Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2010., 22:09   #41
Quote:
!hej kaže: Pogledaj post
Svi državljani RH-a imaju OIB.
Unesi ovdje matični i izbacit će tvoj OIB http://oib.oib.hr/SaznajOibWeb/fizickaOsoba.html
hvala
 
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 22:22   #42
Quote:
!hej kaže: Pogledaj post
Da, rješenje o nostrifikaciji.
Znači kopiram, ovjerim i pošaljem preporučeno? Oćeš ti tako... Valjda će stić u Zagreb do 16.
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 01:49   #43
Dajte neki post ono da je sve na mjestu..
da mi izdaju svjedodžbu o DM trebam im poslat potvrdu o nostrifikaciji?
to su se sad sjetili reci? -.-''
i zar nisu mogli počet s tim svjedodžbama kad su svi ispiti završili... meni stvaaaarno vise nista nije jasno xD
GilmanPunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 12:19   #44
Quote:
GilmanPunk kaže: Pogledaj post
Dajte neki post ono da je sve na mjestu..
da mi izdaju svjedodžbu o DM trebam im poslat potvrdu o nostrifikaciji?
to su se sad sjetili reci? -.-''
i zar nisu mogli počet s tim svjedodžbama kad su svi ispiti završili... meni stvaaaarno vise nista nije jasno xD
A ni meni, mogli su bar mail poslati
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 14:57   #45
a šta ako nekom ne pošalju rješenje na vrijeme, prije upisa?
 
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 15:49   #46
Quote:
Ella of Frell kaže: Pogledaj post
a šta ako nekom ne pošalju rješenje na vrijeme, prije upisa?
Važno ti je da pošalješ preporučeno, onda možeš poslat i 15. ako je rok do 16.

Ja ću u ponediljak, stra me da neće stić ako kasnije, daleko je Zg xD
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 15:51   #47
Quote:
Maxes kaže: Pogledaj post
Važno ti je da pošalješ preporučeno, onda možeš poslat i 15. ako je rok do 16.

Ja ću u ponediljak, stra me da neće stić ako kasnije, daleko je Zg xD
da, ali ja još nisam dobila rješenje da su mi ocjene verificirane, šta ako s tim zakasne, jer su rekli da će stići najkasnije 60 dana nakon što su predani
 
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 15:56   #48
Quote:
Ella of Frell kaže: Pogledaj post
da, ali ja još nisam dobila rješenje da su mi ocjene verificirane, šta ako s tim zakasne, jer su rekli da će stići najkasnije 60 dana nakon što su predani
Jesi ti stavila tamo da ćeš osobno preuzet il dala adresu da pošalju? Meni stiglo na adresu 8-9 dana nakon što je predano na nostrifikaciju...
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 16:00   #49
Quote:
Maxes kaže: Pogledaj post
Jesi ti stavila tamo da ćeš osobno preuzet il dala adresu da pošalju? Meni stiglo na adresu 8-9 dana nakon što je predano na nostrifikaciju...
stavila sam da ću osobno preuzet, ali u tom slučaju oni obavijeste telefonski, ali me još nitko nije zvao mislim da ću poslat nekog da ode provjerit u ministarstvo
 
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 16:52   #50
Quote:
Ella of Frell kaže: Pogledaj post
stavila sam da ću osobno preuzet, ali u tom slučaju oni obavijeste telefonski, ali me još nitko nije zvao mislim da ću poslat nekog da ode provjerit u ministarstvo
Trebaš otić tamo i dignit ih, lakše bi ti bilo da si dala adresu, ja iako sam u drugoj državi, stiglo za malo više od tjedan dana nakon što je predano...
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 16:56   #51
Quote:
Maxes kaže: Pogledaj post
Trebaš otić tamo i dignit ih, lakše bi ti bilo da si dala adresu, ja iako sam u drugoj državi, stiglo za malo više od tjedan dana nakon što je predano...
ma razmišljala sam o tome, ali znam iz bratovog iskustva koliko su mu komplikacija stvorili oko toga, pa sam htjela bit sigurna. sutra ću nazvat Ured da provjerim, pa ću poslat nekog da mi podigne ako to bude gotovo
 
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 20:03   #52
Meni je sitglo nostrificirana svjedodžba koliko znam. Tj. stavio sam adresu u Zg., no nije bilo kad je postar dolazi nikoga doma, pa je samo ostavio papir da se treba podignuti. To ce rodjak u ponedjeljak.
I sad na pbf-u mi pise da trebam originalnu maturalnu svjedodžbu iz srednje škole
dakle, svjedodžba il potvrda o državnoj mi nece bit potrebna?... taman mi jos 70ak mjesta fali da prihvatim upis.
GilmanPunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 23:37   #53
Ja sam naglasila da cu osobno preuzeti,sto znaci da ih moram zvati sutra/prek. da pitam jel gotovo,i sama preuzimam na istom mjestu gdje sam i predala dokumente?
iza_oblaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 16:19   #54
Može li se potvrda o nostrifikaciji njima osobno donijeti u Središnji prijavni ured (ili gdje?) i da mi oni odmah izdaju svjedodžbu o DM?
Night elf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 16:59   #55
Ja danas preporučeno poslao ovjerenu kopiju rješenja da su mi svjedodžbe nostrificirane u središnji prijavni ured, pa trebalo, ne trebalo za svaki slučaj
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 17:51   #56
mene su jutros nazvali da mi jave da su dokumenti nostrificirani baš fino od njih još da ne kompliciraju toliko stvari..
 
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 17:54   #57
Sad se patim s papirologijom za studentski dom

Upisi na faks mi 21. a za dom do 20. pa moram preporučeno poštom

Sad još dok sve prikupim i ispunim šta treba... I kako ću pobogu dobit pečat od škole na prijavnicu kad sad škola ne radi preko ljeta
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 17:59   #58
Quote:
Maxes kaže: Pogledaj post
Sad se patim s papirologijom za studentski dom

Upisi na faks mi 21. a za dom do 20. pa moram preporučeno poštom

Sad još dok sve prikupim i ispunim šta treba... I kako ću pobogu dobit pečat od škole na prijavnicu kad sad škola ne radi preko ljeta
moja radi još. a ček, ja recimo trebam među papire za dom stavit i kopiju indexa i potvrdu faksa o upisu, mislila sam da to treba svugdje onda natječaj za dom ne bi trebao završiti prije upisa
e, još jedno pitanje, mogu li ja ovu kopiju rješenja ovjerit u zagrebu, pretpostavljam da je isto, da ih ne nosim bezveze kući pa onda opet u zg?
 
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 18:17   #59
Quote:
Ella of Frell kaže: Pogledaj post
moja radi još. a ček, ja recimo trebam među papire za dom stavit i kopiju indexa i potvrdu faksa o upisu, mislila sam da to treba svugdje onda natječaj za dom ne bi trebao završiti prije upisa
e, još jedno pitanje, mogu li ja ovu kopiju rješenja ovjerit u zagrebu, pretpostavljam da je isto, da ih ne nosim bezveze kući pa onda opet u zg?
Pa valjda možeš, ne traže nikakve dokumente da ovjeriš, otkud oni znaju da nisi iz Hrvatske/Zagreba
__________________
...nada umire posljednja ;)...
Maxes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 18:46   #60
Ev' podignuta nostrificirana svjedodžba. Sad još 25 mjesta na prehrambenoj pricekat, i u zg na upis..
samo, trenutno sam na kem. inženjeringu.. i oni za upis traže svjedodžbu o DM, no za preh. mi trazi završnu svjedodžbu.
To ce mi oni poslat na moju adresu ili sta?
GilmanPunk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.