Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2006., 12:52   #1
Shopping in Budapest

Da li je neko shoppingovao u Budimpesti koja su tamo udarna shopping mesta, sta ima zanimljivo gde vredi otici ...
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 14:49   #2
Ja sam bila tamo prije 4 godine i mogu ti reći da ti tamo nema ničeg posebnog što nema i u Hrvatskoj. Dapače, mi ovdje imamo puno bolji izbor od njih, tamo je sve sama sirotinja...
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 18:12   #3
ne bih se bas slozila... nisu uopce sirotinja, dapace, budimpesta je ljepsa i ulickanija nego zagreb. Pogledaj u vaci utca
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 19:56   #4
Quote:
Andjelcic kaže:
ne bih se bas slozila... nisu uopce sirotinja, dapace, budimpesta je ljepsa i ulickanija nego zagreb. Pogledaj u vaci utca
Pa da, grad je ulickan, a ljudi, što s njima? Naša vodičkinja je imala rasparane hlače, a i sama je rekla da se tamo teško živi... Iz onog što sam vidjela, to je samo izvana ulickan grad s hrpom sirotinje.

(Doduše, to je bilo prije 4 godine, ne znam kako je sad)
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 18:52   #5
Budapest ti je odlicno mjesto ako voliš velike shopping centre... imas svega, ali cijene su ko kod nas, tako da... nemoj se zavaravati za cijenama (koje izgledaju relativno niske u eurima) hehe... kao podsjetnik (1euro=7.32kn) hehe pozz
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 20:18   #6
ja znam bar dvadesetero ljudi iz budimpeste i svi voze bolje aute od vecine hrvata koje poznajem. mnogo ljudi u hrvatskoj kazu da se tesko zivi pa nas ipak kao narod ne bih prozvala sirotinjom.
u budimpesti je sigurno standard visi nego u ostalim dijelovima madjarske, ali ista je situacija i kod nas. za informaciju, madjarski je bnd per capita oko 10-15% veci od naseg
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 20:26   #7
mene shopping u budimpešti nije impresionirao. uglavnom sve slično kao i kod nas, osim što u glavnoj ulici imaš veliku zaru u kojoj stvarno ima svega i h&m koji je na 2 kata ali niš spešl. e da, mene je razveselio MAC, odmah pokraj zare.
ima par velikih šoping centara ali u njima nećeš naći ništa senzacionalno. new yorker, mango, i tako to....
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 21:01   #8
Shopping u Budimpešti

Idući vikend iden u Budimpeštu, a budući da mi treba par stvari za nadolazeću sezonu, molila bih one koji znaju koji šoping centar je najbolji (čula sam da ih ima puno). Zanimaju me dućani pout Zare, H&M-a, Pimki-a i sl. Ili možda ovi dućani imaju u centru grada, što bi bilo divno?
bembula is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 21:45   #9
svi su u centru grada (ne znam za pimky), vaci ulica.
Dustflower is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 21:58   #10
Vaci ulca....ponesi dosta novaca, moj savjet
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 04:24   #11
ima jedan dobar šoping centar u gradu, ali, jebeš ga, ne znam mu ime. pitaj ljude.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 08:58   #12
www.westend.hu (WestEnd City Center)
www.mammut.hu (Mammut Shopping and Entertainment Center)
www.polus.com (Polus Center)
www.asiacenter.hu (AsiaCenter)
www.lurdyhaz.hu (Lurdy House)
www.dunaplaza.hu (Duna Plaza)
www.mompark.hu (MOM Park)
www.eurocenter-obuda.hu (EuroCenter Obuda)
www.rozsakert.hu/rozsakert.php (Rozsakert)
www.europark.hu (Europark)
www.ece.de/en/shopping/center/ovt/ovt.jsp (Arkad Örs Vezer Tere)
www.savoyapark.hu (Savoya Park)
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 22:55   #13
...joooj, Budimpesta je diiiiivna - kako kao grad, tako i kao mjesto za shopping bijah prosli ljeto na Szigetu, ali spavale u hostelu u gradu, tako da smo mu se izdivile uzduz i popreko...ima genijalnih ducana, samo ti dodje gotovo zao kupovati, koliko se lijepo setati gradom Parlament je pa svakako odi ako imash priliku (nije mi namjera biti turisticki vodic, sorry )
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 23:48   #14
Quote:
xavierkat kaže:
Parlament je pa svakako odi ako imash priliku (nije mi namjera biti turisticki vodic, sorry )
i na citadelu
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 13:22   #15
u bitii ... kad pocinju u budimpesti snizenjaa..?? se isplkati tamo u ici..
 
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 15:41   #16
ima jedan predobar s.centar naravno neam pojma kak se zove ogroman je i ima sve i svasta ducani koji god da ti srce pozeli, al svejedno nesto ces nac tamo!!
nuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:36   #17
Ja sam u Mađarskoj bila prije dva tjedna i u nekim trgovinama su već počela sniženja. Koliko znam, prava počinju početkom 7. mj.
Joooj, Budimpešta je divna i za razgledavanje i za shopping! Mi smo bile u 4. mj. tjedan dana i svaki dan smo si organizirale tako da prijepodne idemo u razgledavanje znamenitosti a poslijepodne u neki shopping centar. Bilo nam je odlično!
Imaš nešto trgovina u Vaci ulici ali ona meni nije ništa u usporedbi sa njihovim shopping centrima. No, ako nemaš vremena onda je dobra!
WestEnd City Center - nalazi se u centru i do njega je lako doći i pješke te kažu da je najveći. Stvarno ima trgovina da boli glava, ali jedina je mana što u njemu bude katastrofa puno ljudi pa razgledavanje i nije baš najugodnije.
Mammut - do njega je isto lako doći jer se nalazi na Moskva ter do kojeg vozi podzemna. Ovaj centar je odlično uređen i isto ima puno dobrih trgovina.
Arkad - ovaj mi je jako drag jer često posjećujem njegovu manju verziju u Pečuhu. Do njega je isto lako doći podzemnom, stanica Örs vezér tere. Ovdje ima H&M, C&A, Esprit, Mexx...
Campona (http://www.campona.hu/ )ovaj mi se najviše svidio jedino mu je mana što se nalazi izvan grada. No, ako imaš vremena nije ni do njega problem doći. Sa trga Moricz Zsigmond vozi gradski bus broj 3, stanica je Nagytétény (zadnja stanica). Vožnja traje negdje 20min, ali uopće nije problem. Centar je odličan i po tome što ima i Tropicarium (najviše nam se svidio bazen sa morskim psima ) te showroom sa Suzuki autima. Od trgovina s odjećom ima H&m, AbOriginal, C&A, Jeans Club, Orsay...
Trgovine inače rade do 18h, a u shopping centrima do 21h.
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 11:10   #18
Neko sam vrijeme studirala u budimpešti, pa ti mogu dati pokoji savjet oko kupovine. Ako te zanima centar grada, tu je slavna Vaci utca- u njoj imaš Mango, Promod(pre, pre, predobar dučan) i Zaru, no H&M ti nije tamo- imaš ga u Camponi, kao što je već prije spomenuto. Meni su osobno najbolji centri West end- tamo zbilja možeš naći sve od igle do lokomotive- to ti je najveći c entar u tom djelu Europe, a super mi je i Mammut- najviše zbog toga kako je organiziran. No ako ideš na kratko, najbolje ti je otići u west end i tamo kupiti sve što ti je potrebno.
mind the gap is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 14:45   #19
pitanje jedno...koji H&M u Budimepšti je najveći? u kojem ima najviše dječje robice? da li u svakom od njih ima i ženska,muška i dječja moda? i Ima li u westendu H&M...hvala
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 21:31   #20
ja san bila pocetkom lita,al ne u shoppingu. svejedno-nitko ne zna engleski pa je tesko od ljudi izvuc neku info
just z is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.