Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2021., 17:32   #281
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
ako ostavljaju onaj masnjikav trag onda na lampici onda ih nemoj u difuzor. probala sam ih i ja davno, ali nisam bila nesto odusevljena.
uh. a ostave trag, naravno. ulja su.
danas mi stigao difuzor, nisam ga još ni otpakirala, pa navečer probam kako bude sa zalihom ulja koju imam. ne da mi se baš ne koristiti ih kad su već u ladici. #škrtica
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2021., 18:31   #282
Mene iznenadio pozitivno da jako sporo trosi i ulje i vodu
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2022., 23:48   #283
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Ja ih imam više vrsta i tipova doma, uglavnom zadovoljna sam s onim od 500tinjak kuna i onim od 200tinjak kn i onim u koji idu čita eu.
Jedina razlika je u bučnosti, kvadraturi koju pokriva i količini vode koja se ulijeva.
Onaj bez vode više ne koristim jer se teško čisti.
Uglavnom nije to kao nekad kad ih nije bilo za kupit :-).
Eterična ulja valjalo bi uzet ili Florame, Florihanu, Pranarom, Oshadhi ili La Drome.
Ako za 200tinjak kn dolazi 12 ulja onda su ona ili sintetička ili patvorine s kojima nebih ni pod prala :-).
A sto s Aromarinim uljima?
5Eveline5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2022., 18:57   #284
kakav tip mirisa (slatki, svježi, začinski,...drveni ) ovo ostavlja u prostoriji? na što poznato asocira?
https://www.terra-organica.hr/tobacc...l-oshadhi.html
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2022., 20:49   #285
Pozdrav, kupio sam jednom iz Jyska i jednom iz DM-a one mirise s bocom i štapićima. Iz Jyska je bilo neupotrebljivo, jer nije bilo mirisa (jaaaako slabo), a iz DM-a je u biti super bilo. Sada mi se ispraznilo nakon nekih 2 mjeseca i sada tražim to ulje gdje se može kupiti da je tako normalno intenzivno i da je neki lijep miris iiii da nije skuplje nego cijelis etšto sam kupio (60-80kn).

I pitanje, je li se mogu koristiti možda ona ulja tipa što se stavlja u vodi kao ovi:

https://jeftini-top-proizvodi.com/pr...u-ili-difuzor/

?
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2022., 21:47   #286
tebi treba ovo:

https://www.notino.hr/thd/rica-rica-...aroma-difuzer/

kad vidis da je to nekih 2 deci onda je i cijena vise nego opravdana. ne znam za intenzitet, ne koristim te stapice, ali da ja kupujem prije bih ovo nego one s tvog linka.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2022., 21:56   #287
A ok., hvala. Da, onaj je kao koncentrat i stavljaš u vodu par kapi...

A jedino bilo bi fora ako još netko zna neki dućan gdje imaju te mirise pa da mogu testirati, jer ovaj dućan je samo online, pa barem ako je netko neki probao da mi može javiti ako je kod njih kupio koji miris vam je bio super.
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2022., 14:47   #288
odaberi onako po notama koje ti pasu, ja recimo volim citruse a ne podnosim cvjetne note.
ako fulas, odnesi kolegici u ured, nek njoj smrdi
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2023., 22:38   #289
Moze li mi netko objasniti ovo - uz neke difuzore na netu pise "samo s uljima topivima u vodi". Buduci da ulja koja zelim koristiti to nisu, kao ni ostala etericna ulja, sto im to uopce znaci? I sto bi se dogodilo da se u vodu stavi ulje netopljivo u vodi?
grizantema is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.