Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2010., 01:20   #1
Alternativno liječenje Trombocitoze

BOk.
Imam frendicu koja ima 20 godina i prije malo više od godinu dana joj je ustanovljena trombocitoza. U tih godinu dana su joj trombociti narasli sa nekih 450 na 951. Vadila je koštanu srž, i hematolog joj je prepisao terapiju ali to očito ne djeluje previše... Bila je u zagrebu kod homeopata koji joj je prepisao neku terapiju (o čemu se točno radilo ne znam) ali ta terapija također nakon 6 mjeseci nije dala neke značajne rezultate pa je odustala od toga i probala je sa pijavicama. Navodno one svojim serumom razrjeđuju krv i smanjuju razinu trombocita u krvi... Nakon dvije terapije pijavicama u razmaku od dva tijedna trombociti nisu porasli, ali nisu niti nesto znacajno pali. Nakon toga je napravila jos dvije terapije pijavicama te su nakon toga trombociti porasli sa 930 na 951.

Zanima me koliko je to zabrinjavajuče s obzirom da su trombociti u godinu dana duplo porasli? Da li postoji neko alternativno liječenje koje bi joj pomoglo da održi trombocite na nekoj normalnoj razini?
Pročitao sam ovdje da se uz homeopatiju spominje i bioenergija. Da li netko ima iskustva sa tim načinom liječenja te da li imate nekog bioenergetičara za preporučiti? Takodjer sam vidio da se spominje gosp. Domančić pa me zanima zna li netko koliko je on dobar u tome?
špica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.