Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2012., 18:08   #61
Gledala sam neki dan emisiju u kojoj je rečeno da se izričito mora koristiti cejlonski cimet, ne ovaj obični. Gdje se može kupiti taj cejlonski cimet u Zg?
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 18:43   #62
U bio i bio.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 19:15   #63
Hvala Lida! Jel znaš možda i cijenu?
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 00:45   #64
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Gledala sam neki dan emisiju u kojoj je rečeno da se izričito mora koristiti cejlonski cimet, ne ovaj obični. Gdje se može kupiti taj cejlonski cimet u Zg?
U Bio&Bio negdje oko 25kn 50g
flinstones is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 21:11   #65
Hvala ti

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 21:03   #66
Quote:
kolačićka kaže: Pogledaj post
znaš li koji omjer vode cimeta i meda ide ?
Bok!
Prvi puta se javljam pa vas pozdravljam ! Pročitala sam dosta vaših postova .
Dosta informacija o toj namirnici našla sam na navedenoj dolje adresi .Od vrste ( cejlonski dobar -sadrži manje kumarina i indonezijski sadrži više kumarina ( melje se cijela stabljika i ima intenzivniji miris , kumarin je toksična substanca ) i niza drugih informacija .
Iako je zdrava namirnica ni s njom ne treba pretjerivati .Ne više od jedne čajene žličice ili 5 g .Jedna vrećica je 10 g .Dosta korisnih savjeta i informacija možete naci na

cimet i med dijeta coolinarika forum (1.STR ),Nadam se da će ova informacija nekome pomoći !!!!!
anita123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:25   #67
Bok, evo da i ja napisem svoje iskustvo. Pijem cimet i med oko mjesec ipo, skinula sam cca 3kg. U pola decilitra tople vode (ne kipuće) umiješam 1 žlicu meda i pola žličice cimeta. To pijem samo ujutro. Uz to vježbam, pijem 2-3 zelena čaja dnevno, b activ i zobene, nastojim ne jesti puno slatkoga.
corinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 08:34   #68
Ne znam koliko ova kombinacija pogoduje mršavljenju pošto sam to davno bila probala ,bila uredna u pijenju ,a rezultat je bio 3 kg više
Erin5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 08:36   #69
Quote:
corinaa kaže: Pogledaj post
Bok, evo da i ja napisem svoje iskustvo. Pijem cimet i med oko mjesec ipo, skinula sam cca 3kg. U pola decilitra tople vode (ne kipuće) umiješam 1 žlicu meda i pola žličice cimeta. To pijem samo ujutro. Uz to vježbam, pijem 2-3 zelena čaja dnevno, b activ i zobene, nastojim ne jesti puno slatkoga.
Bit će prije da si smršala zbog drugog dijela posta
Erin5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 06:22   #70
koristim zlicicu meda i pol zlicice cejlonca u mlakoj vodi, prije spavanja i kad ustanem, vec 13 mjeseci.smrsavila nisam,ali sam primjetila da su mi nestale peludne alergije, a ni prehlade ni gripe u tih godinu dana.cula sam info da mi moze jetra nadrapat.ono sto me muci je da nigdje ne mogu naci info koliko dugo vremenski smijem to piti? sto se mene tice ja bi to dozivotno pila..ali sad sam malo u brigama oko toga
ryana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.