Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2005., 03:18   #1001
Tko je poceo dovlaciti koga?
Gulpa is offline  
Old 07.04.2005., 03:24   #1002
Ja - Settlerse.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 07.04.2005., 03:26   #1003
zadnji
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 07.04.2005., 03:27   #1004
Odoh si i ja onda dovuci bar 2-3
Gulpa is offline  
Old 07.04.2005., 03:40   #1005
Ništa mi nije jasno - bacam kocku, dobijam resurse i to je to?
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 07.04.2005., 03:44   #1006
A help je broken link - prekasno je da bi se s time sada zezao. Laku noć Gulpa, dobro jutro Slafko...


__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 07.04.2005., 03:46   #1007
Noc gabal

Ja jos 45 minuta pa na rostilj Firma casti
Gulpa is offline  
Old 07.04.2005., 10:22   #1008
Jutroo... Mene jucer nije bilo jer sam otkrio najbolju igru ikad - black&white. Igra te stavlja u ulogu boga. Ah, napokon glavni lik s kojim se mogu poistovjetit

Igra je spora i neintuitivna i sva neka cudna, al tak mi je super da sam u stanju trosit sate na slupavanje istog glupog hrama iz pizde maternice daleko

Jedino mi je onaj beast totalno debilan koncept. Bas kak mi je frend reko, jebes igranje boga ak kroz cjelu igru moras hranit jebenog pokemona
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Old 07.04.2005., 10:23   #1009
Jutro Watashi


Bolje ti je da si si kupio one tamagochije
Gulpa is offline  
Old 07.04.2005., 10:38   #1010
Quote:
Gabal> Koji su to Settlersi? Ja sam igrao onu verziju gdje još uvijek idu desno - lijevo od zastavice do zastavice po cesti i gdje moraš spaljivati drvosjeće on a regular basis...

Tu igru već stoljećima pokušavam naći ali nikako....

'Mind you', nisam u zadnje vrijeme gledao na Underdogsima da li je postala freeware...

Jutro svima.
Icepick is offline  
Old 07.04.2005., 11:14   #1011
Dobro jutro svima

Watashi, ako te sta zanima za B&W samo pitaj svojevremeno sam rasturala, ali zbog glupog buga nisam mogla proc dalje od 5. mape, a nikako patch nisam uspila nac

Sto se Settlersa tice to nije ona comp igrica nego, nego jako zabavan boardgame Settlers of Catan koji smo nasli i u digitalnom obliku
__________________
~:Fire and Blood:~
Khaleesi is offline  
Old 07.04.2005., 11:16   #1012
Jutro bestijo


Jesi li se naspavala?
Gulpa is offline  
Old 07.04.2005., 11:19   #1013
Jesam, jako fino nisam se jos skroz ni probudila

Kako se ti zabavljas
__________________
~:Fire and Blood:~
Khaleesi is offline  
Old 07.04.2005., 11:20   #1014
Radim 20%

Na Forumu 80%


Bilo ja tiho preko noci pa sada nadoknadjujem izgubljeno
Gulpa is offline  
Old 07.04.2005., 11:25   #1015
Ma kako to, kao da su svi na ovom kontinentu spavali
__________________
~:Fire and Blood:~
Khaleesi is offline  
Old 07.04.2005., 11:26   #1016
To je i meni bilo cudno

Inace se nadje barem jedan ili dva jadnika koji su popili previse kave prije spavanja



A cime se ti veselis?
Gulpa is offline  
Old 07.04.2005., 11:28   #1017
evo malo trkeljam po forumu, pokusavam se razbudit i razmisljam sta bih za dorucak
__________________
~:Fire and Blood:~
Khaleesi is offline  
Old 07.04.2005., 11:30   #1018
Ja se bas nisam naspavo pa sam jutros sve zajebo kaj sam stigo. Prvo sam naso neko mljeveno purece meso za macku pa sam krenul to rezat al je bilo smrznuto, pa sam malo odmrzavo a malo rezo dok je macak zivcano lupo vilicom i nozem po tanjuru. Onda sam odvojio dio i stavio odmrzavat, al je pustilo vodu i skuhalo se

Uglavnom, zavrsni rezultat sam dao macku koji je to ponjusio, stavio naocale i intelektualno izgovorio "hmm, odlican primjer kulinarskog umjeca. Btw. shto ima za dorucak?"

Nakon toga sam iso stavljat hranu pticama. Izvadio sam tanjuric, izbacio vodu, napunio hranu i nakon sto sam opazio ruzan pogled pticica, rekao sam "aha, znaci OVAJ tanjur je za vodu, a OVAJ za hranu"

Na kraju su pesi pitali zaj oni jedu suhu hranu, a meni se nije dalo objasnjavat da je jednoj od njih zeludac u kurcu pa nemrem da dvije jedu dobro a druga se osjeca glupo, pa sam jednostavno pitao "jel ocete ovo od macke?", nakon ceg su bili tiho
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Old 07.04.2005., 11:32   #1019
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Ja se bas nisam naspavo pa sam jutros sve zajebo kaj sam stigo. Prvo sam naso neko mljeveno purece meso za macku pa sam krenul to rezat al je bilo smrznuto, pa sam malo odmrzavo a malo rezo dok je macak zivcano lupo vilicom i nozem po tanjuru. Onda sam odvojio dio i stavio odmrzavat, al je pustilo vodu i skuhalo se

Uglavnom, zavrsni rezultat sam dao macku koji je to ponjusio, stavio naocale i intelektualno izgovorio "hmm, odlican primjer kulinarskog umjeca. Btw. shto ima za dorucak?"

Nakon toga sam iso stavljat hranu pticama. Izvadio sam tanjuric, izbacio vodu, napunio hranu i nakon sto sam opazio ruzan pogled pticica, rekao sam "aha, znaci OVAJ tanjur je za vodu, a OVAJ za hranu"

Na kraju su pesi pitali zaj oni jedu suhu hranu, a meni se nije dalo objasnjavat da je jednoj od njih zeludac u kurcu pa nemrem da dvije jedu dobro a druga se osjeca glupo, pa sam jednostavno pitao "jel ocete ovo od macke?", nakon ceg su bili tiho



Mislim da ce nakon ovoga Khaleesi sve biti fino za dorucak ma kaj god pojela
Gulpa is offline  
Old 07.04.2005., 11:36   #1020
Watashi

nema veze, dok se vratis zivine ce se pojest medjusobno i sve ce bit ok

btw genijalno napisano

oces doc meni spremit dorucak
__________________
~:Fire and Blood:~
Khaleesi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.