Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 04.05.2010., 14:35   #11
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Moje samopouzdanje je odavno uništio...
Zlostavljane žene sa uništenim samopouzdanjem ne dolaze na Forum tražiti savjete

Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
sve sam napravila, odrekla se sebe, podredila se njemu i dijetetu u potpunosti a opet ne ide....
I šta, sad treba ti dići spomenik zato što si "sve" napravila?! Meni se čini da ti sebe voliš gledati kao žrtvu, po cijenu svega.

Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
On nije imao od koga naučiti voljeti, jer otac je zlostavljao njega i mamu, a kasnije opet očuh njega psihički....I sve računam da će se to sa vremenom naučiti..
To mu nije opravdanje. Ljudi koji su bili zlostavljani, danas su najnormalniji obiteljski ljudi kojima je obitelj na prvom mjestu.
Zašto bi naučio kad ima super ženu koja to sve guta i uživa u braku s njim

Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja dok se nisam našla u takvoj situaciji....
Yeh, right

Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
jer ona je jedno sretno dijete, kojemu nastojim pružit maksimum od svega, a to što ja nisam sretna je sasvim druga stvar...
Jesi li ti bila sretno dijete dok si odrastala u braku svojih roditelja ?!

Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Eto to i je još najveći problem, što je moja mama stalno mučala i trpila živčane ispade moga oca ,vrijeđanja i slično...i rekla sam njoj nedavno, zato je meni teško i otić radi tvog ponašanja u braku i jer si mi govorila da treba mučati i trpiti....
Nije to najveći problem, najveći problem je to što ti voliš izigravati žrtvu. A imaš i krivca kojeg u svakom trenutku možeš okriviti za svoj jadni život - svoju mamu
Jadno.

I moja mama je takva, pa ja ipak ne bih to trpila nizašta na svijetu

Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
I ja kad bi ga i ostavila morala bi se vratiti mojima jer ne bih mogla u podstanare, a ne želim da mi malena sluša ono što može i doma, izderavanje i vrijeđanje....
Dakle, iz čiste komocije, jer ti se NE DA u podstanare, ti dozvoljavaš da tvoje dijete odrasta u paklu?! Bravo
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.