Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2007., 15:30   #41
Najgore je to sto one misle da ih ta boja podmladjuje Pa ljudi zar nije ljepse vidjeti babu kako graciozno sijedi nego da se farba u kojekakve kricave boje pogotovo sto u tim godinama neke zene gube kosu pa kad se ta farba ispere ili ima izrast, pa mozes tjeme vidjet izmedju rozih vlasi

Znala sam jednu zenu koja se non stop farbala jer je pocela sijedit (preko pedeset godina joj bilo) i za vrijeme nestasica nije si mogla priustit farbu pa joj neko rekao da uzme orahovu koru i skuha i onda time opere kosu (jer kako svi znamo kora od oraha - ona zelena ljuska koja se osusi u kojoj orah bude - pusta crvenkastu boju). Zena je doslovno ispala ZELENA a nije imala love da kupi farbu da to prefarba pa je zelena hodala selom

Znam jednu zenu koja je u sezdesetim, onako plave oci i puno bora po licu, linija taman a kosa onako crno-sijedo pa zena izgleda fenomenalno.
__________________
Gott weiss ich will kein Engel sein!!!
duchess is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 14:23   #42
a dajte, jadne bakice, pitam se kakva ću ja bit
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 17:32   #43
Ja cu se mozda i farbati u zeleno kad budem bakica
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 17:52   #44
ja sam pankerica i farbam se u crveno i svi rekli da mi stoji odlicno, puno boje nego crna. pa ostajem jos malo pri njoj.
moja pokojna baka se farbala u tamno crveno valjda svaki dan, jer dok se znojila joj se crveno cedilo po vratu katastrofa. a moja teta je stara baba i da, farba se da ispadne onak sijedo-ljubicasto.
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 19:50   #45
Jednom sam se pofarbala u crveno, i svi su se složili da mi zbilja dobro stoji... Eh, ali ne bi bilo tu ništa loše da mi se nakon mjesec dana ta boja preobrazila u narančastu...A da si dugu kosu svaki mjesec farbam cijelu? Nema šanse... A svidila mi se boja
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 23:47   #46
Još koliko toliko može proći kada se svjetlopute pofarbaju u crveno, ali tragikomično mi je kada to učini netko maslinastog iili žućkastog tena, sa crnim obrvama
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 10:47   #47
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Još koliko toliko može proći kada se svjetlopute pofarbaju u crveno, ali tragikomično mi je kada to učini netko maslinastog iili žućkastog tena, sa crnim obrvama
da to mi je gore i od ljubičastokosih bakica. Puno puno gore.
Ne znam od kuda ta fama da crvena kosa pomlađuje, ja bih baš rekla da je suprotno, baš naglasi loš ten npr, bore...jebiga sve.
I onda još žena potrefi neku suludu nijansu, i na cirkus je u gradu

Quote:
A da si dugu kosu svaki mjesec farbam cijelu?
da, morala bi, a možda da probaš s kanom?

kad ja budem baba vjerojatno ću bit od onih bakica što briju da su još curice pa nose kečke i mašne i puf rukaviće jezuš
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 12:37   #48
Ja se mozda pofarbam u zeleno kad ostarim
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:33   #49
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post

da, morala bi, a možda da probaš s kanom?
O kani malo toga znam... A i kakva sam iskustva imala sa rezultatima boja na mojoj kosi, čisto me strah isprobavati nešto drugo.
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 15:14   #50
ja probala kanu, e ajme katastrofe, ispala sam narandjasta, istina bog prvo sam se zblajhala, pa stavila crvenu, pa na to crvenu kanu
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 15:40   #51
Quote:
Prixie kaže: Pogledaj post
ja probala kanu, e ajme katastrofe, ispala sam narandjasta, istina bog prvo sam se zblajhala, pa stavila crvenu, pa na to crvenu kanu
ejebi ga, kana nije za plavokose, sjedokose, ni blajhane.
dobiješ mrkvu i to u najboljem slučaju
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 23:02   #52
onda sam znaci jos dobro ispala. ma, kad sam bedasta, pala mi na pamet kana, odma isla i kupila. pa sam tek posle svrljala po internetu i svasta zgodnog doznala... sva sreca da sam par dana nakon kane stavljala obicnu boju i nisam pozelenila niti nikaj drugo uzasno. a kaj je navodno slucaj
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 13:27   #53
@ The White Rabbit kakva je tvoja nijansa crvene? Ravna ili kovrčava?
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 14:19   #54
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
@ The White Rabbit kakva je tvoja nijansa crvene? Ravna ili kovrčava?
moja je riđasta , drek, nemam sad tu slikicu..i valovita.
Što znači..ah muke s njom.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 23:47   #55
ja imam seđu kosu s crvenim odsjajem i razmišljam da se pofarbam u crveno. imam svijetlu put i plave oke. mislite da bi mi dobro stajala?
phoebe007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 01:17   #56
Ne znam kako bi ti stajalo, osim puti i boje očiju ima i drugih faktora. U svakom slučaju ako se odlučiš na farbanje u crveno svakako odgodi do jeseni, crvena boja se brzo ispire. Javi kako je ispalo (ako se obojaš).
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 16:23   #57
Farbala sam se u crveno s ljubičastim odsjajem (boja maline) neke 4 godine i svi su se kleli da mi je to bio najbolji odabir u životu.

Ali, more, sunce, feniranje, peglanje i ostala sranja unište boju - isprano nikad nije lijepo ... tak da sam se farbala dosta često, pogotovo zbog tog odsjaja. Na kraju mi je kosa izgledala uništeno i beživotno. Čak i kad sam se savršeno isfenirala, ipak mi je kosa izgledalo očajno.

Oni šamponi za obojanu kosu su čista laž.

Zadnjih godinu i pol sam crna. I to samo zato jer se crveni pigment nikako nije mogao maknuti kada sam se pofarbala na svoju prirodnu, tamno smeđu, boju. Još uvijek ima neki crvenkasti odsjaj.

Iako me ni frizerka nije htjela farbat u crno jer sam blijede puti, sada se svi kunu da je baš to boja za mene.

Ne bih mijenjala crno za ništa.
Aricija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 23:47   #58
prirodno sam tamnosmeđa, gotovo crna, ali sa svijetlim tenom i obrvama i bila sam 7 godina plavuša, a neki dan sam se ofarbala u malo svjetliju nijansu od moje prirodne i baš sam zadovoljna! sad mi je žao da nisam ranije!
što se tiče crvene, mislim da se neću u crveno nikad jer znam da se te boje jako, jako teško rješit, a ja bi poludila da mi mjeseci trebaju da se vratim na staro
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 00:57   #59
imala sam ovakvu boju:



sad je ovakva, to mi je i prirodna boja:



Plava me ispere, a u tamno smedjoj izgledam bolesno.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 00:59   #60
Na glavi sam nosila plavu kosu nekoliko godina dok mi nije puko film i svoju dugu plavu kosu ošišah na kratko i pređoh u crnuše. Užas! Od onda nikako da nađem pravu boju, a koje sve nijanse i boje sam koristila!
Sada sam neka polucrvena-polusmeđa, sa jadnom i rijetkom kosom.
Farbat ću se što prije jer mi se tjeme vidi kako boja blijedi, a to mi je grozno vidjeti na drugima, a kako je tek na meni?
Vidjet ću sutra, nakon što izađem sa minivalom za volumen. Onda odmah u DM i biram boju. Možda plavu?
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.