Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2013., 19:00   #641
za 10.mj. se još može
joja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 19:01   #642
Quote:
joja kaže: Pogledaj post
za 10.mj. se još može
fala
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 16:41   #643
Jedno pitanje za one koji znaju. Trenuno imam prebivalište u okolici ZGa gdje ne vozi ZET (vozi samo od pola puta do ZGa). Premjestit ću se u stan vjerojatno od 1.11. Ipak zahtjev za godišnju kartu ću predati za kojih 1-2tjedna.

Neće mi valjda onda računati ovu kartu od 2000+ kuna jer sam u okolici ZGa? Jer koristio bih konkretno kartu od Sesveta do faksa?
__________________
"Nije blago ni srebro ni zlato,već je blago što je srcu drago."
Dareedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 09:02   #644
ljudi jel mi moze neko reci kolko bi me dosao studentski pokaz za hž od sesveta do gl. kolodvora...na njihovoj stranici nasao sam da je povratna 30 kn ili tak nesto ali za pokaz nista?? i onaj njihov vozni red tu se ne mogu nikako snaci...
Deckerus21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 22:29   #645
Od ove školske godine sam izvanredan student. Dosad sam kao redovan imao pravo na mjesečnu kartu koja iznosi 600 kuna, a kao redovan još na to dobijem subvenciju grada pa me izađe jeftinije.

E sad me zanima da li imam pravo na mjesečnu kao izvanredan student, samo bez ove subvencije od grada. Jer ne da mi se svaki mjesec plaćat radničku mjesečnu kartu koja je 900 kuna.
Kobelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 18:17   #646
i mene zanima to što i Kobela
Hugo-Chavez is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 01:40   #647
Quote:
Kobelo kaže: Pogledaj post
Od ove školske godine sam izvanredan student.
http://www.zet.hr/novosti/izdavanje-...-20132014.aspx

"Pravo na đačke i studentske pretplatne karte nemaju srednjoškolci nakon navršene 21. godine života, redovni studenti koji su izgubili studentska prava, studenti poslijediplomskog studija, izvanredni studenti, polaznici večernjih škola, raznih tečajeva te osobe u radnom odnosu.#
__________________
Shut up and make me sandwich!
Ardennes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 16:50   #648
bok ljudi,
zaboravila sam ih pitat al cula sam da onaj neki papiric sto dobijes dok ti pokaz ne bude gotov (kartica) vrijedi kao karta? ne bas, jel da? samo sam izradu platila 30kn i nis vise.
-april- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 17:55   #649
Jel zna tko koliko dugo vrijedi sama kartica, tj. pokaz koji sam napravila prije dvije god. (prošle god. ga nisam koristila) i sad ga planiram produžiti?
Mislim jel mi to vrijedi još uvijek da ne nosim i fotografiju ili postoji i za to neko ograničenje koliko vrijedi?
(Inače na kartici mi piše 'Pretplatna karta' + moja slika.)
Isabella* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 00:11   #650
Ja na pokazu imam sliku iz 1. razreda srednje (čitaj: stara cca 6 god), prošle godine sam samo produžila, nisu mi izrađivali novu karticu niti tražili novu sliku
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 15:52   #651
Quote:
Isabella* kaže: Pogledaj post
Jel zna tko koliko dugo vrijedi sama kartica, tj. pokaz koji sam napravila prije dvije god. (prošle god. ga nisam koristila) i sad ga planiram produžiti?
Mislim jel mi to vrijedi još uvijek da ne nosim i fotografiju ili postoji i za to neko ograničenje koliko vrijedi?
(Inače na kartici mi piše 'Pretplatna karta' + moja slika.)
kartica sa slikom vrijedi 5 godina od datuma izrade, pod uvjetom da svake godine ponovo nosiš potvrdu na temelju koje si je ostvarila (npr. studentska)...
ne moraš svake godine ponovo sliku nosit.
__________________
Shut up and make me sandwich!
Ardennes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 20:11   #652
Quote:
Ardennes kaže: Pogledaj post
kartica sa slikom vrijedi 5 godina od datuma izrade, pod uvjetom da svake godine ponovo nosiš potvrdu na temelju koje si je ostvarila (npr. studentska)...
ne moraš svake godine ponovo sliku nosit.
Ok, thx.
Mislim da je pisalo kad sam ju izrađivala da vrijedi 3.5 godine, ali važno mi je da sad ne moram mijenjat sliku..
Isabella* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 21:35   #653
Quote:
Isabella* kaže: Pogledaj post
Ok, thx.
Mislim da je pisalo kad sam ju izrađivala da vrijedi 3.5 godine, ali važno mi je da sad ne moram mijenjat sliku..
3,5 god. piše i dalje.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 22:32   #654
Quote:
Isabella* kaže: Pogledaj post
Ok, thx.
Mislim da je pisalo kad sam ju izrađivala da vrijedi 3.5 godine, ali važno mi je da sad ne moram mijenjat sliku..
Onda prema ugovoru izrade. Meni je to bilo prije 4 godina i ja sam tada izradila karticu (studentsku) za koju je vrijedilo da traje 5 godina. Očito su kasnije to smanjili na 3.5.
__________________
Shut up and make me sandwich!
Ardennes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 10:53   #655
A gdje piše to koliko traje?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 11:07   #656
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
A gdje piše to koliko traje?
meni je rekla žena koja mi je radila karticu (2009.-e godine je to bilo tak)
__________________
Shut up and make me sandwich!
Ardennes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 13:19   #657
Pitam zato što na mojoj piše 10/10 (isto napravljena 2009.), a od tada je produžujem bez problema, odnosno, ne nosim fotografiju. Što će reć' da sam je trebao mijenjati prošlu jesen.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 20:40   #658
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pitam zato što na mojoj piše 10/10 (isto napravljena 2009.), a od tada je produžujem bez problema, odnosno, ne nosim fotografiju. Što će reć' da sam je trebao mijenjati prošlu jesen.
pa eto, ja i dalje nosim bez slike i nisam ništa nikad mijenjala,evo peta godina već
__________________
Shut up and make me sandwich!
Ardennes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 21:55   #659
Quote:
Dareedevil kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje za one koji znaju. Trenuno imam prebivalište u okolici ZGa gdje ne vozi ZET (vozi samo od pola puta do ZGa). Premjestit ću se u stan vjerojatno od 1.11. Ipak zahtjev za godišnju kartu ću predati za kojih 1-2tjedna.

Neće mi valjda onda računati ovu kartu od 2000+ kuna jer sam u okolici ZGa? Jer koristio bih konkretno kartu od Sesveta do faksa?
Da ponovim
__________________
"Nije blago ni srebro ni zlato,već je blago što je srcu drago."
Dareedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 02:04   #660
Quote:
Dareedevil kaže: Pogledaj post
Da ponovim

ZET tebi računa cijenu one karte za koju ti predaš zahtjev. Dakle ti možeš komotno živjeti u npr. Velikoj Gorici ili Zaprešiću (za koje pouzdano znam da su druga zona) i tražiti pokaz samo za prvu zonu (dakle samo Zagreb), koji je 120 kn mjesečno za studente. E sad, nisam baš shvatila što te točno muči :S (nemoj zamjeriti, dva ujutro je )
Angeal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.