manje vrijednosti. Ne postoji osoba koja nije tu i tamo pokleknula pred naletima sebicnosti, posesivnosti, straha, paranoje ili ludila... ali neki su u takvim stanjima duze, a neki krace. Neki iz ovog razloga, neki iz onog.
Ponekad je ljubomora slatki zacin, a ponekad stil zivota.

U svakom slucaju glupo je reci da je ljubomora nesto sasvim nepotrebno ili cak moguce za izbjeci.

Drugim rijecima, iako postoje razne "vrste" ljubomore, ljubomora iz strasti (Ovan, Skorpion), iz posesivnosti (Bik, Lav), iz straha za vlastitu sigurnost i buducnost (Rak, Bik), straha cisto od samoce (Ribe, Rak, Vaga!!)....ona je u korjenu vezana za neki dio licnosti te iste osobe koja ljubomoru "proizvodi".

Ne mozes pretpostavljati kod drugoga nesto sto je tebi samome sasvim nepoznato.

Zato Skorpion "boluje" od sasvim drugacije ljubomore nego primjerice Vaga.

Zna se sto daje Venera kvadrat Mars....pa je iz istog razloga to i aspekt ljubomore jer pretpostavlja kod drugoga ono sto sam poznaje.
Isto tako Pluton s Venerom - trazi dubinu, potpuno predavanje....sve ili nista. Doslovno - ili je sve ili je nista. Tako da lako i najmanji trzaj moze upucivati na ovu drugu opciju - nista.....sto budi poriv za provjeravanjem i uvjeravanjem.
Jer sumnja je neprihvatljiva.

Tako da mi sasvim prikladno izgleda gore navedena izreka osobito za Skorpione i Pluton-aspekte.

Bol koji zeli otkriti ono sto bi ga moglo uciniti jos vecim. Jer sumnja razdire podmuklije.

Na kraju svega valja pogledati osnovne karakteristike osobe pa na temelju toga uspostaviti zakljucak kako se sama osoba nosi s tom istom ljubomorom. Gdje povlaci crtu, koliko daleko moze ici i na sto je sve spremna.
S druge strane takodjer i kako ju pokazuje.
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 01:18   #29
Napadnu i mene te boli ponekad Venera kvadrat Pluton, Pluton konjukcija Mars..Ali mi je Sunce u Djevici i ja to obicno sakrijem i glumim ravnodusnost
Nemogukojehocu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 08:35   #30
Evo već neko vrijeme pomalo pratim ovaj forum i veoma mi je zanimljiv. Inače me astrologija odavno zanima ali uvijek me prati nekakva nesigurnost u moje osobne zaključke.
Za sebe uvijek govorim da nisam ljubomorna.....i to stvarno mislim. ali ponekad mi se dogode snažni izljevi i iako sam svjesna da nema nikakvih osnovanih temelja za to,ne mogu to kontrolirati u tom trenutku. Sva sreća da ne traju dugo i da nije često...i da sam svjesna da je to ta moja mračna strana.
Inače sam dupli Strijelac sa Suncem u 1. i Mjesecom u Raku u 8.kući.
Ali tu je još i Venera u Škorpionu (11.kuća) koja tvori prekrasan kvadrat prema Marsu u Vodenjaku(2.kuća).
Isto tako Pluton i Uran iz Djevice(inače umetnuta 9.kuća) mi kvadriraju natalno Sunce pa pretpostavljam da je to okidač koji se neočekivano aktivira ????? jesam li u pravu?
Nea 37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 16:58   #31
Halo ray ban,

Ja mislim da su Bikovi i Skorpioni najljubomorniji. Skorpion (pravi) moze i da napravi neku glupost ako ga zena prevari.

Moj svak je Lav, neznam njegov podznak: uzasno je ljubomoran. Sestra ne smije ni pogledati drugoga a nesto vise ne smije joj pasti na pamet.
Inace medju njima je velika ljubav: njezin Mjesec u Lavu u konjunkciji sa njegovim Suncem (nisam ih jako analizirala, jer zivimo daleko a to mi je palo u oci).

Sto se tice aspekata, to ne znam kakve mora imati. Znam samo to da jedni privlace uvijek slicne muskarce ili zene: ako je prvi bio pijanac onda ce i drugi biti slican. Naravno to vrijedi za nekoga tko mozda ima Neptuna u 7.kuci (sa slabim aspektima).

Pozdrav,
Stella

Zadnje uređivanje stella77 : 12.04.2008. at 17:02. Reason: Zaboravila nesto napisati!
stella77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 18:08   #32
Quote:
stella77 kaže: Pogledaj post
Halo ray ban,

Ja mislim da su Bikovi i Skorpioni najljubomorniji. Skorpion (pravi) moze i da napravi neku glupost ako ga zena prevari.

Moj svak je Lav, neznam njegov podznak: uzasno je ljubomoran. Sestra ne smije ni pogledati drugoga a nesto vise ne smije joj pasti na pamet.
Inace medju njima je velika ljubav: njezin Mjesec u Lavu u konjunkciji sa njegovim Suncem (nisam ih jako analizirala, jer zivimo daleko a to mi je palo u oci).

Sto se tice aspekata, to ne znam kakve mora imati. Znam samo to da jedni privlace uvijek slicne muskarce ili zene: ako je prvi bio pijanac onda ce i drugi biti slican. Naravno to vrijedi za nekoga tko mozda ima Neptuna u 7.kuci (sa slabim aspektima).

Pozdrav,
Stella
stella
ti se stvarno jako razumiješ u horoskope!
da,baš sam sa bikovima,škorpionima(oni su stvarno najgori,samo je problem u tome što su ljubomorni bez razloga) i lavovima imala najgora iskustva.
dodala bih još i rakove,vodenjake i blizance.

sigurno je to onda to,jedni uvijek privlače iste muškarce
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 12:33   #33
ray ban,

Nesto si puno protiv braka. Neces nikako, jer se bojis njihove ljubomore ili sta?
Ja mislim da kad dodje onaj pravi, neces ni okom trepnuti, nego ces ici s njim.
Dok puno razmisljas normalno nista nece ni biti. Kod pravog se uopce ne razmislja, inace on moze da ode.

To je moje omiljeno pitanje (sretno) udatim zenama:
sta si mislila o njemu kad si ga prvi puta vidjela?
NISTA! To je odgovor, kad se sretne prava osoba.

Sto se tice aspekata za ljubomorne osobe: negdje sam napisala da to nisu toliko aspekti koliko osobe rodjene u znaku Bika, Skorpiona i Lava.

Stella
stella77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 12:54   #34
stella ti si meni super!

ma stvar je u tome da ja nikako nemam sreće u ljubavi(nikada nisam imala).
to zahvaljujem mojim aspektima u natalnoj karti(imam ih dosta koji pokazuju da jednostavno nisam za brak,a i privlačim jako loše partnere).

dva puta sam naletjela na frajere za koje sam mislila da bi se htjela udati(ali jedan je već bio oženjen,a drugi živi na drugom kontinentu),možeš onda misliti koliko imam sreće u ljubavi

inače,nije da sam protiv braka zbog njihove ljubomore(to ja odmah vidim kod dečka,pa prekidam vezu).
jednostavno bojim se da bi mi nakon nekog vremena počeo ići na živce,a ja i dalje moram živjeti s njim.
i mrzim one kompromise koji se moraju raditi u braku.
a i brak i ozbiljne veze me"guše".
ja obožavam svoju slobodu,najljepši mi je taj osjećaj slobode,nema mi ništa ljepše od tog.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 13:31   #35
Moja ljubomora ima u sebi sve: i strah od samoće i posesivnost i neisgurnost
Bikica, s podznakom u Ribama i mjesecom u Jarcu koji je uz sve to i u kvadratu s Plutonom u 7.!!
A da ne spominjem Merkur iz Blizanaca koji radi trigon na taj Pluton, pa ja, odana i iskrena kakva jesam, kad nanjušim da nekaj ne štima pretvaram se u Sherlocka Holmesa i slijedim tragove koji me vode do ubojice ljubavi
Ali moja reakcija nije plutonovska uništavačka, već ona riblja emotivna - melankolija je moje drugo ime
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 19:28   #36
Wow, napokon i ova tema, osobno moja najgora mana(prelazi sve granice), to pojašnjavam mjesec(bik) 180 pluton(škorpion)....užasno
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 23:32   #37
iako mi je venra trigon saturn
imam i venera inkonjukcija pluton
ja sam mislila da sam ja uzasno ne ljubomorna osoba
mislim da tu inkonjukciju najbolje opisati sa,ne zelim da je on imao ikoga prije mene,ne zelim da sam ja imala ikoga ikad,i da smo samo mi i nitko vise.
znam da sam malo luda,i da me nece prevariti i sve,i da je to do mene,pa se lijepo suzdrzim,cudno ali ljubomorna sam na bivse,a ne sad ovako osobe neznam prijateljice,i sl
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 09:46   #38
Eto i mene...znam biti ljubomorna...ali i sama mislim kao neko gore iznad da je to poražavajući osjećaj koji me nije dostojan...

Ali dogodila mi se sljedeća situacija (isto pomalo bolesno)...meni je užasno potrebno konstantno uzbuđenje u vezi i lako mi postane dosadno kad sam sa nekim dulje...i tako sam u jednoj jedinoj vezi od 2 god. otkrila ljubomoru

Kad bi zamislila da me vara,da sigurno ima ljubavnicu meni bi on postao zanimljiviji,poželjniji ,odmah bi skakala oko njega i opsjedala bi ga (posesivnost Dupli Bik)...dok u mirnim trenutcima kad bi sve bilo idealno i romantično meni bi on išao na živce (Ve180Ur)...užasno,gušila bi se pored njega i najradije bi ga potjerala da ga više nikad ne vidim...mislim da je s vremenom i on to shvatio....

Uglavnom ja sam pomoču ljubomore uspjela konačno bit u ozbiljnoj vezi...

How sick is that?Help!!!
Petlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 13:40   #39
Quote:
Petlja kaže: Pogledaj post
Eto i mene...znam biti ljubomorna...ali i sama mislim kao neko gore iznad da je to poražavajući osjećaj koji me nije dostojan...

Ali dogodila mi se sljedeća situacija (isto pomalo bolesno)...meni je užasno potrebno konstantno uzbuđenje u vezi i lako mi postane dosadno kad sam sa nekim dulje...i tako sam u jednoj jedinoj vezi od 2 god. otkrila ljubomoru

Kad bi zamislila da me vara,da sigurno ima ljubavnicu meni bi on postao zanimljiviji,poželjniji ,odmah bi skakala oko njega i opsjedala bi ga (posesivnost Dupli Bik)...dok u mirnim trenutcima kad bi sve bilo idealno i romantično meni bi on išao na živce (Ve180Ur)...užasno,gušila bi se pored njega i najradije bi ga potjerala da ga više nikad ne vidim...mislim da je s vremenom i on to shvatio....

Uglavnom ja sam pomoču ljubomore uspjela konačno bit u ozbiljnoj vezi...

How sick is that?Help!!!
Mislim da si odlično opisala aspekt opozicije između Venere i Urana. Nije tebi lako. No budem se nadovezala na tvoj post, pa malo šire dotaknula ovaj aspekt.


Venerina osnovna priroda opisuje potrebu za uspostavom veze, dok je Uran transpersonalno, neosobno tjelo koje ima posve neobičnu putanju i pravac djelovanja. Jedno od osnovnih Uranovih obilježja jest potreba za slobodom od svih ograničenja, distanca od svega "osobnog", ali ga karakterizira i potreba za stalnim stimulansom. Zato u aspektu opozicije Urana s Venerom osoba treba u sebi "pomiriti" te dvije krajnosti (potrebu za slobodom i potrebu za stimulacijom) da bi ostvarila zadovoljavajući ljubavi odnos (Venera).

Dakle, taj aspekt u sebi sadrži jake oprečnosti, osoba u sebi nosi obrazac nepostojanih osjećaja, osjećaja koji variraju između dvije krajnosti, dva ekstrema....od intenzivnih želja koje zahtjevaju brzinsko zadovoljenje, do potpune nezainteresiranosti. To je i dobar primjer zašto aspekt Venera-Uran opisuje raskide ljubavnih veza, jer "takve krajnosti" u najmanju ruku uznemiruju drugu stranu, u njoj lako pobuđuju osjećaje poput onih da nije voljena, već da je samo objekt nečija hira. Tim krajnostima osoba nesvjesno drugoj strani šalju poruku "ja tebe uopće ne trebam" ili "dosadan si". Zato striček Arroyo kaže da osoba s ovim aspektom mora naučiti "kako slobodno (Uran) da daje (Venera), ali da to čini s određenim stupnjem ravnoteže i suosjećajnosti, a ne da se lišava ljudskih osjećaja". Što se ljubomore tiče ovaj aspekt je najjači kada se nalazi na relaciji bik-scorpio. A kako vele na jednom sajtu "ljubomora je vrsta straha da će nas naša voljena osoba prestati voljeti zbog nekog drugog ili da će nekog drugog voljeti više nego nas pa ćemo zbog toga izgubiti ekskluzivnu poziciju u njenom životu"......moglo bi se reći da se kod ovog aspekta s jedne strane osoba plaši da će sama ljubaf prestati biti eksluzivna.

A s druge strane kako ljubomora u osnovi proizlazi iz nedostatka samopouzdanja (što Urana preveć ne šmeka ) on odlazi u svoju drugu krajnost "da uopće nije ljubomoran". A to se događa zato jer je pomalo narcisoidan, jer se osjeća nezamjenjiv, jedinstven, a time i presiguran u odnos. A sigurnost je pak nešto što Urana naprosto ubija. I eto....začarana kruga.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 19:04   #40
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ljubomorom se najčešće naziva negativna emocija koja u sebi sadrži egzistencijalni strah od gubitka voljene osobe. Ljubomorna osoba se plaši da se ne ostane sama i napuštena, pa iz straha da se to ne dogodi ima potrebu za kontrolom svakog poteza voljene osobe.

Ljubomora može biti manjeg i većeg intenziteta, a u nekim slučajevima može poprimiti razmjere patologije, kada je osoba doslovno zaslijepljena svojom ljubomorom (Pluton). Ljubomorne osobe su nesretne osobe (Saturn). Ponajprije zbog toga jer nemaju povjerenja u sebe (Saturn) niti osjećaje vlastite vrijednosti (Saturn). Ljubomorna osoba želi zadržati objekt svoje ljubavi. U ljubomori ima nešto uništavačko (Pluton) prema ljubavi (Venera).

Ljubomora je oblik nemoći i nekontrole nad sobom.

Zbog svega toga srž ljubomore u natalnoj karti opisuje neskladna veza između energija:

- Venera (ljubav)
- Saturn (kontrola, strah)
- Pluton/scorpio (strast, krajnost, pakao )

ako se misli na "klasičnu" ljubomoru u ljudskim odnosima.
ja ju organski osjećam(pluton u sco u 1. u konjukciji s Ac)....ali mislim da je to potreba za potpunim stapanjem i predajom...
Venera mi je u Ovnu u 5.,što meni dodatno jača potrebu za jednom značajnom pozicijom u njegovu životu....i uvijek se izborim za nju....ALI
Saturn mi je u vodenjaku i u sekstilu s venerom...pa sad neznam...ovo ne bi trebalo dovesti do nekog prevelikog straha od napuštanja...a uran i pluton su također u sekstilu...
malo sam kontradiktona. Fizički ne ograničavam,ali imam žestoku potrebu da bude potpuno predan meni, ne iz straha,nego zato što se ja imam potrebu predati....osjećam to u trbuhu.
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.