Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2009., 14:30   #21
ocete originalan poklon?

ja sam ih dala u novine. zahvalu i pohvalu u Vecernjak, rubrika "Pisma citatelja"
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 14:57   #22
E ovo mi je najljepše! Ja da sam teta članak bi uokvirila() pa na zid.
Zaista naj naj...
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 15:13   #23
odlične ideje
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 18:04   #24
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
ocete originalan poklon?

ja sam ih dala u novine. zahvalu i pohvalu u Vecernjak, rubrika "Pisma citatelja"
Prava ideja
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 23:19   #25
Ovo sa novinama i bilježnicom je odlično
Neznam dali vaše tete,ali moje slikaju djecu konstantno i onda dijele cd sa fotkama za Božić i ljeto,na sličan način ja bi im vratila kada dođe vrijeme za to.U nekakav spomenar bi uz zapise djece i roditelja,te dječije crteže kronološki stavljala fotke tete i djece da se zabilježe sve njihove godine i događajiOve ideje koštaju malo,a vrijedi puno...puno više od narukvice
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 13:11   #26
slažem se za novine i bilježnice, ali moja kćer je u mješanoj grupi, i ide ih svega 4 u školu, tak da ne znam kaj bi
hipoton is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 01:23   #27
Malo je ofucano ali ja sam kupila svakoj bombonjeru merci,šalicu za kavu sa njenim horoskopskim znakom i cvjeće,isto ih je u školu odlazilo samo nekoliko.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 12:25   #28
Mi smo baš sada u tim poslovima. Svi roditelji su se suglasili da tetama (njih dvije) kupimo satove, te da se nešto prigodno ugravira, eventualno ako ostane novaca kupit ćemo još cvijeće i bonbonjeru.
Inače dijete mi kreće na jesen školu. Smatram da neki skuplji i vredniji poklon je nakon svih ovih godina, sasvim u redu.
Što se tiče prošlih godina, nikada nismo ništa posebno kupovali za kraj, eventualno bi tetama sama donesla kavu i bonbonjeru.
cramovs is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 12:32   #29
Samo da još pohvalim ideju za poklon od mame Dalton. Ideja je super , šteta što prije to nisam vidjela pa da kopiramo ideju, sada više nemamo vremena.
cramovs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 12:34   #30
Računate li pomoćnice pod tete? Ja ni ne znam koliko ih ima točno (dvije su tete)
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:32   #31
Moja kolegica je slikala grupu njihovu i onda tu sliku stavila na salice dvije za kavu da kad tete piju kavicu da se sjete njih
a muskoj teti su istu tu sliku stavili na majicu

Dobra ideja,zar ne

i mislim jos koji buketic cvijeca je pao
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 16:33   #32
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Računate li pomoćnice pod tete? Ja ni ne znam koliko ih ima točno (dvije su tete)
pomoćnice kao pripravnice? koliko su dugo s vama? pita jedan odgojitelj
__________________
1.07.'09. L ; 30.01.'13. J
linazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 16:45   #33
Ja sam našoj , ne sad za kraj nego jednom drugom prilkom poklonila šalicu i tanjurić koji je mala oslikala ( našarala) bojama za porculan. Osušila i zapekla da se može koristiti i u suđerici. Još napunila rafaelom i sl. Žena se oduševila. Stvarno je ispalo slatko...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 18:21   #34
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
Ja sam našoj , ne sad za kraj nego jednom drugom prilkom poklonila šalicu i tanjurić koji je mala oslikala ( našarala) bojama za porculan. Osušila i zapekla da se može koristiti i u suđerici. Još napunila rafaelom i sl. Žena se oduševila. Stvarno je ispalo slatko...
ručni radovi su uvijek najdraži
__________________
1.07.'09. L ; 30.01.'13. J
linazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 13:52   #35
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
Ja sam našoj , ne sad za kraj nego jednom drugom prilkom poklonila šalicu i tanjurić koji je mala oslikala ( našarala) bojama za porculan. Osušila i zapekla da se može koristiti i u suđerici. Još napunila rafaelom i sl. Žena se oduševila. Stvarno je ispalo slatko...
aj sad malo detaljnije o tome
kakve boje? di ih kupim? kak se peku? sve lijepo detaljno :zanetalentiraneunijednomoblikuručnograda:
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 09:47   #36
Meni osobno je malo sebicno da sad idete sami nesto radit a tko j.... grupu tj.ostale
Na ovo mislim kad idu u skolu pa se oprastaju.Obicno se kupuje (izradjuje) nesto u ime cijele grupe
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 10:43   #37
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
Meni osobno je malo sebicno da sad idete sami nesto radit a tko j.... grupu tj.ostale
Na ovo mislim kad idu u skolu pa se oprastaju.Obicno se kupuje (izradjuje) nesto u ime cijele grupe
Kod nas je kupovanje poklona uvijek bilo katastrofa. Grupa je bila nesložna i uvijek se na brzinu kupovalo i to uvijek jedna te ista mama koja je bila uvjerena da ima smisla za to a poklon je uvijek bio katastrofa
Sve sami kič
Tako da smo mm i ja odlučili kao i još roditelja da nećemo više tako pa smo im jedne godine odlučili pokloniti umjetničke fotografije jer se mm time bavi. Lijepo smo ih uokvirili i stavili na njih malu posvetu. Neki dan je mm sreo tetu na placu i rekla je da se uvijek sjeti naše curice kad pogleda fotografiju na zidu.I zbog toga mi je drago.
A za kraj godine večina roditelja je poklonila zajednički poklon , nešto od zlata što je po meni poklon reda radi a mi smo im kupili stolne lampe sa drvenom podloškom i sjenilom od rižinog papira koje mogu biti i ukras kao i unikatnu čestitku u koju smo zaljepili djetetovu sliku.
Darkbrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 18:23   #38
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
aj sad malo detaljnije o tome
kakve boje? di ih kupim? kak se peku? sve lijepo detaljno :zanetalentiraneunijednomoblikuručnograda:
Oprosti, tek sad vidim tvoje pitanje...
Boje imaš u onom art shopu, mislim da je zametska ulica, dolje na stanici san nicolo ( tamo sam bar ja kupila).... To su boje za porculan, jedna boja 29 kn. Ima ih u formi flomastera i u tubi sa uskim vrhom( ja sam kombinirala jer je efekt različit). Oslikaš šalice, malo pustiš da se osuši. Ubaciš u pećnicu, upališ ju na 150, kad dosegne temp držiš mislim pol sata. Ugasiš pećnicu i pustiš da se u njoj ohladi. To je to
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 23:22   #39
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
Oprosti, tek sad vidim tvoje pitanje...
Boje imaš u onom art shopu, mislim da je zametska ulica, dolje na stanici san nicolo ( tamo sam bar ja kupila).... To su boje za porculan, jedna boja 29 kn. Ima ih u formi flomastera i u tubi sa uskim vrhom( ja sam kombinirala jer je efekt različit). Oslikaš šalice, malo pustiš da se osuši. Ubaciš u pećnicu, upališ ju na 150, kad dosegne temp držiš mislim pol sata. Ugasiš pećnicu i pustiš da se u njoj ohladi. To je to
hvala
odlučih da ćemo to ipak za božić. al ideja je super!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 00:11   #40
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Mi smo poklonili svijecicu. Ugl mi smo sad 29. imali treći rođendan i kako se nismo do sada krstili, odlučili smo to sada napraviti, istovremeno i starijeg i mlađeg. Dan prije u vrtiću je stariji slavio ročkas, a ujedno nam je to bio i zadnji dan kod teta u jaslicama...ugl kako sam tražila svijeće za krštenje tako sam naletila i na ovo...jedino što smo mi imali nacrtanog ježića i napisano hvala na uspomenama, vaš ježić jura (grupa se zvala ježići)...meni jako slatko, ne preskupo a nije bombonjera, naravno dvije iste.
__________________
...moja dva sunca na prozorčiću, Jura 29.06.10 & Toma 16.09.12...
minči is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.