Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2010., 19:14   #1
Dobrota...

DObrota, pozdrav
Nema mnogo kad si mi pomogao, al izgleda da komp nije očišćen do kraja.
Javlja se stari problem, nekontrolirano bježanje pokazivača miša, pogotovo kad radim u programima za vektorsku i rastersku grafiku (Adobe).
OTL log
i Extras log
Hvala unaprijed!
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 19:59   #2
Quote:
-doom kaže: Pogledaj post
DObrota, pozdrav
Nema mnogo kad si mi pomogao, al izgleda da komp nije očišćen do kraja.
Javlja se stari problem, nekontrolirano bježanje pokazivača miša, pogotovo kad radim u programima za vektorsku i rastersku grafiku (Adobe).
OTL log
i Extras log
Hvala unaprijed!
u logovima nema ništa sumnjivo...
imaš errore u vezi adobe

Hanging application Bridge.exe
Hanging application Illustrator.exe
i još jedan error u vezi badblock
http://www.eventid.net/display.asp?e...=Cdrom&phase=1


možemo provjeriti još sa combofixom
.skini combofix i spremi ga na desktop
-http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe
-antivirus postavi na disable
-pokreni combofix i na sve što traži odgovori potvrdno
-dok traje scan ne dirati miš ni tipkovnicu
-kada combofix završi izbacit će combofix log...taj log kopiraj na pastebin
dobrota is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 20:51   #3
Evo Combofix loga http://pastebin.com/m6918f55e

Vjerojatno je da nešto sa instalacijskim paketom Adobea nije u redu jer mi je Bridge zahebavao. Iako mi se čini da nije bilo problema sa nekontroliranim mišem u početku.
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 20:56   #4
Quote:
-doom kaže: Pogledaj post
Evo Combofix loga http://pastebin.com/m6918f55e

Vjerojatno je da nešto sa instalacijskim paketom Adobea nije u redu jer mi je Bridge zahebavao. Iako mi se čini da nije bilo problema sa nekontroliranim mišem u početku.
možeš izbrisati combofix

start-run-combofix /uninstall

probaj reinstalirati adobe...imaš učestale errore u vezi njega

i ovaj log je u redu
dobrota is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:01   #5
Quote:
dobrota kaže: Pogledaj post
možeš izbrisati combofix

start-run-combofix /uninstall

probaj reinstalirati adobe...imaš učestale errore u vezi njega

i ovaj log je u redu
Hvala. Nikakva vijest od tebe je najbolja vijest.
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.