Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 10:53   #21
oke zahvaljujem
djevojče18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:28   #22
SlimFigura čaj za mršavljenje (SlimArt), mješavina Puerha, cimeta i još nekih biljčica - meni je najbolji od svih (a isprobala sam ih puno). Definitivno vrijedi pokušati
sonic brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 01:12   #23
Prilikom posjete UK kod kolegice sam probala Tava caj i dopao mi se, ona mi je rekla da se i mrsavi brzo uz njega (ima Oolonga i puer + senca), znate li gdje ga mogu nabaviti u HR? Vidim na www.cajzamrsavljenje.com narudzbu pouzecem ali samo za srbiju, a ne bih koristila mastercard na internetu
MissyBM79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 10:50   #24
ja sam probala Oolong i od njega sam imala proljev tjedan dana
sonic brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 17:07   #25
Meni su najbolji čajevi crni čaj, zeleni čaj i čaj od koprive.
Ne po okusu nego po djelovanju.

Sva tri djeluju na izbacivanje suvišne tekućine iz tijela što ujedno sprečava osjećaj nadutosti.
A crni i zeleni čaj prilično dobro djeluju protiv bespotrebnog apetita, podižu energiju bolje nego kava ili čokolada, a pritom ne debljaju, ne dolazi do naglog pada šećera u krvi i super su za osvježavanje (bolje nego voda).
Ja ih pijem bez šećera i jako sam zadovoljna.
Eventualno limuna stavim.

Istina je da nitko neće smršaviti samo od čaja već od kompletne promjene režima prehrane, redukcije masnog i slatkog, uvođenja više voća i povrća...itd...
ali čajevi zbilja uvelike pomažu u borbi protiv suvišnih kilograma, ali i općenito pridonose zdravlju.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 17:13   #26
uh ovdje se vec dugo nije nista pisalo.
ja nakupila nesto viska preko ljeta, pa reko idem opet na jednu kuru mrsavljenja
i opet caj...i opet guglala, i citala, al ajd idem s vec isprobanim - danas narucila novi slimfigura paket.

ima li netko nekih novih preporuka, da kombiniram s cajem?
sonic brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 20:08   #27
Quote:
sonic brzi kaže: Pogledaj post
ja sam probala Oolong i od njega sam imala proljev tjedan dana
ovaj caj je odvratan fuj a nista nepomaze,barem meni
ZVIZ OP CUP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 00:21   #28
Quote:
sonic brzi kaže: Pogledaj post
uh ovdje se vec dugo nije nista pisalo.
ja nakupila nesto viska preko ljeta, pa reko idem opet na jednu kuru mrsavljenja
i opet caj...i opet guglala, i citala, al ajd idem s vec isprobanim - danas narucila novi slimfigura paket.

ima li netko nekih novih preporuka, da kombiniram s cajem?
imaš iskustva ? prričaj, kako djeluje, kakav je okus, ja stvarno ne mogu pit neke gadne čajeve..
koliko si skiula?
jabubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 13:38   #29
evo meni je danas stigao paket puerth čaja pa ćemo od sutra vidjeti kako to djeluje
krizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 13:05   #30
Quote:
zrinka18 kaže: Pogledaj post
caj za mrsavljenje vam je u prijevodu caj za proljev, od njega ti se ubrzava metabolizam i stalno te tjera na wc, tako da sve sto stavis u sebe ti potjera van prije nego ti organizam stigne preraspodjeliti, a navodno ne dovodi do dehidracije sto je inace obicaj kod proljeva. eto sad svi znate.
Ja sam popila 100 vrsta caja za mrsavljenje i dobila sam 10 kg.

pa ko hoce da proba?
tutti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 14:22   #31
Jedan odličan čaj za pomoć pri mršavljenju

Tražila sam i tražila, a onda pronašla... Vjerojatno ih ima još koji su jako dobri, ali ovaj je provjeren i odličan. Ovdje možete pročitati sve o čaju, a i naručiti ga: http://susjeda.com.hr/shop/preparati...a-mrsavljenje/
 
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 09:23   #32
Quote:
Susjedica kaže: Pogledaj post
Tražila sam i tražila, a onda pronašla... Vjerojatno ih ima još koji su jako dobri, ali ovaj je provjeren i odličan. Ovdje možete pročitati sve o čaju, a i naručiti ga: http://susjeda.com.hr/shop/preparati...a-mrsavljenje/
kakva su Vaša iskustva sa tim čajem?
lunastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 21:33   #33
hahaha

čaj Ma Huang, buraz!
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 10:36   #34
Tablete za mršavljenje - http://acaiberry900.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
maria43101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 13:05   #35
Quote:
maria43101 kaže: Pogledaj post
Tablete za mršavljenje - http://acaiberry900.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

iskopao je kilograme i drži te izdaleka?

Pepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 17:37   #36
Nipošto nije odvratan! Oolong ili wu long je divan čaj, pogotovo ako je u kombinaciji s nekim drugim biljem. Ja pijem oolong s jagodom i goji bobama, predivnog je okusa i miriši divno. Te kvalitetnije čajeve možeš nekoliko puta koristiti. Ja si napravim čaj, onda za sat vremena opet zgrijem vodu i prelijem iste te listiće i opet imam šalicu čaja. Možeš ovdje naručti, dostava je besplatna www.cajevi.hr, a imaju i povoljan žuti čaj koji je isto za mršavljenje.
OshNesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 10:39   #37
Probao netko Iwkan čaj? http://iwkan.akademskicentarzdravlja...i-proizvod-acz
keaton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 12:33   #38
Porez na budale...kupi čaj od koprive (par kuna u Mulleru) i pij ga 1,5l na dan ili pij dio bijelog/žutog/zelenog koji ti je bolji i koprivu. Za izbacivanje tekućine dobra je i preslica. Znaš koliko čaj kupiš za tu lovu??? Ali sami čaj bez mrdnut guzom i zatvoriti usta neće ti pomoć.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 20:29   #39
Piše da ovaj čaj, osim što potiče izlučivanje tekućine, ima i ostale učinke, od kojih mi je najzanimljiviji onaj smanjivanja gladi. Htjela bih čuti iskustva nekoga tko ga je probao po tom pitanju - jeste li osjetili taj učinak. Kad smo kod režima prehrane, uz čaj dolazi i dijeta čije držanje čaj olakšava. Bilo bi mi zanimljivo čuti iskustva ljudi koji su to probali.
@bubamara - čemu takav ton, zaista.
keaton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 07:58   #40
Ne znam što si toliko loše vidjela u tonu kojim ti kažem dobronamjerno da je to bacanje novca.
Iako nema omjera, navedene su sve biljke u čaju. Proguglaj ih i vidi koja smanjuje glad i tu biljku kupi u apoteci.
Vjeruj to je iz iskustva...ne s tim čajem, ali brojnim drugim. I kad smo kod dijete koju čaj olakšava...sjeti se samo Močinića, njegovih mikroiglica i čaja ugodnog okusa koji pomaže u mršavljenju...a do kojeg zapravo dolazi zbog izgladnjivanja organizma na max 700kcal dnevno.
Nema čaja/tablete/shakea koji pomažu...da ima, misliš da Oprah to ne bi kupila??? Zatvoriti usta na gluposti i mrdnut guzu...na žalost nema drugog bržeg, jednostavnijeg i čarobnijeg načina.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.