Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2014., 12:17   #3701
SVADBA U KTC RESTORANIMA

Molim sve, koji znaju nešto više ili su imali svadbu u KTC restoranima, da napišu svoja iskustva. Zanima me kvaliteta hrane, cijene menu-a, popusti koji se mogu dobiti na danima otvorenih vrata itd.
majicaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 23:25   #3702
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Puno. Ja sam 3600 platila svoju, unikatna, po mojoj zelji
O tome sam i ja razmišljala, no imam loših iskustva s šivanjem. Više volim kad vidim gotovu stvar. Iskreno, nisam se nadala da budem našla za 3 000 kn, s obzirom da su u sposi i ostalim salonima iznad 5 000 kn.
Mali Jez is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 20:48   #3703
Cure, molim vas preporuku za nekog fotografa-amatera-poluprofesionalca, koji se bavi fotkanjem u slobodno vrijeme (znači, ne Gettzy, Mihoci i slično jer su nam brutalno preskupi). Tražimo nekoga tko ima bar malo iskustva s vjenčanjima, a fotografira za razumnu cijenu (do 1500 kn). Tražimo uslugu samo na dan vjenčanja (u periodu od 11-19 sati). Obuhvaća slikanje u parku prije vjenčanja, vjenčanje, prvi ples i tortu.
Mali Jez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 23:25   #3704
Ako imaš fejs pogleda Jura Photography iz Lopatinca,on je taj koji mislim da bi se dalo sa njim tak nešt dogovoriti.
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 04:45   #3705
Quote:
Mali Jez kaže: Pogledaj post
Cure, molim vas preporuku za nekog fotografa-amatera-poluprofesionalca, koji se bavi fotkanjem u slobodno vrijeme (znači, ne Gettzy, Mihoci i slično jer su nam brutalno preskupi). Tražimo nekoga tko ima bar malo iskustva s vjenčanjima, a fotografira za razumnu cijenu (do 1500 kn). Tražimo uslugu samo na dan vjenčanja (u periodu od 11-19 sati). Obuhvaća slikanje u parku prije vjenčanja, vjenčanje, prvi ples i tortu.
Nađi na fejsu Foto D@Vu pa si pogledaj slikice. Dečko je iz Ivanca, trenutno živi u Varaždinu
pikabooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 08:28   #3706
Quote:
majicaxx kaže: Pogledaj post
Molim sve, koji znaju nešto više ili su imali svadbu u KTC restoranima, da napišu svoja iskustva. Zanima me kvaliteta hrane, cijene menu-a, popusti koji se mogu dobiti na danima otvorenih vrata itd.
Dani otvorenih vrata su ti od 22.09.-28.09.2014.tj, ovaj tjedan...
cate is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 18:34   #3707
pozdrav
evo da se i ja ukljucim u raspravu.

Udajem se iduce godine u 6. mjesecu.

Za sad:
Sala: Restoran Royal Vratišinec
Foto-video: Fotokolor Vidovic
Vjencanica: Vjencanica Lidija Cakovec
Dekoracija: privat (susjeda)
Pozivnice i zahvale budu vjerovatno - angelusart
Do sad imamo samo dobrih iskustva sa svim. Jer nemamo ogranicenog budgeta nismo gledali na cijene nego na kvalitetu.

A curke molim trebala bi još koju priporuku za tortu i šminkanje. (M.Sredisce - Cakovec - Nedelisce)

Hvala
NesQa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 17:20   #3708
Bok
Ima li itko iskustva sa svadbom u sv.Martinu? Ne mogu nista naci, a ne bi htjeli rezervirati bez ikakvih informacija. Ok du im cijene menija, koliko smo do sad komunicirali fleksibilni su, ali nikoga ne znamo ko je bio na svadbi ili ju imao. Hvala
nika114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:57   #3709
Evo i mi konačno rezervirali salu i muziku za 6.mjesec iduće godine..
Molila bih iskustva sa Punaphotom. Da li zna tko kakve su im cijene?
Hvala..
cate is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:12   #3710
Bok..

jel imao netko svadbu u dvorcu terbotz? kakva je hrana, kako ste bili zadovoljni na kraju itd.. dobili smo ponudu koliko bi otprilike iznosilo sve, ali me zanima jos misljenje nekog tko je imao tamo svadbu..

Takodjer za zlatne gorice u zagorju..

I jos jedno pitanje, jel moze netko preporucit dj.a na podrucju medjimurja ili vz?

Quote:
cate kaže: Pogledaj post
Evo i mi konačno rezervirali salu i muziku za 6.mjesec iduće godine..
Molila bih iskustva sa Punaphotom. Da li zna tko kakve su im cijene?
Hvala..
sto se tice punaphoto, mogu ih od srca preporuciti jer su odlicni.. sto se tice cijena, ovisi o paketu koji zelis.. Lucija radi odlicne fotke, barem meni
ZaruljaZelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 10:55   #3711
imala moja sogorica svadbu u terbotzu.

inace ti ne stane bas puno ljudi tamo, na to obrati paznju. mi smo bili samo u onom straznjem dijelu kod kamina, muzika bila pokraj kamina.
inace je sve bilo odlicno, klopa super, usluga super. cijene ti azalost ne znam

ona terasica vani je odlicna pogotovo ako vam bude lijepo vrijeme
gore u onu sobu smo isli sami, pitali konobara i rekao tamo vam je kljuc samo idite

u podrum nas je sve goste vodio vlasnik (zaboravila sam ime), malo nam je tamo to nesto ispricao i svi smo isprobavali tamo svakakva vina. ne znam da li to ulazi u cijenu ili ne

vani, i ispred i iza, su super mjesta za slikanje. jedino kvari ugodaj ona rusevna zgrada, u biti mislim da je to orginalni dvorac. ali neki i od toga naprave neku "pricu".

ambijent znas kakav je,wc-i uredni, za razliku od vecine tih "sala" gdje smo bili na svadbama, da ti se zeludac digne od smrada vec na ulazu. meni se recimo moze mjeriti sa malom hizom, i ambijent i usluga. ok, u maloj hizi su malko vise fensi smensi, konobari s rukavicama, sva neka egzoticna a domaca jela, ali mislim da su cijene puno vece nego u terbotzu.

a cijena mislim da je malko poveca nego drugdje. mislim na kristal, ktc, raznorazne jelene i to.
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 01:03   #3712
Quote:
NesQa kaže: Pogledaj post
pozdrav
evo da se i ja ukljucim u raspravu.

Udajem se iduce godine u 6. mjesecu.

Za sad:
Sala: Restoran Royal Vratišinec
Foto-video: Fotokolor Vidovic
Vjencanica: Vjencanica Lidija Cakovec
Dekoracija: privat (susjeda)
Pozivnice i zahvale budu vjerovatno - angelusart
Do sad imamo samo dobrih iskustva sa svim. Jer nemamo ogranicenog budgeta nismo gledali na cijene nego na kvalitetu.

A curke molim trebala bi još koju priporuku za tortu i šminkanje. (M.Sredisce - Cakovec - Nedelisce)

Hvala
Bold-šminka Alla Style Gardinovec,,ima i fejs stranica pa možeš pogledati radove.
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 09:15   #3713
Možda znate netko gdje su povoljnije cijene vjenčanog prstenja na području Međimurja i Varaždina? Hvala..Da li uopće ima razlika u cijeni i kakvih?
cate is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 10:22   #3714
Mi smo kupili u VŽ - Beriša.
Cijena je bila daleko povoljnija od drugih.
Pristup kupcu je bio odličan, a ne ako kod nekih koji kao da te tjeraju van iz radnje.
Ponuda prstenja (gotovog) je bila najveća.


Quote:
cate kaže: Pogledaj post
Možda znate netko gdje su povoljnije cijene vjenčanog prstenja na području Međimurja i Varaždina? Hvala..Da li uopće ima razlika u cijeni i kakvih?
__________________
web
Davor B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 16:44   #3715
Pozdrav. Ima netko iskustva sa restoranom Kristal Čakovec? kolko je okvirno cijena menija po osobi za svadbu? i kolko je cijena bijelih navlaka za stolice?
mony1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 18:37   #3716
Cijene menija s mijenjaju svake godine čitaj-povečavaju :d

Kristal ima dosta vrsta menija nezz sad točno cijene al znam da oni imaju uz svaki meni +10E za piće po svakom gostu.

A cijene navlaka se ti kreću od 10-14 kn/osobi
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 09:54   #3717
Sad 15. i 16. studenog je sajam vjenčana u dvorani Graberje u VŽ-u pa koji planirate vjenčanje pogledajte.....

Zadnje uređivanje Matach : 10.11.2014. at 10:03.
Matach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 21:35   #3718
Gdje ste uzimali kolace/svadbenu tortu?

Hocu fine kolace, a nemam pojma gdje uopce ici pitati..
ZaruljaZelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:35   #3719
Lijep pozdrav! Zanimaju me provjerene informacije vezano za restoran Fontana Crnkovic. Znaci cijene menia ako je netko imao sve njihovo ukljuceno, sa picem ..ono da gosti piju koliko zele. Hvala
buba25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 15:21   #3720
Cool bok

Pozdrav svima! Najprije, sretna vam svima nova i sve najbolje u ovoj godini!!
Evo ja sam ovdje nova, i još se ne snalazim najbolje ovdje... ali, zato bih vas sve skupa zamolila za dobrodošlu pomoč oko vjenčanja!
Sljedeče godine u 9tom mjesecu planiram vjenčanje i me zanima ako mi itko može dati bilo koje informacije o vjenčanju; kad najbolje početi sa pripremama, kad iči na lov za vjenčanicu, kad rihtati cvječaru, itd...!
Inače sam iz SLO - Lendave, ali pošto sam međimurka i tamo imam svu obitelj, če svadba biti u međimurju, naravno. Zato me zanima ako tko zna za ove sale, kakve su im cjene menija, kad kod njih rezervirati sale, koja je bolja za manje svadbe (nas če biti približno do 70 ljudi) :
Jako me zanimaju restroran Royal (Vratišinec) , pansion Ilonka (MS), Raj (Peklenica), i seoski turizam (Sv. Martin na muri - ako održavaju vjenčanja tamo možda?)..
A da, i dali zna tko za grupu Rangerse, kolika im je cjena? Jednom sam bila na dočeku u Mačkovcu i oni su nas zabavljali, meni su bili fenomenalni dečki! Baš za takve prigode 1A! : :klap:
Ja se vam svima zahvaljujem na svim odgovorima i također se ispričavam na greškama (pisanje mi baš ne leži u hr ) ljep pozdrav!!
sannaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.