Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2006., 00:51   #41
imam zapravo najobičniju dulju kosu i šiške,kako bi rekli-klasična kleopatra frizura
boja je tamnosmeđa sa laganim crvnkastim sjajem-prirodna
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:08   #42
Quote:
Lali Puna kaže:
xavierkat, jesi li ovo ti? ili netko tko ima istovjetan stil pisanja i izgled?
...nije xavierkat ...
...ali recimo da si i blize no sto mislis ...(xavierkat i ja dijelimo strukturu DNA... )
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:40   #43
Otprilike ovako, ponekad se razigram, ili ju vežem ili podignem...

Ne bih mijenjala
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:42   #44
Quote:
emergence kaže:
imam bas takvu
:2up:

pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:35   #45
Quote:
samotna šetačica kaže:
...nije xavierkat ...
...ali recimo da si i blize no sto mislis ...(xavierkat i ja dijelimo strukturu DNA... )
heeey djeljiteljice dna
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:39   #46
Quote:
samotna šetačica kaže:
...nije xavierkat ...
...ali recimo da si i blize no sto mislis ...(xavierkat i ja dijelimo strukturu DNA... )
Sestra od Xavi?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:52   #47
odoh se i ja danas sisati, OVAKO

Ne mogu vise, cim osjetim ovu kosu na vratu jezim se...ne znam ja izaci na kraj s dugom kosom!

Kratko je ionako moj zastitni znak....uvijek bila i ostala TATIN SIN!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:12   #48
ja imam nešto slično ovome

samo je sada malo već izraslo, a moja boja je pola nijanse svijetlija
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:20   #49
poludjela bih da mi ovako pramen visi ispred oka
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:58   #50
joj, frizura mi je predivna, mary bellows....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 15:10   #51
Quote:
Mrtva mrkva kaže:
Sestra od Xavi?
...naravno bez brige - i ona ce ti uskoro krasti recenice
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 15:40   #52
Ja pustam kosu. Nikako da izraste. U biti slican slucaj kao kod Hane, taj prijelaz je najgori...
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 16:07   #53
Quote:
emergence kaže:
heeey djeljiteljice dna
...pozdrav i tebi ...
...bash je lijepo dobiti ovako slatku dobrodoslicu na forum

..a jedan i Mrkvi za njene detektivske sposobnosti
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 16:31   #54
Trenutno mi je kosa na odmoru od šišanja i farbanja do 7. mjeseca (kad se vratim s mora) da frizer ima materijala za rad...
Uglavnom, sad nisam za svijet, izgledam ko da imam žutu metlu na glavi, ali sama sebi sam bila najljepša s ovakvom
frizurom; s malo drugačijim bojama (ljubičasta s rozim pramenovima)...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 17:53   #55
@ OkatoZlo

i kako ju nosis? ja u repu 99% vremena, spasavaju me siske... a rijetko kad ju speglam ali to je ura vremena za pola sata nosenja jer se naravno na prvu naznaku vlage shebe
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 20:04   #56
imam jako gustu, tesku i ravnu kosu koju sam pokusala u nekoliko navrata malo nafrkati, al to je drzalo svega pol sata nema sanse da imam rudlavu frizuru...
uglavnom je poluduga, osisana u vise slojeva, stanjena i pomalo rascupana i svezana u rep (pogotovo kad je vruce) ili samo spetljana oko gumice
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 20:17   #57
Quote:
Rock Star kaže:
Probaj je nakovrčati i staviti pramenove. Ja isto imam dosta rijetku kosu, ali kad je nakovrčam, to je skroz druga priča. Je da mi se ne da uvijek, ali kad se vidim sa i bez kovrča, odmah dobijem volju. A to i nakon nekoliko kovrčanja postane rutina. Bujnost je lako dobiti, sam tak.
i ja to radim. ali uz sve ostalo mi je kosa i masna tak da smisleno izgleda 1 dan a drugi je već koma, pa ju često perem. i ne da mi se uvijek, nekad nemam vremena, a i čini mi se da ti vikleri ipak oštečuju kosu ( dok ih stavim i skinem iza mene ostane mali tepih od dlak na podu)
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 20:23   #58
Quote:
samotna šetačica kaže:
...pozdrav i tebi ...
...bash je lijepo dobiti ovako slatku dobrodoslicu na forum

..a jedan i Mrkvi za njene detektivske sposobnosti

pa dobrodosla nam

izgeda da si i ti jako simpa ko tvoja sestra,a ona mi je medu jako simpa ljudima na forumu,ali to nikad nisam ovako rekla
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 23:26   #59
Quote:
naranđica kaže:
i ja to radim. ali uz sve ostalo mi je kosa i masna tak da smisleno izgleda 1 dan a drugi je već koma, pa ju često perem. i ne da mi se uvijek, nekad nemam vremena, a i čini mi se da ti vikleri ipak oštečuju kosu ( dok ih stavim i skinem iza mene ostane mali tepih od dlak na podu)
Štete, čini se i meni, ali ne drastično. Recimo, ja imam one na čičak i ok su mi. Je da od njih znaju otići vrhovi, ali zato se na njih stavi silikona i ko novi su. U svakom slučaju, kovrčavo je uvijek bolja varijanta.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 23:45   #60
Quote:
xavierkat kaže:
...naravno bez brige - i ona ce ti uskoro krasti recenice
Awwww.. ne brinite, i ja cu vama

Ontopic - trazim kratke frizure po netu ne bih li nasla nesto slicno svojoj, ali pod svim linkovima za kratku kosu nalazi se nesto sto dopire do brade (to niiiijeeee kratko), a cak i kad nadjem nesto sto je stvarno kratko onda to izgleda ovako: sprijeda i straga. Morala sam podijeliti ove linkove s vama, nadam se da me razumijete
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.