Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2010., 08:10   #2481
Ima li tko kakvih iskustava sa Olay kremama za lice?
__________________
...daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi....
Legica OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 23:53   #2482
Cool Sniženje krema za lice

U Super Konzumima (najvećim) su od 4. do 17.10. na sniženju Nivea visage Expert lift dnevna, noćna (sniženje od 35 kuna), L'Oreal Paris triple active mlijeko, tonik za lice i Montagne Jeunesse tonik, maska za lice ...
Sutra idem na pauzi u shopping prije nego razgrabe !
jedi-puno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 16:33   #2483
Da li netko ima kakve dobre preporuke za kremu za lice? neke iz kozma,dm-a (ne mislim sad na neke skuplje ni iz ljekarne) a da dobro hidratizira i da se dobro upija u kožu(tj da ne ostavlja previše masnog sjaja)? imam suhu do mješovitu kožu..
missy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 18:08   #2484
Garnier total fresh. Lagana, brzo se upija, dobro hidratizira, a ne masti kožu i ostavlja super osvježavajući osjećaj na koži. Imaš verziju za suhu kožu i verziju za normalnu do mješovitu kožu.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 20:01   #2485
hvala,bum ju onda probala!
missy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 20:13   #2486
Trebala bi mi krema koju mogu koristit kao podlogu za šminku a da odgovara masnoj-mješovitoj koži. Znate li za neku koja je dobra?
Forla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 20:15   #2487
Trebala bi mi krema koju mogu koristit kao podlogu za šminku a da odgovara masnoj-mješovitoj koži. Znate li za neku koja je dobra?
Forla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 23:29   #2488
Again, ova gore Garnier. Inače, većina krema djeluje jako dobro kao podloga za puder, glavno da krema nije premasna.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 00:04   #2489
Javim dojmove nakon korištenja, hvala ti!
Forla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 13:20   #2490
Kupila, prezadovoljna sam!
Forla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 20:12   #2491
skeyndor

drage cure, htjela sam otvoriti, a vjerojatno i hoću, posebnu temu - kozmetika skeyndor.
to je nešto najbolje što sam ja probala! a probala sam svašta, svašta...zanima me ima li među vama koja je upoznata s tom kozmetikom, inače nova na tržištu, španjolska proizvodnja čini mi se. cjenovni red lieraca, gatineua, payota...ali - bolje..
inače sam luđakinja za kreme, svašta trljam po sebi - od igle do lokomotive, sve sam voljna probati, ali na ovome se jednostavno želim zadržati. presavršeno!
i ne - nisam plaćena da reklamiram
__________________
BO..!
N-chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 20:54   #2492
Di se kupuje ta kozmetika? Nikad čula ni vidjela........
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 20:59   #2493
u ljekarni ,bas sam je vidjela danas ,to nesto novo kod nas mislim
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 21:42   #2494
Ja bih trebala preporuku za neku noćnu kremu za mješovitu kožu, malo više hranjivu jer mi je koža malo dehidrirana, ali da je iz DMa, Kozma, Mullera i da nije preskupa. Nivea može odmah otpast, njihovo mi niš ne valja. Najviše me zapravo zanimaju iskustva s Cadeavera, Balea ili Alverde noćnim kremama.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 21:45   #2495
Je novo je, kupuje se u ljekarnama...
bila sam na nekom njihovom promotivnom tretmanu - mezzoterapija. sam tretman je odličan! mogu vam pisati sve što sam čula o njemu, imaju neke super aparate za neinvazivne tretmane tog drugog sloja kože - filaju s hijarulonom i sl..
uglavnom, nakon tog tretmana - lice mi se preporodilo, kupila sam dva proizvoda, a nedugo nakon sam se opet išla u ljekarnu prijaviti - trebala je moja mama doći, nije mogla pa sam se opet ubacila ja i kupila još dva proizvoda..jesam se istrošila, ali ne žalim ni kune.
Inače - ni ti tretmani nisu uopće loši - 6-7 tretmana u nekom razmaku od tjedan dana (od 500,00 kn jedan) imaju isti učinak kao botox...- informacija za one kojima treba i tako nešto antiage... (mislim da se severina baš s tim služi)..Frendica koja je bila na tom istom tretmanu samo jednom - imala je predobar efekt..

uglavnom - kreme su rađene po principu nano čestica tako da su jače, zbijenije da se tako izrazim...(ako ovo bude čitala ta draga cura s promocije vjerojatno se križa zbog seljačkog načina na koji prepričavam..
Savjetujem - tražite testere ako naiđete na to u ljekarni!!testeri su onako - baš obilni!I sigurno ćete već po njima skužiti je li za vas to ili nije. S tim da - i to moram reći - promotorica je radila s lieracom, payotom prije skeyndora i bilo je okej, rekla je..onako - manje - više zadovoljne klijentice, ali znalo se zalomiti i koja nezadovoljna, kojoj bi izbilo crvenilo ili štajaznam..otkad radi skeyndor, kaže, ne da nema nezadovoljnih - nego sve ODUŠEVLJENE..
E sad, da ne ispadne da je to ono - svjetsko čudo - savjetujem da probate pa da vidite..stvarno. Ovo je prvi put da sam nešto htjela podijeliti o tim kremama jer stvarno vrijede..iako sam dosad koristila i meni fenomenalan Nuxe, i Roc, i Vichy, dr Temt, pa i Alverde, Rosal, Scheller i taj "dm" rang kremica..pa prirodno, i ovako i onako., jer ja to stvarno volim i to mi je svojevrstan fetiš, ali ovo je to. Bar za mene.
Ovdje više:


http://farmex.hr/linija-skeyndor/
__________________
BO..!
N-chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 21:51   #2496
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ja bih trebala preporuku za neku noćnu kremu za mješovitu kožu, malo više hranjivu jer mi je koža malo dehidrirana, ali da je iz DMa, Kozma, Mullera i da nije preskupa. Nivea može odmah otpast, njihovo mi niš ne valja. Najviše me zapravo zanimaju iskustva s Cadeavera, Balea ili Alverde noćnim kremama.
Alverde su odlični gelovi za tuširanje, labela, kreme za ruke, kreme za tijelo.
Vidjela sam i kremice za lice neki dan u DM-u i meni se čine primamljivima
Inače, imaš odličnu kremu dr. Scheller...ja sam ju koristila za vrijeme faksa, hidratantna, noćna:
APOTHEKER SCHELLER NOCNA KREMA 75ML

SADRZI NOCURAK I SA TIM PODUPIRE REGULACIJU VLAZNOSTI I UMANJUJE BORE,
fotka ovdje:
http://www.onlineapoteka.ba/kat.php?...aziv=Kozmetika
meni bila super, super!
__________________
BO..!
N-chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 21:52   #2497
uglavnom, pratim ovaj forum već dugo, dugo..i sad ni više ni manje nego tri posta odjednom..dobra sam, dobra
__________________
BO..!
N-chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 21:59   #2498
Kolka je cijena te kreme?
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:23   #2499
50-ak kuna..ne vjerujem da je više ili puno više.
__________________
BO..!
N-chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 13:50   #2500
Mislim da dr.Scheller nema kreme ispod 90-100 kn
u subotu sam mami kupila jedni noćnu i platila ju prek 100 kn a čini mi se da su im i druge toliko
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.