Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2008., 20:51   #141
Molim Vas ljudi, treba mi pomoc...
Ovako, preselila sam se u Englesku i sada ne mogu gledati niti jedan HR program... bar ne one koji me zaimaju, a to su Nova tv i HTV2... Vise ne rade niti u jednom programu JCL, TVants... nigdje...
Platila bi i mjesecnu/godisnju pretplatu, samo kad bih znala jel postoji mogucnost gledanja tih programa opreko kompa/laptopa?
Ne kuzim se u tehnologiju bas, samo zelim gledat HR tv ....
I ne znam, ako bi uzela neku od tih DVB PC kartica bili mi to omogucilo gledanje programa poput HRT2...
Molim vas, ako ima itko tko moze pomoci...
lids19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 23:57   #142
aaa ljudi fakat... netko.. bilo tko ???? username i pass??? aaaaaaaaaaaaa
donmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 17:18   #143
također .... idemo password user name netko bilo tko
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 07:16   #144
Quote:
lids19 kaže: Pogledaj post
Molim Vas ljudi, treba mi pomoc...
Ovako, preselila sam se u Englesku i sada ne mogu gledati niti jedan HR program... bar ne one koji me zaimaju, a to su Nova tv i HTV2... Vise ne rade niti u jednom programu JCL, TVants... nigdje...
Platila bi i mjesecnu/godisnju pretplatu, samo kad bih znala jel postoji mogucnost gledanja tih programa opreko kompa/laptopa?
Ne kuzim se u tehnologiju bas, samo zelim gledat HR tv ....
I ne znam, ako bi uzela neku od tih DVB PC kartica bili mi to omogucilo gledanje programa poput HRT2...
Molim vas, ako ima itko tko moze pomoci...
Hej imas ovaj citymediabeograd.com tu je RTL i Nova TV, Sljeme...Kazu da sa HRT pregovaraju pa ce i oni biti kasnije.Kazes da bi platila, pa cijene su malo paprene. Check it out
A ima i ovaj balkaniyum.tv jeftiniji je ali samo ima HRT i to nekad ukljuce HRT1 a nekad HRT2.
Oba su kao sto se vidi srbijanski IPTV ali eto to ti je to.

Zadnje uređivanje shalabajzer : 10.10.2008. at 07:22. Reason: Dopuna
shalabajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 07:33   #145
Check this out folks, IGOCOLO Google it Placa se sorry
shalabajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:22   #146
ajme shalabajzer, HVALA TI DO NEBA I NAZAD!!!!!!
lids19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 18:35   #147
Poštovani,

SaaN.tv je komercijalna usluga koja će Vam biti dostupna kroz nekoliko dana.
Testno razdoblje je završilo, te je to razlog zašto se trenutno ne može gledati.
Nakon startanja usluge i obavezne registracije i provjere korisnika ponovno će Vam, uz ostale usluge koje niste do sada mogli koristiti, biti omogućeno i praćenje željenih programa.

Srdačan pozdrav,

SaaN.tv team
SaaN.tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 23:59   #148
Quote:
SaaN.tv kaže: Pogledaj post
Poštovani,

SaaN.tv je komercijalna usluga koja će Vam biti dostupna kroz nekoliko dana.
Testno razdoblje je završilo, te je to razlog zašto se trenutno ne može gledati.
Nakon startanja usluge i obavezne registracije i provjere korisnika ponovno će Vam, uz ostale usluge koje niste do sada mogli koristiti, biti omogućeno i praćenje željenih programa.

Srdačan pozdrav,

SaaN.tv team

koji je sad ovaj?
predstavlja se kao da je od saan.tv
koliko tu ima istine ne znam
ako se zajebajes sa nama bolje se nemoj vise nikad javit
a ako mislis ozbiljno dodji u otakringerstr.23 16,bez. wien
da te pocastim
i jos nesto gledaj da to tvoje za par dana bude najduze do srijede 18h
zato sto ima tekma na htv2 cro-and
ajd sad i pazi sta radis
__________________
Ja se tebi svidjam , a ti meni !? Uzmi ubi pa se pusku!! Samo za nju koja nije tu,a ona zna koja je ta!!
Mali Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 21:22   #149
sto se tice medie saan, za pocetak bi bilo dovoljno da ubuduce prenose utakmice reprezentacije i dinama u kupu uefa, jer su to inace najgledanije stvari preko interneta, do tada cemo se snalaziti sa makadenocima i njihovim uslugama
svilaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 22:16   #150
Quote:
Mali Mrav kaže: Pogledaj post
koji je sad ovaj?
predstavlja se kao da je od saan.tv
koliko tu ima istine ne znam
ako se zajebajes sa nama bolje se nemoj vise nikad javit
a ako mislis ozbiljno dodji u otakringerstr.23 16,bez. wien
da te pocastim
i jos nesto gledaj da to tvoje za par dana bude najduze do srijede 18h
zato sto ima tekma na htv2 cro-and
ajd sad i pazi sta radis
Pozdrav
Ja sam im prekjucer poslao e-mail i jucer sam dobio isti ovakav odgovor
Hrga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:35   #151
Quote:
efroname kaže: Pogledaj post
Nemoj, molim te... Ja imam hrvatski IP, spajam se iz HR, a svejedno ne mogu gledat. I jos nest, na koje si internet stranice mislio kad si rekao da ONE filtriraju IP adrese. Za media.saan.hr znam da nije istina, jer me samo trazi username i pass. Ak mislis na nest drugo, stavi to ovdje!
Gle, kad ti kazem da su se filtrirale IP adrese! U recimo vremenu od 30 dana, tko god se je spajao izvan hrvatske nije mogao gledati stream,bez obzira iz koje zemlje bio. To znam sa 101% sigurnoscu, jer imam pristup na jos jedan server u HR na kojem imam remote desktop i na njemu sam mogao gledati. Trenutno streamovi nerade nikome tj. planiraju se ponovo pokrenuti...Kad?! Vidjet cemo...
ST4LKER is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 21:26   #152
Pozdrav!
Ja sam jucer dobio e-mail od media.saan.hr i dobio sam username i password,nakon toga sam otisao na stranicu koju su mi oni poslali,instalirao Silverlight.2.0 i sad mogu gledati HTV 1 i 2 ,NOVU tv i RTL
Kontaktirajte ih na [email protected] i zatrazite username i password te koje bi programe gledali
Btw ovo radi samo preko Internet Explorera
Hrga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 23:13   #153
hallo ! ijasam dobila isto,super je!! znali neko dalije besplatno?hvala pino
papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 00:06   #154
Quote:
Hrga kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Ja sam jucer dobio e-mail od media.saan.hr i dobio sam username i password,nakon toga sam otisao na stranicu koju su mi oni poslali,instalirao Silverlight.2.0 i sad mogu gledati HTV 1 i 2 ,NOVU tv i RTL
Kontaktirajte ih na [email protected] i zatrazite username i password te koje bi programe gledali
Btw ovo radi samo preko Internet Explorera
Bravo Hrga majstore.
Svaka ti cast,meni je uspjelo.
Napravio sam bas onako kako si napisao,poslao im e-mail,sutradan tj.danas vec dobio odgovor sa benutzername i pass,samo sto sam ja imao vec od prije instaliran Silverlight 2.0,tako da to nisam morao da napravim.
U e-mail stoji i link koji treba ubacit u Internat Explorer i potom tu na taj link ubacit benutzername i pass i to je to.
Evo sad bas gledam film na RTL-u.
Hvala Hrga jos jednom.
__________________
Ja se tebi svidjam , a ti meni !? Uzmi ubi pa se pusku!! Samo za nju koja nije tu,a ona zna koja je ta!!
Mali Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 21:57   #155
ne ide

prije sam bez problema gledao u windows media pleyeru, dobio sam poput vas user i šifru i to je uredno, medjutim plejer neće da otvori. traži na njemačkom da nešto updatujem a ja se u taj stranjski baš dobro ne razumijem. ako neko moze reći sta treba sve uraditi u wmp da ispravno funkcionira. hvala
svilaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 02:14   #156
Quote:
svilaj kaže: Pogledaj post
prije sam bez problema gledao u windows media pleyeru, dobio sam poput vas user i šifru i to je uredno, medjutim plejer neće da otvori. traži na njemačkom da nešto updatujem a ja se u taj stranjski baš dobro ne razumijem. ako neko moze reći sta treba sve uraditi u wmp da ispravno funkcionira. hvala
si dobio i link?
ako jesi,a trebalo je da dobijes,ubaci ga u Internet explorer,i on ce ti kad nadje taj link otvoriti prozor gdje treba da ubacis user name i pass.
ne treba uopste vise da otvaras windows media player
a to sto ti trazi na njemackom moze biti samo da trebas instalirat Silverlight 2.0
ako ti nije tesko stavi to ovdje sto ti je pisalo na njemackom pa cemo prevest ili sam sebi prevedi ovdje
pozz
__________________
Ja se tebi svidjam , a ti meni !? Uzmi ubi pa se pusku!! Samo za nju koja nije tu,a ona zna koja je ta!!
Mali Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 18:30   #157
riješeno

dobio sam iz druge direktni link i sada ide, hvala najljepša sto ste voljni pomoći. jedino ne znam kako da pustim sliku preko cijeloga ekrana. u wmp je lako ali ovde jos nisdam nasao tu funkciju
svilaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 19:07   #158
Quote:
svilaj kaže: Pogledaj post
dobio sam iz druge direktni link i sada ide, hvala najljepša sto ste voljni pomoći. jedino ne znam kako da pustim sliku preko cijeloga ekrana. u wmp je lako ali ovde jos nisdam nasao tu funkciju
probaj ovako
u desnom kutu imas dimenzije 1:1 , 16:9.......
ti izaberi Scale i onda lijevi klik na desktop
tako bi trebalo da ti uspije
__________________
Ja se tebi svidjam , a ti meni !? Uzmi ubi pa se pusku!! Samo za nju koja nije tu,a ona zna koja je ta!!

Zadnje uređivanje Mali Mrav : 06.11.2008. at 19:16.
Mali Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 21:02   #159
tako jednostavno, hvala
svilaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 19:06   #160
hej a dajte mi recite dali je ograniceno na pristup samo hr ip-ovima ili se moze pristupiti i iz inozemstva?
ducati13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.