Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2014., 16:23   #861
Meryem & Rustem



Meryem & Pelin
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Old 15.12.2014., 11:34   #862
U Istanbulu je već par dana, snima neke reklame i daje intervjue. Ne znam dali se išta zna o njenom novom projektu
BozWon is offline  
Old 15.12.2014., 20:45   #863
Vozdrica

Meyrem i Selma

veća

Meryemin komentar na ove sličice: There was a Time when we were Not Realy Nice to each other.
But now we are even wearing Partner - Look
LOVE U @selmaergecofficial
Daša is offline  
Old 17.12.2014., 23:19   #864
Meryem Uzerli kızı Lara için hastanede!
Meyra s Larom završila u bolnici na Maslaku zbog, kažu, gripa koji je malecka pokupila.


S FB:

Nisam znala da nosi đozle.

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-g.ak/...d919b404d8d015
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/...75&oe=550F29B2
Bhea is offline  
Old 18.12.2014., 09:42   #865
Istina ili ne, ali od jutros Merjem i Ozan glavna vijest- yeni ašk ??
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 18.12.2014., 10:07   #866
Meryem Uzerli ile Ozan Güven aşk yaşıyor!

Još malo je ostalo do kraja 2014. godine, a surpriz vijest je nova ljubav MU. Nakon turbulentnog raskida sa biznismenom Canom Ateşom sa MU, čini se da je na vidiku nova ljubav sa kolegom iz “Muhteşem Yüzyıl”, Ozanom Güvenom. Prema prošlogodišnjim vijestima Behlüla Aydına iz "Hürriyeta" je glavna glumica MY napustila seriju i TR zbog burnout sindroma i otišla u pravcu Njemačke, ali se u TR vratila u velikom stilu. Kratko po povratku u Njemačku je saznala da je trudna sa biznismenom Canom Ateşom, s kojim je raskinula i rodila kćer Laru, ali se sada zbog projekata vratila u TR, te pronašla novu ljubav. MU je Ozana Güvena u kojeg se zaljubila upoznala na setu “Muhteşem Yüzyıl” gdje je glumio Rüstem Paşu. Par je uložio znatne napore da sakrije vezu, ali su sinoć viđeni u četvrti Akatlar. MU i OG su bili gosti Cema Yılmaza čiju kuću su napustili u 1 sat ujutro. Prije toga je OG provjerio okolinu, a budući da nije vidio nikoga uhvatio je MU za ruku i tako su krenuli šetati. Dvojac se uspaničio kad se našao pred objektivima Hürriyeta. Pustili su ruke i udaljili se jedno od drugoga, ali panika je trajala kratko. OG se vratio do MU i zagrlio ju, a i ona je svog dečka rukama ubavila oko struka. Na pitanje: "Puno sreće! Od kada ste zajedno?", su se samo nasmijali. Ljubavnici su kasnije otišli u Ozanovu kuću. OG se razveo od majke svog sina Alija, redateljice Türkan Derya, poslije toga je bio u kraćoj vezi sa Yosun Güreli, kćeri bivšeg direktora Beşiktaşa Hüsnüa Gürelija. MU je sa ocem svoje kćeri Lare, Canom Ateşom, proživjela turbulentan raskid, on je kćer posjetio u Njemačkoj, a sada su MU i CA navodno sklopili primirje. Mnoge kolege su MU tijekom bolesti davale potporu, jedan od njih je bio i OG, a MU mu je čestitala na novom filmu “Pek Yakında”. OG je MU upoznao sa novom djevojkom Cema Yılmaza, Ayşe Hatun Önal. Prije nekoliko dana se MU na socijalnim mrežama oglasila sa slikom Ayşe Hatun Önal uz tekst "I'm in Love - she is so amazing".
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 18.12.2014. at 10:12.
Mina is offline  
Old 18.12.2014., 11:21   #867
Isuse fuj! Naravno da to nije istina
BozWon is offline  
Old 20.12.2014., 17:16   #868
Oh bože... prosto ne mogu ne početi ovako, jače je od mene... nisu im bile dovoljne slike od pre neki dan, već su sada pitali Meyrinog i Ozanovog dizi kolegu Arasa Buluta İynemlia šta misli o početku njihove ljubavi (i stavili to i na naslovnicu ) i on im je rekao da nije video haber, "Ama doğrudur." / Ali je istina. Inače ne bi rekao da je znao.
Sada će se ova yeni ask na 1001 način eksploatisati sve dok npr. ne krene snimanje nove dizi, s njom u glavnoj ulozi.
Bhea is offline  
Old 22.12.2014., 19:31   #869
Još jedan novinarski biser: sa'vatali su Cana Atesa, Larinog oca, dok je izlazio iz kuće Leventa Özçelika, i pitali ga šta misli o vezi M. i Ozana, na šta im on nije hteo odgovoriti, onda su mu ponovili pitanje (verovatno su trčkarali pored njega s mikrofonima i objektivima uperenim u njega ), a on im je rekao: "Konu hakkında konuşmuyorum biliyorsunuz" / Znate da o tome ne govorim.


Dok sam gledala slike nadošlo mi razmišljanje o Meyrinom tipu muškarca, mislim na fizički izgled, u biti i ne znamo više, Ates i Guven nisu daleko jedan od drugog. Bilo bi dobro po M., i Laru, da je ovaj drugi, pozitivniji, odgovorniji, ili šta već, od prvog. Da je ovaj put M. mudrije birala.
Bhea is offline  
Old 26.12.2014., 16:16   #870
Meni je drago da se ona pokrpila i da je spremna da nastavi sa poslovnim i privatnim zivotom. Nisam iznenadjena da je ponovo Halit Ergenc bio promoter njenog povratka u Tursku, ovog puta bez da je o tome obavesten, no dodela GQ nagrada je odlicno iskoriscena da se Meryem vrati u velikom stilu, iako na kolenima - ona zna kako da privuce paznju, to joj se ne moze osporiti. Istog trenutka zatrpana ponudama, sa resenim stambenim pitanjem i pitanjem cuvanja Lare, pa cak i novom emotivnom vezom. Veoma dobro isplaniran i timing-ovan povratak, rekla bih. Imajuci u vidu njenu aktivnost na drustvenim mrezama sve vreme dok je poslovno bila nekativna, tesko da se radi o iznenadjenju. Nadam se da ce se ovog puta bolje snaci i da za eventualna nesnalazenja i privatne probleme nece biti krivo pola Turske kao prosli put.
blueice011 is offline  
Old 27.12.2014., 11:57   #871
vidim da je kraljica komentirala ove tračeve u vezi nje i Rustema,može translate ?
http://instagram.com/p/w9ISstjOkw/?modal=true
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Old 28.12.2014., 00:44   #872
Ma gluposti. U tekstu piše kako je na tom rođendanskom partiju izjavila da ima 3 ljubavnika u Njemačkoj, i dodatno: "Ja sam iz Evrope, normalno je da volim flertovati", pa je ona negirala da je to ikada rekla. Al još jedna minuta šutnje za turske novinare i predrasude da su evropske žene lake.
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Old 28.12.2014., 13:30   #873
Quote:
Okanica kaže: Pogledaj post
Ma gluposti. U tekstu piše kako je na tom rođendanskom partiju izjavila da ima 3 ljubavnika u Njemačkoj, i dodatno: "Ja sam iz Evrope, normalno je da volim flertovati", pa je ona negirala da je to ikada rekla. Al još jedna minuta šutnje za turske novinare i predrasude da su evropske žene lake.
Aham a ove iz Turske su sve fine malo mac...Dok ne sednu u bus ili u avion i za vikend dođu u Bg.. čega sam se sve naslušala a po nešto i videla bolje da ćutim :X

I ona nikako da ukapira kakva je to sredina pa lupa tako ili to sve novinari izmisljaju...Ali očigledno im je muza i neiscrpan izvor gafova

Ništa ne fali Rustemu bogu mi
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 28.12.2014., 13:49   #874
Nisam iznenađena. I u seriji se osjećala neka kemija između njih dvoje.
Roksolana is offline  
Old 30.12.2014., 15:36   #875
Quote:
Okanica kaže: Pogledaj post
Ma gluposti. U tekstu piše kako je na tom rođendanskom partiju izjavila da ima 3 ljubavnika u Njemačkoj, i dodatno: "Ja sam iz Evrope, normalno je da volim flertovati", pa je ona negirala da je to ikada rekla. Al još jedna minuta šutnje za turske novinare i predrasude da su evropske žene lake.
ah,ja sam mislila da je neš komentirala konkretno u vezi Rustema.

niša me više ne čudi u vezi turskih medija.stalno izmišljaju

znači Meryem je def u Turskoj sada,dal uopće znamo kada počinje snimat tu novu seriju ?
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Old 09.01.2015., 17:32   #876
lodi11 is offline  
Received Warning
Old 14.01.2015., 14:11   #877
Mamina kći http://instagram.com/p/x1OuuYjOoZ/

Sad gledam sliku one bebe što je objavljena ovdje par stranica prije i možda bi to čak i mogla biti mala Lara.
Roksolana is offline  
Old 14.01.2015., 23:02   #878
Ima mamine oči ali vidi se da liči i na starog !
lodi11 is offline  
Old 25.02.2015., 17:43   #879


http://scontent-a.cdninstagram.com/h...27052547_n.jpg

http://scontent-a.cdninstagram.com/h...21333852_n.jpg



http://scontent-a.cdninstagram.com/h...89930392_n.jpg


Zadnje uređivanje Bhea : 25.02.2015. at 22:06. Reason: spajanje, - [IMG]...
lodi11 is offline  
Received Infraction
Old 28.03.2015., 19:31   #880
što to Meryem snima sa Muratom ?
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.